IVF červenec - srpen 2013

gebymaruska
9. čer 2013

Založeno pro společnou podporu při bojování o to nejcennější.
S manželem se chystáme na IVF na konci července. Původně jsme chtěli ET se 3 embrya, ale to mi dr. v CAR nedovolil. (jdu na 1. IVF). Tak zvažujeme 2 embrya. 🙂 Uvažujete někdo o pracovní neschopnosti při IVF cyklu? Případně jak se připravujete na IVF? Vitamíny, kontryhel a jiné... =) A ještě jedna otázka. Je tu někdo, kdoIVF podstoupím v létě v Eurofertilu Ostrava?

radka64
10. črc 2013

@holanci Neboj se, to zvládneš. 🙂 Budeme všechny na tebe myslet. Mně se to povídá, když ještě nevím přesný termín. U mě jsou nejhorší injekce a říkám si, že snad už nic horšího není. ☹

radka64
10. črc 2013

@mysskyna Budu držet palce, aby vše klaplo 🙂 .

holanci
11. črc 2013

@radka64 Děkuju 😵 jsou to nervíky viď? Já také chodím do práce, sedím v kanclu, takže to je pohoda, doma bych se asi zbláznila a nemyslela na nic jiného. Po ET budu doma asi 2 dny, pak půjdu do práce na 2 dny a pak mi začíná 14 dní dovča, takže paráááááda ....
Zvládneme to všechy a jak říkám, léto nám přeje a léto je naše 😵

holanci
11. črc 2013

@radka64 Jinak jak píšeš, tak mi je taky tak těžko, a jsem pěkně nafouklá... ☹

honeypet
11. črc 2013

@holanci Tak dneska na tebe budu myslet, pak dej vědět, jak je. Mně čeká poslední den v práci, ale přemýšlím, jestli si ji nedomluvit i na zítra, abych zaměstnala před sobotou hlavu.

holanci
11. črc 2013

@honeypet Dnes neeee až zítra, i když bych to klidně měla ráda už dnes za sebou. Také jsem dnes ještě v práci 😉

honeypet
11. črc 2013

@holanci já jsem dneška úplně mimo, jak už to chci mít za sebou, a tím že mám zítra už dovču,tak jsem myslela, že už je pátek.

holanci
11. črc 2013

@honeypet Taky už chci at je to za mnou, zas je mi tak těžko, ani nemám na nic chuť...

radka64
11. črc 2013

@holanci Ahoj, tak zítra budu myslet a držet 🙂 , pak napiš.

honeypet
12. črc 2013

ach jo, tak nevím, jestli je to vlivem těch hormonů nebo psychiky, ale mám za sebou další noc, kdy jsem polovinu probděla. Už to chci mít za sebou, podvědomí asi vážně dělá divy. Nemůžu se už zítřka dočkat. 🙂

janinaa
12. črc 2013

@barusssska Ahojky, tak to jsem rada, ze je někdo na tom podobně. Kam chodiš do car?Já do Pronatalu do Prahy. Příští týden jdu na KET, tak doufam...🙂))Držím palce.

janinaa
12. črc 2013

@eevvaa Ahojky Evo, tak to mam uplne jak ty. Dva mrazacky, neberu nic, KET mam bez stimulace, jdu na nej 16.7. Kam chodis? Ja do Pronatalu. Kolik si das embrii? Toto je tvuj prvni KET? Muj ano. Ja si dam jedno, mam uz synka, narodil se po cisari, takze ze zdravotnich důvodů mi dopouručují jen jedno. Drzim palce🙂)

holanci
12. črc 2013

@honeypet
@radka64
hrozně moc děkuju za podporu. Bylo 17 folíků, z toho 10 vajíček a z toho by mohlo být 4-6 na oplodnění dobré kvality. Zítra budu volat, jak to dopadlo.
Břicho trošku pobolívá, ale nic drastického to není. Teď je to na bojovníčkách, aby to vybojovali a jeden se pak pěkně zavrtal. Moc bych si přála, aby bylo něco i k zamražení.... Uvidíme...
Holky a moc na vás myslím a také držím pěstičky.... Budu čekat zprávičku 😉 ale to dáme...... 🙂

honeypet
12. črc 2013

@holanci určitě to vyjde, já už jsem taky celá nedočkavá. Zítra dej určo vědět, jak to vypadá. Věřím, že bude i nějakej bojovníček k zamražení. Taky v to doufám, ikdyž věřím, že teď nebudou potřeba, ale třeba do budoucna.

honeypet
12. črc 2013

@holanci @radka64 holky teď mě napadl dotaz, jak to s váma snáší vaši chlapi? Ten můj prošel celkem velkou změnou. Řekla bych,že celkem zněžněl, je pozornější, ochotnější se jen tak tulit a celkem začal prožívat, že budeme mít miminko a blázinec už teď má občas tendenci mi hladit břicho. 😀

holanci
12. črc 2013

@honeypet mám úplně stejné uvažování, doufejme, že teď nebude sněhuláček potřeba, ale třeba do budoucna 🙂

radka64
12. črc 2013

@holanci Ahojky, tak jsem myslela a držela dost, určitě to klapne a určitě i něco k zamražení zbyde 🙂. Závidím, že už to máš za sebou. Já byla dnes zase na kontrole a folíci neroustou, jak by měli. Ale v pondělí už musím jít na OPU a snad prý se najde něco co by se dalo použít. Tak na zamražení mě ani nenapadlo. To určitě zítra napiš jak to dopadlo.

radka64
12. črc 2013

@honeypet Ahoj, tak zítra budu myslet a držet, at je hodně folíků a vajíček 🙂 . Já by jsem řekla, že je to u nás stejné, vše při starém. Tak doufejme, že ho taky potká pořádně velká změna 🙂 . A jak se cítíš před zítřkem?

honeypet
12. črc 2013

@radka celkem to jde, trochu mě pobolívá břicho a jsem nafouknutá. A hlavně se nemůžu dočkat, abych se dozvěděla něco víc a věděla, co a jak dál.

baby1984
12. črc 2013

@honeypet zítra držím palečka aby byla co největší úroda 🙂

baby1984
12. črc 2013

holky dostala jsem v CAR kyblíček na biolog.materiál,co ste tam všechno dávali??Já si nejsem jistá jestli tam patří i ampule??Jako že stříkačky a jehly to vím,ale hodila sem tam i desinfekční čtvereček a ampule taky.A taky to mám pak vzít zpátky do CAR???Moc děkuji za odpovědi 😉

holanci
13. črc 2013

@honeypet teď už to máš určitě za sebou, ale i tak držím pěstičky 🙂

holanci
13. črc 2013

Tak oplodněno všech 6, teď uvidíme jak se broučci budou vyvíjet dále 🙂 v úterý je ET 🙂

gaba9
13. črc 2013

Ahoj holky!
Můžu se přidat? Já jsem byla včera na OPU, a máme 9 vajíček . Dneska si máme volat jak to vypadá. Předpokládaný transfér máme na 17.7. Jsem z toho celkem nervozní, ale to jsme asi všechny. Tak moc doufám ať se nám oplodní nějaké to vajíčko.

honeypet
13. črc 2013

Takže máme šest vajíček vhodných k oplodnění, dnešní spermio měl přítel v pořádku, což je taky dobrá zpráva. Teď jsem se konečně dopřesunovala z místa na místo a mohla si konečně lehnout jsem úplně mrtvá. Břicho trochu pobolívá, ale žádná hrůza. V pondělí mám volat, jak to vypadá a ve čtvrtek ET. Dle dr. nepředpokládá, že bych neotěhotněla.

honeypet
13. črc 2013

@gaba9 ahoj, vítej mezi námi.

gaba9
13. črc 2013

@honeypet děkuj moc. Teď jsem si volala, a oplodnilo se nám všech devět vajíček teď už jen, aby se dobře vyvíjeli 🙂.

madlik13
13. črc 2013

Ahoj, ráda se připojím k diskuzi 🙂. 11.7. jsem absolvovala transfer čerstvého embrya a dneska už mi z toho hrabe....jsem doma a testovat mám až 29.7. tak nevím jak to do té doby vydržím. Jinak bylo to moje druhé IVF ( z prvního máme doma holčičku, i když až po KET ) tak doufám, že malá bude mít sourozence. Jinak stimulace u mě hrozná....hyperstimulační syndrom, vaječníky jak balvany a skončila jsem na laparoskopii ☹. Nakonec odebrali 10 vajíček, ale podařilo se oplodnit jen 5, jedno mám v bříšku, 1 nedozrálo a snad 3 by měli zamrazit. Jinak všem moc držím palečky!!!!!

holanci
13. črc 2013

@honeypet Super, tak to jsou krásné zprávy, to dopadne, to dopadne, 🙂

holanci
13. črc 2013

@gaba9 Ahojky, vítej mezi námi, také jsem byla včera na OPU. Měli jsme 10 vajíček z toho 4-6 bylo vhodných k oplodnění a oplodněno máme všech 6, jupíííí. Tak doufejme, že se budou broučci krásně vyvíjet a pak se u nás maminek krásně zavrtají.... Léto, léto, léto - to je naše 🙂