IVF, co vám pomohlo při zahnízdění mimíska?

lucishek007
10. únor 2014

ahoj holky, chci se zeptat zda některé pomohly takové ty rady typu - 2dcl červeného vína, čili papričky, čerstvý ananas pro udržení mimíska při IVF? Nás teď IVF čeká tak bych tomu chtěla nějak pomoct 🙂 začala jsem pít kontryhelový čajík. Teď ke konci týdne má dorazit MS a pak šup stimulovat. Ikdyž se hrozně bojí,, že to nevyjde, musím se naučit tomu věřit, že to dopadne dobře.
Díky za každý názor.

janice_opice
20. bře 2014

@lucishek007 tak to jsme měli dost podobnou hodnotu z krve.-)

catchulinecka
20. bře 2014

@lucishek007 to musi byt uzasne 🙂 tak se pekne opatrujte 😉

lucishek007
autor
20. bře 2014

@janice_opice noooo a ty už si 27.tt 😀 já už chci taky pupka 😀 už se těším na srdíčko a další fotečku 😵

lucishek007
autor
20. bře 2014

@catchulinecka jj je to krásné.... po takové dlouhé době čekaní a samých špatných informacích je toto fakt nádhera 😵 děkuju

janice_opice
20. bře 2014

@lucishek007 no jo dnes 96 dni do terminu ;) pupik uz mam peknej a zacala jsem.konecne verit, ze se to opravdu po tolika letech a pomusech povedlo 🙂

lucishek007
autor
20. bře 2014

@janice_opice jj teď už tě čeká jen mazlinkování s mimískem v náruči 😉 no a spooousta starostí 😎 ale to k tomu patří

janice_opice
20. bře 2014

@lucishek007 mno daleko vetsi starosti jsou s pubertakama..miminka jsou zlata 😀

lucishek007
autor
20. bře 2014

@janice_opice tak do puberťáků máme my zatím daleko... toto je naše prvňátko roztomiloučké 😎

aaajjjaaa912
20. bře 2014

@lucishek007 to je super moc ti gratuluji a drziiiiiim pevne pesticky .aby bylo vse ok.

aaajjjaaa912
20. bře 2014

Ja dnes byla v car a mam synarel a gonal tak verim ze ti pujdu po stopach............

lucishek007
autor
20. bře 2014

@aaajjjaaa912 moc moc moc děkuji 😵 synarel je na co? já měla taky gonal 225jednotek, to pero je pohodička, to hravě zvládneš a určitěěěěěě půjdeš v mých stopách 😉 😉 😉 😉 věřím, že Ti to dobře dopadne

aaajjjaaa912
20. bře 2014

@lucishek007 kocko vis ze ani presne nevim na co presne je ale je to nosni sprej...... jezis ja mam takovou radost je tak pekny videt ty pozitivni testiky...... 😉

janice_opice
20. bře 2014

@aaajjjaaa912 mas dlouhy protokol?

lucishek007
autor
20. bře 2014

@aaajjjaaa912 to je fuk na co je, hlavně že pomůže 😉 tak mysli pozitivně i ty 😉 taky jsem se dost snažila a dívej, zatím máme 6,5mm ale věřím, že porosteme a bude vše v pořádku

aaajjjaaa912
20. bře 2014

@janice_opice jo janicko mam. Dlouhy protokol a jak ty kocko rostes...

aaajjjaaa912
20. bře 2014

@lucishek007 uz se tesim na fotecku mimiska jak roste do krasy

janice_opice
20. bře 2014

@aaajjjaaa912
@lucishek007 synarel je sprej hormonální do nosu ,který se používá právě hlavně při IVF v tom dlouhém protokolu...normálně navozuje umělý přechod a v tom dlouhém protokolu se používá pár dní(třeba 10) před stimulkou..jakobyutlumuje funkci vaječníků a pak vlastně dostaneš léky jako je gonal nebo puregon nebo ty vlastně gonal a ten naopak povzbuzuje činnost vaječníků... 🙂

lucishek007
autor
20. bře 2014

@aaajjjaaa912 no jak bude pořádná fotka tak hned něco hodím 🙂 musím počkat až se prďolka ukáže ve vší kráse 😉

lucishek007
autor
20. bře 2014

@janice_opice tééééda 😉 ještě že Tě tu máme 😉 hned sme chytřejší 😉 a já vlastně díky tobě papkám i femibion a pila sem vínečko, takže opožděně děkujuuuuuuuu 😵

janice_opice
20. bře 2014

@aaajjjaaa912 no já rosto holka, v úterý vstupuju do třetího trimestru🙂) Pupík mi už vykouknl pořádně🙂 akorát ted dva dny mě trápí záda..blok nebo skřípl se mi nějak blbě nějakej nerv pod levou lopatkou a blbě se mi dýýcháá a hýbe a k tomu se přialy zuby na levé straně...odhalujou se mi krčky a nic nepomáhá, ale jen na levé straně akorát je to únavný a jsem z té bolesti taková otrávená a přeju si,aby to přesšlo...příští středu mám poradnu už první ve třetím trimestru🙂, dostnu injekci na negativní rh faktor a doufám, že jsme stále v pořádku🙂..zatím je kočička zlatá..nechci to zakřiknout,ale všechny testy a všechno dopadlo zatím skvěle, řádí jako černá ruka🙂) vím o ní celej den,ale v noci naštěstí spí, poslední boule a kopance dostanu tak kolem půlnoci a pak až ráno,když už jsem vzhůru, ale pak jede celej den s přestávkama😀DDD aspon tak vim, že je OK..tak si říkám, že se ai konečně dočkám trochu klidu a štěstí po těch 10 letech a 8 IVF🙂) ale nechci to zakřiknout.....fakt doposud žádné trápení, problémy, otoky nic až tedy ted na ty zuby a záda.... tak ještě uvidíme jak tam vydrží a jakej bude porod, pořád se uklidnuju, že fakt horší než ten první už být nemůže🙂 hlavně at se narodí zdraví a je v pořádku a už tu vrní v postýlce🙂 moc ti držím pěsti !!!!

janice_opice
20. bře 2014

@lucishek007 heleee kdo ví,jelsti to pomohlo a přispělo, každopádně jksem moc ráda, že ti to vyšlo a to vínečko zase nebylo tak špatný ne??🙂))) 😀

lucishek007
autor
20. bře 2014

@janice_opice tak určitě jsem tomu pomohla 😉 vínečko perfektní nápad, akorát teď už si ničeho nedám bůhví jak dlouho 😀

janice_opice
20. bře 2014

@lucishek007 já jsem si dala co jsem těhotná na silvestra jednu sklénku sektu asi dvakrát malý pivko a v neděli 1,5 dcl červenýho a vypila jsem tak 1 dcl a měla jsem jí jako z praku a usnula jsem🙂)) 😀

aaajjjaaa912
20. bře 2014

@lucishek007 uz se moooc tesim

aaajjjaaa912
20. bře 2014

@janice_opice az budes mit ten uzlicek v naruci a hodi na mamku ocko ,tak si pak clovek rekne ze i ty bolistky za to staly,at je ti brzy lip.......

aaajjjaaa912
20. bře 2014

@lucishek007
@janice_opice jestli se to povede i u me tak jani nechas si to vinecko a ty vitaminy patentovat.....jsi proste sikulinka sikovna

janice_opice
20. bře 2014

@aaajjjaaa912 to jo jen ten porod prave doufam ze bude lepsi uz kvuli male..hele, ale to vino a vitaminy neni muj objev..ttoje jen kombinace veci, ktere mohou pomoc..ja k tomu jeste pila ten caj a bastila chilli

aaajjjaaa912
20. bře 2014

No dyt ja to vsechno taky bastim akorat ted ten cajik jsem 14dni nepila nez mi prisel..........

lucishek007
autor
21. bře 2014

@janice_opice tak já su veliký pivař, takže sem tam si pivečka cucnu 🙂 ale na jednu stranu to není taková oběť kvůli prckovi 😵

lucishek007
autor
21. bře 2014

@aaajjjaaa912 i já se moooc těším 😉 noooo janička nás tady nakazila a za chvíli z nás budou vinaři všichni 😀