IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

dasty79
14. črc 2010

lenco - kdy máte svatbu???

liny
14. črc 2010

lenčo jsi dobrá,že si jdeš za svým ... skrze tu práci víš, přece jen to změní život každá práce přináší něco jiného. Důležité je,že se to povedlo a nástupce už je v dosahu :o) . Svatba se blíží,že jak to vypadá se zařizováním? Kamarádka chtěla nejdříve velkou svatbu a ve finále po zjištění nedostatků a problémů ji změnšila na 20 lidí.

liny
14. črc 2010

ahoj dasty díky snad to bude ok a jak se daří Tobě?

dasty79
14. črc 2010

Jo mě dobře - díky.akorát jsem dnes dopo volala do CARu - jak jsem chtěla změnit centrum.
Tak jsem si chtěla upřesnit čas - nevěděla jsem, jeslti o půl čtvrté a nebo ve čtyči tam mám být,
a do telefonu mě sestra řekla, že má dr. dovolenou.Takže nikam nejedem.... 😠
A já na to teď prdím - teď mě čeká 14dní dovča a pak to na konci srpna začnu zase řešit dál... 🙂

liny
14. črc 2010

dasty jj ty vlastně budeš taky v Sanusu že :o) akorát v jiném městě. Je to dovné,že Ti nedali vědět,že mají dovču když jsi byla objednaná....

petulke
14. črc 2010

@liny tak to je přesný, já taky byla realistka spíš víc pesimistická, že to nevýjde 😠 a to víš když to slyší každý den u nás to bylo několikrát za den, tak není divu, že to tu druhou polovičku už nebaví tě uklidnovat a podobně. Pořád jsem říkala a co když to nevýjde to už nebudeme mít peníze na další pokus. a petr mě pořád uklidnoval, že se klidně zadluží ale to dítě budeme mít. Liny, vím, že hormony strašně změní myšlení a pohled na svět, ale teď se musíš uklidnit hlavně psychicky se obrnit a dělat jen vše proto aby váš vztah to všechno vydržel a nekrachnul! zkus se vcítit do jeho kůže, a vždy když něco řekneš nebo uskutečníš tak přemýšlet jestli to neublíží vašemu vztahu. 😵

dasty79
14. črc 2010

No jo no - koukám, že mají jednání všude dost podobné..... ☹ Jen by mě zajímalo, kdyby jsme tam přijeli,jestli by mě vzal jinej dr. a nebo by nás poslali domů....To by byl manža pěkně vytočenej - jeli by jsme zbytečně - on před dovčou nestíhá a ještě k tomu to vedro.a to to máme asi 60km.

liny - a když bude ok sliznice,tak bude KET kdy?pozítří?

dasty79
14. črc 2010

jo jo chtěla jsem přejít do HK do Sanusu

liny
14. črc 2010

petulke to je pravda vím,že se to neposlouchá dobře řeči o tom "co když" a pak následně utěšovat a ujišťovat člověka,že to bude ok když ten dotyčný si to stejně nemyslí. Fakt je to boj ze všech stran.

dasty - myslím,že by Tě vzal jiný Dr.pokud by tam ten druhý nebyl. Já jsem zatím v Sanusu tak nějak spokojená, sice by mohl Dr.víc mluvit sám od sebe,ale zas stejně šmejdím a čtu sama na netu abych věděla nač se zeptat. Kdy by byl Ket to nevím na to jsem se jaksi nezeptala, ale myslím,že snad do dvou dnů se dělá či co. Nám dva zmrazily hned ten den oplodnění tak nevím zda se pak do toho ještě počítá prodl.kultivace či nikoliv...

dasty79
14. črc 2010

No to už je jedno - zrušila jsem to a do rukou dr. se svěříme na konci léta.Teď si budem užívat a potřebujem trošku vypnout od toho všeho.....Tak to pak podej info - kdy budeš mít KET,ať na tebe můžu myslet 🙂
Já taky bumbám kontryhel - ale jen do ovulky a pak už ne.

Mějte se kočky krásně.

Koho čeká v nejbližší době nějaká kontrola?????ať můžu držet palečky 🙂

liny
14. črc 2010

dasty čajik piji také snad to k něčemu bude 🙂 tak si pěkně odpočni a ohlaš se,já pak písnu co a jak...hned zítra

lenca78
14. črc 2010

@liny to bude tim estrofenem, ja jich mela 6 denne, bricho me bolelo jak blazen, k tomu neustale Utrogestan a jeste i ty estrogenove naplasty, strasny. Hormonovou kuru jsem mela nepretrzite od lonskeho zari do konce cervna, ted mam zatim pohodu, vse jsem vysadila (temer naraz), z toho jsem tyden zvracela a ted je to uz ok. Ale bricho me uz zase boli - jak roste 🙂

lenca78
14. črc 2010

svatba - ta bude 14.8., takze za mesic. A nejak to moc neorganizuju. Vcera jsme konecne vybrali prstynky, smali se nam, ze standardni dorucovaci doba je 6-8tydnu 🙂. A svatba bude velika a bude stat spoustu penez . Mame pozvano 140 lidi, cekam, ze dorazi tak 100, vic nesmi, nebudeme na to mit prostory. Ale pritel chtel pozvat vsechny svoje pribuzne, to je 80 lidi a ja zase nechci mit svatbu jen o rodine. Tak proto tolik lidi. Uvidime, jestli to holky preziju, tak uz vsechno 🙂)) Ja porad doufam, ze kdyz tam bude mit pritel tolik pribuznych, ze prispeji nejakymi penezmi, abychom ty naklady na svatbu nemeli tak velke. Rozpocet je 150tis, ale nevim nevim, vse je tak drahe.

lenca78
14. črc 2010

@petulke ohledne toho cviceni - byla jsem zatim jen jednou a byla jsem nadsena. Takove protahovani a mirne posilovani. Jak se docela po ivf bojim cokoliv delat (prece jen podstupovat to vsechno znovu, to by byla hruza....), tak mi to vyhovovalo. Ja jsem na to prisla tak, ze u me gynekolozky to dela jeji sestra (byvala porodni asistentka) v prostorach ordinace. Je to tak pro 5 holek a je to pohodicka. Uz se moc tesim. Zkus se podivat, jestli neco nenabizi porodnice, tady v praze maji kurzy primo v porodnicich.

liny
14. črc 2010

lenčo 6 denně tak to je drsná dávka,nevím jestli to mám Dr.říct,že mě bolí břicho uvidím co mi zítra řekne.Modlím se aby to bylo ok,nanuci přežily rozmražení a šuply mi je tam oba dva 🙂 . Uvidíme jaká bude realita. Měsíce utíkají a utíkají..... Svatba.....pokud přijde přes 100 lidí a budete zařizovat hudbu atd tak ten rozpočet bude opravdu hooodně na knop,ale zas bude to jedinečný zážitek 🙂 .

liny
15. črc 2010

Dobré ráno holky 😎

petulke
15. črc 2010

ahoj linuš jak jsi dopadla?
😉

liny
15. črc 2010

tak já frčím na kontrolu zatím se tu mějte krásně pokud sem někdo zavítá než se vrátím :o)

liny
15. črc 2010

jeje petulke 🙂 já teprve vyrážím mám tam být v 11h

liny
15. črc 2010

petulke a ty?

petulke
15. črc 2010

prdolka sebou mrskal, doktor ho nemohl zmerit, tak aspon zmeril kolik má, když je skrčenej. 5,8 cm, srdíčko bije jako zvon. zatím vše vpořádku, bude ještě záležet na krvi

lenca78
15. črc 2010

@petulke gratuluju, to jsou dobre zpravy 🙂 5,8 cm jsem mela minule taky a doktorka rikala, ze vypada nejak pokrcene. A je to sranda, kdyz se mrskaji, vid? Drzim palce na krev.
To ti moji se minule mlatili navzajem, to bude vesela dvojka 🙂

lenca78
15. črc 2010

@liny tobe taky drzim palce 🙂

petulke
15. črc 2010

no leni on ho změřil, když měl zakloněnou hlavičku do předu ☹ a byl tam skroucenej , no a pak sebou zacal tak mlýt, že se ani fotka nepovedla. ☹ Ale je to nadhera, když se v tobě něco hýbe a my to ještě necítíme. 😀

lenca78
15. črc 2010

@petulke nic si z toho nedelej, ja se taky minule tesila na fotecku a ona byla proste oskliva. To uz tak asi ted bude porad, oni se budou hybat a nepujdou hezky vyfotit :(
Ale neboj, pak se dockame toho originalu 🙂)

lenca78
15. črc 2010

Jinak jsem holky vytvorila svatebni menu pro 100 lidi a jsem uplne vyrizena. Moje nocni mura je, ze to tem lidem nebude chutnat a bude toho nedejboze treba malo! Tak jsem toho objednala spoustu. Kdyztak to budeme jist v nedeli 🙂

petulke
15. črc 2010

Leni, důležité je aby se to líbilo vám, Z takových podobných oslav mám zkušenosti, že se vždycky někdo najde, komu nevyhovíš, ještě když tam budete mít tolik lidí! A kdyby ti něco zbylo tak to pošli do mostu !!! 😀 😀 😀 Já pořád něco jim! 😅

liny
15. črc 2010

Chce se mi brečet ☹ sliznice je pořád malá takže jsem vyfasovala vyšší dávku estrofemu + k tomu utrouš. Proč já mám takovou smůlu. 😢

petulke
15. črc 2010

linuš to je škoda, a co bude dál? budeš čekat až doroste, nebo musíš čekat na ms?

liny
15. črc 2010

musím počkat až po dalším cyklu jak to bude vypadat s podporou těch dalších léků, takhle to může trvat dalšího čtvrt roku a pak mi můžou říct,že není co transferovat a mě šoupne. Už začínám chápat páry,co to po takových akcích vzdají na nějaký čas než načerpají sílu. Začíná to být dost úmorné.