IVF červenec - srpen 2013

gebymaruska
9. čer 2013

Založeno pro společnou podporu při bojování o to nejcennější.
S manželem se chystáme na IVF na konci července. Původně jsme chtěli ET se 3 embrya, ale to mi dr. v CAR nedovolil. (jdu na 1. IVF). Tak zvažujeme 2 embrya. 🙂 Uvažujete někdo o pracovní neschopnosti při IVF cyklu? Případně jak se připravujete na IVF? Vitamíny, kontryhel a jiné... =) A ještě jedna otázka. Je tu někdo, kdoIVF podstoupím v létě v Eurofertilu Ostrava?

madlik13
15. črc 2013

@gaba9 já mám 2 ráno a 2 večer a taky zavádím a úplně na sobě poznám, jak účinkuje 🙂

baby1984
15. črc 2013

sem z toho jelen,chodí se sem i do uzamčený,nebo už jen do utzamčený??By to chtělo požádat admina aby tuhle zavřel jinak se tu budem nahánět dokola.Koukala jsem ,že už je založena další nová skupina Září-listopad tak se modlim,abych jí už nemusela navštěvovat 😉 😉

sanda12
15. črc 2013

@radka64 Děkuji nza odpověď 🙂

sisimona1
15. črc 2013

Ahoj, koncem cervence bych si mela zacit pichat hormony a nase 1.IVF tedy bude v srpnu. Jsme po 2 neuspesnych IUI.

sisimona1
15. črc 2013

Jinak k tve otazce, me byla nabidnuta neschopenka, po transferu vajicek. Mela jsem i neschopenku pri 2. IUI. Jsem ale malinka, drobna...
Zatim jsem si nahlasila dovolenou a uvidim, jak to budu zvladat, protoze mi hormony nedelaji dobre. 😒

lenkafel
15. črc 2013

Ahoj, před rokem v březnu jsem byla na 1.IVF, letos v květnu ket a taky nia a teď během července jdu na další ket, takže se taky přidávám k vám 🙂

nikolav
16. črc 2013

@sisimona1 Ahoj jestli jsi taky malá a drobná jako já tak já jsem teda měla s hormonama problém. Zprvu jsem na ně nereagovala nic moc a pak už to zabralo, ale i tak jsem měla OHSS. A od stimulace jsem doma. Protože do práce bych to nezvládla fakt chodit. Nebylo mi po tom nějak úžasně po těch hormonech. Takže jsem si vzala nějakou dovolenou a pak jsem šla na PN, protože se to nedalo jen tak jít do práce. Ale přeji ti lepší průběh.

nikolav
16. črc 2013

@lenkafel Ahoj taky jsem podstupovala 1IVF, ale v dubnu a na ET jsem nemohla jít tak byl v květnu KET. Ten sice vyšel, ale potratila jsem. A teď čekám na tu mrchu červenou, která furt ne a ne přijít abych mohla začít brát Estrofem a jít na další KET. Přeju moc moc štěstí.

lenkafel
16. črc 2013

@nikolav Ahoj, já jdu teď v pátek na utz a když dobrým, tak půjdu na ket buď v úterý a nebo ve čtvrtek příští týden, tak doufám, že se zadaří nejen mě, ale nám všem tady

lenkafel
16. črc 2013

ženský co berete estroferm, prednison a taky anopyrin, je vám některé špatně jako od žaludku a bolesti hlavy????

sisimona1
17. črc 2013

@nikolav
Ahojky, myslim si, ze na tom budu stejne jako ty 😉, mam nahlasenou dovolenou, ale kolegyni jsem rekla, ze uvidim, jak to budu snaset...Navic jsme vcera blokli ubytovani - tak snad nam ta dovca vyjde 😎 .

leni_tom
17. črc 2013

Holky, najeďte si nahoře na liště na soukromé diskuze, tam je nově vytvořená ta naše. Kdo by tam neměl přístup, dejte vědět @gebymaruska, ona vás přidá.

nikolav
17. črc 2013

@sisimona1 Je to možné, že ano, ale také možná že to budeš snášet daleko lépe. Mě nebylo špatně jako tak, ale s přibývajícím dnem co jsem si píchala ty injekce jsem byla jakoby nafouklá a tak zvláštně mi bylo. A v den OPU jsem myslela, že radši umřu. A to pak jsem doufám zažila poprvé a naposledy.

lenkafel
19. črc 2013

ženy tak ve středu jdu na ket a budem dávat dva nanúčky 🙂 , jde teď některá z vás taky, abych věděla, kdo je tu tak nějak na stejno???

rioko
20. črc 2013

ahoj můžu se přidat? právě podstupujeme 3 IVF, v pondělí jdu na punkci 🙂

baby1984
20. črc 2013

Ahoj holký tak dneska jsem byla na druhým ultrazvuku a v pondělí jdu na punkci,já se tááák strašně bojím.Ale vajucha vypadají prej pěkně mají 17,19 mm tak snad to dopadne dobře.

margitam
22. črc 2013

Ahoj holky, od včera píchám GONAL.......je to moje první IVF, pěkně se bojím......ani né té bolesti, ale aby to vyšlo a vajíčka byla dobrá a hezky se oplodnila...... 😖 všechny vás tu zdravím

lenkafel
22. črc 2013

@margitam Ahoj, musíš věřit a ty // se na testu jednou určitě objeví 🙂 ......

kuzsha
24. črc 2013

Ahojky, tak nás čeká zítra. Snad to vyjde, jdeme do dvou prcků. Jsem v Unice Brno a nemůžu si stěžovat v podstatě na nic. Léky snáším jakš takš 😒 po prvním kousku Medocriptine jsem zkolabovala, ale už je to ok. Tak všem přeji ať to snažení a čekání vyjde. Ikdyž je to těžké a člověk si říká, jak to že jiní mají takové štěstí, my ho máme taky. Protože to máme ALL INCLUSIVE. 😀 😀 😀

kuzsha
24. črc 2013

Baby1984 nic se neboj, Já vživotě neměla narkózu a byla moc fajn. Tak jsem se hezky prospala. Co se týče samotného zákroku, tak po té mě osobně bolelo břicho tak jako při horší menstruaci. Není to nic strašného, myslím že za ten vytoužený okamžik to stojí a podstoupíš vše, aby jsi dosáhla toho cíle. Tak ti držím palce a mnoho štěstí 🙂

kuzsha
24. črc 2013

@lenkafel Ahojky, já jdu ve čtrvtek do Brna. 🙂

lenkafel
26. črc 2013

@kuzsha ahoj, tak jak jsi dopadla???Já ket v pohodě a bezbolestný, ale včera jsem celý dne prozvracela....

kuzsha
26. črc 2013

Jéé díky, No bylo to v pořádku, emryoložka se smála, říkala jsem jí že mi tam namixla dva kluky. 😀 . Jinak mám od odběru lehký hyperstim. a tak mi je zle po lécích, ikdyž kdo ví.A kde jsi byla?

lenkafel
29. črc 2013

@kuzsha já jezdím do Teplic....., už je mi líp ale musim pořád jíst, jinak je mi špatně

kuzsha
29. črc 2013

Ahojky, jsem pátý den po transferu a mám prsa jak Dolly Bast., jinak mě pobolívá v podbřišku, ale není to jako stále, jen chvilku a pak zase ni. já chci už si dělat test, je to hrozný čekat tak dlouho děs 😒

baby1984
29. črc 2013

@kuzsha ahojky já jsem dneska 4 den po Et a jsem zase pořád nafouklá jak balon,prsa taky docela citlivý a podbříšek sem tam taky zabolí.A koupila sem si 15 testíků tak možná dneska jen tak ze zvědavosti zkusim pak třeba 6 den,8,a 10,no jsou to hrozný nervy

radka64
31. črc 2013

@kuzsha Ahojky, přidávám se, taky chodím do Brna do Unici. Dnes jsem 11 den do ET. Tak držím palce, aby vše dobře dopadlo. 🙂

kuzsha
31. črc 2013

radka64-a už si jsi udělala testík? Já jsem jak struna napnutá. Už bych to chtěla vědět i vidět

radka64
31. črc 2013

@kuzsha Dneska a jen jedna čárka ☹ , už nebudu testovat až v neděli, doufám, že se to změní. Po této zkušenosti, jsem názoru netestovat dřív.

kuzsha
31. črc 2013

radla64- Neboj, nemá to fakt cenu. Já jsem komunikovala s vrchní sestrou a ta se smála a máme holky vydržet. Ale je to hrozné, po takovém snažení a vidině jasného cíle, čekat tak dlouho. Holky to dáme. Musí člověk myslet pozitivně a nemyslet na to(kéž by to šlo,že 😉 )