IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

liny
15. dub 2010

delf to Tě obdivuji nevím zda bych tohle vydržela, i když člověk si asi zvykne. To pak budeš mít složité chodit na kontroly ne? Já teda chodím vždy mezi 8-9h ráno. Záleží jak Ti to naplánuje lékař a gonal jsem si píchala mezi 8:30-9h.

ahojkyy
15. dub 2010

liny, taky to zvažujem. 1 alebo 2. ale viem, že radšej to nejak skúsim preskákať, ako nemať nič, už ma to nebaví skúšať a nič.. aj keď je pravda, neviem si tak celkom predstaviť, ako to zvládneme s dvoma.. ale risknem to 😉

ahojkyy
15. dub 2010

delf14 - jasne, ak by som doma už jedno mala, tak asi skôr nie. Neviem posúdiť túžbu po dieťati, ked už jedno behá po dome.. či je to to isté. Zrejme áno, ja by som za to dala život.
Je fajn si s vami o tom pokecať dík Vám všetkým. ahojky

delf14
15. dub 2010

no právě uvidím jak to půjde kdyžtak bych se ho zkusila zeptat na neschopenku už od stimulace jak bych si píchala,ale zas nechci vypadat jak lazar ktrému se nechce do práce,ale vím jak to prostě u nás chodí,jaký je tam záhul

delf14
15. dub 2010

ty už se loučíš ahojkyy hm,no holky prostě budeme bojovat a podporovat se spolu spolu to zvládneme nebo né?! 😉

liny
15. dub 2010

delf je dobré lékaři hned na začátku sdělit jaké máš zaměstnání i v jejich prioritách je aby se to podařilo a sám navrhne to nejlepší.

delf14
15. dub 2010

no uvidíme po 20.4.budu chytřejší teda doufám,jsem přemýšlela,že bych si potajmo zapla na telefonu diktafon,abych něco nezapoměla 😀 😀 😀 praštěná co?!?kéž by jsi měla pravdu

liny
15. dub 2010

no hele to vůbec není špatný nápad 😵 , kolikrát když odcházím tak pak spoustu věcí nevím. takže v úterý se dozvíš více tak pak písni co a jak 🙂 .

liny
15. dub 2010

zatím se loučím, jedu ještě za sestrou do nemocnice, je v 7 měsící a malej se dere ven ☹ papapa

delf14
15. dub 2010

jasnačka 😉 liny.no páni chudák jen at tam mimís pěkně ještě zůstane at nespěchá venku je zima 😉 tak pá já nakouknu až zítra večer kolem osmé dřív to nestihnu

eustoma
15. dub 2010

tak kocky tehu nesom, asi skocim nech mi daju vyvolavacku. hned ako mrska dorazi zacnem stimulovat, len je otazne, kedy to bude. ale snad coskoro 😉

ahojkyy
16. dub 2010

delt14 - ano, ale len na včera, utekala som domov a tam zatial nemam net. Cakame na natiahnutie optickej siete, potom sa chceme pripojiť..
eustoma - ani nevieš, ako to rýchlo prejde. Ja som tiež čakala, či to stihnem po termíne MS atd. ale dnes začínam stimulovať. Dali sme za to takmer 5 tisíc, holky.. Je mi len ľúto, že skutočne sú ľudia, ktorí si tie lieky nemôžu dovoliť, alebo celý cyklus.. no a rovnako túžia po dieťatku.
Ste tu??

ahojkyy
16. dub 2010

liny - čo ségra? jak to dopadlo? ahojkyy

liny
16. dub 2010

ahoj,teda to je zase den ☹ lidi jsou jak připitomělí a jejich chování je opravdu děsné 😒 , už se těším až si doma od všeho pracovního odpočnu,akorát dnes jsem v práci poslední den před ET a absolutně nestíhám...no co lidi budou muset počkat a nebo si vše zajistit jinde. Pro upřesnění dělám návrhy koupelen abyste tomu rozuměli o čem píšu 😉 .

liny
16. dub 2010

ségra je relativně v pohodě, snad ji v pondělí pustí domů,dnes budou dělat vyšetření prcka tak se uvidí.

ahojkyy
16. dub 2010

práca počká, aj ked sa to nezdá, ona neutečie - bohužial 😀
segre drzima palecky
ahojkyy

liny
16. dub 2010

jj máš pravdu práce nemá nožičky neuteče 🙂

liny
16. dub 2010

tak na ET jedu v neděli 8:30 🙂

garp776
autor
16. dub 2010

ahoj liny..moc držím palečky..jak to vypadá? kolik embryek?

liny
16. dub 2010

ahoj garp... dáme tedy jen 1 embrouška a ty další 4 ještě přimrazí k těm dvěma,které už jsou zmražená. tedy pokud do té neděle se budou všechna vyvíjet tak jako do dnes. I kdyby pak přidala jen dvě tak budu šťastná jako blecha.

liny
16. dub 2010

od neděle budu na netu 24hod denně 🙂 nejsem zvyklá být doma a nic nedělat tak to bude mazec 😀 ,ale těším se aspoň si oddáchnu.

garp776
autor
16. dub 2010

tak to bude pěkná zásobička! a od neděle pěkně odpočívej...jak dlouho počítáš, že budeš doma?
ještě malá praktická otázka..po OPU jsi šla kdy do práce, druhý den?

eustoma
16. dub 2010

liny: super gratulacia. to je nadhera.

ahojkyy
16. dub 2010

jejky liny, tak to je super. Určite vydržia.
prosím o info - po OPU práca alebo PN? Okrem otázky od garp776 ešte - jak dlho PN po ET?Nejak sme sa s lekárom na tom nedohadovali.
Máš PK? Kolko dní po OPU je ET?
dík ahojkyy

liny
16. dub 2010

Po OPU jsem šla hned druhý den do práce,sice člověk cítí takový menší pobolívání,ale není to nic hrozného pokud máte "sedavou" práci třeba jako já u PC. Každopádně lékař se mě ptal zda chci neschopenku hned po OPU nebo až po ET. V neděli už mi neschopenku vystaví na 14 dní pak půjdu na krev a kontrolu a uvidíme co dál, já tedy doufám,že se v práci už moc neohřeju 😀 ,protože po dnešku už přestávám být workoholi. I když zítra ještě půjdu dobrovolně dodělat to nejnutnější 😒 .

Zásobu budeme mít dobrou,ale ráda ji tam nechám zmraženou na víc let 😉 .

ahojkyy nevím co myslíš tím PK ? Jinak OPU je pak dle kultivace embryí, mě dělali OPU v úterý a na ET jedu v neděli,asi záleží na vyvíjení embroušků,ale bývá to 4-5den.

liny
16. dub 2010

jojo holky je to stres jako blázen, doufám,že tady zítra budete 🙂 pokud nedostanu mánii uklízení tak budu připojená na pc.

Frčím domů tak zatím papapa 😎

delf14
16. dub 2010

ahojky holky jsem zde no liny paráda a gratulka at se drží potvůrky jedny.to je dobrá zpráva to ti povím

liny
16. dub 2010

delf díky 🙂

delf14
16. dub 2010

není zač moc jsem na tebe myslela v práci jak jsi asi dopadla a ono perfektně 😉

liny
17. dub 2010

Tak už se to blíží 🙂