IVF červenec - srpen 2013

gebymaruska
9. čer 2013

Založeno pro společnou podporu při bojování o to nejcennější.
S manželem se chystáme na IVF na konci července. Původně jsme chtěli ET se 3 embrya, ale to mi dr. v CAR nedovolil. (jdu na 1. IVF). Tak zvažujeme 2 embrya. 🙂 Uvažujete někdo o pracovní neschopnosti při IVF cyklu? Případně jak se připravujete na IVF? Vitamíny, kontryhel a jiné... =) A ještě jedna otázka. Je tu někdo, kdoIVF podstoupím v létě v Eurofertilu Ostrava?

mysskyna
4. črc 2013

Možná se blbě zeptám, ale přeci jen to zkusím. Pojišťovna platí 3 popř. 4 IVF a platí to na rodné číslo? Abych to lépe vysvětlila, když se nám povede miminko např. na čtvrtý placený (pojišťovnou) pokus IVF a jednou do budoucna budu chtít další miminko, další IVF si budu muset zaplatit ze svého?

holanci
5. črc 2013

@gebymaruska také přeji hodně štěstíčka 😉

holanci
5. črc 2013

@mysskyna já myslím, že je to přesně jak to píšeš...

holanci
5. črc 2013

@radka64 Ahojky, tak jak je? Jak se cítíš? Já už trošinku začínám cejtit vaječníky, tak doufám, že se tam vyklube dostatečné množství a hlavně kvalitních vyjíček 😵

radka64
5. črc 2013

Ahojky, já se zatím cítím super, takhle by to mohlo zůstat 🙂 . Přeji pěkný prodloužený víkend, jedu na vodu do neděle, tak se neozvu. V pondělí budu na tebe myslet, at to dobře dopadne a určitě se ozvi.

radka64
5. črc 2013

@holanci Omlouvám se, odpověd patřila tobě, poslala jsem to bez příjemce. 😉

gebymaruska
autor
5. črc 2013

@mysskyna pojišťovna platí 3 pokusy, čtvrtý proplácí za předpokladu, že v předchozích třech, bylo transferováno jenom jedno embryo.

holanci
5. črc 2013

@radka64 Hezky si to užijte, v pondělí se ozvu 😉

brsh
5. črc 2013

Ahoj snažilky, omlouvám se, že vám sem tak lezu, ale zbyl mi z IVF Gonal (450 a 300 jednotek). Pokud by měl někdo zájem odkoupit za lepší cenu, ráda přenechám. Děkuju a všem přeju hooooooooooodně štěstí!!! 😉

baby1984
8. črc 2013

Ahoj holky,můžu se k vám přidat??Dnes jsem dobrala poslední tbl Antikoncepce,protože jsem měla cystu a hned jak dorazí MS tak začnu stimulovat Fostimonem,máte ho taky některá??Ale teda povim vám,že to tady moc nefrčí to v červnovkách je te´da větší šrumec 🙂 tak snad se to tu taky rozkecá 😀

honeypet
8. črc 2013

ahoj, tak já se taky přidám, jsem tu ode dneška nová. Snažíme se tak nějak necíleně už asi pět let a letos jsme se rozhodli to začít řešit. V květnu jsme byli na první konzultaci, v červnu na druhé pro výsledky a od pondělí 1.7. jsem začala stimulovat Gonalem. Podle dnešní kontroly to vypadá na v pátek na OPU. Tak jsem zvědavá,jak se to bude vyvíjet. 🙂

radka64
8. črc 2013

@baby1984 Ahojky, jasnačka, že se můžeš přidat 🙂. Já jsem začala Elonvou stimulovat, tak o tom ti nic nepovím. Mám za sebou třetí injekci a zítra jdu na první kontrolu, tak se uvidí. Co ty tvá první IVF? Snad to tady rozkecáš? 🙂

radka64
8. črc 2013

@holanci Ahojky, tak co dneska? Myslela jsem na tebe celý den, doufám, že je všechno ok a jak má být.

holanci
8. črc 2013

@radka64 Tak dnes na kontrole dobrý. Na léky reaguju dobře, mám 9 folíků, ani málo ani moc tak by mohly být aspoň kvalitní. Dostala jsem ještě na dnešek a zítřek fostimon + orgalutran, ve středu pregnyl a v pátek OPU.... Uuuuuuž ať je to za námi a hlavně se šťastným koncem 🙂 Mám z toho dnes dobrý pocit 😉
@baby1984
Vítej mezi námi, já byla zrovna dnes na kontrole a v pátek nás čeká OPU. Je to mé první IVF takže obavy jsou, ale zároveň jsem dnes jela domů s dobrým pocitem 🙂

holanci
8. črc 2013

@radka64 ahojky, máme na sebe telepatii a píšeme si na minutu ve stejný čas 😀 zítra na tebe taky budu myslet, napiš jak jsi dopadla 🙂

radka64
8. črc 2013

@honeypet Ahojky, já jsem taky skoro nová (od června) 🙂 . Tak snad už to ted klapne, když pět let nic. Budu držet palce, aby to vyšlo. 🙂 Já taky začala stimulovat 1.7. Elonvou a kontrola mě čeká zítra. Dívala jsem se, že jsi region Brno. Chodíš do Brna a nechodíš náhodou do Unici?

honeypet
8. črc 2013

@radka64 je to moje první IVF, že se rozkecám neslibuju, ale určitě se budu snažit

honeypet
8. črc 2013

@radka64 jinak chodím v Brně do Repromedy, proč se ptáš? Ty chodíš do Unici?

baby1984
8. črc 2013

paráda jak se tu začalo debatit 😀 moje je to taky první IVF ,takže vůbec nevim co se bude dít,nejdřív jsem měla jít na iui tak sem zobala clostylbegyt,ale po něm se mi udělala cysta s kterou sem bojovala 4 měsíce,když pořád nemizela v Car nasadili antikoncepci a potvora hned zmizela,dneska sem byla na kontrole a dostala stimulační plán,takže doufám že MS po antikonc,přijde co nejdřív abych mohla začít píchat,ale myslim,že do konce července budu mít vše za sebou.Jen mě staršně udivuje že máte všechny 2 i více stimulačních léků a já jen ten Fostimon tak snad mudr ví co dělá 😉

radka64
8. črc 2013

@holanci Myslela jsem, že na mě bude čekat odpověd a ty napíšeš až ted 🙂 . To jsem ráda, že ti to dopadlo dobře a že máš dobrý pocit. A jak jsi dostala dneska léky, tak jsou to taky injekce? Závidím ti, že už máš tu kontrolu za sebou. říkala jsem si, že na to nebudu tak myslet a soustředit se a zatím začínám být nervozní 🙂. Přežila jsem už tři injekce, tak snad mě už nic horšího nemůže potkat 🙂.

radka64
8. črc 2013

@honeypet No, já chodím do Unici. A určitě se aspon trochu rozkecáš, taky nejsem velká pisatelka 🙂 .

holanci
8. črc 2013

@radka64 taky taky, všechno injekce 😖

honeypet
8. črc 2013

@baby1984 buď ráda, že toho máš jen málo, mně přijde že toho mám děsně moc. Od prvního dne beru Prednison, Ascorutin a Femibion, druhý den mi přidali injekce Gonalu a od 6.DC ještě Cetrotide. Přiznám se, že už je mi z toho koktejlu malinko šoufl. 😖

radka64
8. črc 2013

@holanci To jsi mě nepotěšila 😢 . Jinak se cítíš dobře?

baby1984
8. črc 2013

@honeypet to cetrotide budu brát taky,ale až po prvním sonu mi dnes řekla a to jsou tablety nebo taky píchaný??

honeypet
8. črc 2013

@baby1984 jsou to taky injekce, bohužel na rozdíl od Gonalu, kde je jen mikro jehla, je tady jehla klasická, ikdyž malá. Já už mám za sebou dvě sono kontroly.

baby1984
8. črc 2013

@honeypet tak to už se blížíš pěkně do cíle,ale i tak já sem spokojená,že konečně po 4 měsících se něco děje,sem vždycky přišla a cysta nezmizla a takhle dokola tak ted bude frmol a já se i na ty injekce moooc těšim 🙂

honeypet
8. črc 2013

@baby1984 jj, blížím, ve čtvrtek byl předpoklad OPU středa nebo čtvrtek, ale vlivem Cetrotide se zpomalil růst vajíček. pokud ale dorostou všechny, mělo by jich být celkem hodně, což je super. Už se celkem nemůžu dočkat, až to bude za mnou. hlavně aby to vyšlo a já si už mohla užívat těhulkování.

baby1984
8. črc 2013

@honeypet já se nejvíc bojim toho uspání jinak ničeho a pak budu mít nervíky na testování no,našla sem stránky na levný těhu testy tak je tam asi vykoupím a budu testovat do zblbnutí 😀 😀

honeypet
8. črc 2013

@baby1984 to raději ne, bude tě to jen víc nervovat. já jsem na jednu stranu překvapená, jak to zatím pořád beru celkem v klidu. Možná je to i tím, že mimčo chci už tak dlouho, tak jsem ochotna přetrpět všechno. Je ale taky pravda, že já tak nějak od začátku prostě cítím, že to vyjde.Je to hrozně divný, tak jsem zvědavá, jestli ten pocit je správný.