IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

okcelok
22. črc 2010

@okcelok promiň,my se vlastně bavily o koupání v bazénu,mě to vůbec nedošlo,zapoměla jsem! ☹

petrita83
22. črc 2010

@okcelok jinak s těm adrinkama si dobře udělala..já už na další neměla odvahu 😀

okcelok
22. črc 2010

@petrita83 jak už jsem tady jedné kočce psala,může to být tím,že se děloha roztahuje a připravuje se,prokrvuje a různě třeba přetáčí,tak nebuď smutná!! Já měla depku včera,poplakala jsem si a je líp 😀 😀 v so to bude 8 den,ale to je brzo,ale já nevím,jestli to zvládnu

okcelok
22. črc 2010

@petrita83 já se snažím jíst hodně mléčných věcí a luštěnin,takže drinky nene 😀 😀

petrita83
22. črc 2010

@okcelok tak to jsi na tom podobně..já vim, že to může být i jinak a doufám, že máte pravdu..ale do příštího čtvrtka je taak daleko a do té doby se může stát cokoliv 😨 taky se bojim, že když testmu a bude sněhobílo.budu ještě zoufalejší 😢

petrita83
22. črc 2010

@okcelok když já vůbec nemam ráda mlíko, sýry, máslo atd..ale snažim se ted jim ráno tvaroh, nebo jogurt..no tak snaad to k něčemu bude.

okcelok
22. črc 2010

@petrita83 přesně tak to cítím i já!!Nejhorší je to,že tělo už dávno ví,v jakém stavu se právě nachází a hraje s náma tu blbou hru na čekání!! 😖 Ale myslím se,že nás všechny čekají na konci ty dvě krásně růžové čárky a my budeme v lednu řešit,jaké pončo si vzít na sebe,protože se do našich zimních bundiček nevlezeme 😀 😀 😀 😀

petrita83
22. črc 2010

@okcelok tohle by byla krásná pravda 😀 ale myslím, že někde v zádu taky tušíme, že to asi čeká jen na několik z nás 😖 nebo aspon mě to takhle někdy hlodá..ale ještě pořád nevíme kdo v téhle loterii vyhrál 😀

trudy
22. črc 2010

Ahoj holky, tak se hlásím s tím že mi je o procent líp než v pondělí a uterý, asi zabraly ty kapačky. Jupííí 😉

petrita83
22. črc 2010

@trudy no tak hurááá, to je paráda!!!

trudy
22. črc 2010

@pampeliska36 gratuluju k velkému počtu vajíček ,seš na tom stejně jako já, ale ty mý byly docela špatný, tak ti přeju ať to u tebe dopadne lépe než u mě. A hlavně opravdu hooodně pij ať se ti nerozeběhne OHSS, protože to byl fakt mazec.
Ale nechci tě strašit, každý z nás funguje jinak a třeba bude vše v pohodě. 😉

okcelok
22. črc 2010

@petrita83 mě teď došla zpráva od našeho doktrora na CAR,že máme na zmražení jednu blastocystu,takže alespoň jedna pozitivní zpráva 😀 😀 proč jen ženský,který ty děti tak chtějí,mají problémy a jiné se jen podívají na trenky a jsou v tom?? život je boj,ale my se nevzdáme 😀 😀 😀 😀

petrita83
22. črc 2010

@okcelok přesně tak to bohužel je... 😖
No ale ty máš teda dneska taky dobré zprávy!!!to je super..tak že jeden lednáček 😀 super!my nemáme žádnýho 😢 o to větší to je ted boj 😀

okcelok
22. črc 2010

@petrita83 jj,řekl,si,že být 4buněčný ho nebaví a tak pohnul zadečkem 😀 😀 😀 kamarádka taky měla blastocystu a jedno 10buněčné a chytly se obě,takže si myslím,že máte velkou šanci! 😀 Tak se začni soustředit na víkend a uvidíš,že si to všichni užijete 😉 😉 Co takhle do vody zkusit tampony,které jsou na koupání přímo určené,aby jsi se alespoň osvěžit mohla?

ankil
22. črc 2010

ahojda kočky 🙂
@okcelok super že máte mražáčka i když nebude potřeba 😉
@trudy to je dobře že už ti je líp a už to bude jenom lepší uvidíš

ankil
22. črc 2010

no a samozřejmě @pampeliska36 tý jo 22, pořádná urodička, zachvilku už budeš mít 2 bobíšky v bříšku 😵

okcelok
22. črc 2010

@ankil ahoj,možná nebude potřeba teď,ale manže chce 3 děti,tak ho asi vyvedu na světlo boží!! 😀 😀

petrita83
22. črc 2010

@okcelok zasloužil by si to když se tak snažil 😀 😀

ankil
22. črc 2010

@okcelok jé tak to Vám akorát pěkně vyšlo, 2 teď a 1 později 😀 , i když má člověk nějaké mražáčky v zásobě tak je asi klidnější 😉

petrita83
22. črc 2010

@okcelok no na víkend se má zatáhnout..tak třeba z toho koupání nic nebude..ale bude to určitě fajn, těšim na grilování atd..no a taky budu dělat řidiče..aspon se nemusim vymlouvat proč nepiju 😝

okcelok
22. črc 2010

@petrita83 to jo,ale potom si můžeme změnit příjmení na Sardinkovi,protože máme mezonetová byt a děcák má rozměry 3,5x3,5 m,takže nevím,kam bych je narvala?! 😉 Naštěstí mám vedle tchýni,která tam je sama,tak budou mít přechodné bydliště u ní 😀 😀 😀

okcelok
22. črc 2010

@ankil jj,úplně mě to zvedlo náladu,a to jsem včera měla takovou depku,že jsem tady brečela jak želva.Možná hormony,co já vím!

okcelok
22. črc 2010

@petrita83 právě jsem se dívala,že má být 20stupňů. 😒 To bude teda mňamka,ta grilovačka,hned bych si taky dala.

ankil
22. črc 2010

jé grilovačka taky bych si dala říct, tak ať Vám vyjde počasí

petrita83
22. črc 2010

@okcelok 😀 😀 😀 no u nás by to bylo podobné..sice má ten děts.pokojík 11m2 ale 3 by se tam taky nevešli 😀 ale když budou chodit postupně, tak bude čas to vyřešit 😀 jinak tchýně by byla určitě ráda 😀 ta naše bydlí daleko..tak může být v klidu 😀

petrita83
22. črc 2010

@ankil no doufám..ikdyž je to vlastně jedno, kamarádi mají nádhernej oobr domeček a když by bylo hnusně mají zimní zahradu..tak že na nás určo pršet nebude 😀

okcelok
22. črc 2010

@petrita83 tchýni cpeme furt zvířátko a ona nechce,tak jsme jí řekli,že dostane jedno z dětí a hned chtěla vědět,jaké zvíře je v nabídce 😀 😀 přinejhorším postavíme stan na terase a můžou bydlet tam 😀

ankil
22. črc 2010

@petrita83 s tebou se člověk fakt nenudí, co příspěvek to perla 😀 😀 😀

petrita83
22. črc 2010

@ankil to bylo asi na okcelok - ta je tady dneska samá perlička...

okcelok
22. črc 2010

no nic dámy,ze mě se těď stala realitní agentka,sháním kamarádce byt,tak se jdeme na jeden juknout! Tak pěkný zbytek dne a pozdravujte ty vaše bobečky!! Ti moji jim všem mávají 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru