IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

petrita83
3. říj 2010

@lucavka 😀 😀 😀 no tak to bude pořádnej bejvák 😀 hele tak mě napadlo když jich máte šest že to bude mazec 😀 teď dvojčátka...příště zase dvojčátka...to aby jste si pořídili pořádnou vilu 😀 😀 pondělí už je zíítra, tak držim palce ať mimískové pěkně rostou a jdou brzo k Tobě!

lucavka
4. říj 2010

Ahojky. Tak jak se vám holky daří. Moc nepíšete 😎 .
Mě ráno volali, že prckové sou v pohodě. Tři jsou trochu menší, tři velikáni a ke mě půjdou nespíš ve středu 😀

78marcela
4. říj 2010

@lucavka Tak to máš slušné, na středu budeme držet pěsti..já už chci taky bobísky v bříšku další, úspěšnější..

lucavka
4. říj 2010

@78marcela - určitě se brzo dočáš. My všechny tady. 😵

trudy
4. říj 2010

Ahoj holky, tak jsem po hoooooooodně dlouhý době zase tady. TAk Vám podám informace o nás, jak bojujem. V červenci neúspěšné IVF, v srpnu a v září neúspěšné IUI.
Po pročítání různých diskuzí jsem manžela objednala k urologovi a byla mu zjištěna varikokéla ( křečová žíla na varleti, která způsobovala zahřívání spermiíí ) Tak byl minulý týden laparoskopicky operován a teď bude 3 měsíční rekonvalescence.
Mezi tím nám udělali genetické vyšetření a vše je v pořádku, tady naštěstí problém není.
Také jsme byli na imunologii v Praze, pro výsledky si jedeme příští týden, tak uvidíme.
No a manžel bude brát 3 měsíce nějaké hormony + Profertil a po Novém roce hurá do dalšího, snad už úspěšnějšího boje 😀 😀 😀 😀

lucavka
4. říj 2010

@trudy - tak to jsou dobré zprávy, teď vám to půjde jak po másle 😉

trudy
4. říj 2010

@lucavka kééž by 😵 😵 😵

lucavka
5. říj 2010

Ahojky holky. Tak se mi chce brečet. Zbylo jedno jediný embryjko. Nechápu jak je to možný 😢 . Včera ještě říkali že tři jsou sice menší, ale tři jsou v pořádku a moc hezký 😔

petrita83
5. říj 2010

@trudy ahojky !!to jsem ráda, že jsi mezi nás zase zavítala!!!tak to jsme na tom docela podobně...neúspěšně IVF, pak IUI...ale my se vrhli směrem vyšetření hlavně mojí polovičky...společně jdem na genetiku a imuno, a já jdu na laparoskopii s hysteroskopií...a jak na to manžovi přišli?já bych věděla zda tam svého drahouška taky poslat 😝 tak že problém objeven a teď to půjde jak po másle 😀 a kdy a jaký bude další pokus?

petrita83
5. říj 2010

@lucavka ahoja, co to tady čtu..a už ho máš u sebe?to je teda šílený..no já to měla ale podobně z 15 nám zůstali nakonec dvě, jedno lepší jedno horší...to se stává..ale víš jak to je stačí jen jedno když je šikovný!!!!tak dej vědět!myslim na Tebe a držim palce!!!!

lucavka
5. říj 2010

@petrita83 - ještě ho u sebe nemám. Jestli bude šikovný jedem pro něj zítra. Já doufala že to zvládnou aspoň ty tři silnější 😢 . Jestli to tenhle drobeček nezvládne tak budeme muset řešit i další problémy. Na další IVF nemáme peníze. Navíc mě určitě rovnou vyhodí z práce, to už mi šéf slíbil... Moc bych chtěla rozjed živnosťák a dělat účto z domova, ale potřebovala bych trochu poradit. Jde do to, že když si najdu práci (což je v téhle době dost těžký), a třeba za rok, za dva budu chtít další mimi a začnu lítat po doktorech, budu mít zase problémy se šéfem jako teď a zase mě vyhodí ☹ . Tak teď přemýšlíme s manželem co budeme dělat...

petrita83
5. říj 2010

@lucavka no já doufala a držela palce ať vydržej všichni..a hlavně něco na mrazáček ☹ no tak to strašně držim palce ať je tenhle ten největší šikulka!!!a zítra ho máš u sebe!ještě to nevzdávej, určitě to zvládne, zítra půjde k Tobě a pak si už budeš užívat těhulkování!!!
ty děláš účto? to je přeci dobrá práce, pořád někde hledaj účtaře..na šéfa si vyprdni.musí to být nějákej děsnej kr.....
Jinak s penězma to bued asi všude podobný..ale tohle byl vlastně váš 1pokus ne?..před tim byla jen stimulka?..a kolik to vlastně takhle stojí?nás ten 1.pokus stál 15tis.

lucavka
5. říj 2010

@petrita83 - taky moc doufám že to bude pořádná bojovnice a bude se držet. Kéž by sme měli ještě něco do mrazáčku.
Já jsem schválně na práci koukala a tady v okolí nic pro mě není... Budeme to muset nějak zvládnout. Nejradši bych tu živnost, abych byla svojí paní a měla klid na další pokusy o těhulení.
My už jsme zaplatili zálohu 40 000,-- a může se to vyšplhat víš. Jenom dárkyně dostala 23 000. ☹ . Navíc jak sem teď byla na nemocenský tak to našim financím moc neprospělo...

petrita83
5. říj 2010

@lucavka to je teda drsný 😖 tak to nemám proč fňukat...jo joo do mrazáčku jsem chtěla taky něco..navíc jsem to brala tak nějak automaticky..jaký pak bylo překvapení že nic..ale máte jednoho bojovníka!!!ten to nevzdá, eviděntně je dobrej když se drží od pátku, tím pádem je to PK, ne?zítra transfer pěkný blastičky 😉
No jasně nemocenská..to asi rozpočet nezvedne..a ty jsi odkud? já myslela, že někde Praha a okolí 😲

lucavka
5. říj 2010

@petrita83 - my taky moc doufáme že to bude pořádná bojovnice a zvládne to. A pak by sme jí nějakýho sourozence ještě pořídili až našetříme. Je to prodloužená kultivace. Zítra ráno my zavolají a řeknou co a jak.
Já jsem ze severu. Ze Žatce okres Louny 🙂

petrita83
5. říj 2010

@lucavka ahaaa, no tak to bude asi těžší 😖 s tou prací.. 😠
tak to je super, když přečkala PK tak to je bojovník velikáánskej, už to nevzdá..a zítra pěkně k mamince a to bude úplně nejlepší!!!jo jo sourozenci budou až rozbijete prasátko 😉
My teď zase šetříme..další pokus může být až po novém roce, tak máme docela dost času..doufám, že to pak budou siláci 😀

lucavka
5. říj 2010

@petrita83 - já jí taky věřím že to nevzdá 😉 . Už se nemůžu dočkat až bude u mě. Uričitě se nám všem zadaří. A mít trochu času na šetření penízků je taky dobrý.

petrita83
5. říj 2010

@lucavka taky se to snažim brát pozitivně..je fakt, že těch pokusů není nekonečno, tak že raději ještě obíhám nějáká vyšetření a šetřim 😀 protože kdo šetří má za 3 😀
Tak zítra budu těšit na krásné zprávy..že už jsi těhule..a pak to dlouhé čekání..ale to ty zvládne, viď? 😀

lucavka
5. říj 2010

@petrita83 - určitě uděláme všechno aby sme to zvládli 😉 . To ty a všechny holky taky znáte. Jen nás to z manželem ráno docela dostalo že to nezvládly ty dva o kterých říkaly že jsou taky silný. A děsíme se toho aby zítra ráno nevolali že nemáme ani jednoho bojovníčka 😢 . Ale jak si říkala, po čtyřech dnech v centru má určitě pořádnou vůli k životu tak tomu věřím 🙂 . A až bude u mámy v bříšku už jí bude ještě líp 😎 .

petrita83
5. říj 2010

@lucavka hele já myslím, že kdyby s nima bylou ouvej tak nedělaj PK , určitě i doktoři věřej , že je silnej a hravě to zvládne!jen se to prostě během tý PK někdy trochu hodně vyselektuju 😖 ale tenhle je držák! 😀

78marcela
5. říj 2010

Ahojte.
Jsem zpět z Brna. Dnes HCG pouze 63, takže klesá, což je v tomto připadě dobře. V děloze byl jen náznak dutinky. Vysadila jsem všechny léky, má přijít velmi silná menses, která by to měla vyplavit. Jeden cyklus volno a kolem 17. listopadu by vycházel další pokus.
@lucavka Moc mě to mrzí, že to ti dva vzdali. ALe snad to ten jeden vytrhne, jeden šikula úplně stačí.
Držím pěsti.

lucavka
5. říj 2010

@78marcela - I já tobě moc držím palečky. Uteče ti to a budeš mít u sebe další bojovníčky 😉 a vánoce oslavíte dvojnásob protože vás už bude víc 😀 .

