IVF červenec - srpen 2013

gebymaruska
9. čer 2013

Založeno pro společnou podporu při bojování o to nejcennější.
S manželem se chystáme na IVF na konci července. Původně jsme chtěli ET se 3 embrya, ale to mi dr. v CAR nedovolil. (jdu na 1. IVF). Tak zvažujeme 2 embrya. 🙂 Uvažujete někdo o pracovní neschopnosti při IVF cyklu? Případně jak se připravujete na IVF? Vitamíny, kontryhel a jiné... =) A ještě jedna otázka. Je tu někdo, kdoIVF podstoupím v létě v Eurofertilu Ostrava?

holanci
13. črc 2013

@madlik13 ahojky, moc moc moc držím pěstičky, nás čeká ET v úterý 😉 A jak se cítíš? Bereš utrogestan ?

martina_81
13. črc 2013

@baby1984 ahoooj, dezinfekční čtvereček bych tam asi neházela, ten jsem dávala normálně do koše, ale ty ampulky tam přihoď a až budeš mít "dopícháno", vezmeš to s sebou do caru a oni to zlikvidují. 😀 😀

honeypet
13. črc 2013

@holanci já o tom ani trochu nepochybuju, že tohle léto je naše.

madlik13
13. črc 2013

@holanci Tak to je krásný 6 miláčků,krásný počet 🙂 a kdy půjdeš na transfer? Já chodím do Pronatalu v Praze, tak jsem měla kultivaci 5 dní. Jojo léto musí určitě být dobrý termín pro uhnízdění miláčků. držím palečky!

madlik13
13. črc 2013

@holanci koukám až teď, že už jsi psala.......🙂 jojo utrogestanem se láduju ráno i večer 2 bobule. Jsem po něm teda pěkně unavená a jako po opici, co ty?

gaba9
13. črc 2013

@holanci Ahoj, tak to je krásné 🙂

baby1984
13. črc 2013

@martina_81 moc děkuji,dneska sem píchala podruhý tak sem tam hodila vše krom papírků a čtverečku 🙂

gaba9
14. črc 2013

@madlik13 Já mám taky Utrogestan a zavádím si 4 kuličky ráno, a 4 večer. A nemám žádné příznaky. Ty si ho taky zavádíš nebo ho spolkneš?

holanci
14. črc 2013

@madlik13 Transfer máme v úterý v 10,15 takže po 4 dnech...

holanci
14. črc 2013

@madlik13 Utrogestan já začínám dnes večer a mám 3x 2 tablety. A polykáš nebo zavádíš?

mysskyna
14. črc 2013

Holky, které si pícháte, jste doma na neschopence, nebo chodíte normálně do práce? Já jsem se na to při konzultaci ptala doktora, zda pak budu mít nějaké omezení, nebo budu muset být doma a on mi říkal, že žádné omezení, ani neschopenka není potřeba. Prý uvidím, jak na tom budu, že mě možná bude bolet břicho, protože jsem drobná, ale o neschopence zatím nemluvil. Možná chce, abych byla psychicky v pohodě.

baby1984
14. črc 2013

@mysskyna já si ted píchám dneska 3 den a jsem doma,ale protože mám malou dceru.Jinak taky mi mudr o žádném omezení neříkala,ale možná nám řeknou až budem po OPU .Kolikátý den si pícháš??Já jdu ve středu na kontrolní ultrazvuk.

holanci
14. črc 2013

@mysskyna já chodila normálně do práce, ale dělám kanclu. Pak ke konci mi bylo občas jako těžko na zvracení, taková nafouknutá, ale dalo se to vydržet.

mysskyna
14. črc 2013

@baby1984 já si ještě nepíchám, tento cyklus si dáváme oddech a čekáme, zda nám to pojišťovna schválí 🙂

mysskyna
14. črc 2013

@holanci já také dělám v kanceláři, takže snad nebude žádný problém.

radka64
14. črc 2013

Ahoj holky, všechny vás zdravím a koukám samé dobré zprávy 🙂 , ted ještě aby to tak pěkně šlo až do konce. Já jdu zítra na OPU, tak doufejme, že bude dost vajíček a nějaké vhodné.

radka64
14. črc 2013

@mysskyna Ahoj, mně doktor o neschopence říkal hned, že záleží na mně, jak se budu cítit. Zítra jdu na OPU a od začátku chodím do práce, jen nesmím tahat nic těžkého a cítím se tak nějak stejně. Tak snad se budeš taky cítit dobře a když bude nejhůř, tak si ji necháš napsat. Tak jsem si to říkala 🙂 .

gaba9
14. črc 2013

@radka64 Tak hodně štěstí při zítřejším OPU.

leni_tom
14. črc 2013

@mysskyna My máme OPU a ET taky v Praze, zbytek v Chomutově. Už se těším 🙂

mysskyna
14. črc 2013

@leni_tom a kde přesně? My jedeme do gennetu.

holanci
14. črc 2013

@radka64 Zítra držím pěstičky 🙂

sanda12
14. črc 2013

Ahojky holky, chtěla bych se připojit k vám do konverzací. Jaké máte zkušenosti s CAR v Brně na Obilním trhu??? S manželem tam docházíme. Mám za sebou odběry, ultrazvuk a test na průchodnost vejcovodů, který si myslím že nedopadl moc dobře :,(. 30 jdeme na konzultaci a dam se dozvím co dál, ale bojím se že budu muset jít na laparoskopii což nechci. Nevíte kdy na ní posílají a tak???
díky Sandra

leni_tom
14. črc 2013

@mysskyna My jdeme do ISCARE. Moje doktorka spolupracuje jen s nimi a s Pronatalem v Teplicích. Kdybychom šli jinam, tak bychom furt jezdili Chomutov - Praha - Chomutov. Příští týden jdu na sono, pak jen počkat na MS a začínám píchat.

radka64
14. črc 2013

@holanci
@gaba9 Děkuju 🙂 .

radka64
14. črc 2013

@sanda12 Ahoj, jasně že se můžeš připojit 🙂 . V tomhle já ti vůbec neporadím. Do Brna taky chodím, ale do Unici, tak co je na Obilném trhu ti nepovím. A s laparoskopií taky nic, u mě zatím vše v pořádku. Ale určitě se ti někdo ozve se svou zkušeností. Budu držet pěsti, aby vše bylo v pořádku a všechno šlo hladce 🙂 .

baby1984
14. črc 2013

@mysskyna taky chodíme do Gennetu k mudr.Vykysalý a vy??

gaba9
14. črc 2013

@sanda12 My jezdíme do Reprofitu a jsme maximálně spokojení. Já jsem byla na laparoskopii ještě než jsme začali jezdit do Reprofitu tak ti taky neporadím.

holanci
15. črc 2013

Holky je založena nová diskuze ivf červenec až srpen 2013 a je zamčená pro nás, co jsme byli tu, tak se tam přesměrujte 🙂

holanci
15. črc 2013

@honeypet Tak jak jsi na tom, jak to vypadá s vajíčkama? Máš nějaké zprávy ? 😉

gebymaruska
autor
15. črc 2013

@mysskyna já si teda píchhat začnu až nakonci příštího týdne. =) Ale bude na PN, protože pracuji v nemocnici na interně, a to nejde kombinovat s IVF. =) Když jsem o tom s Dr. mluvila, říkal že není problém.

Jinak chci informovat, že dnes jsem založila soukromou diskuzi, všichni by tam měli mít přístup, kdybych náhodou někoho zapomněla, tak mi dejte vědět, napravím to. 🙂