IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

holubice.petra
autor
5. led 2011

Ahojky děvčata!!
petrita83 to víš nesmíme to vzdávat a když se do toho pustíme zase společně tak se můžem psychicky podporovat!! tak hlavu vzhůru a do toho!!
...už se docela těším na stimulkování...člověk se už alespoň těch injekcí už nebojí když ví co ho čeká 😉

trudy
5. led 2011

Ahoj holky, koukám, že tady jsou ,,staré známé"
@petrita83 tak v čem je u vás zakopanej pes??? Povídej, teda jestli chceš. 🙂
@holubice.petra taky si říkám, že ty injekce už budou v poho, když člověk ví do čeho jde. 😎

trudy
6. led 2011

Ahoj všichni, tak nás čeká druhý pokus IVF bohužel až v únoru. ACH JO. 😝 😢 😝

petrita83
6. led 2011

@okcelok no aoooj kočko! pořád si řikám co je s Tebou jak se s Rozárkou máte, jak si to všechno užíváte????já mám v práci total mazec, no jo no zař¨čátek roku..tak sem vůbec nestíhám chodit ☹

petrita83
6. led 2011

@holubice.petra , @trudy - přesně holky, člověk ví co ho čeká, což je myslim na jednu stranu super, už aspoň nebudem tak vyjukané co kam a jak atd..prostě už jsme děsně zkušený 😀 😀
No už se těšim až do toho vlítnete a já do toho půjdu hned za Vám , jen na to musim všechno, včetně sebe a práce pořádně připravit!!!a pak to klapne, musí!

maya27
6. led 2011

Ahoj holky..psala jsem dotaz do "mám/nemám léky"., tak to zkusím i tu. Nezbyl někomu z vás clostil? Třeba i otevřený na 1 cyklus....můžem se domluvit

okcelok
6. led 2011

@petrita83 no já si taky říkala,že toho máš asi v práci dost,že se neozveš.Já jsem teď u rodiny ve Žďáře n. Sázavou ,vyrazily jsme s Rozárkou na výlet. Kdy valíte vy????????

petrita83
7. led 2011

@okcelok to se teda holky máte, vy si taaak užíváte, přijeďte do Prahy, tetka se o Vás postará..ale určitě si musim za Váma naplánovat výlet..dokud jste ještě takhle pěkně pohromadě 😀 😀
Jinak jo joo v práci je leden fakt krize, navíc víš jak to teď tady mám pomatený s novejma lidma..ale musim to zdolat..
Hele něco pro pobavení..sousedům se narodila holčička, tak jí Lů obdivoval a pani mu povidá, že už máme taky na čase si nějáký pořídit..Lu prý ztratil řeč, což je u něj fakt vzácný..no a já doma málem praskla smíchy...jo joo už asi nevypadáme nejmladší 😲

okcelok
7. led 2011

@petrita83 chudák malej,vždyť vypadá výborně a ne nějak staře!!!!Babá jedna protivná!!!! 😝 😀
U nás je teď pozdvižení,protože babi od Toma dostala štěně,které ale vůbec nechce a to má škrkavku a babička teď jen řve,že se tady všichni nakazíme a já jako těhotná nejvíc.Jenže to bych musela olizovat trus a to jaksi nedělám,že!!!!Neznáš někoho,kdo by si vzal 3měsíční štěně kavalíra???Já bych si ji vzala hned,ale Tom mě to kvůli mimi nedovolí!
Jinak rozárka už kope!!!! 🙂 🙂 🙂

okcelok
7. led 2011

@maya27 já ho bohužel ani neměla,takže nepomůžu.

okcelok
7. led 2011

@petrita83 tak už si ji vezme strejda,je to ok. Kdyby jsi náhodou rychle o někom věděla!!! 😀

petrita83
10. led 2011

@okcelok já bych si štěně vzala hned, ale pak bych si asi i já musela hledat novej domov..tak že chcete mě????? 😀 😀

petrita83
10. led 2011

@okcelok huš kope? no to je úžasný!!no řeknu ti, že si to snad ani neumim představit 😅 to musí být nádehra , tak doufám, že je to pořádná fotbalistka 😉
Jinak teda koukám, že je rodinka pěkně veselá!!radši nic neolizuj 😀 😀 a všem nemocím se obloukem vyhýbej!!!!
No jinak s tím věkem, je to asi tak že to člověk nějak na sobě nevidí, pořád si připadá děsně mladej, ale okolí to zdá se vidí jinak 😲 😲 no já se mohla potrhat smíchy..ale třeba to pani myslela i na mě 😠 asi si jí půjdu taky pořádně prohlídnout!

okcelok
10. led 2011

@petrita83 já bych si vás klidně vzala obě!! 😀
No někdy je to příjemné a někdy dost nepříjemné,ale jsou to teprve začátky,počkej,až bude větší!!Kope hlavně večer,tak doufám,že je to ze spaní,že se jí něco zdá!!! 😝

petrita83
11. led 2011

@okcelok jasně, úplně to vidim 1kk tam vy 3 , pes a já 😀 😀 😀 a rvačka o pelíšek.No je to zázrak, je to jako včera co sjme se na to chystaly a Tebe už Rozárka kope 😉 tak snad budeme mít letos taky takové štěstí!!!

okcelok
11. led 2011

@petrita83 tam by jsme byly jsen my dvě s Rozárkou,Ty a pes!!!To by byl život!!!Na návštěvu by jsme jezdily za chlapama každý sudý den!!! 😀 😀 😀 😀
Zítra jdeme na velkej UTZ,tak pokud se mi podaří to pěkně vyfotit,tak pošlu foto!!! 😉

okcelok
11. led 2011

@petrita83 no jistě že ho budete mít,o tom ani nepochybuj!!!!!Už aby to mimi kopalo i Tebe,nebudu v tom přece sama!!!Kdy tam jdete??

petrita83
12. led 2011

@okcelok navrhuju radši každej lichej týden, abych si to pamatovala..každej lichej nám vyvážej popelnice 😀 tak že bych pak věděla ahhaa návštěva 😀 a taky víš jak, všeho moc škodí 😀 😀 ale pšššt, ještě by se jim tenhle plán mohl taky zamlouvat 😉

Jinak zatím nevim kdy na to jdem 😉 v únoru půjdu na horm.profil, podat žádost na pojišťovnu a pak hurááá v březnu do toho.Teď má Gennet novinku metodu PICSI - tak si o tom musim všechno zjistit 😉 zvyšovat šance je potřeba!

okcelok
13. led 2011

@petrita83 aoj,tak u doktora jsme včera dopadli dobře,malá má něco přes 20 cm,váží asi 455 g a termín porodu mi posunul o týden dřív,na 20.5 , protože malá je velká a odpovídá 22 tt!!! Asi po rodičích!!!! 😝

petrita83
14. led 2011

@okcelok cha,chacháááá velikánská gratulace, tak že malej sloník🙂 no to je paráda!! 😀 😀 ale spolu máme domluvenej 26.05. tak se necháme překvapit!!!no je to super a zamávala Vám zase?tak jí pěkně krm ať ještě hoodně naroste,chceme pořádnýho cvalíka 😀 😀 😀

okcelok
16. led 2011

hele,tak vy se domlouváte za našima zádama,kdy se hodlá vyklubat???To teda ne,tetka!!!! 😀 😀 😀 😀 No krmit ji asi moc nebudu,pak bych asi toho slona měla určitě!!!! 😝 😀

okcelok
20. led 2011

@petrita83 a už začíná dilema a italská domácnost při výběru kočárku!!!!!! 😖 Na žádném se asi neshodneme, tak ji chudinku budu nosit v lokši na hrudi!!! 😝

petrita83
21. led 2011

@okcelok no neke 😀 já myslela , že už je vybráno, tak mi napiš finalisty 😉 juknu a poradim 😀 a budem se prát 3 😀 😀 ale klokanka to jistí!

okcelok
21. led 2011

@petrita83 x-lander,jané slalom 2009,espiro enzo anebo chcicco,trojkolka!!!!!!!Pomóóóc!!! 😝

dvojcata2
22. led 2011

@okcelok hicco určitě né jané je ok ale tahle kolekce nemá otočný sporták a to je naprd a v nové kolekci se otáčet dá ale tím ho hrozně zmenšili X-Lander není taky otočný ale je super zbývá Espiro ale doporučuji GTX,(Myslím), s těma otočnejma kolama.Ty jsou super 😉

petrita83
22. led 2011

@okcelok chcicco bych asi úplně vypustila, neznám nikoho kdo by s ním byl spokojenej a komu by vydržel a taky trojkolky nejsou nejstabilnější...no není to jednoduchý, viď?tolik krásnejch věcí a jak se rozhodnout... 😀

petrita83
22. led 2011

@dvojcata2 díky, moje řeč🙂

dvojcata2
22. led 2011

@okcelok koukni do mýho alba mám ho tam

dvojcata2
22. led 2011

@petrita83 už 9 let je prodávám tak je trochu mám omrklý

okcelok
22. led 2011

holky,no já bych ráda to jané,ale manžel je proti,kvůli ceně.Ok, chicco vypustím. Jdu hledat dál 😢

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru