IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

pampeliska36
26. črc 2010

@holubice.petra ve stredu budou urcite hezke zpravy uvidis... a kdyz ne, davky ti upravi, aby tam foliky pekne rostly 😀

pampeliska36
26. črc 2010

@okcelok a kolik jsi mela embryji a v jakych stadiich? oni nam rikali, ze pokud se nejake embryjka ukazi jako velci bojovnici hned od zacatku a hnedka od zacatku se dobre vyviji, tak je tam davaji i drive, ze nejlepe je jim v prostredi, ktere jsme pro ne pripravily 🙂 pokud se vsechny embryjka vyviji tak nejak stejne, tak vyckavaji a davaji ty nejlepsi a v dobe, kterou uznaji za vhodnou... ja mam teda zitra paty den a to nepocitam den OPU, to by bylo sesty den

okcelok
26. črc 2010

@pampeliska36 tak to máš krásně,protože 5 až 6 den se mají nejlépe zavádět,jelikož jsou ve stádiu blastocyst,což Ty máš,pokud se nepletu. Měli jsme IVF,u kterého se oplodnilo 5 vajíček,do ET přežily 4 a to jedno 7buněčné,dvě 6buněčné a jedno 4buněčné. Takže žádná sláva,ale právě proto,že to bylo IVF a né ICSI si myslím,že nám ET měli dělat až 6 den,jelikož ten den mě zamrazili blastocystu,to druhé to vzdalo.Takže by třeba i to nejlepší došlo do fáze blastocysty.

pampeliska36
26. črc 2010

@okcelok aha tak to mozna meli strach, aby se do takovyho stadia ty embryjka dostali... to jsem teda taky zvedava, co ti reknou. ja mam zatim kompaktovane morulky, zitra by mely dorust do blastocysty

okcelok
26. črc 2010

@pampeliska36 to jsou krasavci! 😀 A jdeš na ET zítra? Jí ti nevím,mám pocit,že to nějak nezvládli.Nejraději bych tam zavolala teď,jsem jak na trní 😠

petronela82
26. črc 2010

@okcelok - a měli jste PK, ale asi jo když byl ET 3 den, a zbylo vám i do mrazáku - tak že to taky moc nechápu, já při prvním IVF měla jen 1 oplodněné vajucho, a ET byl i při PK už 3 den, a Dr. odůvodnil tak že u mě bude embryu lépe než ve zkumavce, ale u tebe to fakt nechápu - taky byh se na to zeptala - a kolik máte nanučků

pampeliska36
26. črc 2010

@okcelok jojo ET mam zitra

okcelok
26. črc 2010

@pampeliska36 tak to přeji hodně štěstí,ať se tam mimiscům líbí! 😀

pampeliska36
26. črc 2010

@okcelok kuju 🙂 snad bude!

okcelok
26. črc 2010

@petronela82 máme zamraženou blastocystu 😀

okcelok
26. črc 2010

@pampeliska36 to víš,že bude,já jsem na ostatní optimistka,ale na sebe pesimista 🙂

okcelok
26. črc 2010

@petronela82 je pravda,že ti doktoři říkají,že u nás je jim líp 😀 😀 ,tak proto to dávají 3 den.Tak uvidím,co mě zítra řeknou.

petrita83
27. črc 2010

Aloha holky, tak přidávám zase další fotečku..jsou to teda nervy 😨

petrita83
27. črc 2010

@okcelok tak jsem zvědavá jak dneska dopadneš...ty ses tady ale včera pěkně rozčertila..ale úplně ti rozumim..ty otázky jsou tady vždycky..mně zas bylo líto že z 15 zůstali jen dvě..ostatní PK nezvládli, taky jsem si říkala jestli to bylo správně..ale zkoušim jim věřit..snad vědí co dělaj..asi u tebe byli přesvědčení že to embryjka u Tebe zvládnou nejlíp 😀 ale jsem teda napnutá..a jak jinak je?

petrita83
27. črc 2010

@pampeliska36 hodně štěstí!!

