IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

pampeliska36
9. črc 2010

ja zacinam zitra s Puregonem... tak mi taky snad budou krasne rust 😀 jsem zvedava... v patek pak jdu na prvni UTZ

petrita83
9. črc 2010

@holubice.petra to je teda vážně děsný...budu držet pacle ať se to konečně srovná a nemusíš to posouvat!!!ale i tak by to přeci nebyla žádná tragédie 😀 to mě takhl epořád uklidňuje ten můj...pořád mi opakuje, že když to neklapne všechno hned, že nevadí...ale nám to vadí,viďte?joo joo.není to lehký. JInak srpen je taky prima měsíc 😀

petrita83
9. črc 2010

@pampeliska36 tak držim palce ať pěkně rostou, mě jste teď zase znervóznily..při UTZ jsem neměla všechny folikuly stejně velký..byli v rozmezí 10-16..ale doktorka se tvářila nadšeně, tak snad ty malé dohnaly ty velké 😀 no konec konců zítra v tom bude jasno..nic s tim neudělám..jen zachovat klid 😀

pampeliska36
9. črc 2010

@petrita83 diky i ja na tebe budu zitra myslet! at je co nejvic vajuch 🙂

pampeliska36
9. črc 2010

holky a to vas pred odberem vajicek boli brisko? nedovedu si predstavit, kdyz jich tam tolik dorusta... kam se tam vsechny vejdou? 🙂

petrita83
9. črc 2010

Holky děkuju mooc za podporu, pak dám vědět jaký to bylo, jak to dopadlo atd..doufám, že podám dobré zprávy!jiné neberem, ne? 😀

pampeliska36
9. črc 2010

@holubice.petra teda to by byla skoda, ze by se ti to posunulo... ale nenadelas nic. tak snad uz BRZO prijde!

pampeliska36
9. črc 2010

@petrita83 no jasne!!! jen same dobre!
😀 😀 😀 😀 😀 😀

petrita83
9. črc 2010

@pampeliska36 joo joo..bolí a jak..ale horší bylo jak se mi chtělo pořád zvracet...ale dneska už se cítím o mnoho líp..asi mi to dělalo cetrotide..ale dneska už nic nepícháme..tak to bude lepší..kame se vejdou?nad tímhle jsem taky dumala, ale vysvětluje to to břicho jak balón..

pampeliska36
9. črc 2010

@petrita83 jejda... tak uvidime, jak to bude u me 🙂 a meris si brisko?

petrita83
9. črc 2010

@pampeliska36 tak vidíš napadá mě leda co(to je divný slovo..omlouvám se všem češtinářům 😀 ) ale tohle mě nenapadlo 😖 a teď už to asi nemá smysl...ale myslim, že zase tim, že jsem toho za poslední 3dny moc nesnědla by to nebyl až takovej rozdíl..ikdyž možná:D

petronela82
9. črc 2010

@petrita83 - uvidíš bude to v pohodě - a zítra se tomu všemu už jen zasměješ, až se probudíš tak už před sebou budeš mít jen samé přájemné věci => ET už je jak normální kontrola (absolutně bezbolestné) a a pak ty // a devět měsíců čekání na vytoužené mimi 😀 => držím palce

@pampeliska36 +@jesterka001 => tak v úterý bude váš velký den => budu na vás myslet

@holubice.petra - pořád nic - už se ti to někdy stalo => kdy jsi to měla naposledy a bylo to spontálně?

holubice.petra
autor
9. črc 2010

@petronela82 jo bojuju s tim skoro porad..ale clovek od noveho roku vlastne furt proto beru ten utros..tak jsem doufala ze mi to diky nemu prijde ...no mozna to je i tim horkem...mozna i stresem ted jsme meli v praci celkem honicku, porad jsem si rikala ze musim byt v klidu ale kdyz vas honi jak nadmutou kozu tak to moc nejde....tak uvidime o vikendu...jedeme s manzelem a partou lidi sjizdet Vltavu tak to bude pohoda;o)

trudy
9. črc 2010

Ahoj holčiny, tak dneska jesm byla na ultrazvuku (7 DC ) a mám na pravé straně 15 foliků a na levé 10. Prý je to až dost, ptala jsem se jestli je to špatný a doktorka mi řekla, že můžou nastat nějaký problémy. Uvidíme snad bude vše o.k. ode dneška si píchám gonal 225 jednotek + cetrotide 0,25 mg + luveris 75 jednotek - to bude večer horor - nesnáším injekce blééé. 😒
Musím to vydržet - píchám si to do neděle a v pondělí v 8 ráno znovu ultrazvuk. 😉

mariana75
9. črc 2010

Ahojík holky moc děkuji za podporu. Testíkovat určitě zkusím po neděli....Furt ležím a už je to otrava. Nikoho doma nemám, tak jsem utekla na chvíli za vámi na net....
Holu --- to čekání na mrchu mě den za dnem příjde jako napínavá detektivka chi chi já vím není to k smíchu, ale k pláči každý den na tebe myslím, aby konečně přišla mrcha jedna a ono nic....

Holky co jdete na OPU - ještě jednou držím pěstičky po narkóze (hlavně od půl noci i dřív nejíst a nepít) se vám uleví. Mě se ulevilo, protože jsem už necítila ten tlak v podbřišku.... 😉 .Den před OPU mě bylo tak špatně, že jsem všechno poslala potrubní poštou už v 10 večer. 😒 Taky mě pořádně kručelo než jsem šla na sál to bylo hrozný... 🙂

Tak čauky zase někdy 🙂 🙂

pampeliska36
10. črc 2010

@trudy teeeeeda to jich teda mas 🙂

trudy
10. črc 2010

@pampeliska36 to jo, taky už dneska pěkně cítím vaječníky. 🙂

petrita83
10. črc 2010

Aloha holky!tak už je to za náma!!!jupijou..děkuju za podporu..vážně to nic nebylo..naopak se mi potom dost ulevilo..poslední 3dny mi bylo tak blbě a poslední večer,,,přesně jak psala Mariana75..
Všichni na nás byli mooc hodní a bylo taak rychlé..a když jsem se vzbudila bylo mi o moooc líp.Nakonec máme 15 vajuch..10kousků dáme metodou ISCI a ty ostatní jen IVF -abychom věděli jak se s nima kluci poperou...zítra nám budou volat jak to vypadá a kdy bude ET..jo a taky jsem řekli, že chcem zavést 2 (prý 30% ž ebudou dvojčátka)a ty co ostatní zamrazit, a prodlouženou kultivaci..tak teď si držíme palečky aby to doobře dopalo..

petrita83
10. črc 2010

@trudy ty joo ty jich teda máš..tak držim palce aby ti nebylo z toho tak blbě jak mně 😀 ale i tak se to dá vydržet a pak už to bude jeen lepší!

petrita83
10. črc 2010

@mariana75 já měl taky děsnej hlad, doslova jsem hlady šilhala ..3dny skoro půstu...no už jsem to napravila..a vypadá to, že mi to sedlo:D

petrita83
10. črc 2010

@petronela82 děkuju Petronelko..měla si pravdu..bylo to rychlé a bezbolestné a je mi super..

mariana75
10. črc 2010

@petrita83 tak to jsem ráda, že ti to moje rádcovství doufám trošku pomohlo.... 😉
Jsi šikulka máš krásné vyhlídky na mimísky já takové bohužel nemám, ale doufám, že to bude ok....2 po prodloužené kultivaci se mi snaží zavrtat do bavlnky a 3 mám zamražené na KET. Víc nic... 😉

pampeliska36
10. črc 2010

@petrita83 to je teda super, ze jsi to tak krasne zvladla! 🙂 ted uz jen cekat, jak se budou vyvijet... urcite dobre! jsou to prece bojovnici 😀

pampeliska36
10. črc 2010

@mariana75 jakepak copak... vyhlidky jsou krasne!!! v ocekavani dvou // 😉

mariana75
10. črc 2010

@pampeliska36 - vím, že si nemůžu stěžovat některé jsou na tom ještě hůř....Držím jim pěsti za velkou statečnost...a obdivuju je...

trudy
10. črc 2010

@petrita83 tak to je super, že už to máš za sebou. 🙂

petrita83
10. črc 2010

@mariana75 no každá rada dobrá..jsem za ně ráda,,a taky za to, že díky tomu, že je tady někdo vždycky napřed vím do čeho jdu..
no vhlídku se ukážou zítra..jen doufám, že se spolu vajucha a spermíci nepoperou doslova..ale bojovat muesj to je jasné 😀 no počkáme si co z toho bude..nechci dopředu jásat..pořád jsme přeci ještě na začátku..a při tom už kus cesty za náma... 😀

petrita83
10. črc 2010

@trudy no to je supeer, protože ten poslední večer byl fakt náročnej..ale to dělaj i tyhle vedra..to nám ale vyšlo počasí..a Tobě už se to taky blíží viď?tak budu držet palce..

petrita83
10. črc 2010

@pampeliska36 no uvidíme..jsem taky zvědavá, hlavně na ten pokus ISCI versus IVF..tak uvidíme co se jim víc bude líbit..
Každopádně hurá, že jsou injekce za náma..teď už jen Utrogestan a prednisol a to snad bude ok..a co ty pampeliško kdy Tebe to čeká?

pampeliska36
10. črc 2010

@petrita83 ja jsem dneska zacla pichat Puregon... v patek mam prvni UTZ... takze uvidime 🙂
... taky jsem zvedava, jak se vam to bude vyvijet 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru