IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

delf14
17. dub 2010

ahojky,na zítra liny držím pěstičky moc moc a pak hlavně odpočívej. 😉

ahojkyholky
17. dub 2010

Holčiny všechny vás tu zdravím a jdu mrknout na delf.Holka jedna,úplně si od nás zmizela myslím sanusky,jestli nevíš kam mě zařadit,tak se zas někdy stav poreferovat jak jsi na tom.Co jsem četla,tak na tom budem asi stejně,já mám též dlouhý protokol.
Jinak vám všem, co jste tu, přeji ať se zadaří.

delf14
17. dub 2010

ahojkyholky já od vás nezmizela,ale vždy jsem něco napsala a vůbec nikdo nereágoval,tak jse myslela,že mě asi nechcete víš,to víš že mě mrzí,že už tam echodím ale nechci se vtírat,pokud mě někdo nechce.a ty ho ted začínáš a nebo už ho máš déle?

ahojkyholky
17. dub 2010

Delf,to že někdo nereaguje se stává i mě,ale většinou dotaz zopakuju a odpovědi se dočkám.Určitě přijď nakouknout,však na tebe vzpomínáme.Já zobu antiko a 29.4. jdu na kontrolu,buď dostanu jednu dávku zastavovačky a nebo prý je možnost si jí píchat denně v menších dávkách,moc tomu nerozumím,tak už se těším až se dovím víc.Takže stimulovat bych měla začít asi kolem 10.května.A jak ty,tobě to vychází asi o něco dřív,že?

delf14
17. dub 2010

já tam jdu ted 20.4. a to bych asi měla dostat injekci to budu 22dc a do 14 dnů dostat krámy a pak začít stimulovat,ale to je jen odhad to jsem si našla na internetu tohle víc se dozvím až toho 20.4.co se mnou bude zamýšlet ale na papíře co mám mám napsaný dlouhý protokol

ahojkyy
18. dub 2010

ahojky holky. Vidím že debata beží ďalej, aj keď tu nie som. Už sa teším na net doma, ťahajú optickú sieť, budem vás otravovať častejšie 😀
liny: PK som myslela predlzenu kultivaciu, asi si ju mala, ked to bolo 5 dní. Asi je to fakt individuálne.
Ja teraz stimulujem, dnes 3 deň, v stredu poobede kontrola, tak uvidíme, čo MUDr. Daněk vymyslí :D

držte sa a liny - odpočívaj!
ahojkyy

ahojkyy
18. dub 2010

ale jak kukám, nikto tu dnes nenakukol :D

ahojkyy
18. dub 2010

halooooooooo, kde ste? liny - jak to prebiehalo? ahojkyy

dasty79
18. dub 2010

ahoj holky.Můžu k vám???Sice mě IVF čeká až květen/červen.Ale v pá 23.4. jedem sepsat žádost o IVF.A pak budem čekat na schválení.....Už aby to bylo.Je to hrozný pořád na něco čekat.

ahoj delf - dlouho jsme se neviděly 😀

dasty79
18. dub 2010

liny - ty se máš, dnes u tebe proběhlo ET a už máš u sebe v bříšku embrísci - ty se máš 🙂
Jak to probíhalo?A kolik máš?jeden,nebo dva??? 🙂

amatka
18. dub 2010

liny drzim palceky moc moc nech sa ti krasne uniezdia 🙂 a paci sa im u teba 🙂 🙂 davaj si na seba pozor a hlavne pozitivne myslienky velmi ti to prajem a aj vsetkym snazilkam 🙂
ja mam testik z krvy negat a mrcha este nedorazila......... ☹

liny
18. dub 2010

ahoooooj holky 🙂 embroušek už je v hnízdečku 😀 doufám,že to bude ok. Bylo to rychle a bezbolestně. Budu odpočívat jak fyzicky tak hlavně psychicky. Už mám neschopenku na 14 dní. 30.4 jdu na kontrolu.

liny
18. dub 2010

dasty ahoj 🙂 já si nechala dát na poprvé jen jednoho embrouška, a kdyby se to nepovedlo tak až pak bychom nechali dát dva.

liny
18. dub 2010

amatka ty jo seš kočka dle fotky 🙂

delf14
18. dub 2010

ahojky liny tak hezky odpočívej at se pořádně zavrtá 😉 ahojky dasty supr že jsi tu

eustoma
18. dub 2010

ahoj holky, tak mrska u mna nikde, test kvny negativny. kto vie ci este stihneme ivf teraz 04. mozno to vyjde az v maji. no som sama zvedava, kedy mrska dorazi.

liny
19. dub 2010

delf díky budu o sebe pečovat jak nikdy 🙂 a doufám,že to dopadne dobře.

liny
19. dub 2010

eustoma teda ta si dává na čas,že a zrovna když na ni tak čekáš tak zrovna se tak opozdí,co Ti řekl lékař?

eustoma
19. dub 2010

krasne ranko. no dava si riadne nacas. dr. nevrvael nic, ja som u nich nebola. uvidim ci sa mi tam podari zajst dnes, alebo aspon zavolat.

dasty79
19. dub 2010

Pěkné ránko všem 🙂

liny - pěkně odpočívej, ať se mimísek krásně zavrtá a zůstane tam 9měsíců 🙂

eustoma - a nejsi těhulka?

delf - tak pěkně se ti to blíží - už zítra 🙂

amatka - už po čtvrté jsi byla na ET?Tak to už snad musí vyjít 😉

liny
19. dub 2010

eustoma raději tam zavolej kolik už je to dní?

liny
19. dub 2010

dasty díky budu odpočívat až z toho bude celá rozlámaná 😀

liny
19. dub 2010

od 14h mám vycházky tak musím do práce hodit neschopenku,kolegové se na mě budou dívat jako na blázna když na první pohled neuvidí,že by mi něco bylo 😎

ahojkyy
19. dub 2010

ahojky holky. tak u mna nic nového, snád len mám za sebou pred OPU vyšetrenia. Tiež Vám bolo také nepríjemné to EKG??
držím palečky všem 🙂

delf14
19. dub 2010

ahojky.jo jo dasty už se to blíží už zítra,jsem zvědavá co vše mi bude říkat 😉 no co liny at si koukaj stejně nic nevykokaj a co ti je jim může být prd.ahojkyy a co vše ti dělali?

liny
19. dub 2010

ahojkyy vyšetření ekg mi vůbec nevadilo dělali mi ho přímo ráno před opu, veškeré přístroje mají na sále tak to bylo fajn. Co Ti bylo nepříjemné? Každopádně i Tobě držím pěstičky 🙂

eustoma
19. dub 2010

uz som si zavolala a idem tam dnes na 2 kuknu na mna a ked tak mi pichnu vyvolavacku. tehulka nesom v piatok som bola na krvi a test bol negativny.

liny
19. dub 2010

eustoma tak držím pěsti 🙂 je dobře,že jsi tam zavolala.

eustoma
19. dub 2010

akurat ked mrska ma dorazit tak ne a ne dojst. nechapem to. mala som krasne zrovnane cykly a teraz sa to rozhodi.

liny
19. dub 2010

eustoma jojo je to k vzteku takové zbytečné prodlužování