IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

petrita83
23. črc 2010

@jesterka001 a jak se daří Tobě??co je nového??

petrita83
23. črc 2010

@okcelok tak dpol.dobře pořiďte 😀 ale Tobě určitě vadit nebude, když si ani ten nevybere a bude hledat dál, viď?skouknout o jeden byt víc..to je lákavééé 😝
No my si nechali idělat včera venkovní rolety, tak teď stahujem a roztahujem..je to jak s tou postelí 😀 😀 prostě cvoci.

Jinak se nám na víkend udělalo super počasíčko..ale radši si nebudu stěžovat, aspoň to neni napadnutí..

jesterka001
23. črc 2010

petrita83 - Nového asi nic 🙂 Obíhám neustále úřady kvůli změně příjmení a je to fakt děs a běs 🙂 Tím spíš, když člověk ještě i chodí do práce 🙂
Břicho mě teda dneska vůbec nebolí, včera jsem měla křeče, ale asi tak 5x za den na chvilku, jinak nic. Tak nevím jestli je to dobře nebo špatně. Ale to neví žádná z nás 🙂 Ale s mimískama si povídám pořád 😀 To čekání je nekonečný.......... Už se těším až se tady začnou hlásit // 😉
Co ty a bříško?

petrita83
23. črc 2010

@jesterka001 no včera právě děs běs..ale dneska taky nic..tak nevim co to mělo znamenat..ale jsem ráda, že je klid 😀 doufám že ne před bouří..no tak to máš lae příjemné starosti..ale to se mi asi jen zdá, viď? běhání po úřdech.nemůže být zábava..ale zase tě to aspoň zaměstná a nemáš čas hloubat nad blbostma 😀 ?

jesterka001
23. črc 2010

To máš pravdu 😀 Každý den po práci jeden úřad, takže hloubám až na noc 😀
Tak právě teď mě mě zabolelo... Ježiš holky, to je hrozný jak se pořád pozorujeme a hlídáme 😀

petrita83
23. črc 2010

@jesterka001 , ha, ha..no přesně..sleduješ každý píchnutí..normálně by o něm člověk asi äni nevěděl, co? 😀 no děsný a mám pocit ,že jak se to blíží ..to rozuzlení, tak je to horší a horší 😀

okcelok
23. črc 2010

@petrita83 a???

okcelok
23. črc 2010

@petrita83 tak to je super,ty rolety jsou úžasný 🙂 🙂 my máme střešní okna všude,kromě terasy a taky plánujeme roletky,protože to je šílený.Počasí na grilování jako vyšité,i když tady u nás je furt teplo 😝

petrita83
23. črc 2010

@okcelok , joo a??no hádej 😖 myslim, že prdlačka..ikdyž em si chvilu myslela, že tam něco vidět je..ale spíš nee..to sem tam spíš vytlačila očima..citlivost testu byla 25..což je asi docela dost, ne? kupodivu z toho dnes zatim nebrečim 😕

okcelok
23. črc 2010

@petrita83 no protože jsi inteligentní a víš,že to vůbec nic neznamená,jelikož je to moc brzo. 😉 Té kamarádce,co čeká dvě se slabý duch ukázal 8 den večer jen proto,že měla vysokou hladinu HCG kvůli nim,jinak počkat tak jěště alespoň 5 dní 😝 Já to teď taky počůrala a vůbec nic,ale jsem nějak v klidu,nemůže to být vidět

okcelok
23. črc 2010

@okcelok já těm citlivostem vůbec nerozumím,neznám to
😖

okcelok
23. črc 2010

@jesterka001 já tady to vyřizování na úřadech a vypisování různých papírů naprosto miluju,takže jsem si po svatbě udělala seznam a obíhala to s velkou radostí 😀 😀 😀 blázen,já vím 😉

petrita83
23. črc 2010

@okcelok 😀 jsem tě tím nahlodala viď?zkus na to koukat dýl..a taky to tam očima vytlačíš 😀 joo depku z toho zatim nemám..dokud neni mrcha..je to OK..a navíc 8.den..ještě spousta času..jsme to ale trdla ,,inteligentní,, 😀 😀 kdy to zkusíš znova, nebo si te´d dáš pauzu?já už mám doma jen jeden test cit¨livost 20, tak musim šetřit 😀

okcelok
23. črc 2010

@petrita83 to mělo být Tobě,že nerozumín citlivostem 😠

okcelok
23. črc 2010

@petrita83 já tam neměla vůbec nic.Právě přemýšlím,že se na to taky vybodnu a počkám na mrchu,která se určitě ale po cestě někde ztratila,nemá kompas 😀 Pokud to bude 29.7 ok,tak už asi začnu testy kupit a vypotřebovávat 😀

okcelok
23. črc 2010

@okcelok tak zase letím očumovat další byt,tak zatím 🙂 🙂

petrita83
23. črc 2010

@okcelok 😀 😀 no začínaj tušim na 10 to je nejscitlivější (řikaj i 7den po oplození) no a pak to jde nahoru... 😀 tušim, nejsem v tomhle přeborník..zeptej se kde sehnat pěknej byt..to vim hned 😀 ale tohle..tudududdůůůů

petrita83
23. črc 2010

@okcelok správně..udělám to asi taky tak a budu doufat, že kompas nenalezne..nebo že si prostě vezme tak na 8-9měsíců dovolenou 😀 😀 už se přeci musela taky unavit, ne?
Valim dom, já vim je brzo...ale dneska tu je stejně mrtvo, tak aspoň nakoupim, poklidim a budu užívat víkendu!!!jupijou 😀

jesterka001
23. črc 2010

petrita83 - Ty už jsi se testovala?

petrita83
23. črc 2010

@jesterka001 no denska..jak mě včera furt píchalo jak před mrchou..tak sem si řekla že to dens testnu..ale jak sem psala..nic.

jesterka001
23. črc 2010

Nedočkavá, nedočkavá .... 😝 😀

jesterka001
23. črc 2010

Vždyť je ještě tak brzo, že tam prostě nic být nemůže 😉

petrita83
23. črc 2010

@jesterka001 přesně 😖 zvědavá a napnutá jak kšandy 😠 ale jak sem psala, zatim z toho nezoufám 😕 ..ikdyž je to škoda..no..a ty vydržíš do kdy?

petrita83
23. črc 2010

@jesterka001 no doufejme že je to tím..jsem to ale pako.. 😀

jesterka001
23. črc 2010

petrita 83-Dala jsem si záavzek, že se testnu ve čtvrtek, dřív ne. Tak se bojím, že uvidím jenom jednu / , že to snad i do toho čtvrtka vydržim....... 8.den fakt ještě není nic vidět ty PAKO!!! 😀

petrita83
23. črc 2010

@jesterka001 😀 😀 😀 no já se ještě víc bojim, že to překazí mrchaa 😝 no jestli to vydržíš!tak jsi hvězda 😀 😀

jesterka001
23. črc 2010

petrita83 - Já mám mít mrchu až ve čtvrtek, takže jí dřív stejně asi nedostanu 🙂 Takže to vypadá že se to tak jako tak dozvim ve čtvrtek.... Kdy budeš ty pokračovat ve své nedočkavosti? 😀

trudy
23. črc 2010

@pampeliska36 Velká gratulace k oplozeným vajíčkům, to je krásný počet. Závidím 😉

ankil
23. črc 2010

ahojda holky 🙂 , jak se dnes máte? koukám že už testujete viď @petrita83 😀 , kup si mamatest 10 ten je nejcitlivější
@pampeliska36 gratuluji, krásné číselko 😵

tak u nás se IUI tento cyklus konat nebude 😒 , sliznice nízká a folíci taky nějací prďatí, takže si budem užívat jen tak a příští cyklus už stimulka na IVF, holky já se asi zbláznila ale to je snad poprvé co se těším až dorazí ms, chjo ještě cca 14 dní 😝

petrita83
23. črc 2010

@jesterka001 no nevim..řikám si, že teď počkám (aspoň do neděle)mrcha má dorazit už v pondělí, tak že bojim, bojim...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru