IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

petulke
28. čer 2010

@delf14 delf já se taky přidávám ke gratulaci, že je vše vpořádku!

@lenca78 Leni, tak to mě mrzí, ale myslím si, že by to dětem nemělo uškodit. Kdepak jsi chytla takový moribundus v létě?

Marcela už nám asi odjela do těch lázní, tak jí tady na měsíc neuvidíme 😢 a delf bude cely týden v trapu! ☹

Mě čeká ve čtvrtek kontrola a těhu prukazka.

78marcela
28. čer 2010

Ahoj všem. Tak za pár minutek odjíždím do těch lázní, tak se chci rozloučit, mějte se tu holky pěkně, dávejte pozor na sebe i na miminka a pokud bude možnost netu (což pevně věřím bude, jinak uteču), tak na vás nakouknu. Ahojky.

ahojkyy
28. čer 2010

@78marcela - nech sa Ti tam páči a pekne oddychuj 🙂
@petulke - hurá, žiješ 😀 Ja mám tiež kontrolu, u gynekologičky, prvú, v stredu. Netuším, čo tam budú so mnou robiť, ale však už zrejme nič zvláštne.. uvidíme 🙂 tak si napísmenkujeme info 🙂

ivuscha
28. čer 2010

@lenca78
Ahojky ja jsem tady s vama od zacatku ale jen jsem si vas cetla a sbirala info taky chodim do gennetu uz jsem 8+2 a cekam tez dvojcata na Bulovku to mam nejbliz tak se tam zaregistruju bydlim na Praze 9 dneska jdu na kontrolu tak doufam ze obe dve mimca jsou u me porad preji Ti brzke uzdraveni ja to mela kdyz jsem byla tehotna poprve a v pohode

petulke
28. čer 2010

@ahojkyy uděla ti normálni kontrolu a udělá cytologii. nezaváděj utrouš, vten den si ho polkni. já už ho jen polykám. je to už pohodlnější.

petulke
28. čer 2010

já se už objednala i do Prahy na nt screening, tak mě čekají 14.7. 😀

liny
28. čer 2010

Ahoj holky dnes je krááánsé počasí,že 🙂 , jen škoda že sedím v práci...njn co se dá dělat. Hlásím,že bafan už je na tom zase o něco lépe, akorát papá jen masové kapsičky + těstociny, rýži a včera už i rozmočený rohlík s kapsičkou. Jak se daří?

Delf moc moc moc gratuluji 😵 je to paráda

ahojkyy
28. čer 2010

@petulke - cytológiu? Nič príjemné.. do toho sa mi teda nechce.. Ako že prehĺtaš. Ja viem tak, že v tehotenstve sa môže len zavádzať.. na kontrolu idem o 12ej, tak asi ho ráno predsa len zavediem.. neviem, bude to vadiť, ak áno na výsledky?
@ivuscha - držím palečky 🙂
@liny - super, vidíš, že sa z toho vylízala, teda vylíže 🙂 som rada 🙂

petulke
28. čer 2010

@liny to je dobře že už je jí líp, teď už bude všechno dobré. 😉 i ten ket se podaří 😵

@ahojkyy polykat se může, vůbec to nevadí, jen za začátku se doporučuje zavádět, nebo má tak, "prý" větší účinek. určitě si ho polkni nebo ho asi nepotěšíš, když si ho zavedeš, nebude moct ti tu cytologii udělat. 😎

ahojkyy
28. čer 2010

@petulke - oki, tak ja ho prehltnem, dúfam, že budem chodiť zase ako mátoha 😀 Inak víkend hrozný, nezvracala som, teda len raz, ale jediná poloha, ktorú som zvládala, bol ľah 😀 manžel sa zo mňa smial 🙂 Čo Ty, stále si v pohode?

ahojkyy

petulke
28. čer 2010

@ahojkyy právě žejo! ☹ už aby byl čtvrtek a mě doktor zase ujistil, že to je vpořádku! Akurát po ránu a i přes den jak ležím na zádech, tak cítím takovou vydutou bouli na levo od pupíku 😵 Taky se ti už něco douve ven? 🙂

ahojkyy
28. čer 2010

no práve, že manžel včera skonštatoval, že nie. Fakt mám také málo vyduté bruško po jedle, inak nič nevidieť. A tlačí ma podpira. No a samozrejme, nerozlučiteľné zvracanie a únava. Ale inak fakt, na bruško sa už teším, ale zatiaľ.. nič moc.. :/

petulke
28. čer 2010

ono to ani u mě nejde vidět, ale pohmatem to cítím 😵 je to tam tvrdší a kulatější. teda jestli mě tam neutlačuje prd. 😀 ale to pochybuji, že by to bylo pořád na stejném místě 😵

ahojkyy
28. čer 2010

tak to ťažko 😀 vravím, vždy nejakú hlúposť vymyslíš 😉 Čo Ti budú robiť vo štvrtok?

ahojkyy

petulke
28. čer 2010

utz a vystavení prukazky 😵

lenca78
28. čer 2010

ahoj holky, hlasim se z postele. Doktorku jsem jeste nestihla, skoda, mela dnes jen rano do 10, to jsem tam nechtela cekat, v pondeli rano je tam vzdycky naval lidi, co nechteji do prace a hazeji se marod 🙂) A zitra je az odpoledne. tak musim prezit jeste jeden den v praci, strasny. Dneska jsem to dala tak tak, jenze nikdo za me ta danova priznani do stredy nedodela a nepoda. A dnes jsem to nestihla :((

@liny to je super, ze je pejsek lepsi. Brzo nebudes vedet, ze ji vubec neco bylo.

@petulke tak ty uz budes mit taky prukazku? to je fajn. Ja jdu na screening zitra, tak jsem zvedava. Napred jsem myslela, jak se toho budu bat a budu nervozni, ale ono jak mi je blbe, tak mi to je i jedno a hrozne mi to rychle uteklo . Vikend jsem prospala, dneska to taky zabalim tak do pul hodiny a zitra v 11 jdu na to. Doufam, ze bude vse ok, prece jen jsem uz stara a ani darkyne nebyla nejmladsi, bylo ji 31. Predtim jsem mela nejakou vysokoskolacku 21letou, ale s tou to nevyslo.

@ahojkyy ja jsem ten Utrogestan taky zavedla, protoze jsem netusila, ze mi bude delat cytologii. A nic nerikala. Vysledky snad jeste taky nema, ale kdyby ji to vadilo, tak by mi to snad rekla. Mne totiz v Gennetu zakazali uzivat ho ustne, ze se to v tehu nesmi. Jen v den transferu jsem ho musela spolknout, jinak zavadet.

lenca78
28. čer 2010

@ivuscha ahoj, tak to je fajn, budeme mit dvojcata a jeste je porodime na Bulovce 🙂 A jsou taky z Gennetu? vitej do diskuze 🙂

lenca78
28. čer 2010

@78marcela marcel, uzij si lazne, budes se tam mit urcite dobre. A napis nam obcas 🙂

petulke
28. čer 2010

@lenca78 leni a budeš si na zítra brát CD? Já jsem se objednala na 14.7. a zkusím si vzít sebou CD a možná mi i něco nahrajou 😵

lenca78
28. čer 2010

@petulke ahoj, to se muze? to ani nevim. ja mam ale takovy pocit, ze v CARu je to takova velka fabrika, ze mi nic asi nenahraji. Nebo alespon ne bez zaplaceni. zkusim mrknout na webovky, jestli tam neco nepisi.

petulke
28. čer 2010

@lenca78 zkusit to mužeš a taky jsem slyšela že je lepší cd, než flashka, mají prý většinou strach z virů. Já se otom dozvěděla v jiné diskuzi. Za zkoušku nic nedáš!

lenca78
28. čer 2010

@petulke diky za tip, uz jdu hledat to CD 🙂 doufam, ze nejake mame, je pravda ze cizi flashu bych si do PC taky strkat nechtela. tak uvidim, jestli to pujde 🙂 Urcite pak dam vedet a pripadne vam nekam odim video 🙂))

petulke
29. čer 2010

Tak Leni, přeji hodně štěstí při screeningu, ať jsou mrňousci pěkně vidět. Nevím jestli ti řeknou výsledky hned. 😉

petulke
29. čer 2010

přeji krásné ráno, těhulky! 😵

ahojkyy
29. čer 2010

@lenca78 - presne tak mi to povedali v Gennete. V den transferu som ho zhltla, ale inak zavádzať. Tak ja tam pre istotu zavolám..

@petulke - pekné ránko aj Tebe 🙂 Tak to už budem oficiálna tehulka, keď dostanem preukážku 😀
To s tým CD je dobrý typ. Kedy ideš Ty na ten screening?

pekné ránko všetkým
ahojkyy

petulke
29. čer 2010

objednala jsem se na 14.7. 😉 do prahy

ahojkyy
29. čer 2010

@petulke - dnes nám nabehol 12. tt 😉 😎

ahojkyy
29. čer 2010

@petulke - kam presne?? Keby som tu bola, tak Ťa tam snáď navštívim 😀 Budem na Slovensku, zrovna má švagriná promócie. Teda - ak mi Dr. povolí cestu.. je to 8 - 9 hodín..

ahojkyy
29. čer 2010

@petulke - ano, včera som to tiež čítala.