IVF červenec - srpen 2013

gebymaruska
9. čer 2013

Založeno pro společnou podporu při bojování o to nejcennější.
S manželem se chystáme na IVF na konci července. Původně jsme chtěli ET se 3 embrya, ale to mi dr. v CAR nedovolil. (jdu na 1. IVF). Tak zvažujeme 2 embrya. 🙂 Uvažujete někdo o pracovní neschopnosti při IVF cyklu? Případně jak se připravujete na IVF? Vitamíny, kontryhel a jiné... =) A ještě jedna otázka. Je tu někdo, kdoIVF podstoupím v létě v Eurofertilu Ostrava?

terkam1
13. srp 2013

@kuzsha já jdu znovu na UZ zítra... včera ještě nebylo nic vidět tak se moc těšim

supermarket1976
13. srp 2013

@majaru Držím palce!

terkam1
14. srp 2013

tak jsem dneska 16 den po ET a na UZ už byla malá černá tečička....sice doktorka ještě říkala, že nemám vyhráno ale já už jí věřim že to zvládne....hlavně v pondělí ještě tam nebylo vidět nic a ted už jasná tečka tam byla

kuzsha
15. srp 2013

@majaru to je perfektní. Tak to totiž má vypadat. Teď už jen být trpělivá a počkat na UT.

kuzsha
15. srp 2013

@terkam1 Ty jo to je super. Holky ať nám to vyjde, za ty nervy a strachy si to zasloužíme. Tak pak napiš jak jsi dopadla, já musím čekat do toho 26.8. to už budu dle poslední menstruace v 8týdnu. Ach jo 😎

terkam1
15. srp 2013

já jdu v pátek znovu to budu 6+0 ...jsem zařazená do nějaké studie tak ted budu chodit na UZ často a i jdu znovu na krev ....ted znám své hodnoty HCG po dvou dnech....tak detailně pod drobnohledem normálně nikdo není...to je jen kvůli té studii

majaru
15. srp 2013

Díky holky za podporu 🙂 Já si koupila několik testů do zásoby a normálně se každé ráno musím testnout. Abych tomu pořád věřila :D V pondělí jdu na gyndu a to budu 16. den po ET. Taky Vám všem přeji, ať to dobře dopadne.. Já mám v hlavě zase otázku mimoděložního.. to je mazec se mnou. 🙂 Ale to bych musela mít asi nějaké bolesti, že?

terkam1
15. srp 2013

@majaru taky jsem se bála mimoděložního a nebo zamlklého těhu.....vlastně se pořád bojim...myslim, že je to normální

kuzsha
27. srp 2013

@terkam1 - ahojky, tak jak to vypadá? co UT?

kuzsha
27. srp 2013

@baby1984 Ahoky, jak to s tebou vypadá. Myslím na tebe, tak snad je vše ok. Dej vědět prosím.

kuzsha
27. srp 2013

Jinak holky jsem v osmém týdnu a čekáme dvojčátka 😀 musíme vydržet do dvanáctého týdne, kdy se to zlomí, a snad se do té doby nic nestane. Pak by mělo snad už být vše ok. Uvidíme

baby1984
27. srp 2013

@kuzsha ahojky nedopadlo to dobře,jednalo se o bioch.těhu,ale myslím,že to newbylo jen bioch ale že se to prostě pustilo,protože krvácim a jdou i velký kusy takže tak.Ještě nevíme co bude dál zítra jdu na odběr hcg jestli už bude na 0.Pak se uvidí co dál.

kuzsha
27. srp 2013

baby1984 Jejda to mě moc mrzí ☹ V tento moment žádné slovo útěchy moc nepomáhá, protože člověk se tak těšil. Půjdete dál a do dalšího pokusu, ale chce to čas ☹ je mi to moc líto. Každopádně piš jak dál. Držím moc palce.

ewik84
28. srp 2013

Ahoj děvčata, chci se jen zeptat, zda tu náhodou nejsou ty dvě suprové holčiny, co se mnou dneska byly na pokoji na ET v Praze v Iscare? 🙂

terkam1
30. srp 2013

@kuzsha zatim to vypadá dobře...mimčo má srdíčko drží se a já jdu zase zítra na UZ...tak uvidíme jak povyrostlo

kuzsha
31. srp 2013

@terkam1 no to je skvělé. Člověk chce gratulovat a radovat se viď, ale musím střízlivě. I můj gynekolog vždycky, když odcházím z kontroly, tak mě ukazuje, že drží pěsti. 🙂 A jak ti je, Já dopolko stíhám co můžu a odpoledne je mi zle. A jen bych spala.

terkam1
31. srp 2013

no musíme si držet palce ale doufám, že už to snad bude dobré musím tomu už věřit už nechci nějaké katastrofy....

kuzsha
2. zář 2013

Holky vůbec nepíšete. Mě je zle jak Alíkovi. Ale nezvracím. Co je horší. ☹ Dávaj mi ty prďousci pěkně zabrat. Musela jsem si sehnat už od kamarádek oblečení, hlavně kalhoty, protože se do ničeho nevejdu. To je drsné 😒 Mám všechny kalhoty bokovky a tak mě tlačí na bříško a pak je mi zle. Takže hurá do těhukalhto 😀 Co budu dělat na konci - pytel.Holky a berete nějaké léky? Já stále Utroš, bo doktor řek, že do třetího měsíce. Pomáhá na udržení. Už aby byly za náma všechny testy a bylo vše ok. Tak se zatím mějte.

rendy73
24. zář 2013

@radka64 Ahoj prosím tě jaká je cena přípravku Elonva.Moc děkuji

radka64
24. zář 2013

@rendy73 Ahojky, nevím neplatila jsem ji. Když jsem šla v srpnu na IVF tak na ni byla akce za 1Kč, tak jsem dál nepátrala. Ale prý se všechno zdražilo o čtyřicent procent, ale to taky nevím určitě. Nám se oplodnit nepovedlo a na KET chci jít až příští rok, tak se o to teď moc nezajímám. Tak jsem ti moc nepomohla ☹ . Ale jestli půjdeš budu držet palečky 🙂 .