IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

petrita83
26. črc 2010

@okcelok no ale třeba už zítra nebude..vždyť u mě to taky hrozně trvá..doufám, že tam zítra zas uvidim o něco víc...vždyť ty jdeš na krev až příští týden , ne??

okcelok
26. črc 2010

@ankil já mám2-2-2 a zavádím

okcelok
26. črc 2010

@petrita83 to víš,že bude pěkně růžovět,to už je jasné 😀 já jdu v pátek a podle CAR si mám test dělat až 2.8.

ankil
26. črc 2010

@okcelok @petrita83 na mě nemáte 😀 2-2-2 +2 večer zavést 😝 😝 😝

petrita83
26. črc 2010

@okcelok no tak vidíš..já jdu už teď ve středu..ti tvoji prci jsou menší tak jim to o chvilku dýl trvá než se ukážou, fakt!buď v klidu páteční krev ukáže..a pak bude snad veselo 😀 jen musíš vydržet..testni zase zítra nebo za 2dny..ale stejně je to z krve nejjistější..

petrita83
26. črc 2010

@ankil teda to jsou sloní dávky 😀 😀 😀

okcelok
26. črc 2010

@ankil tak to je hodně.No jsem zvědavá,jak to s náma dopadne.Pro mě je to druhé IVF,ale pro manžela první a já jsem takovy ten typ,že mě to je líto hlavně kvůli němu,vím,že i on moc to mimi chce. 🙂

okcelok
26. črc 2010

@petrita83 už na to asi nemám odvahu,počkám na krev.Stejně už testy nemám a do lékárny nepůjdu. 😀

petrita83
26. črc 2010

@okcelok to u nás je to první..hrozně moc si přejem aby to vyšlo..ale zatím nikdy nebyl ani náznak malého úspěchu..teď jsme asi našemu snu nejblíž..když ho vždycky vidim s neteřinkou jak celej září..teď o tom IVF doma nesmim moc mluvit..prý by byl moc smutnej kdyby to nevyšlo..tak o tom kafrám tady s Váma 😀

petrita83
26. črc 2010

@okcelok a to je nakonec dobře 😀 já si teda ještě 2dokoupila 😀 😀 ale taky jsem se původně chtěla nechat překvapit 😀 jen jsem mooc netrpělivá, no..

okcelok
26. črc 2010

@petrita83 sen se splní,uvidíš 🙂 Já jsem na tom obdobně,vůbec se o tom nebavíme, on jen ve spojení toho,že bude taťka.Kdykoliv řeknu něco o KET anebo o tom,že mám pocit,že to nevyjde,tak mě okřikne a jde pryč a nemluví se mnou 😒 Proto mě bude tak moc mrzet,když ho zklamu 😢

ankil
26. črc 2010

@petrita83 😀 😀 ty a překvapit??? 😀 😀 😀

holky čus, kuknu večer kolik jste toho nakrafaly 😀

okcelok
26. črc 2010

@petrita83 nezapoměň zítra zase na nástěnku vyvěsit foto 😀 😀 😀 😀

okcelok
26. črc 2010

@ankil hezkej den 😀

petrita83
26. črc 2010

@okcelok co blbneš??ty ho ale přeci nezklameš..kdyby to náhodou..opravdu náhodou teď nevyšlo, tak za to přeci ani jeden z Vás nemůže, rozhodně ne ty..hlavně se nenervuj a zkus být do pátku v klídku..tím těm bobískům pomůžeš nejvíc 😀 ..mě ten můj vždycky zas řiká, že se přeci nevzdáme a budeme bojovat dál..a navíc máte toho ledňáčka, tak nemáte důvod smutnit 😀 😀 bue to dobré, uvidíš..jednou se tomu zasmějem, jo? 😅

petrita83
26. črc 2010

@ankil přesně já a překvapení..to nejde dohromady..všechno vždycky vyslepičim 😀 😀
no noc...přeju mooc pěknej den Ankil..já mám večer třídní sraz, tak to bude záábavné 😝

trudy
26. črc 2010

@ankil já jsem brala utroš po IUI 2-0-2 zaváděla a dokud jsem nevysadila, tak mrcha nepřišla, ani náznak. A teď beru 2-2-2 zavádim a mrcha už špiní. Tak nevím jak to je. 😖

petrita83
26. črc 2010

@okcelok doufejme, že bude co 🤐

petrita83
26. črc 2010

@trudy prostě na nic z toho nejsou jasná pravidla, ani návod..u každého je to jinak..

okcelok
26. črc 2010

@petrita83 zas mám asi chmury,vím,že to není chyba ani jednoho ale život.Ono když si o tom nemůžu povídat s ním,tak to ze sebe musím dostat jinak. 😀 Ale máme mražáčka a to mě uklidňuje 🙂 Asi se půjdu rozptýlit do Ikei,mají slevy 😀 😀

okcelok
26. črc 2010

@trudy tak já se na to schválně zítra zeptám na CARu,jdu si pro recept na utroš

petrita83
26. črc 2010

@okcelok 😀 😀 😀 no tak to dobře uděláš..jen jestli tam nebude moc nátřesk 😠 pěkně provětrat peněženku..jo to někdy pomůže..já jí půjdu odpol taky trochu potrápit...ale spíš něčím na sebe 😀
Joo chmury 😖 pořádná depka se tě chytla 😀 😀 ale už jsem jí skoro setřásly, ne?? 😀 😝

trudy
26. črc 2010

@okcelok jj zeptej se a dej vědět, díky 😉

petronela82
26. črc 2010

@okcelok - já jsem čekala 1 cyklus ale jen kvůli tomu, že jsem po ET otěhotněla, ale embrya se špatně vyvýjela, Dr. mě strašil i s mimoděložním těhu, protože HCG stoupalo (ale velni pomalu) a na UTZ nic vidět nebylo, nakonec se ale jednalo o biochemické těhu, které samo oděšlo a nebyla potřeba ani revize, ale pokud ti dorazí po ET mrcha tak můžeš hned 1DC začít se stimulací na KEt (bez pauzy)

@pampeliska36 - super úrodička - tak držím na zítra palečky a taky aby se moruly přeměnily v blasty 😉

@jesterka001 - drž se - jde zatím o špinění nebo se už mrcha rozjela?

okcelok
26. črc 2010

@petrita83 já tam mám i spoustu bývalých kolegů v kuchyni,tak se tam ukryji na kávičku a bude to 🙂 Díky moc,už je dobře 😀 tak přeji hezké pořízeníčko na nákupech 😀 😀 😀

okcelok
26. črc 2010

@trudy jasnačka 🙂

okcelok
26. črc 2010

@petronela82 aha,tak to jsem ráda,že to vímdíky. A co je potřeba ke stimulaci na KET?

petronela82
26. črc 2010

@okcelok - já spontálně neovuluji, tak že jsem musela stimulovat a to Clostimaxem, od prvního DC (1-1-1) => ten je na sliznici + Prednison (1-0-0) s tím jsem začala 4 týdny před KET => ten je na potačení imunity (řekla jsem si o něho, standartně se nedává - poradili mi ho holčiny tady na koníku) a 5 dní před KET jsem začala s Utrogestanem (2-2-2). Ale pokud norálně ovuluješ tak nejspíš budeš objednananá na první kontrolu až na 12 DC, kde Dr. koukne na sliznici a když bude min. 8mm tak naplánujete KET a začneš až s tím Utroušem

holubice.petra
autor
26. črc 2010

ahojky holky...tak dneska ty obery mi teda daly zabrat byla jsem ve front 1,5hodiny do prace jsem prisla pozde tak zase kazdej ziral..ve stredu jdu na prvni UZ vajuch to jsem zvedava a ve ctvrtek na EKG...tohle behani po doktorech me zabije...dneska jsem si pichla injekci prvne sama a jeste k tomu v praci, kolegyne hlidala dvere aby tam nikdo nevesel docela sranda...ten prednisol jsem mela brat uz od zacatku stimulace to je dobre, protoze jsem ho brala;o) tak asi tak blba opravdu nejsem...to piti tekutin mi dava taky zabrat v praci jsem zvladla 3,5l jeste trochu a mam splneno ale je to boj...dneska uz i trochu citim bricho tak jsem zvedava co bude za urodicku ;o)

okcelok
26. črc 2010

@petronela82 díky za info.Ovulaci mám,tak snad bude vše ok. Já teď spíš polemizuji nad tím,že mě na CAR dali 7buněčné embryo 3 dny staré,takže mám pocit,že to byli vyhozené peníze,jelikož je to teprve ve fázi rýhování a dobře vyvyjející má min.7 buněk,takže nechápu,proč mi to nedali o den nebo dva později??!!! 😠 Zítra si tam jdu a musím se zeptat doktora,protože jsem docala dost naštvaná 😠 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru