IVF, co vám pomohlo při zahnízdění mimíska?

lucishek007
10. únor 2014

ahoj holky, chci se zeptat zda některé pomohly takové ty rady typu - 2dcl červeného vína, čili papričky, čerstvý ananas pro udržení mimíska při IVF? Nás teď IVF čeká tak bych tomu chtěla nějak pomoct 🙂 začala jsem pít kontryhelový čajík. Teď ke konci týdne má dorazit MS a pak šup stimulovat. Ikdyž se hrozně bojí,, že to nevyjde, musím se naučit tomu věřit, že to dopadne dobře.
Díky za každý názor.

mmarch
7. bře 2014

@ctiborka mám jeden sáček se směsí "Neplodnost" a zvlášť sáček s kontryhelem. Obojí si namíchám až přímo do hrníčku - 2lžíce směsi a 1lžíce kontryhelu. Z té směsi si pamatuji jen, že tam je kakost, kotvičník, šalvěj, libeček a ještě něco

ivka_25
7. bře 2014

@lucishek007 Určitě to bude pozitivní zpráva. Zrovna před malou chviličkou jsem se ňufňala s dvojčátky asi měsíčními a také z umělka. Takže mi dodaly dětičky sílu a energii. I když jsem to na začátku obrečela, když jsem je viděla. Ale pak, když jsem je držela v náručí, to bylo velmi povzbuzující 🙂 Jsou to kulíšci malinký. Tak doufejme, že to brzy čeká náš všechny tady 🙂

lucishek007
autor
7. bře 2014

@ivka_25 no tak hlavně aby byla pozitivní... doufám,že bude pozitivní 🙂 já se jen někdy můžu poňuchkat se synovcem (má 6měsíců) a je to takové vysmáté miminko, že bych hrozně chtěla svoje... určitě to čeká na nás všechny... musíme tomu věřit 😵

ctiborka
7. bře 2014

Já, když jsem šla loni v únoru na své 2. IVF ( z 1. máme syna), tak jsem tomu bezmezně věřila, že tu určitě vyjde...nic jiného jsem si nepřipouštěla....a ono to nevyšlo, nevyšel ani 1. KET, nevyšel ani .KET....takže ted při 3. posledním IVF hledám poslední zbytky psychických sil..... ☹

ctiborka
7. bře 2014

...mělo tam být ani 2. KET.....

lucishek007
autor
8. bře 2014

@ctiborka vím, že je to blbé,ale už aspoň jednoho mimíska máte. my nemáme žádné tak do toho vkládáme velké naděje a nikdo ti nezaručí jak to dopadne... my ženské jsme hoooodně silné a věřím, že to zvládneš 😉

ctiborka
10. bře 2014

@lucishek007 Jo jo, máš pravdu, malej mně drží nad vodou.... Ale tobě to vyjde, uvidíš..... 😉

lucishek007
autor
10. bře 2014

@ctiborka děkuji 😉 všem nám to vyjde 🙂 taky bych chtěla prcka abych měla pro koho žít

ctiborka
11. bře 2014

Tak bohužel, u mně se opět žádný zázrak nekoná, test negativní.....jen brečim a brečim.... ☹

lucishek007
autor
11. bře 2014

@ctiborka to mě mrzí ☹ vím, že to teď strašně musí bolet ale hlavu vzhůru! máš synáčka který Tě potřebuje a brzo se prcek určitě povede 😉

mmarch
12. bře 2014

@ctiborka je mi to moc líto, že Vám to nevyšlo. Víc toho nenapíšu, protože se mi z toho chce brečet, už se mi tlačí slzy do očí, mám strach z našeho prvního IVF,že taky nevyjde, beru to jako takový poslední krůček k mimísku...

ctiborka
12. bře 2014

Tak dnes mi to potvrdil i test z krve , jen brečim, brečim, brečim a mam tmu před očima ☹ ☹ ☹ !!! Za měsíc můžeme jít na KET.
Ale Vám holky mooooockrát děkuji za podporu, jste zlatíčka a koukejte dopadnout lépe než já....slibte mi to..... 😀 😉 !!!

lucishek007
autor
12. bře 2014

@ctiborka musí to být strašné ☹ ale zkus se teď sebrat a hurá do dalšího snažení... mrzí mě, taky bych byla vyřízená, ale život jde dál. jsi silná ženská 😉 za měsíc je to jasná věc a sněhuláček bude brzo řádit v bříšku 😉 moooc na tebe myslím!!!!! 😵

catchulinecka
12. bře 2014

UFFFF, právě jsem dočetla celou Vaši diskuzi, docela to trvalo 😀 byla bych strašně moc ráda, kdybyste mě holky vzaly mezi sebe. Jdeme na 1. IVF, čekám MS za pár dnů, pak píchám Gonal - hrozně se toho bojím no a pak už to asi pojede, vůbec se netěším na to čekání jak to tady čtu... ☹ ach jo, kéž by nám to všem vyšlo...

ctiborka
12. bře 2014

@catchulinecka jASNĚ, ŽE TĚ BEREME !!!!!!! zlatíčko, přestan číst moje neúspěchy, já musím mít vždy něco extra......bohužel....VÁM TO TOTIŽ VYJDE !!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

ctiborka
12. bře 2014

@lucishek007 děkuji děkuji děkuji........moc mi to ted pomáhá, že na to nejsem sama, opravdu děkuji !!!!!!!!!!!! 🙂

lucishek007
autor
13. bře 2014

@catchulinecka hlavu vzhůru, si ženská to zvládneš 😉 kdyby tohle měli podstoupit chlapi tak by lidstvo zcela jistě vymřelo 😀 gonal je pohodička pichat, uvidíš 😉 to nejmenší z toho 😉 vše bude ok... držím palečky!!! odkud jsi?

lucishek007
autor
13. bře 2014

@ctiborka anoooo musíš vědět, že to my prožíváme s tebou 😉 všechny radosti i starosti 😉

catchulinecka
13. bře 2014

@ctiborka
@lucishek007 jste uzasne holky,tak hrozne silne,obdivuju vas...jsem z moravy 🙂 a dojizdime do olomouce,je to tam fajn zatim, doktor machac je obrovsky sympatak 😉 vy mate jakou zkusenost s centry?

lucishek007
autor
13. bře 2014

@catchulinecka taky budeš silná když budeš bojovat o mimíska 😉 my ženy jsme tak hold stavěné 😉 my teda chodíme do Zlína a nikde jinde jsme nebyli,takže nemůžu srovnávat. už si prcka po takové době moooc přeju tak snad to klapne 😉 a ty musíš taky věřit, že vše dopadne dobře 🙂

lucishek007
autor
13. bře 2014

tááák holky, je to mázlé,ale ve skutečnosti je to krásný dušík... tak snad nás v pondělí čekají pozitivní zprávy

catchulinecka
13. bře 2014

@lucishek007 ježííííš, to je NADHERA!!!!! krásný duch, přeju mu moc síly, aby se krásně vybarvoval 😎 a jinak, jak se cítíš?

lucishek007
autor
13. bře 2014

@catchulinecka děkujiiii ♥♥♥♥♥ doufám,že bude sílit a v pondělí nám vše potvrdí z krve 😉 jsem šťastná, že se ubíráme správným směrem. jinak nepociťuji vůbec nic zvláštního 😎

catchulinecka
13. bře 2014

@lucishek007 to neva, to ještě přijde...každopádně nohy hore a opatruj se 🙂

lucishek007
autor
13. bře 2014

@catchulinecka určitě budu 😵 tak dlouho sme na mimíska čekali,že ho teď musím opatrovat 😉

barussa
14. bře 2014

Ahoj chtela bych se zeptat,ten caj kontryhelovy,se muze pit kdykoliv? Myslim tim,ze jsem nekde cetla ze pouze do doby ovulace. Jinak nas ceka 1.IVF,respektive KET,ptz jsem po prvnim OPU,chytla hyperstimulak,a tak se muselo mrazit...A tak nejak bych tomu chtela maximalne pomoci a udelat proto vse..Znate to... 😔 Dekuji a Vsem spoustu stesti,preji!!!

barussa
14. bře 2014

@lucishek007 Kraaasa...Gratuluji! 😉

lucishek007
autor
14. bře 2014

@barussa nejdřív moc děkuji 😉 snad v pondělí z krve potrvdí těhu. já pila kontryhel do ovulace... jinak já napomáhala prďoškovi kontryhelem, beru femibion a taky jsem každý večer až do transferu pila 2dcl červeného vína 🙂

barussa
14. bře 2014

@lucishek007 Ja prave mam PCO,tak ovulaci jen lomoci hormonu.. Tak nevim jestli to ma u me smysl. Beru kyselinu list a kdyz jsem se doktorky ptala,jestli mam jeste neco brat?tak.mi rekla,ze ne,ze to staci,proto jsem ted udivena,ze tu pijete caj,vino 😀 To fakt pomaha to to vino,jo?

barussa
14. bře 2014

@lucishek007 A v pondeli drzim pesticky,urcite se potvrdi 🙂