IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

petrita83
9. srp 2010

@okcelok nemám TT 😀 😀 zapoměla jsem je koupit..nevim na co myslim 😲 ale už je to jedno..akorát bych mohl abýt ještě víc smutná..

pampeliska36
9. srp 2010

ahojte holky... no mne uz dneska druha holcina psala, ze si taky delala test 12 od ET a mela negativni a pak oficialni den testovani, tj. 15 den od ET mela pozitivni TT a i krev.... a to je uz druha! pane boze... kdybych tak mela stesti taky takove... no to je teda masakr, jak si s nama ta priroda zahrava! 😢

@petrita83 hele zitra na tebe mooooooooooooooooooc myslim a vsechno nam to tady pekne nahlas! a CHCI UZ PROSTE SLYSET NEJAKE DOBRE ZPRAVY!!! 🙂

okcelok
9. srp 2010

@pampeliska36 vidíš,skutečně to funguje!!!!!!!Tak se nech překvapit!!!!!Moc Ti držím palce!!! 😀

okcelok
9. srp 2010

@petrita83 to je taky pravda!!Tak nám pak dej hned vědět,jak jsi dopadla!!! Jde tam Lu s Tebou?

petrita83
9. srp 2010

@okcelok , @pampeliska36 - díky mooc..jo jo jdeme oba..nějak se o tom ani nebavíme, prostě automaticky jdeme oba..je to lepší...já jsem děsnej nervák a citlivka..tak kdybych náhodou brečela..nebo tak něco..tak mě bude rozesmívat a zlehčovat to..
Zázraky se dějou..chtěla bych věřit že i nám..

okcelok
9. srp 2010

@petrita83
@pampeliska36 obě dvě jste v tom!!!!! 😀 😀 😀 Musíte být,jinak to ani není myslitelné!!!!
Jěště že máme ty chlapy,pořádně nás podrží!!

petrita83
9. srp 2010

@okcelok to teda..ale řeknu ti , že mě někdy to vtipkování přivádí k šílenství...doktorka se jmenuje Lovásová a Lu zas bude na chodbě brblat tak kde je ten Lofaso, Lorenzo lamas a podobně 😀 😀 to bude zase ostuda..a pak se jí bude na všechno ptát min.3krát 😀 a dojdem domů a nebudem vědět ani jeden nic 😀

okcelok
9. srp 2010

@petrita83 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 já se pos..u!!!

okcelok
9. srp 2010

@petrita83 no s váma jít někam pařit,tak to musí být žůžo!!!! Buď ráda,že je takovej a ne nějakej psí čumák,kterej jue furt vážnej!!!! Lorenzo lamas,já se picnu!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petrita83
9. srp 2010

@okcelok 😀 😀 no já se z něj jednou picnu 😀 😀 možná už zítra..no ten čumák jsem spíš já 😀 Lu je prostě perlička, bavič...teď mi volal, že už jede..a hulákal zas do telefonu ty svoje srandičky, že jsem se tady za břicho popadla 😀 no těšijoo na něj..no s náma pařit 😀 stávaj se nám takový zvláštní věci 😀 naposled jse na zastváce nechali batoh..z komatu jsme se vzbudili ráno ..já hledala mobil..pak jsem si usmyslela, že je v batohu..a pak jsme hledali batoh 😀 a pak Lu potkal po vesnici lidi v našich mikinách, s našim batohem atd..no sranda veliká 😀 😀 jsme šoumeni..potřebujem dozor 😀 tak někdy zkusíme tu nudu v Brně 😀 😀

okcelok
9. srp 2010

@petrita83 😀 😀 😀 😀 to musí být šok vidět mikiny na cizích!!! No až budete v Brně,tak já vás chci prostě vidět a zapařit!!!!! 😀 😀
Tak pozdravuj šoumena a držím palce na zítřek!!!!! 😉 😉 😉 dobrou

lucavka
10. srp 2010

@petrita83 - budu zítra držet palečky. taky jdu k Lovásový, tak uvidím co mi řekne....

okcelok
10. srp 2010

@petrita83 Takže?????????????????????????

okcelok
10. srp 2010

Jinak dobré ráno! 😀

petrita83
10. srp 2010

Dobré ráno...ikdyž jak pro koho..tak už jsem doma... happy end se opravdu nekoná..pravděpodobně se jedná o mimoděložní těhu...tak že zase ještě musim čekat na výsledek HCG..kéž by klesnul...kdyby jo znamenalo by to lepší variantu, že se mimi neudrželo a odešlo..ale vzhledem k tomu že tam doktorka viděla nějákou volnou tekutinu, HCG bylo naposled vysoké, bolej mě záda jak čert, sem tam píchá břicho..tak se zdá že je spíš někde ve vaječníků..zase musim čekat do zítra a pak když tak nástup do nemocnice..a dál si to asi umíte představit...