@petrita83 - já si tohle taky myslím 🙂

petrita83
5. říj 2010

@78marcela 😒 tak to je na nic ..ale zase lepší, než nějáký trable..prostě to tak mělo být..aspoň se už zase můžeš soustředit na další pokus a tohle nechat za sebou..držim palce at Hcg klesá rychle..a můžeš jít do dalšího Ketu?hele a máte za sebou už všechny imuno, genetický atd..vyšetření?

trudy
5. říj 2010

@petrita83 to já mám právě už laparoskopii a hysteroskopii za sebou v květnu. No a s tím manželem to bylo tak, že jsem napsala maila urologovi co a jak, že máme špatný spermio a on mi odpověděl, že se s tím dá něco dělat, ať manžel příjde. Udělal mu ultrazvuk, prohmatal ho a problém byl na světě. 😨

78marcela
5. říj 2010

@petrita83 Nemáme žádné vyšetření.

holubice.petra
autor
5. říj 2010

Ahojky holky tak jsem se minulý týden úspěšně vrátila z dovči byla fakt super!!!
Včera jsme byli s manžou na té imunologii tak nám vzali spoustu krve odevzdali jsme spermiky a budeme čekat na výsledky...do měsíce přijdou poštou...to čekání na všechno mi leze už na nervy (výsledky z toho Brna by už asi budou, ale samotné jsou na nic)..ach jo tak zase čekáme a pak konečně zase do CARu to jsem zvědavá co nám řeknou....

78marcela
5. říj 2010

Ahoj holky. Já celej den nějak neměla náladu psát. Nejdřív v brně to vyšetření a tak a pak další nepříjemnost.
Na zpáteční cestě z brna, jak pršelo, tak jsem dostala na mokré silnici smyk, přerazila značku, patník a skončila v příkopě. Nic se nestalo, jen jsem byla vyklepaná jak ratlík, pak u mě zastavil děsně hodný pán, zastavil pak ještě další dvě auta a společně mě na laně vytáhli. auto i já jsme dopadli docela dobře, jen odřeninky.
Takže prostě to byl den jedna radost. odpolko jsem ležela, bylo mi děsně blbě, dostala jsem hrozné křeče, asi jak jsem vysadila ty léky, tak jsem se tu svíjela bolestí. Ale doktorka mě na to upozornila a že když to bude hodně blbé, tak do špitálu, ale pak mi zabral brufen a teď už jsem relativně v pohodě.
Ale víc takových dnů...to by bylo na mašli.

lucavka
6. říj 2010

@78marcela - Já věřím že za každý takový den budeš mít aspoň pět naopak krásných 😉 .

Holky to je ráno. Pomalu celou noc sem nemohla usnout jestli je náš jedinej bojovníček vpořádku. Navíc manžel spal radši v obýváku protože se o něj trochu pokouší nastydnutí. No a dneska ráno - telefon že mám v 13:45 na transfer. Což je super. Ale pak jobovka že sebou máme dovést ještě 10 000 😠 . My sme počítali že dostaneme nějaké vyúčtování později a budeme mít chvíli na zaplacení. Teď na začátku měsíce prostě tolik peněz nemáme, tak sem musela prosim mamku o půjčku ☹ . Tak teď ale hlavně aby mimísek bojoval o sto šest a nevzdal to když už bude konečně u mámy 😵

petrita83
6. říj 2010

@trudy hmmm, ty jsi mě teda inspirovala 😉 ale chudák tem můj 😝 asi se bude trochu vzpírat 😉 no tak já počkám jak dopadne ta laparo s hystero..a podle toho ho tam pošlu..a u Tebe něco našli?trochu se bojó..ale snad to bude ok...

petrita83
6. říj 2010

@holubice.petra ahoja, tak že dovolená supeer? tak to je fajn, však já ti záviděla 😀 a vidíš nakonec jsi ještě o krok napřed, my jdem na imuno a genetiku příští týden..ale z jednoho prý budou výsledky za měsíc a z genetiky až za 3 😒 ale to je fuk času mám dost(než se vzpamatuju z té laparo a hystero..), taky mi zkoumali DNa a další věci..každopádně mi doktorka řikala, že další IVF bez těch všech výsledků dělat nebudem..tzn..až příští rok 😲
Ale aspoň už se zase něco děje, viď? 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru