IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

pampeliska36
3. srp 2010

@stazina1 😀 diky... to jsi me potesila. ja jsem dneska 7 ET... to jsme teda kousek od sebe 😀

stazina1
3. srp 2010

@pampeliska36
Uvidíš,spolu budeme kočíkovať akurátže každá v inom meste 🙂

pampeliska36
3. srp 2010

@stazina1 😀 super!

stazina1
3. srp 2010

@pampeliska36
Ako sa cítiš,v pohode?Ja som príšerne nafuknutá,brucho mám ako balón 😀 Prsia som mala citlivé ale už sa to zrovnalo a každý deň žerjem olivy,nechápem prečo nikdy som ich nechcela,asi mi tie hormóny lezú na chuť 😀

pampeliska36
3. srp 2010

@stazina1 ja se citim v pohode 🙂 sem tam me boli brisko jak na mrchu... ale jen chvilkove a jen fakt malinko. a jinak OK. prsa citlivejsi... ale to mame asi ze vsech tech leku a hormonu a tak... jinak zadne priznaky nemam... nebo ani nevim, jake by mely byt.... 😀 😀 😀

stazina1
3. srp 2010

@pampeliska36
Brucho aj mňa sem tam bolí,našťastie len tak trošičku 🙂

eucharis70
3. srp 2010

ahoj holky, jsem 8. den po ET, to jsou nervy.
pocetla jsem si tady trosku a malinko jsem se uklidnila....
pocity mam stejne jako vy...poboliva me bricho, ale jen trochu....zitra nebo pozitri je termin mrchy, tak doufam, ze neprijde. vcera jsem to nevydrzela a udelala jsem si test,ale 7. den je vazne asi moc brzy...neco se objedvilo,ale ta carka je tam vazne dost slaba....takze jsem se dozvedela, ze nic nevim a nervit budu jeste tyden

okcelok
3. srp 2010

@pampeliska36 tak já například citlivější prsa neměla a těhotná nejsem,takže si myslím,že to je známka toho,že se asi děje něco pozitivního 😉

stazina1
3. srp 2010

@eucharis70
Vitaj medzi nami,ja mám tiež nutkanie urobiť si test ale sa bojím sklamania tak radšej počkám.
Viem,že čo som sa rozprávala s holkami v Care a aj s holkou,ktorá so mnou ležala pri odbere a Et tak vravela,že najskor ten 12 deň,že skor sa to nevyplatí,takže počkám........ 🙂 už ked si tam zbadala slabučkú čiarku tak to bude všeeeetko OK 😀

okcelok
3. srp 2010

@stazina1
@eucharis70 oběma vám přeji ,ať se mimisci hezky a pořádně uhnízdí 🙂

petrita83
3. srp 2010

@okcelok děkuju moooc...snad to všechno dobře dopadne...
@stazina1 - tak to jste na tom s pampeliškou podobně...tak Vám mooc držim palce 😀 já taky testovala
tajně 😀 😀

stazina1
3. srp 2010

@okcelok
si zlatíčko 😀 ďakujem,aj tebe vaľa šťastia 🙂 každá z nás si to zaslúži.ke´d si pomyslím koľko je žien,čo dieta len tak niekam pohodia alebo fakt nechcú,.....a my chudinky nie a nie sa ho dočkať 🙂

petrita83
3. srp 2010

@eucharis70 tak držim palce ať krásně sílí..vypadá to nadějně..tak žádné nervy!! 😀 😀 na to jsem tady odborník já 😀

petrita83
3. srp 2010

@stazina1 přesně tak...je to smutný, ale nic s tim neuděláme...tak snad se nám všem zadaří 😀

stazina1
3. srp 2010

@petrita83
Test už mám ale ešte pár dní vydržím 🙂 ,samozrejme som ho skryla,starký by sa rozčuľoval 🙂 on je taká pečlivka,čo povedal doktor tak tak to musí byť 😀 niekedy mi tým lezie na nervy 🙂

eucharis70
3. srp 2010

@stazina1

ale ja vim, ze bych mela pockat....proste jsem to nevydrzela.., to vis ty hormony.ted uz testit nebudu, pockam si

stazina1
3. srp 2010

Dievčatá,v piatok ideme na slovensko,budem šóférovať,tak snáď tým nič neskazím,čo myslíte?Manželovi vzali vodičák,somarik moj 😀

eucharis70
3. srp 2010

@petrita83
tak to moc dekuji ....Musi to byt v pohode, nejsem nejmladsi , v rijnu mi bude 40 a jak kazdy vi, vekem se sance snizuji

pampeliska36
3. srp 2010

@eucharis70 vitej 😀 ja jsem dneska 7 den po ET a
@stazina1 je dneska 6 den po ET... mame to pekne rozdelene po dnech 😀

okcelok
3. srp 2010

@stazina1 tak to s tím manželem máme úplně stejné,teď při KETu to už musím nechat až na krev.Řídit na SK podle mě můžeš,to se Ti nic stát nemůže!

eucharis70
3. srp 2010

@stazina1
jiste, ze muzes soferovat,akorat se neprecenuj a odpocivej

okcelok
3. srp 2010

@petrita83 na tyhle narozeniny nezapomeneš,dostala jsi ten nejkrásnější dárek,moc ti to přeji 😀

eucharis70
3. srp 2010

@okcelok
tak ten muj, pro jistotu vubec ridicak nema

stazina1
3. srp 2010

@eucharis70
Nezúfaj si.Moja mama porodila ségru v 42 rokoch,je zdravá,múdra a dokonca aj umelecky schopná,má 15 rokov a už navštívila polovinu sveta 😀

eucharis70
3. srp 2010

@pampeliska36

parada...tak si budem drzet palce.

eucharis70
3. srp 2010

@stazina1

nezoufam, ze budu se snazim o baby pozdeji...spis mi jde o to, ze od rijna uz budu samoplatce a IVF si budu muset zaplatiti cele. na to bohuzel uz nemame dostatecne prostredky.

stazina1
3. srp 2010

@eucharis70
No vidíš nato som nepomyslela,to je teda fakt,tak to by sme ani my nato nemali,ale uvidíš teraz to vyjde a žiadme peniaze ti nebude treba 😀 akurát bude treba na výbavičku a pod.

okcelok
3. srp 2010

@eucharis70 tak proto musíš věřit,že to tentokrát vyjde a už si budete jen užívat mimíska!!! 😀 Zjistila jsem,že když něčemu opravdu věříš a změníš myšlení na pozitivní,tak to dopadne tak,jak chceš,aby to dopadlo. 😉 😉

petronela82
3. srp 2010

ahoj holky tk dnes jsem 10 den po KET

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/petronela82/...

jo a @petrita83 - vše nej nej k narozák - fakt super datum 😀

sysysy
3. srp 2010

@petronela82 - jsou TAM 😵 😵 😵 ....potichounku gratulujuuuuuuuu

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru