IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

okcelok
28. črc 2010

tak jsem se rozhodla,že pokud by ani KET nevyšel,tak bych šla do Zlína,i když na Reprofit tady v Brně dochází na konzultace doc.Pilka,ale asi bude Zlín větší jistota a klid pro mě.

trudy
28. črc 2010

@okcelok u mě se asi v srpnu nic dít nebude, nemáme mrazáčky - bohužel 😢

ankil
28. črc 2010

@trudy 😢 moc mě to mrzí ☹

okcelok
28. črc 2010

tak to promiň,nechtěla jsem. ☹ A za jak dlouho to můžeš podstoupit znovu?

trudy
28. črc 2010

@okcelok to je v pohodě, vždyť život jde dál, zítra jedu do caru, tak se dovím víc a dám vědět. 😉

ankil
28. črc 2010

@trudy
@okcelok ty chodíš do reprofitu? Já jsem tam byla na IVF a Ket (byla jsem u MUDr. Koudelky) a byla jsem tam moc spokojená i cenově je to velmi stejné jako ve Zl, jinak teď půjdu na IVF už do Zl, akorát bylo blbé to dojíždění i když já na kontroly chodila do Zl a na IVF jsem jela do Brna

petronela82
28. črc 2010

@trudy - to mě mrzí

@petrita83 - tak jak je - kolik ti zbylo ještě nehtů - nebo už jsou všechny okousané 😀 => v kolik budou ty výsledky

my se máme dobře - dnes jsme byli na takovém malém výletě na zámku Veltrusy - je tam taková velká obora, kam mohou i hafani - bylo tam krásně, ale teď už jsem docela unavená, udělám i takový pozdní oběd a půjdu se natáhnout

petrita83
28. črc 2010

@petronela82 joo ty máš vlastně tu dovču 😀 tak to je prima, že takhle výletíte 😅 joo natáhnout bych se šla taky.. 😖
Volat mám až mezi 15:30-16:00, což u mě znamená v 15:31 😀 (mohlo by to být horší, třeba v 15:29 😀 )

holubice.petra
autor
28. črc 2010

@petrita83 I já jsem napnutá jak kšandy 😀
no já jsem si odpoledne na dvě hoďky zchrupla...chicht jsem nějaká z toho všeho unavená..
my jedeme teď ke tchýni pro meruňky...to jsem ani nevěděla že už jsou zralé...a pak do Prágy do kina..tak zatím ahojky holky

pampeliska36
28. črc 2010

@petrita83 ja jsem teda taky doooooost napnuta... taky jak ksandy 😀

pampeliska36
28. črc 2010

@holubice.petra taky jsem spinkala 🙂

petrita83
28. črc 2010

@holubice.petra, @pampeliska36 - mně z toho je úplně blbě...já jsem nervák...no tak jsem volala a výsledek? mám volat zítra po 10h.. 😖 😖

okcelok
28. črc 2010

@petrita83 Tak co ti řekli????????????????? 😀 😀 😀 😀 😀

okcelok
28. črc 2010

@okcelok Proč??????

petrita83
28. črc 2010

@okcelok zavolejte si zítra..vrrrrrrrrrrrrr

petrita83
28. črc 2010

@okcelok no protože to prý ještě nemaj..kdo to má ale do zítřka vydržet? 😖 to je děs...

okcelok
28. črc 2010

@ankil My byli u dr.Machače,já jsem tam taky spokojená,i cenově,akorát čekám na odpověď na otázku ohledně toho ET.Pokud dobře rozumím,tak Reprofit je odnož Zlína?!

okcelok
28. črc 2010

@petrita83 To snad dělají schválně??!! Oni vůbec nechápou důležitost toho výsledku,jim je to snad úplně jedno!! 😀 😀 😀

okcelok
28. črc 2010

@trudy tak to určo budou samé dobré zprávičky! 😉 😉

petrita83
28. črc 2010

@okcelok přesně..to je teda na prd..přemýšlim zda tamnezavolat ještě později..ale to by to musle zvednou nějáká jiná sestřička, abych nebyla za kozu..ale když řikala zítra , tak teda až zítra..ale asi mě z toho klepne...

petrita83
28. črc 2010

@trudy tak určitě napiš, budu držet palce ať mají pro Tebe co nejlepší zprávičky 😀

pampeliska36
28. črc 2010

@petrita83 to je teda jeste vic napinavejsi nez ksandy 😀 no to chapu, ja bych taky nervama lezla po strome 😅

okcelok
28. črc 2010

@petrita83 asi by Ti to ani později neřekli,třeba to museli poslat do laborky a ta je jinde a neřekne jim to..... Ale to zvládneš,hlavně Tě nesmí klepnout,to by jsi se toho moc nedozvěděla a my taky ne!! 😀 😀

holubice.petra
autor
28. črc 2010

@petrita83 no to si snad delaji legraci! co pak nevedi kolik holek ceka na tvoje vysledky? chicht ;o)

petrita83
28. črc 2010

😀 😀 😀 ještě že jsi mi k tomu @okcelok vymyslela i pěknej scénář 😀 tak já tam teda už dnes volat nebudu..ale zítra vydržet do 10h bude peklo..ale co nadělám..to je horší než ve škole na výsledky testů..a to na mě taky vždycky zapoměli..

petrita83
28. črc 2010

@holubice.petra jsem jim to chtěla říct 😀 😀 ..ale sestřička nebyla moc na srandičky 😖

okcelok
28. črc 2010

@petrita83 tak už to máš natrénované ze školy,tak vidíš 😀 😀

petronela82
28. črc 2010

@petrita83 - no co nám to děláš - čekat až do zítra a no je děs - ty tě tedy pěkně napínají, prostě je ti dáno ty výsledky vědět až 14 den o ET - nedá se nic dělat - drž se - čekáš 100% na dobré zprávy - nemáě se čeho bát - dnes jsi testila? mamatesty jsou v krabičce přece dva 😉

petrita83
28. črc 2010

@petronela82 😀 😀 co myslíš? no jasně že joo..jen pro uklidnění.. 😀 ale stejně se bojim..tak uvidíme zítra..přesně jsem si to řikala, ale zase kdybych tam šla 14den, tak by výsledky byly možná zas až ten další den 😖 no je to pro mě docela nervák..nová zkušenost..doufejme že s příjemnym překvapenim 😀

petronela82
28. črc 2010

@petrita83 - neboj bude to krásné cyfra - určitě třímístná- držím palečky

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru