IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

petrita83
12. dub 2011

@holubice.petra tak držim palce!!!a nebooj určitě to bude super a budou kalhoty!!!! 😀

holubice.petra
autor
12. dub 2011

@petrita83 doufám doufám to dnes nebudu zase ani spát 😎 mám tam být na sedmou jezdím z Kolína do Pardubic to abych vyjížděla chvilku před šestou...snad vstanu když už nejsem zvyklá chicht

petrita83
13. dub 2011

@holubice.petra vždyť nebudeš spát..tak jaký pak vstávání 😀 stejně se tak těšíte , že vyskočíte jako nic...tak těším na dobré zprávy 😀

holubice.petra
autor
13. dub 2011

@petrita83 Tak kontrola v pořádku první jsem byla na tom screeningu a tam si mimís plaval pěkně na zádech s rukou podhlavou už byli vidět i prstíky na ručkách 😀 tam jdu zase za týden a už by mě měli dát i výsledky co a jak....a pak jsem byla u své doktorky kde jsem vyfásla už konečně těhu průkajdu a nějaké reklamní letáky a vzorky...no a tam už se moc nechtěl nechat vyfotit ani se tak krásně neprotahoval 😒 ale alespoň nějakou fotečku mám (mám jí v albu) do poradny jdu až 11.května....no a jako vrchol úspěšného dne jsem si koupila těhu kalhoty 😀

petrita83
13. dub 2011

@holubice.petra to je supeer, tak že si tam evidentně užívá 😀 zase za týden?to je super, viď?to čekání na kontroly je nojhorší, tak aspoň , že ty termíny nejsou nekonečné 🙂 výsledky určitě budou taky ok...dneska jsi teda měla krásnej a náročnej den..no a kalhoty jako třešnička 😀 jo a vlastně i průkajda 🙂

holubice.petra
autor
13. dub 2011

@petrita83 jo jsem opravdu nadšená já bych se na prcka klidně dívala i každý den 😀 ale už mi to zkončí uz sice příští týden ale pak už jen dva do porodu co jsem koukala (mezí 18-20tt a 30-32tt) škoda ☹

petrita83
13. dub 2011

@holubice.petra fakt jo?jen dva?no to je síla...ale zase pak ho ucítíš jak se vrtí,kope atd...a zachvilku bys mohla i poslouchat srdíčko..když si koupíš ten pristroj 😀 angelsound, či jak se to jmenuje...každopádně chápu nadšení a doufám, že mě taky jednou tohle štěstí potká 😉

trudy
15. dub 2011

Ahojky holčiny, tak bohužel k IVM nedojde, na dnešním ultrazvuku cysta 4 cm, takže vše pozastaveno a musíme počkat jestli zmizí do dvou až tří měsíců jinak laparoskopie, chce se mi z toho brečet. 😢 😢 😠 😠

holubice.petra
autor
15. dub 2011

@petrita83 tak co ještě tě neláká testování??
@trudy jejda tak t mě mrzí ☹ to je teda opravdu pech 😒 tak snad se vstřebá co nejdříve!!

trudy
15. dub 2011

@holubice.petra To doufám,že zmizí na operaci se mi nechce. Bylo to fakt velké zklamání i manžel je z toho nějakej špatnej.

petrita83
17. dub 2011

@trudy ahoja, to mě vážně moc mrzí..ale nic se nemá uspěchat..určitě se ta cysta brzo vstřebá, držim palce..hlavně ať nepotřebuješ žádnou operaci!!je to teda pech..ale určitě pak na Vás čeká sladká odměna!

petrita83
17. dub 2011

@holubice.petra ahoja!!láká už mě zlákalo...ale bohužel...nic 😖

holubice.petra
autor
17. dub 2011

@petrita83 jejda třeba je ještě brzo 😉

holubice.petra
autor
19. dub 2011

@petrita83 tak co holka jdeš hned do dalšího boje? nesmíš nic vzdávat!!

petrita83
20. dub 2011

@holubice.petra ahoj Peťulko 🙂 no do dalšího boje jít hned nemůžu, my nemáme žádné ledňáčky, tak že si prostě musíme dát pauzu i kdyby jsme nechtěli..a mi chceme..od července jsme nedělali nic jiného...a nikam to nevedlo...teď si užijem pěkné léto, možná pěknou dovču a taky doma zas něco udělám..jo a taky sama se sebou..připadám si už jako děsná knedla po tom ročnim válení..tak že moje plány?zubař, kadeřník, cvičení...a samozřejmě konzultace v CARu 😀 co, jak a kdy 🙂 ale těším , že tu budu číst jak rostete zda je to holčička nebo chlapeček!!!!Jsem ráda, že vám to vyšlo!!Nám snad příště..

holubice.petra
autor
21. dub 2011

@petrita83 tak si teď hezky rozmazluj sama sebe 😀 neboj příště to určitě vyjde!! úplně tě chápu já si taky takhle dělala pauzičky proto se nám to snažení trochu protáhlo ale stálo to za to člověk je pak ve větší pohodě 😎 na pohlaví si ještě počkáme včera jsem byla na screeningu na vývojové vady a vše je v pořádku tak se mi ulevilo...doky říkal že pohlaví říká až ve 20tt aby to bylo na tuty a ne jen typ...ale co vydržela jsem čekat tak dlouho tak už mě těch pár týdnů nezabije 😀

petrita83
22. dub 2011

@holubice.petra 😀 přesně tak, a to už je přeci maličkost, stejně tušim, že je Vám to určitě jedno jestli to bude holčička nebo klučina 😉 já si typnu chlapčka 🙂 a uvidíme 😀
Je to zvláštní, člověk všechno připravoval na druhý pokus a nejednou jsem byla překvapená, že je za náme a ještě nevyšel 😒 ..ale máme chuť to ještě zkusit a máme čas se na to připravit 🙂 už máme domluvenou konzlutaci na začátek května u jiného doktora, tak uvidíme..pořád doufám, že se nám otevřou nějáké možnosti..
Tak si to těhotenství pěkně užívej, venku je krásně tak ti to super vyšlo! 🙂

holubice.petra
autor
13. čer 2011

@petrita83 Ahooojky tak hlásím že čekáme kluka 😀 😀 😀

mariana75
25. led 2012

Ahojík holky dlouho jsem tu nebyla. U mě nic nového. Přestali jsme se snažit úplně. Došly penízky a práce žádná. Minulý týden jsem se stala první tetou od švagrové je to holčička Terezka a včera se narodil Daniel od druhé švagrové. Takže si to asi vynahradím tímto způsobem. Když vlastní nejde.

Všem snažilkám přeju hodně štěstí ve snažení a budoucím maminkám ať jste zdravé a bez komplikací. Někdy zas písnu čauky.

holubice.petra
autor
29. led 2012

@mariana75 tak si dáš na chvilku třeba oraz najdeš práci..něco našetříš a dáš se do dalšího boje ne? určitě to stojí za to! nám se v listopadu narodil vymodlený Maxíček jsem nejšťastnější na světě 😀 dělá nám jen samou radost přeji mnoho štěstí a držím ti pěsti 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru