IVF, co vám pomohlo při zahnízdění mimíska?

lucishek007
10. únor 2014

ahoj holky, chci se zeptat zda některé pomohly takové ty rady typu - 2dcl červeného vína, čili papričky, čerstvý ananas pro udržení mimíska při IVF? Nás teď IVF čeká tak bych tomu chtěla nějak pomoct 🙂 začala jsem pít kontryhelový čajík. Teď ke konci týdne má dorazit MS a pak šup stimulovat. Ikdyž se hrozně bojí,, že to nevyjde, musím se naučit tomu věřit, že to dopadne dobře.
Díky za každý názor.

ctiborka
5. bře 2014

@hhani určitě držím také moooc palečky !!!! Kdy testuješ a kolikátý je to Váš pokus... 🙂

ctiborka
5. bře 2014

@mmarch ahoj, zdravím tě, o zamražení ho určitě přesvědč, byla by to škoda, není pravidlo, že vždy nějaké nepřežije rozmražení.... mně loni přežily obě dvě a že se pak neuhnízdily, to už je jiný problém.....😉

lucishek007
autor
5. bře 2014

@ctiborka tak já to zatím prožívám velice v klidu 🙂 taky jsem měla ET teprve v pondělí 🙂 uvidíme jak to bude probíhat dál. dneska si budeme volat jestli něco dáme zamrazit

mmarch
5. bře 2014

@ctiborka výhoda zamrazení je v tom, že už pak nemusím podstupovat žádnou stimulaci a odběry vajíček, ale rovnou použijí to zmrazené?

karla75
5. bře 2014

Mě u 7 IVF pomohla podpora implance bylinky .

musilka
5. bře 2014

@mmarch přesně tak KET je transfer kryokonzervovaných embryí. Jen je rozmraí případně dál kultivují to podle stáří v jekém jsou zamrazené a poté transferují podle UZ který ti budou v určitých dnech cyklu dělat

ivka_25
5. bře 2014

lucishek007 Tak to moc držím palečky, ať to vyjde 🙂 A kdy máš testovat?

ivka_25
5. bře 2014

@mmarch Ahojky, na neschopence jsem byla poprvé od odběru vajíček až do těh. testu. Pak jsem začala chodit do práce a asi za tři měsíce jsme šli na KET. Tam jsem si nechala od svého gyn. napsat neschopenku už od začátku a bez problému. Jsem doma už od 1. září loňského roku. Mám psychicky náročné zaměstnání a teď jsem se ještě dozvěděla, že mě stejně chtějí propustit (právě skrz marození), takže se teď do práce vůbec neženu 😝 Je to hrozné, ten styl chování. Ale bohužel to je život. Jinak manžu určitě přesvědč skrz zamrazení. Pro mě je tam větší šance na uchycení. Já měla moc moc vajíček a sliznice je prý oslabená při tolika vajochách. Takže nám řekl, že větší šanci budeme mít právě z KETu. Tak snad se ty potvůrky konečně uchytí 🙂 Držím palečky, ať vám to vyjde 🙂

lucishek007
autor
5. bře 2014

@ivka_25 moc děkuju 😉 no na kontrolu máme jít 17.3. já bych to zkusila dřív,ale manžílek nechce tak nevím no ☹

ctiborka
5. bře 2014

@mmarch přesně tak, jen předem bereš hormony na sliznici v děloze a pak podstoupíš rovnou KET...

ctiborka
5. bře 2014

@karla75 Ahoj....a jaké bylinky jsi užívala ??? Děkuji....

aaajjjaaa912
5. bře 2014

@karla75 ahoj take bych se te chtela optat dekuji ti

aaajjjaaa912
5. bře 2014

@ctiborka zlaticko doufam ze dojdu k opu mela bych jit v polovine dubna mam dlohy protokol tak ted mam antikon.

mmarch
6. bře 2014

Děvčata, jestli Vám můžu doporučit, tak bylinky na neplodnost - čaj se tak přímo jmenuje "Na neplodnost" - je to směs bylin, které najdete u každého bylináře + k tomu kontryhel (ten se prý nemůže míchat s ostatníma do sáčku, až přímo v čaji). Nejdřív mi čaj vůbec nechutnal, ale už jsem si na něj zvykla. Sice nemám žádné výsledky ohledně těhu, ale ta změna menstruace je neskutečná. Vkuse tak 5-7dní před ms jsem mívala hrozné PMS - bolest všech kloubů, křížů, nevolnosti, návaly horka,zimnice, točení hlavy a po pití čaje ani nevím že už ms přišla, vůbec nic mi není, krom teda slabé bolesti podbříšku,ale to je úplně nic oproti dřívějšku, také se mi zkrátil cyklus z obvyklých 45-55dnů na 30-34, což je také super. Brala jsem i gynex a jiné preparáty,ale u ničeho jsem nepoznala změnu až po tomto čaji 🙂

aaajjjaaa912
6. bře 2014

@mmarch jo tak to je super,já tedy skontryhelem mám taky dobrý zkušenosti skrz tu menzes.....

janice_opice
6. bře 2014

@lucishek007 tfuj tfuuujjj držím vše co mám a můžu!!!!! 😉

janice_opice
6. bře 2014

@lucishek007 máte mrazáčky??🙂) Já mám za sebou test na těhotenskou cukrovku a dobrý a jsme i zavření na 20 západů tak snad tam Valinka vydrží nejmín do toho 36. TT.... zrovna dneska v noci se mi zdálo o těch všech pokusech a počítala jsem peníze kolik nás stály a se všim všudy kolem 500 000,- hustý

janice_opice
6. bře 2014

@aaajjjaaa912 takže dlohej až do dubna?? Budu na tebe myslet!!! a s tím kontryhele,m---užasná bylinka,lae jen do OPU ju? 🙂

lucishek007
autor
6. bře 2014

@janice_opice moc moc moc moc děkujuuuu 😵 nakonec máme zamraženou jen jednu blastocystu, zbytek to vzdalo. jednoho bojovníčka v bříšku a druhého zamraženého, tak uvidíme 17.3. co nám dr řekne. ale stejně asi zkusím testnout dřív...
no tak to je paráda,že vše tak krásně u vás postupuje 😉 a ty penízky, to je hrůza... my teď v tom máme nějakých 28tis. a první si už nepamatuju,ale to bylo asi taky tak nějak...je to hrůza jak je to drahé... a to nepočítám proježděných kilometrů a tak. no ale když by se to povedlo, tak čert vem peníze

janice_opice
6. bře 2014

@lucishek007 jéé tak to je krásný já nikdy neměla mrazáčka ani v jednom z těch 8.IVF..tak to máš schovaného bojovníčka na druhé mimi 🙂)) to chápu já bych taky nevydržela netestovat,ale určitě to nemá smysl dřív jak 11-12. den po ET ..moc moc mačkám 😉

lucishek007
autor
6. bře 2014

@janice_opice děkuji děkuji děkuji 😉 no jak jsem zjistila, že zůstalo jenom jedno, tak mi bylo líto, že sme je oba nedali do bříška,ale tak snad aspoň ten jeden se uhnízdí... s testem určitě vydržím 🙂

ivka_25
6. bře 2014

@lucishek007 Určitě ještě vydrž. Oni ví, proč ti řekli, že máš přijít až 17.3. 🙂

lucishek007
autor
6. bře 2014

@ivka_25 no velice nic jiného nezbývá 😉 ale to uteče jak voda, tak snad to bude pozitivní zpráva

ctiborka
6. bře 2014

@lucishek007 já testuju 12.3. a už na mne jde hrozný strach.... ☹ i když vim, že musím být v klidu, dnes odpoledne byla hrozná krize... ☹

ctiborka
6. bře 2014

@janice_opice můžu se zeptat, proč kontryhel jen do OPU? Už mi to tu holky psaly, že nemůžu déle, ale moc nevěděly přesný důvod proč....děkuji 😉

ctiborka
6. bře 2014

@mmarch takže si ten kontryhel přimícháváš až do hrnečku ???? 😎

lucishek007
autor
6. bře 2014

@ctiborka nestresuj se 😉 dobře to dopadne 😉 já bych se mohla testnout 13.3. po tobě 🙂 kontrolu máme 17.3. 🙂

janice_opice
6. bře 2014

@ctiborka oni jsou na to 2 nazory.kontryhel totiz regeneruje delohu a sliznici tudiz upravuje cyklus...nemel by se pit do konce 3.mesice ptotoze obsahuje velky mnozstvi trislovin a ty stahuji sliznici a mohou zpusobit potrat.obecne bylinky v tehu opatrne.Kontryhel se nekdy doporucuje, kdyz zena v druhe pulce tehu slabe krvaci....ale jak rikam bylinky opatrne v tehu...moc drzim pesti at to vyjde..ivf je moc psychicky narocny, ale diky za to ze je a chce to bojovat..hlavne se co nejmin stresovat...

janice_opice
6. bře 2014

Mne asi pomohl ten caj baby Radnicke 🙂

aaajjjaaa912
6. bře 2014

@janice_opice jooo jani taky mi to přijde dlouhý ,mají strach zase hyperstimu. tak asi proto....