IVF, co vám pomohlo při zahnízdění mimíska?

lucishek007
10. únor 2014

ahoj holky, chci se zeptat zda některé pomohly takové ty rady typu - 2dcl červeného vína, čili papričky, čerstvý ananas pro udržení mimíska při IVF? Nás teď IVF čeká tak bych tomu chtěla nějak pomoct 🙂 začala jsem pít kontryhelový čajík. Teď ke konci týdne má dorazit MS a pak šup stimulovat. Ikdyž se hrozně bojí,, že to nevyjde, musím se naučit tomu věřit, že to dopadne dobře.
Díky za každý názor.

lucishek007
autor
11. únor 2014

@janice_opice i já si to hrozně moc přeju. manžel má azoospermii po příušnicích takže u nás teď jiná možnost taky není... ale s tím jsem si ho brala. posr**** dětská nemoc. ale musíme bojovat a snad už ten rok 2014 nám mimíska dopřeje

janice_opice
11. únor 2014

@lucishek007 prý má být na miminka úspěšný...jak všichni nadávají na rok 2013 tak pro mě byl moc štastný a představ si ...u prvního IVF jsem měla datum ET 5.10.2000 a vyšel mi Kubík a ted jsem měla datum ET 5.10.2013 a ejhle čekáme asi Valinku 🙂

lucishek007
autor
11. únor 2014

@janice_opice no tak to je super shoda datumů teda 😀 my budeme mít překvápko až do konce. nenecháme si říct co to je, pokud se vše povede.

janice_opice
11. únor 2014

@lucishek007 no my jsme říkali, že další už nebude tak i z praktických důvodu ano a hlavně jsme zvědaví..🙂))
no nic já pádím mám toho dneska nějak moc tak držím palce a já se zase ukážu🙂

lucishek007
autor
11. únor 2014

@janice_opice děkuji moc 😉 za info a tak za povzbuzení celkově 🙂 měj se

lucishek007
autor
18. únor 2014

holky, tak už od včerejška pícháme gonal a v pátek kontrola, tak uvidíme jak nám to jde.... snad to vyjde a mimísek se nám podaří

majka43
18. únor 2014

@lucishek007 Hlavně kontryhel se může jenom do ovulky, pak už ne. Já víno nesnáším, tak jsem jedla po ketu feferonky.

lucishek007
autor
18. únor 2014

@majka43 to je do kdy prosím? já říkala Dr. že piju kontryhel a on mi nic na to neřekl tak nevím jak dlouho můžu pít. a feferonky pomáhají k čemu?

majka43
18. únor 2014

@lucishek007 No tak do poloviny měsíce, hlavně ne po transferu. Feferonky prokrvují sliznici. Já jedla takový ty kulatý, naložený. První tři dny 3 , pak už jen dvě a pak jednu, do pozitivního testu. Ale trochu po nich při velký pálí zadek.

lucishek007
autor
18. únor 2014

@majka43 takže do odběru vajíček? já ten kontryhel piju tak měsíc cca. a jinak piju to vínko tak nevím jestli ještě mám zkusit ty feferonky

majka43
18. únor 2014

@lucishek007 Teď už ten kontryhel nepij, začni až zase z MS.

majka43
18. únor 2014

Klidně si feferonku dej, třeba aspoň jednu za den. Já si jí vždycky rozpulila a dala na chleba s máslem a na dvě kousnutí byla ve mě.

lucishek007
autor
18. únor 2014

@majka43 no já doufám, že MS už nebude. teda až za několik měsíců po porodu 🙂 a je něco co bych mohla pít a pomohlo to? no a ty feferonky určitě ještě vyzkouším. jestli to nějak pomůže když bych měla jít příští týden na odběr vajíček nevím, ale zkusím 🙂

majka43
18. únor 2014

@lucishek007 Ty feferonky jsem jedla až po transferu, předtím ne,

majka43
18. únor 2014

@lucishek007 Jo tvoje otázka je už z 10.2 tak to už ti MS prošla, už to chápu.

lucishek007
autor
18. únor 2014

@majka43 jj MS jsem měla v neděli (tuto) tak teď nevím jestli kontryhel pít či ne? 🙂 a ty feferonky až po transferu? jsem nějaká domotaná 🙂

majka43
18. únor 2014

@lucishek007 Jo kontryhel je dobrý, ale jen do tý ovulky, roste po něm sliznice, ale pak už se nesmí. A feferonky jsem začala jíst v den transferu.

lucishek007
autor
18. únor 2014

@majka43 no tak teď budu pít kontryhel do odběru vajíček a pak po transferu papkat feferonky.... no to bude mňamka 🙂

muddledgirl
18. únor 2014

@majka43 ahojky, jakpak se máš kočko?Dobrý?

majka43
18. únor 2014

@muddledgirl Moc ne, dva týdny jsem ležela v nemocnici s vysokým tlakem a teď už budu chodit na kontroly každý týden na porodnici. Prý budu rodit dřív, no aspoň si mě ohlídají, taky k něčemu dobrý.

muddledgirl
18. únor 2014

@majka43 ☹ ☹ ☹ jejda....to je blbý...a kolik máš? A kdy Ti tak vyskočil..já mám cca 133/87....což taky není úplně málo..tak nevim,jestli nevylítne....

majka43
19. únor 2014

@muddledgirl Já se tak taky teď nějak držím, ale nesmím přesáhnout 140/90. Když si mě nechali v nemocnici, tak jsem měla 160/105 a taky už měla malá horší průtoky, teď už je v pořádku. Kdyby ti náhodou vylítl, tak na nic nečekej a jeď.

blondie3
19. únor 2014

@lucishek007 U nas se zadarilo az pri tretim kompletnim IVF. Nic zvlastniho krome listovky jsem nepila ani nejedla. U prvnich dvou IVF jsem po transferu vzdy poctive lezela a setrila se. U tretiho jsem si rekla, ze to zkusim jinak a budu delat jakoby nic. V patek po praci jsem si sla embryjko vyzvednout, o vikendu se lehce setrila a v pondeli rovnou nabehla do prace a vyslo to. Myslim, ze zadne cary mary nepomahaji, ze je to spis na nahode a jak silneho mas bojovnicka. Troska pohybu taky urcite neni spatna, protoze se ti lepe prokrvuji sliznice a lepe pak narustaji.
Drzim palecky! Tfuj, tfuj 🙂

muddledgirl
19. únor 2014

@majka43 jejda,to je vysoký..no, nikdo mě neřekl,že si ho musím měřit.Mám tlakoměr ,takový na ruku z LIdlu,ale tam je napsáno,že si ho nemají těhotný měřit....Teď jsem nachcípaná,tak ležím...Tak to doufám,žže už to budeš mít v pořádku....

lucishek007
autor
19. únor 2014

@blondie3 moc moc děkuju za slova podpory... jak nad tím pořád přemýšlím tak mi došlo, že i já vlastně můžu tomu štěstíčku pomoct. nebudu se stresovat. po ET zůstanu 2dny doma a budu se šetřit (ET by mělo snad vyjít na pátek) a pak chci zpátky do práce ať na to nemyslím. odpoledne hezky procházky se psem a hlavně budu mimíska přemlouvat ať s náma zůstane. taky si zasloužíme to svoje štěstíčko už po té naší smůle co nás provází

janice_opice
20. únor 2014

@lucishek007 ahoj tak jak pokracujes? Hele to cerveny vino a bylinkovy caje zadny cary mary nejsou...upravujou hormony a prokrvujou sluznici a delohu , stejne tak to chilli a je to priroda takze se toho fakt neboj.mne vysel az fakt ten sedmej pokus IVF(kdyz nepocitam.prvni);))) ale ta psychika je moc dulezita ;)..mela jsem kvalitnwjsi vajicka a lepsi sliznici takze verim, ze mi to fakt pomohlo, ale chxe to aspon 2-3mesice predtim ;).podotykam, ze mam za sebou 8 komplet IVF ;) nikdy bohuzel KEt

janice_opice
20. únor 2014

@lucishek007 jinak ja to vse I to chilli uzivala pouze do ET....nejsou to primo feferonky....pak jsem pokracovala jen s listovkou

risanek
20. únor 2014

Ahojky jsem po 2IVF a pila jsem všechno možne kromě vina pořad zdrava strava nepju nekouřim povedly se oba pokusy ale bohužel se neudržely. Moje švagrova šla na IVF pila denně červene kouřila jak fabrika a byla uplně v pohodě, ma neuvěřitelně klidnou skoro fligmatyckou povahu, podotykam že ona bez IVF nemuže mit děti, a povedly se ji napoprve 2 krasne holky už je jim 3 roky. Jsme oba zdrave nic nam nenašly ale jsem hrozny nervon. Mysim si že hlavně holky psychyka. Ja zitra začinam stimulovat na 3 IVF, a dam si klidně i to viněčko pokusim se co nejvic byt v klidu a uvidime přeju Vam všem aby vše bylo v pohode

lucishek007
autor
20. únor 2014

@janice_opice ahojky, zítra jedu na kontrolu tak uvidíme kolik mi roste folíků, nafukuju se jak baloooon 🙂 jinak vím, že víno ani čaj nejsou čáry máry,ale je to tak trochu i pro mou psychiku... někdo píše,že feferonky až po transferu toš nevím. je tojak kdo. pokud se má mimísek udržet, tak s náma zůstane. doufám, že se to povede. my už 1x na IVF byli,ale nedokončili jsme. já papkám i ten femibion tak uvidíme co nám to dá

lucishek007
autor
20. únor 2014

@risanek vidíš, to jsou ty rozdíly co myslím. ty nekouříš a nepovede se, švagrová kouří a povede se. určitě je to hrozně moc o psychice. manžílek má azoospermii takže u nás jiná možnost není, prot se to prostě musí povést. plánuju zůstat dva dny po ET doma a pak hurá zpět do práce. žádné černé myšlenky, jen pozitivní, procházky s manžílkem a užívat si posledních chvil než bude mimísek. vím, lehce se to řekne a hůř udělá,ale věřím, že to zvládnu. my všechny ,,maminky čekatelky,, to zvládneme ;) taky vám držím palečky