petrita83
27. črc 2010

@holubice.petra joo to obíhání dá zabrat..ale jakmile to oběhneš bude zase klid..a ty pícháš ráno?já píchala až večer..ale já k tomu potřebovala asistenta 😀
Tak koukej hoodně pít a těš se na úrodičku!!

ankil
27. črc 2010

@petrita83 ahojda, je taaaaaaaaam a hezky sílí

petrita83
27. črc 2010

@ankil 😀 no ale jsou to nervy..vůbec jsem dnes nemohla spát..já jouda si tady čtu všechno možné..a pak si vyberu ty nejkatastrofičtější scénáře..a celou noc se bojim..aby tam čárka ještě byla 😔

ankil
27. črc 2010

@petrita83 seš trdlo, nic nečti, čárečka krásně sílí, tak se nenervuj 😀

okcelok
27. črc 2010

@petrita83 gratuluji k získání zase hezčí barvičky na testíku 🙂 🙂 taky si ríkám,že asi u mě by jim bylo líp a proto mě je dali,ale zase třeba na jiné klinice u nás dělají ET až 6 den kultivace,tak jak to,že se nebojí?!Myslím si,že mě řeknou,že se báli,aby to přežilo,a já budu muset souhlasit.

petrita83
27. črc 2010

@ankil 😀 trdlo děkuje 😀 😝

petrita83
27. črc 2010

@okcelok určitě..stejně je to děsná věda...já měla po 5denní PK, původně taky řikali že daj 6dní..ale pak se asi báli, že to nedaj...a jen jedno bylo opravdu pěkné..a ty máš zas i ledňáčka..
A kdy pak tam jdeš??odpol?a jdeš tam jen kvůli tomu zeptání?
A jak sis užila včerejší Ikeu??já si koupila šatičky na svatbu..tak mám velikáánskou radost 😀

okcelok
27. črc 2010

@petrita83 je to věda,to máš pravdu 😝 Jdu si tam hlavně pro recerp na utroš,už mě končí a uvidím,jestli mě nechají mluvit s doktorem anebo se ho na to zeptám až v pondělí,kdy máme jít na krev.Každopádně se chci zeptat na to,jestli utroš oddaluje menses. Ikea krása,odcházela jsem s taškou plnou kravinek 😀 😀 Ty se budeš vdávat anebo jdeš kamarádům?

petrita83
27. črc 2010

Tak mi to nedalo a šla jsem si koupit vámi zmiňovaný mamatest..a ten mě teda potěšil 😀 tak tfuj, tfuj..držim si palce 😀 , všechno se ještě uvidí...

petrita83
27. črc 2010

@okcelok kamarádům 😀 😀 😀 ale budu mít náádherný šaty..a navíc byly se slevou 😀 joo tak že peněženku jsi řádně provětrala, to se musí..já v Ikee vždycky nakoupim samé kravinky.. 😀 jen mám pocit, že už to zachvilu nebudem mít kam dávat 😀

trudy
27. črc 2010

@petrita83 Tak to už je jasný 😀 moc gratuluju a držím palečky, ať vše dobře dopadne. 🙂

petrita83
27. črc 2010

@trudy a co ty?taky si je držim..všechny 4 😀 😀 zítra zajdu na krev tak uvidíme..ten poslední test měl citlivost 10 ty ostatní 25.tak že ještě je brzo jásat 😀 zatím tomu nějak nevěřim, ale doufám..

okcelok
27. črc 2010

@petrita83 tak nám pak taky můžeš na nástěnku vyvěsit foto 😀 😀 Jo,jo, tam by člověk nechal 5 výplat bez mrknutí oka 😀 Jedinné štěstí je,že nemáme okna s parapety,protože by byly plné 😀 😀

petrita83
27. črc 2010

@okcelok no a to mi právě máme..velikánské parapety 😀 na tom kytičky, svíčky atd.. 😀 Jinak pak dej vědět co ten doktor, utroš atd..to nás všechny zajímá 😀 a ty už vážně testit nebudeš a vydržíš do po?

okcelok
27. črc 2010

@petrita83 to vám závidím 😉 😉 díky tomu,že jsem na neschopence tak si mě můj gynekolog objednal na pátek,takže to už vydržím.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru