IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

rozinka007
17. srp 2010

Hojky, tak jsem byla zhruba týden těhu, ale embroušci se pustili ☹ v září jdeme na další KET, teď čekám na mrchu, dnes jsem vše vysadila, měla jsem včera 14. den po KETu 15HCG a dnes už kleslo na 8HCG, pozitivní je, že to není mimodělož, čehož jsem se taky bála.
Držím moooooc palečky všem snAŽILKÁM!!!!!!!!!

petronela82
17. srp 2010

@rozinka007 - ☹ to mě mrzíkolik máte ještě sněhukáčku - ale pozitivní je že HCG bylo - tak že embrouši se chytly - držím palečky aby se příště i udržely až do konce (ne jen týden)

lllenkap
17. srp 2010

Holky tak jsem včera večer šla kolem lékarny a nakoupila na čtvrtek testy.A samozřejmě večer jeden udělala.A byla tam slabounká čárka. tak nevim co si o tom myslet .byla jsem teprv 9 den od ET bez PK. ☹

petronela82
17. srp 2010

@lllenkap - 9 den po ET (bez PK) tak to jsou snad dvojčata - gratulace velikááááááááá

lllenkap
17. srp 2010

@petronela82 no právě.Kdyby dvojčtata 🙂 ale hlavně aby to nebyl Pregnyl nebo Utrogestan ☹ Muj doktor říka,že Pregnyl na ten je dost pozdě.Dnes je to přesně 14 dnů.A Utrogestan nevim?gratuluji🙂 strašně moc.Jinak žádný jiný hormony by to neměly být, měla jsem Nativ bez stimulace.

petronela82
17. srp 2010

@lllenkap - utrouš to být nemůže - ten neobsahuje hormon HCG, a Pregnyl je v těle tan 10 dní, tak že bych to spíš viděla na ty dvojčata 😉

lllenkap
17. srp 2010

Pregnylu jsem měla 10 000 jednotek. I tak jo?Dvojčata? prosím?jako jednovaječná? 🙂 tak to nemyslim.Podle čeho soudíš?

okcelok
17. srp 2010

@rozinka007 tak to mě mrzí,ale alespoň jde vidět,že se dokážou uchytit! My jdeme v září taky na KET,tak uvidíš,že se nám oběma povede!!! 😉

okcelok
17. srp 2010

@lllenkap tak to gratuluji,to by opravdu mohli být dva prcci!! 😉 😉 A kolik emryí jsi měla?

lllenkap
17. srp 2010

@okcelok jedno 🙂 .Byla jsem na nativu bez stimulace.Přirozený cyklus.Spíš jsme ho dělali jen tak na zkoušku ,abychom veděli co to moje tělo dělá bez hormonů,než se pustíme do IVF.Poprvé jsem neměla po Gonalu žádné vajíčko a jen tři folikuly.Takže nebyl ani transfer.Proto to se tak divim. 😲 a spíš za tím hledám léky.

stazina1
17. srp 2010

Ahoj dievčatká 🙂
Už som tu dlho nebola,2 týždne,boli sme na Slovensku.Takže to zhrniem.V nedelu sme sa vrátili,včera som bola na krv(19 deň po ET ) a aj na ultrazvuk.Takže HCG 1438, gestačný váček 2,5 mm.Predstavte si,že som už mala pozitívny test 8 deň po ET.Dúfam,že medvídky pekne v brušku vydržia a budu rásť,chcela by som dvojčátka,tak uvidíme 🙂 🙂 🙂
Veľmi po tom túžim a želám to aj vám všetkým

okcelok
17. srp 2010

@lllenkap já si myslím,že to nebudou léky,ale mimísci!!! 🙂

okcelok
17. srp 2010

@stazina1 No tak to moc gratuluji!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 No a vypadá to na dva? Já těm hodnotám HCG moc nerozumím,jaká kdy má být!? 😕

lllenkap
17. srp 2010

@okcelok no byla bych ráda. To víš 🙂 Ať jedno nebo dvě. Hlavně že!!!

lllenkap
17. srp 2010

@stazina1 gratuluji🙂

stazina1
17. srp 2010

@okcelok
No tak to ani neviem,ja som z tých hodnot tiež trocha šialená 🙂 dúfam,že bude aspoň jedno miminko sa pekne vyvíjať 🙂

okcelok
17. srp 2010

@stazina1 no za 9 měsíců uvidíte,jak pěkně se vyvinulo!!!! 🙂 🙂

petrita83
17. srp 2010

Ahoja Děvčátka, tak už jsem zpátky z ráje...mohu jen doporučit..Tropical Island u Berlína..vážně hezkej relax 😀 Jinak všem Peťulkám všechno nejlepší a děkuji za VAše přání 😀 vždycky to potěší..jen jsem hoodně rychle prolítla diskuti a koukám, že by hned ddalší vě tehulky...to se to tady teda pěkně rozjíždí 😀 tak všem držim palce...
rozinka007- to je mi moc líto..asi to probíhalo podobně jako u mě 😢 😢 ..ale ty máš ooobr výhodu - zmrzlíky..tak zkus nesmutnit a nabrat síly na KET..určitě to v září vyjde!
@lllenkap - tedaaa držim moc palce, tak šup na krev a pak nám dej vědět 😀
@stazina1 - moooc gratuluju těhulko, to je nádherný..hodnota HCG super..tak ať takhle krásně roste dál a za 9měsíců máte doma vytoužená dvojčátka 😀 moc přeju a trochu závidim 😀

okcelok
17. srp 2010

@petrita83 takže jste si pořádně zadováděli?! 😀 😀 budete svátek oslavovat stejně jako narozky!? 😀 😀 😀

holubice.petra
autor
17. srp 2010

Ahojky holky..gratuluji vsem tehulkam! me vcera prepadla takova depka ze jsem se malem zblaznila...nevim proc ale zacala jsem mit neuveritelny strach...bojim se vysledku tech vsech vysetreni....hlavne toho jestli budou spermici v poradku...doktor rikal ze by se prinejhorsim vzali od darce, ale ja chci mimo manzela at to stoji co to stoji.....jeste ze byl manza v praci na nocni...protoze jsem brecela jak zelva...to se mi snad jeste za celou dobu snazeni nestalo...teda vlastne jednou na sale kdyz mi delali revizi po tom zaml.teh. to jsem taky chytla histerii ze mi skoro nemohli dat ani narkozu :o(....

okcelok
17. srp 2010

@holubice.petra vůbec ničeho se neboj!!!Každého z nás jednou za čas přepadne depka a brečíme jak divý! Je potřeba se vyplakat,je to logický,protože to,co tady všechny musíme vytrpět ( a partneři taky ) je dost psychicky náročný i pro Yettiho a to je velkej člověk!!! Kolikrát vydržíme víc,než jsme si o sobě vůbec myslely a to proto,že něco moc chceme a máme k tomu tak komplikovanou cestu!!!Někdy si taky říkám,proč zrovna já,ale to je osud a my se s tím musíme poprat!!A zvítězíme,ať to stojí cokoliv!!!
Takže se vůbec ničeho neboj,manžel bude mít turboplavce a všem jim tam vytře zrak!!! 😉 😉

lllenkap
17. srp 2010

@petrita83 koukala jsem na web a super🙂

petrita83
17. srp 2010

@okcelok jako zadováděli jsme si moc..až mě z toho bolí celej zadek..je tam tobogán kterym jedeš prý 70km za hodinu..ty joo to byla jízda že jem měla celou dobu zavřený oči..jsem potlučená ale i odpočinutá..jeden den dovolená a kolik sil a pozitivního myšlení to dá 😀 no musim doporučit!!!
A co ty, co nového?
Já dneska zneužila svého s vátku a koupila bambilion kravinek, kytiček, bonsai, květináče a tapetu, tak se zkoušim vrhat do toho zkrášlování bydlení... 😀 mě to potěšilo a le Lu trochu hekal u placení 😀 😀
JInak jdu zítra zase na krev, tak snad jsi jdu pro 0..konečně..a nový začátek 😉

petrita83
17. srp 2010

@holubice.petra já tě chápu..taky jsem nad tím přemýšlela a chci dítě s Lu ne od dárce..je to těžký..taky trošku přemýšlím nad adopcí..to by bylo pro oba stejné..víš jak to myslim..ale hlavně myslim, že ještě nemáte házet flintu..i se špatnym spermiem může být ISCI úspěšné..tak katastrofické scénáře ještě nech za dvěřma..pořád si řikám, že dokud ještě jsou nějáké možnosti tak nesmíme panikařit a těch možností před náme oběma je ještě hodně 😉 vždyť už jsi jednou těhu byla..tak že se to určitě znova povede, spermio nemůže být tak špatné...vyšetření dopadnou dobře, hodně tomu snažení škodí stres, tak se musíte hodit do pohody, ikdžy je to na chocholouška 😀 taky e o to snažim..není to jednoduché, nejde to hned..ale musí to jít 😉 ..držim palce.

petrita83
17. srp 2010

@lllenkap úžasný!!prostě ráj..tropickej ostrov v oobr skleníku..úžasný nejen bazény, tobogány, restaurace, ale i zahrady, ptáci a ryby...prostě skoro jak exotická dovolená..málem jsem zapoměla kde jsme 😀

okcelok
17. srp 2010

@petrita83 tý jóóó,to teda musela být rychlost!!!Já se už nějak těch tobogánů bojím,ale nevím proč!!
Na chmury je nejlepší práce,tak třeba tam všem u vás zkrášlíš zahrady a obydlí,jak se do toho pustíš!!! 😀 😀 A pak Lu uvidí,jak se jeho nemalá investice vrátila!!! 😀 😀
U nás nic,dnes jsem polehávali a Tom šel odpo do práce.Včera jsme slavili tchánovi 50tiny,takže jsem dnes jetá! 😵 😵 Už chci,aby dorazila mrcha,už mě to nebaví. Jo a taky máme namontovanou digestoř a nalepenou barovou desku,tak je to zas o něco lepší.Musím udělat ty fota!
Takže se zítra dozvíte nějaké bližší podrobnosti ohledně mimi?

petrita83
17. srp 2010

@okcelok zítra?to bohužel asi ne..znáš to zavolejte si odpol a pak zavolejte si zítra, tak že spíš až ve čt..doufám, že už se dozvíme něco new..asi jako tebe mě to čekání faakt neba.hele já už ani nevim jakej den cklu jako jsem , teď to mám nějáký pomotaný..tak uvidíme..tobě každopádně přeju ať mrcha přijde co nejdřív 😀 a naposled..pak má dlouhou dovolenou..asi jen 9měsíců 😀 😀
tak to jste za to v té kuchyni fest vzali..digestoř, barová deska..hmmm, už se na fota nemůžu dočkat!!já už vyfotila dnešní zkrášlení, tapetku atd..taky mooc pěkné, jsem spokojená 😀 a Lu nakonec asi taky, nebo vlastně je spokojenej když su já 😀 tak valim chrupat!brou zítra

holubice.petra
autor
17. srp 2010

@petrita83 ja vim ze musime bojovat sle zrovna ted mi asi dochazi sila...no mam vic nez mesic abych se otrepala....nejvic me stve-mrzi ani nevim jak sve pocity popsat ze kazda kur.a u nas v praci ceka mimo...kolikrat ani ty mlady nevedi s kym pak nemaji ani co do huby...a my by jsme proto udelaly a daly by jsme mu vsechno na svete a nic...jsem rada tady za toho konika ze se muzu alespon vypsat...takovy veci nemuzu nikomu ani rict...kdo nezazil nepochopi...dik holky

petrita83
18. srp 2010

@holubice.petra já vim 😖 vždyť jsme na tom dost podobně..jo joo těhulí okolo mraky a přesně jak říkáš některý k tomu přišly ani něvědí jak, ale co naděláme..my musíme bojovat..prostě už si začínám zvykat že nemůžeme mít nic normálně a zadarmo..já mám teď po tom období total.zoufalství..zas trochu lepší náladu , asi se už z toho začínám oklepávat..jen už chci vědět co bude dál..potřebuju nověj plán..tak uvidíme odpol.mám si zas volat na výsledky...

okcelok
18. srp 2010

@petrita83 já zas byla naivní a myslela,že by vám konečně mohli brzo říct,na čem jste,aby jste se netrápili!!!Jsem se spletla! Každopádně ať to dopadne co nejlíp pro vás oba. 🙂 Je hrozný paradox,jak jeden měsíc mrchu vyhlížíš,aby došla co nejdřív a další měsíc ji odháníš všemi způsoby,jen aby nedošla!!!
My totiž nemáme jeěště spoustu věcí hotových,například koberec na mezonetu,šatnu,dlažbu v kuchyni apod. To víš,když nemáš moc peněz,tak to musíme dělat postupně. A taky do toho to umělý! Takže všechno děláme postupně,ale ledňáček vidí,že to připravujeme,tak si určitě řekne,že se snažíme a hnízdíme a zůstane s náma! Stejně jako u vás,když mu nebo jim tam dáte krásnou tapetu,tak ji přece musí vidět na vlastní očička!!! 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru