IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

ahojkyy
21. čer 2010

petulke - pro vás? Pre nás, Teba to ešte čaká, neboj 😀 Práve o tom čítam, baby sa sťažujú - niektoré, že zvracajú celé obdobie..

ahojkyy
21. čer 2010

petulke - myslela som, že nám to dnes vyhodí 11. tt - kedy teda, zajtra?

petulke
21. čer 2010

no pro vás, neb já nezvracím ☹

ahojkyy
21. čer 2010

petulke - zatiaľ, trdlo, však sa teš!

petulke
21. čer 2010

ahojkyy já už tomu nevěřím! jestli to není tím, že mám vyoperovaný žlučník!!! 😀

petulke
21. čer 2010

ale dneska v autě mi bylo krušno! Ale vydržela jsem! 🤐

ahojkyy
21. čer 2010

ahojte baby. Neuveríte, ja som začala špiniť. Málo a hnedo, ale bojím sa, zatiaľ tak na intímku. ja o to miminko určite prídem.. ☹

petulke
21. čer 2010

ahojkyy kliid, já byt tebou tak strčím hned 2 utrouše a ležím do zítřka.

petulke
21. čer 2010

ahojky nemaluj čerty na zeď, pěkně si to těhulkování spolu užijeme až do ledna. 😵

ahojkyy
21. čer 2010

ja som strčila jeden, dva prídu večer. už vylihujem, ale bojím sa. to ak by som začala krvácať, kam mám preboha v prahe ísť?
čím to môže byť??

petulke
21. čer 2010

ahojky neboj uklidni se to jsou nervy ze zítřka, běž si lehnout a vstavej už jen na záchod. Zítra ti doktor řekne víc. Na kolikátou tam jdeš? Popřípadě jim zkus zavolat na tel a zeptej se. Ale myslím, že bude vše ok! Některé holky to mývají, doktor jim nařídí 3x2 utrouš, někdy ascorutin a ležení. Hlsvně si lehni a odpočívej 😵

ahojkyy
21. čer 2010

petulke - zajtra ráno na 9.00. Nikto mi to momentálne nedvíha, tak neviem.. skúšala som tam volať. Strčila som na tvoju radu druhý utroš, mám dať teda obvyklú dávku ešte večer? - 2x utrogestan? Nič sa mi nestane?

zatiaľ akonáhle sa postavím, tak špiním. slabo, žlto - hnedo, ale predsa.. 😢

delf14
21. čer 2010

ahojkyy večer si dej taky dva já beru normálně 3x2 tak to nevadí.hlavně lež a odpocívej jo.

lenca78
21. čer 2010

@ahojkyy neboj se, ahojky, moje doktorka mi rikala, ze spineni je take ok. Vadi jen krvaceni a ver mi, to bys poznala. Kamaradka zacala krvacet ve 11tt, tak jela na pohotovost. Pokud by se ti to stalo, tak taky jed kamkoliv do spitalu na pohotovost, co budes mit nejblize (motol, krc, bulovka , ...). Oni se na tebe podivaji a zvysi utrogestan. Ja ho beru uz pul roku 3x2, tak ti to urcite neublizi.

delf14
21. čer 2010

kdepak máme dasty že se ještě neukázala

dasty79
22. čer 2010

Ahoj holky.

ahojkyy - tak co, je to dobré?Špinění přestalo?Nemáš mít v této době ms?Někdo když je těhu, tak v té době, když má menstruovat, tak začne špinit -tělo je tak naprogramované.Ale neboj se, určitě to bude dobrý 🙂

Včera jsem byla ráno v CARu a pak v práci - to byl děsss a vůbec jsem se nedostala k pc.
Výsledky krve se jim ztratily a nikdo se ani neomluvil.Takže přecházím do jiného centra,
snad budou mít lepší jednání 🙂 a když jsem se ptala, jak to je s manžou - jak měl ty leukocyty,tak
kdy jestli je potřeba kontrola -tak ať pak někdy přijde.
A já jsem si nechala udělat stěry - a taky se ptám, kdy mám přijet - tak prej v září 😀 To je dobrej vtip 😀
Prostě jsem otrávená a měním CAR, chování dr. se strašně změnilo.
O co si člověk neřekne, to mu neudělá.Já abych začala studovat gynekologii a neplodnost - v čem může být
problém a to dr. řekla,aby překontroloval....Dělá si ze mě prdel!

A co ostatní?????

Delf - se blíží dovča 🙂

Kdopak má nějakou kontrolu?delf v pá 😉 a ostatní???

Teď jak chodím do práce, tak to je s netem horší - není tolik času, tak aby jste si nemyslely,že
jsem od vás odešla....

petulke
22. čer 2010

@dasty79 to je opravdu příšerné chování! Udělaš opravdu nejlíp, když to centrum změníš. Tohle přeci vůbec není normální! Tak šupky dupky, do nového centra, ať můžeš opravdu znovu začít dřív než v září 😵 Budu držet palečky k dobrému výběru a hlavně, aby už Vám to dobře dopadlo! Jsme moooc ráády, že zůstaneš snámi. Patříme přeci k sobě! 😉

petulke
22. čer 2010

@ahojkyy Tak zachviličku nám jde ahojky na řadu, jsem strašně zvědavá jak dopadne a na nové fotečky do blogů 😵

dasty79
22. čer 2010

petulke - díky, jo měním CAR 🙂 Včera už jsem volala jen tak pro zajmavost do HK, kdy by mě vzali a už 1.7. - tak se dnes ještě rozmyslím, jestli Sanus HK a nebo Pce a objednávám se tam!

@ahojky - myslím na tebe, ať vše dopadne dobře 🙂

delf14
22. čer 2010

dasty co na to říct zmrdi to jsou nic jiného,takové jednání no tak to by tě vzali rychle v sanusu ona tam není dlouhá čekací doba a to je dobře,ale pokud budeš chtít jít k určitému doktoroj tak to nahlaš až se budeš objednávat jo

delf14
22. čer 2010

a copak ahokyy jakpak dopadne určo dobře musí držím pěstičky
marmar se nám někde toulá,liny taky.marcel no ta tu byla ale mohla by taky podat info jak se má

lenca78
22. čer 2010

@dasty79 no to je strasny, jak s tebou zachazi. Pritom staci projevit jen trochu zajmu, co? No jesteze menis CAR, ani nevim, jeslti bych v takovem centru chtela podstoupit ivf. A je super, ze bys mohla hned toho 1.7. , v Praze se ted doceala ceka. Drzim palce, at je nove centrum mnohem lepsi.

delf14
22. čer 2010

ahojky leni,dasty by šla do sentra kam jsem chodila já 🙂 tak snad by byla už spokojená.ono v sanusu hodně dbají aby měli výsledky dobé co se týče oplodnění podle statistik co mi říkali holky tak je mají dobré,a jednání no taky to je na bázi nezeptáš se nepoví,ale jak kdy když se dobře vyspí,tak se rozmluví sami. 😀 ale zas mají výsledky teda oproti arletě

ahojkyy
22. čer 2010

ahojte baby. Tak som po kontrole, je to ok. Máme 37 mm, ručičky a nožičky, fotku sfotím mobilom a prilepím do blogu. Len to špinenie - trošku ustalo. Dr. mi povedal, že každé špinenie je považované za začiatok potratu, tak si mám dať proste doma pauzu mimo práce, aspoň týždeň. Tak si sem tam zájdem za vami, ale neriskujem, padám domov zachvilinku. Počuli sme aj srdiečko a bol tam aj manžel a celý hrdý si niesol fotku domov 😀
Som objednaná na 8.7. na NT, krv mi vzali dnes. No a mám si zavolať na gynekológiu, lebo to bola okrem NT - objednala som sa v CAR, verím im - posledná návšteva v Gennete.

Taká som rada, baby, že sa to vyvíja dobre 🙂 tak idem odpočívať a písmenkujte, nech mám čo čítať 😉
ahojkyy

delf14
22. čer 2010

ahojkyy no supr bezva,že kontrola dopadla ok už se těší na foto teda

ahojkyy
22. čer 2010

nefunguje mi zase pc, bluetooth.. neviem, minule mi to išlo. Budem skúšať, prípadne poprosím večer manžela, nech to sem zavesí, tak vydržte. Ináč je krásny, to najkrajšie miminko na svete, aspoň pre mňa 🙂

petulke
22. čer 2010

@ahojkyy tak vidíš, vše je ok! To jsem moc ráda, a co zvracení? Bylo dnes, nebo jsi si už konečně odpočinula? 3,7 týýýjo to už je pořádný macík 😀

petulke
22. čer 2010

Mooooc se těším na fotečku 😉

petulke
22. čer 2010

tak a teď nás čeká v pátek delf!

ahojkyy
22. čer 2010

petulke - ahoj, no aj ja som rada, koľko malo to tvoje? Dr. mi povedal, že som dnes 10+3 podľa veľkosti plodu.
Dnes som nezvracala, ráno som bola taká nervózna, že som asi zabudla 😀 😉 Manžel to v práci vzdal a šiel tam so mnou, asi sa bál, že sa zrútim, ak by to nevyšlo. Špiním fakt trochu, ale Dr. trval na tom, že lepší je oddych, tak budem musieť odpočívať, inak ma manžel vymláti 😀