IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

mariana75
15. črc 2010

to je fakt do kina příští týden půjdu s Anetkou na Hurvínka 3D, tak aspoň to bude něco jiného....a je tady u nás teď cirkus jenže stojí hodně a ve stanu bude příšerně....

petrita83
15. črc 2010

@ankil tak nás pak informuj, ..já byla po první návštěvě ráda, že se konenčně něco děje.docela se mi ulevilo..tak uvidíš co ti navrhne..a jdete tam oba?

trudy
15. črc 2010

@hoblinka8 Vitám tě hoblinko, tak já byla na laparce letos v květnu a zjistili mi neprůchozí pravý vejcovod a vajíčko jsem měla dle ultrazvuku vždy v pravo, takže otěhotnět přirozeně jsem asi ani nemohla. Nástup do nemocnice jsem měla ve čtvrtek, v pátek byla operace a v sobotu dopoledne mě pustili domů, takže vcelku pohoda. A doma jsem pak byla ještě 14 dní. No a první IVF je teď v červenci, takže to jde docela rychle. 😉

petrita83
15. črc 2010

@mariana75 no do stanu bych v tomhle počasí nelezla..jo je fakt, že já se na ten relax..těšim. prakticky nikdy nemáme volnej víkend přes týden makáme jak borůvky..a teď je konečně před náma a já nevim jak s nim naložit 😀 je to složitéé.
Ale to kino ojuknu..

petrita83
15. črc 2010

@trudy jde to hoodně rychle 😀 ale mojlo by to být ještě rychlejší, viď?

trudy
15. črc 2010

@pampeliska36 jo jo měli jsme ICSI, úplně se bojím až budu zítra zase volat, že nám řeknou zase nějaký nižší číslo než 6. 😢

mariana75
15. črc 2010

holky mějte se jdu jukat na nějaký ten film a zbaštit večeři aby mimísci pěkně rostli 😉 čauky zítra 😉

petrita83
15. črc 2010

@trudy to znám, ale ty jsi určitě klikař..tak že se budou držet!!!a kdy máš naplánovanej ET?

petronela82
15. črc 2010

ahojky - vy jste se teda rozkecaly

Tak holky - dnes jsem byla CARu - 12DC - sliznice 7,2mm - další KO v pondělí - předpokládaný termín KET bude v pátek/sobotu (23.-24.7.)

@petrita83 - tak už máš broučky u sebe - gratuluji - co znamená To "B13 B14" - nevím, ale nejspíš půjde o stádiu vývoje - blastocysta - jak jsem ti posíla včera odkaz na web.stránky mého CARu a to "aa bb" - znamé kvalitu ty "aa" jsou špičkové kvality "bb" trochu horší

@mariana75 - kolikátý den jdi po ET a jak stará byla embrya při transferu? asi nejsíš nějaký 9 den - to je fakt brzy na testování. a jak citlivý jsi použila test => 10 nebo 25?

ankil
15. črc 2010

@petrita83 zítra jdu na krev, před 14 dny jsem byla na IUI, ale ve středu dorazila ms, takže je jasné jak krev dopadne 😔 , jdem oba

mmaxicka
15. črc 2010

holky dik za privitani .-) vsem co mate uz svoje poklady v briskach drzim palecky aby se tam pekne zavrtavali a ani nahodou se jim od vas nechtelo .-)
hoblinko my se snazime skoro rok,coz neni az tak dlouha doba (i kdyz jsou to skoro 3roky co neberu HA no a to hlidani nebylo vzdycky 100 % 😉 tak se mohlo taky zadarit no a nic ☹ ) moje doktrorka me na tu laparoskopii poslala taky proto, ze vzdycky tak 14dni pred MS spinim a nereagovala jsem na zadne leky tak aby se zjistilo co a jak...

mmaxicka
15. črc 2010

trudy koukam ze vysledky laparky mame hodne podobne... doktorka me nejdriv uklidnovala ze to nevadi ze me funguje jen jeden vajecnik, hlavne ze funguje kazdy mesic, ze nikde neni psane ze se musi stridat... po vysledcich laparky uz to tak optimisticky nevidela a primo me rikala ze vzhledem k tomu kolik me je neni na co cekat 😖

pampeliska36
15. črc 2010

@petrita83 gratuluju k mimiskum 😀 a at se pekne a pevne zavrtavaji!!!

holubice.petra
autor
15. črc 2010

@mmaxicka No abych pravdu rekla tak me vajicka taky dozravaji jen na prave strane.ale me zase doktor rikal ze je to v poradku ze ten levy je proste ,,liny'' a ze to na prirozene otehotneni nema zadny vliv.. docela koukam ze na stejne veci jsou ruzne odpovedi..

mmaxicka
15. črc 2010

holubice ono by to prave nevadilo pokud by pri laparce nezjistili ze prave pravy vejcovod mam nepruchodny ☹

holubice.petra
autor
15. črc 2010

@mmaxicka Aha tak tady je ten rozdíl 😎 promiň nevšimla jsem si že ho máš neprůchodný..tak to je pak věc jiná...
ale hlavně držet optimismus!!!po ivf budou mimískové jedna báseň 😀

holubice.petra
autor
15. črc 2010

Holky já jsem fakt hrozná už jsem sondovala na netu těhotenské testy...ty které jde použít v té nejbližší době...tak jsem si hned objednala ty sse kterými budu moct testovat 8-10 den po oplodnění..chicht už jsem asi na hlavu 😎 no zítra jim příjde objednávka než to vyexpedují ještě ten víkend...tak to mi přijde tak v úterý a ve středu bych na to mohla vlítnout..chicht to bude osmý den...četla jsem že ten pregnyl by měl být už po týdnu taky z těla pryč....

mmaxicka
15. črc 2010

teda holubice jak ja ti zavidim ze uz mas pokladek v brisku .-) ale na druhou stranu ti nezavidim ty nerviky - toho se u sebe bojim nejvic - tech 14 dnu mezi transferem a vysledkem

holubice.petra
autor
15. črc 2010

No pokladek vsechno je nejiste ja nakones stimulkovani tenhle mesic prosvihla tak jsem jen po iui ale sance by tu mela byt mela jsem dozrala dve krasna vajicka a to bez hormonu to se mi jeste nestalo:o) tak verim uz asi na zazraky ;o)

tafy
16. črc 2010

Ahoky, vítám nově příchozí mmaxicku a hoblinku 🙂) uvidíte, brzo se zadaří holky a taky budete tlačit kočácek, to by bylo, aby nebylo 🙂)

@petrita83 - tak už jsou tam 🙂) no super, tak jim pěkně povídej ať u tebe vydržej dalších několik měsíců 🙂 a ty taky @jesterka001 dávejte na sebe holky teď pozor........hlavně v tom vedru. Mě tedy nakoneč čeká transfer zítra 🙂) ještě přesně nevím v kolik, mám si ráno zavolat, nebo zavolah oni......🙂) tak už se taky těším 🙂) jen teda fakt v tomhle počasí nevím kam se zavřu.............🙂

petrita83
16. črc 2010

@tafy držim ti dnes palce Tafy, dej vědět až je budeš mít u sebe 😀 no já jim pořád domlouvám, ať jsou hodní a zůstanou tam kde jsou 😀 😀

petrita83
16. črc 2010

@holubice.petra určitě věř, já věřim taky..třeba i z toho dle budou nakonec dvojky 😀 to by bylo něco..no všechny te´d musím hlavně vydržet!

petrita83
16. črc 2010

@holubice.petra 😀 😀 no já testíky zatim moc neřešim, je to daleko..ale jak se znám časem si taky něco objednám 😀 no uvidíme , včera mi jeden dali v CARu..tak uvidíme.

jesterka001
16. črc 2010

Vy jste se holky ale rozjeli 🙂
tafy - taky držím palce ať už jsou u maminky 😉

Doktorka mi včera říkala, že mám být hlavně v pohodě, ale copak to jde, když člověk bydlí s chlapem? 😒 Máme dneska jet někam na zábavu a spát pod stanem, ale byli jsme domluvený, že když mě nebude úplně dobře, že nepojedeme a zůstane se mnou doma. Ráno jsem mu říkala, že mě pobolívá břicho (což je pravda) a že bych raději zůstala doma. Holky, to byla ale tragédie století!!! Takže jsme se chytli a já probrečela ráno ☹ Chlapi jsou normálně sobci, nemůžu si pomoct. Fakt mě s tím naštval! Že já když to vyjde nebudu moct skoro nic je v pořádku. Ale nedej bože když se to v něčem týká jeho!! Omlouvám se, potřebovala jsem se z toho nějak vypsat, už jé to lepší 🙂

petrita83
16. črc 2010

@jesterka001 Ahoja Ještěrko!ty joo..skoro jako bych to psala sama..no tohle já dobře znám..snažim se teď trochu brzdit..ale je to boj..vždyť během stimulky jsem chtěla dodržovat kdy píchat atd..ale ne museli jsme pod stan a za kamarádama..odbíhali jsme a píchali to v autě..já z toho byla pěkně nevrlá..ale to jsou chlapi..
Mají své plány a přesto nejede vlak, ne že by jim to nedocházelo..jen to nestáhaj úplně dobře vyhodnotit..
\hlavně Ještěrko nebreč, potřebuješ klídek a pohodu...
Já senapsled rozčílila včera..když jsme si pro ty naše bojovníčky jeli..tak důležitá věc a on přijede pozdě...ale pak jsem si řekla co..nebudu se rozčilovat,s tím ničemu nepomůžu..´tak že keep smiling 😅

petrita83
16. črc 2010

@petronela82 tak už se ti to taky pomaličku blíží.. ono to u KET asi chodí jinak viď? když už jsi dnes 13DC a jdeš na to z a týden..tak držim palce, ať jsou optimlní podmínky a ledňáčci se maj směle k světu!

jesterka001
16. črc 2010

Tak to je přesně ono 🙂 Měli jsme jít do hospody, já řekla, že si musím píchnout injekci. Ten můj to hned vymyslel. Půjdeme a on mi jí tam píchne na záchodě 🙂 No vidím, že to není jen můj případ 😀 Já se jen bojím, že kdyby to nevyšlo, tak si budu říkat, že se tak stalo protože....jsme byli na zábavě, spali ve stanu atd atd.... No jo, co nadělám. Jen mám teď k těm slzičkám nějak blíž...

petrita83
16. črc 2010

@jesterka001 a řekla jsi mu to takhle..já právě tohle pořád opakuju, chci si být jistá, že jsem udělala všechno proto aby to klaplo..a upřímně nejvíc asi udělá to když budeš v klidu a pohodě..ale znám to taky nikdy nic proti tomu nezmůžu..zrovna teď mi mazlik povídá..pojedem se koupat...teda ty se budeš koukat jak se koupu já 😀 😀 doufám, že jsem tě trochu rozesmála!
a jedete teda, nebo ne?

pampeliska36
16. črc 2010

ahojte kocky... tak poslusne hlasim, ze:

na pravem vajecniku mam 9 foliku v rozmerech od 9 (ty jsou dva) do 13 mm,
na levem vajecniku mam 8 foliku v rozmerech od 11 do 14mm,
endometrium = 8 mm,
doktor rikal, ze prej je vsechno tak jak ma
na UTZ jdu zase v pondeli a vypada to, ze ve ctvrtek pujdu na OPU.

jinak jsem teda vyfasovala jeste 3 davky puregonu a menopur (na 3 dny).

co tomu rikate??????????????????????

petrita83
16. črc 2010

@pampeliska36 říkám paráda!!moc slušná úrodička!!tak ať pěkně dál rostou a do čtvrtka to rychle uteče!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru