IVF, co vám pomohlo při zahnízdění mimíska?

lucishek007
10. únor 2014

ahoj holky, chci se zeptat zda některé pomohly takové ty rady typu - 2dcl červeného vína, čili papričky, čerstvý ananas pro udržení mimíska při IVF? Nás teď IVF čeká tak bych tomu chtěla nějak pomoct 🙂 začala jsem pít kontryhelový čajík. Teď ke konci týdne má dorazit MS a pak šup stimulovat. Ikdyž se hrozně bojí,, že to nevyjde, musím se naučit tomu věřit, že to dopadne dobře.
Díky za každý názor.

janice_opice
21. bře 2014

@kalka ale halvně mi tam pomohli🙂

kalka
21. bře 2014

@janice_takže nakonec opravdu 60-70tisc. :( tak to už jsme na sumě kterou si nemůžeme dovolit..:(

janice_opice
21. bře 2014

@ratatooy mno v úterý do 28 tt vstupuju 😀 ....jdu akorát ve středu do poradny a na injekci tak snad jsem OK...zatim v pohodě jen zuby a záda se mi ted skřípla ....teprve ted nedávno jsem uvěřila, že to po těch letech a pokusech vyšlo jak mi vyrostl pupek 😀 a malej Kubík je zlatej vid určitě?

janice_opice
21. bře 2014

@kalka hele ale ten nativ klidně jo a navíc já potřebuju opravdu t obrovský dávky lékůůů takže jsem za ně vždy platila hodně ....jo a navíc v Cub mají studii a tam ti to hradí zdarma - celé IVF včetně léků... jen nevím jaké jsou podmínky.....ta minimálka prostě vychází líp.... navíc máš výhodu, že máš mrazáčky ty já třeba nikdy neměla tak přeju at to vyjde ted a nic jinýho řešit nemusíš 😉

kalka
21. bře 2014

@janice_opice jasně, snažím se věřit, že ti dva mrazáčci budou poslední a úspěšní 🙂 každopádně díky za pokec a držím pěsti, aby u vás bylo vše OK! mějte se 🙂

ratatooy
21. bře 2014

@janice_opice jj je zlatej,šimonek byl taky ale tenhle je jěště víc mi máme ty děti za odměnu hodný

ctiborka
22. bře 2014

@lucishek007 strašně moc ti to přeji a gratuluji !!!! 🙂 Mně je už lépe, co mi také zbývá. strašně mi pomohli lidé kolem mně a hlavně náš malej...., děkuji 🙂

lucishek007
autor
22. bře 2014

@ctiborka mmoc děkuji 😉 si silná ženská a určitě to zvládneš 😉 držím palce 😉

ctiborka
22. bře 2014

@kalka Ahoj, vítám tě. Já mám za sebou také 3. IVF, nezadařilo se, ještě máme 2 embrya v mrazáku a dál už nic. Ale naštěstí máme už syna z 1. IVF....to se stal tenkrát zázrak, ale druhé by jsme si strašně moc přáli.... ☹

ctiborka
22. bře 2014

@barthia Ahoj, chci se zeptat jestli dělají nativní cyklus nebo minimální stimulace v každém CAR ??? Nebo jen některá ??? Děkuji 😎

ctiborka
22. bře 2014

@lucishek007 Jsi hodná, opravdu moc děkuji, moc mi také pomáhá chodit sem mezi vás, mám vždy hned lepší náladu.... 😉

barthia
22. bře 2014

@ctiborka Nativní cyklus dělají v každém caru, ale minimální stimulace jen v některých. Ale všechno je to o dohodě s doktorem. Já chtěla jít do nativního cyklu /minimální stimulku u nás nedělají/, jelikož se stimuluje jen clostilbegytem, který je zadarmo a nativ u nás stojí 10.tis. Ale bohužel jsem špatně reagovala na ten clostík a vytvořilo se mi jen jedno vajíčko. Ale máme v caru moc hodného doktora a řekl, že mi příště dá nějaké stimulační léky od dárkyň a něco dokoupím a že příště zkusíme minimální stimulaci s tím, že se to napíše jako nativ. Tak uvidíme. Taky mám první dítě z 2. IVF a rádi bychom druhé. Ale zatím se nedaří. Chceme to ještě 2x zkusit.

lucishek007
autor
22. bře 2014

@ctiborka nemusíš děkovat 😉 taky mě tady holky moc podporovali když se nám nedařilo 😉 bude líp, uvidíš 😎

barussa
22. bře 2014

@lucishek007 No gratulace!!!!! Parada. Tak se optarujte 🙂

lucishek007
autor
23. bře 2014

@barussa děkujiiii 😵 dávám na pr'dolku pozor 😉 snad všechno bude v pořádku

kalka
23. bře 2014

@ctiborka Ahoj🙂 moc ti držím pěsti, aby se mrazáčci chytli, nebo alespoň jeden🙂 Necháš si zavést oba naráz?

janice_opice
24. bře 2014

Ahoj holky tak co nového tady??? jdu vám sem naplivat trochu těhot. bacilů🙂 a holky nevzdávatttt!!!!!!!vyplatí se ...a že vim o čem mluvim!!

catchulinecka
24. bře 2014

@janice_opice ty jsi hodná, kéž bychom se pořádně nakazily 😀 😀 každopádně já jdu teď ve středu na punkci a pak v pondělá ASI na transfer 🙂 tož tak, už mi z toho všecho píchání hrabe, ale po pravdě, myslela jsem, že to bude horší. A mohla bych se zeptat ještě tebe? Proč nám náš doktor jakoby "zatrhnul" dát 2 emrya - kdyby samozřejmě byly... My bychom docela rádi s manželem dvojčátka, ale tomuto nerozumíme, je to "nežádoucí"??? Moc díky za odpověď.

ctiborka
24. bře 2014

@kalka Ahoj, děkuji ti za podporu. Nemůžou mi dát 2 embrya najednou ( tedy u nác v CARU to nedělají, jinde prý možná ano ) , protože jsem rodila malého císařským řezem a je tedy riziko, že kdyby se obě dvě uchytili, mohla by prasknout děloha. Takže pouze jedno. Už fakt nevim, co udělat jinak a lépe.....vždy bylo vše perfektní....spermie, embryo i sliznice a přesto se nechtějí uchytit....je to boj.... ☹ A jak ty ???? 😎

janice_opice
24. bře 2014

@catchulinecka no tak to ti nefokazu presne odpovwde kolim ti je a kik pokusu mas za sebou? kolik vaxis mas nejake zdravotni briblemy a kam.chodis do car?

catchulinecka
24. bře 2014

@janice_opice 😀 takže, první pokus, mám tak nějak normálně na svou výšku, žádné zdrav. problémy a chodím do Reprofitu 🙂 🙂

janice_opice
24. bře 2014

@catchulinecka nevim kolik ti je, ale vim, ze doktori u prvnich ivf nedoporucuji vicercatata kor u prvorodicek pac je to vicecetne tehotenstvi je rizikovejsi....ale mas narok chtit dve to jo...byt tebou zeptam se primo lekare na duvod u vas..

catchulinecka
24. bře 2014

@janice_opice děkuju, jsi hodná

janice_opice
24. bře 2014

@catchulinecka pisu jako hotentot z mobilu..ja si vzdy nechavala dat 2..

catchulinecka
24. bře 2014

@janice_opice 😀 jojo, chápu, každopádně fakt jo? a doporučovali ti dát jen jedno a ty sis prostě řekla, že chceš dvě nebo to bylo pouze na vás?

janice_opice
25. bře 2014

@catchulinecka je to asi pripad od pripadu, ale ja mam za sebou 8 IVF takze u me je to jiny..a 1.ivf jsem podstoupila pred 13 lety...a to to ivf nebylo na takovy urovni....

danalesa
2. pro 2014

Ahojte, predam 2 balenia Decapeptylu (v 1 baleni 7injekcii), nove, nepouzite, udrziavane v chladnicke. Expiracia 01/2015, cena - po preplateni zdrav. poistovnou, resp. dohodou. Ak mate zaujem, piste do spravy.

zanette82
10. zář 2018

@lucishek007 pomohl mi ultrogestan 2-2-2