okcelok
10. srp 2010

@petrita83 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 moc mě to mrzí!!Myslím na vás na oba,držte se!! 😢 😢 😢 😢

okcelok
10. srp 2010

Já vím,že bych tomu měla rozumět,ale asi ne,tak se zeptám.Jak je možné,že se u IVF stává toto,myslím mimoděložní těhotenství?Já myslela,že to se stane pouze v případě,že jde o přirozený otěhotnění?Přece,když nám dá doktor "hotové" emryo,tak má zůstat v děloze a ne putovat.

petrita83
10. srp 2010

@okcelok 😖 jo jo zase jsem to obrečela jako želva..to je už taková moje náplń za poslední týden..ale jsem taky hodně naprdnutá..jo a málem jsem brečela už v ordinaci..supeer...štvě mě že to prostě zase ještě není za náma..od začátku jsem z toho měla divnej pocit..ale že vyhrajem až takovej průser v loterii jsem nečekala..tak uvidíme..nevim moc jak to teď bude dál..určitš se nevzdáme..ale to čekání mě zabije..a u nás bude asi extra dlouhé..
Doktorka se nás snažila povzbudit jako že i tohle je úspěch.., ale taky bylo vidět že se bojí..já jen doufám, že škody budou co nejmenší..

pampeliska36
10. srp 2010

@petrita83 to je mi teda moc lito berusko.... doufam, ze to neni mimodelozni! aaaaaaaaach jo! drz se a dej vedet... budu moc drzet palce! 😉

petrita83
10. srp 2010

@okcelok jo tak nad tim jsem taky přemýšlela, ale už než jsme na to šli tak říkala, že se to stát může..šance je určitě menší než když je to přirozeně, ale nezabráněj tomu..mylsim, že by ale dost mělo pomoct to lepidýlko o kterém psala petronela82...to by nám asi pomohlo..já jen doufám, že tam někde nejsou obě embryjka..prostě první cena

petrita83
10. srp 2010

@pampeliska36 no bohužel to tak dost vypadá..tak uvidíme zítra 😖 ale já to tušila, podle mě to porstě poznáš..u mě bylo všechno divný..najednou špatná pleť, bolesti atd..nějak jsem něměla tu radost co máš mít..ale stejně je to obrovské zklamání..protože vždycky doufáš...co ty jak je?ty nás určitě překvapíš dobrejma zprávama 😀

pampeliska36
10. srp 2010

@petrita83 no ja nevim... dneska je mi ze vseho dost uzko a tak jsem se dala do poradneho uklidu a ted jdu varit neco na papu, abych se necim nakrmila... asi zitra rovnou pujdu do CARu na krev... nevydrzim vyckavat jeste az do ctvrtka... takze rano vstanu driv, udelam test a pujdu tam hnedka na krev. v pozitivni zpravy uz vubec nedoufam!

petronela82
10. srp 2010

@petrita83 - to je mi strašně líto - vím přesně jak se cítíš, já měla doma zbalenou tašku do Motola a čekala na výsledky krve - byla jsem přesvědčena že je u mě taky jedná o mimoděložní těhu - čárka neslábla, ale nakonec krev ukázala že HCG kleslo - a tak se Motol nekonal - šlo o biochemické těhotenství - které v tuto chvíli přeji i tobě. Ale jak říkala tvá Dr. je jednu stranu je to úspěch - jsi schopná otěhotně - drž se - jsme s tebou a v příštím kole použite 10% embryo-glue

petrita83
10. srp 2010

@pampeliska36 já doufám pampeliško..moc ráda bych ab vám to všem vyšlo a já zas mohla věřit , že bude dobře..

petronela82
10. srp 2010

@okcelok - při IVF jei větší pravděpodobnost mimoděložního těhotenství, taky je to pro mě také nepochopitelné, ale je to tak - Dr. se mi to snažil tehdy nějak vysvětlit, ale spíš sám uznal že vlastně ani nevědí proč - asi díky té velké stimulaci hormonama - už tělo blbne

petronela82
10. srp 2010

@petrita83 - to embryo glue použijte na 100% ne jen na 10% 😅

petronela82
10. srp 2010

@petrita83 - a máš bolesti na jedné straně - nějaké větší, intenzivnější - prý by to měly být až takové křečetě, které tě úplně donutí k předklonu a nemůžeš se ani bolestí narovnat?

petrita83
10. srp 2010

@petronela82 myslíš, že ho dělají všude?proč nám ho nikdo nenabídl..sakra tohle mě hrozně štvě co se nedozvíme tady to ti nenapíšou..moc si denska přeju aby to bylo jak řikáš..ale je mo divná to občasné píchání a bolest zad..to jsi měla taky? a taky ta tekutina,,, ☹ Petronelko ale na Teb se štěstí usmálo..to je pro mě obrovská inspirace..držim ti srašně palce..

petrita83
10. srp 2010
petrita83
10. srp 2010

@petronela82 to zase ne..jen talka sem tam píchnutí..myslim, že žádné drama..ale mě nějak nikdy nic nebolí a pak je to průšvih..asi nějákej posunutej práh bolesti..ale doufám že se spletla a HCg bude zítr ahodně nízké..nejlépe 0

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru