IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

lenca78
24. zář 2010

Ahoj holky, ja jsem taky byla dneska na glykemicke krivce. A presne jak pise ahojky, samotny test v pohode, ale to cekani - no ja jsem z toho jeste ted uplne vyrizena. A ani to nalacno mi moc neprospelo, ted jsem uz snedla pul lednicky a porad mam hlad.

@ahojkyy kde jsi byla? Ja v Bohnicich na poliklinice Mazurska - jestli jsem te tam nekde nezahlidla

lenca78
24. zář 2010

@78marcela Tak hlavne ze to aspon roste, ne? Nevzdavej to Marcel. Kolikaty den jsi dneska po KET? Kdy pujdes znovu - v pondeli? Drzim palce, at to naroste pres vikend poradne 🙂

lenca78
24. zář 2010

@petulke mne teda ta kontrola prijde taky az za moc dlouho, nato ze mi hrozi hospitalizace a jsem otevrena na 1cm. S tim ostatni holky lezely ve spitale, i kdyz mely jen jedno mimco. No uvidim. Mozna pojedu pristi vikend za mamkou a necham se prohlidnout tam. Aspon zase budu mit nazor i jineho lekare, clovek nikdy nevi. A hlavne, tak mi mimina i zmeri a zvazi a dostanu mozna nejaky obrazek.

78marcela
24. zář 2010

@lenca78 Jsem dnes 14. den po KET. Ano v pondělí znovu. Mail od doktorky mě zase trochu navnadil a dal naději...tak uvidíme.

lenca78
24. zář 2010

@78marcela Tak jim dej pres vikend sanci, treba to jsou jen nejaci lenosi v zavrtavani. Moc drzim palce.

78marcela
24. zář 2010

@lenca78 jsi hodná, díky. Kdyby to tak bylo, jak říkáš, jeden lenoch by mi klíďo stačil, hlavně kdyby byl.

petulke
24. zář 2010

@78marcela jupí, tak roste, sice pomalu ale roste, jen tak dáál 😉 😵 😉

petulke
24. zář 2010

@lenca78 no právě, já být tebou tak si to taky takhle podobně ošéfuju, sichr je sichr!

petulke
24. zář 2010

@ahojkyy Jj tak to je přesně ono, koupila jsem od 3-6 kg. 🙂 ale ubrousky ne ale vezmu je taky, nebot samotné plenky mi daly docela zabrat, se snimi tahat, uf!

ahojkyy
24. zář 2010

@petulke - oki, dík, zajtra po to pôjdem. Vezmem nosiča - manžela 🙂

@78marcela - leňoch, neleňoch, treba mu veriť. Je tam a snaží sa. SA to zvýši a bude to potvrdené, tak uvidíš, za dva mesiace si ani nespomenieš, že si sa bála za HCG, budeš čakať na srdiečko 😉

@lenca78 - lenča, bola som vo Vojenskej nemocnici - Praha. A poviem Vám, že tak zafajčenú / zakouřenú ordináciu ste ešte nevideli.. ale prežili sme to. Inak aj ja som sa poobede z toho pozvracala, neviem, či to bolo tým, že sme mali v menze blbý obed a ja som ešte zacukrila, že mi to nesadlo. Ale teraz už je lepšie. Hlad cítim tiež.

Inak sa bojím ísť zvážiť 🙂 nechce sa mi "objaviť" ďalších pár kilo 😀 ďalší týždeň sa tomu nevyhnem, lebo idem na kontrolu, tak budem musieť 😝

ahojkyyy

78marcela
24. zář 2010

@ahojkyy Kéž by to tak bylo, holky...moc se bojím a doufám a bojím a brečím...ale doufám. a vím, že to tak bude pořád už.

ahojkyy
24. zář 2010

@78marcela - plačom si nepomôžeš! Pímenkovala som Ti - myslieť pozitívne! Oki? Tak sa zatiaľ zamestnaj príjemnou knihou, alebo si kukni nejaký fajn film, niekam si vyjdi - ak nemáš obmedzený Dr. pohyb atď. Rýchlejšie Ti to ubehne.

petulke
24. zář 2010

@78marcela jenže marcel, jak psala ahojky, ted se bojíš aby rostlo hcg, potom a ještě víc se budeš bát aby bylo srdíčko a potom jak dopadnou tripl testy, začne obrovskej kolotoč strachu a obav! A čím dál se dostaneš a každým překonaným schůdkem vstoupíš nahoru, budeš se čím dál víc bát o miminko! hácégéčkem to začíná a skončí to kdy? Až možná naší smrtí! 😅

lenca78
24. zář 2010

presne jak psala Peta. Ja se ted uz nebojim o hcg, ale aby ze me "nevypadly" za prochazky. Myslela jsem si, ze hcg bude jen jediny strach a ono je to cim dal horsi🙂
Hlavu vzhuru, Marcel, nejaky hezky film nebo knizku, at ti ten vikend co nejrychleji utece a v pondeli budes moudrejsi

lenca78
24. zář 2010

holky, mam dotaz. Chytla jsem nejakyho bacila (asi po tech spitalech, jak tam ted porad chodim :(. Myslela jsem, ze si vycucam Septolette a on se nesmi v tehotenstvi. Nebrala jste nektera neco na krk? A co na rymu? Koupila jsem si nejake kapky s morskou soli, to je uplne bez ucinku oproti normalnim kapkam. Radsi si i zmerim teplotu, citim, jak to na me leze :(. Ach jo . A to navic dneska na to m naberu tam na me chrchlal snad kazdy....

petulke
24. zář 2010

@lenca78 ahoj leni, co já vím tak se může paralen ale jen obyčejný, ale nevim kolikrát za den, nejlepší bude jít do lékarny a zeptat se ☹

78marcela
25. zář 2010

@petulke
@lenca78
@ahojkyy
Máte všechny pravdu, holky, ját o vím. Myslím, že od té čárky na testu začne strach, který tu bude už napořád. Taky to na vás vidím, jak máte strach z každé kontroly a vím, že já nebudu jiná.
Já dnes měla konečně trochu silnější testík, tak snad od včera HCG zase trochu povylezlo. Bojím se toho pondělí, ale zároveň strašně doufám.

lenca78
25. zář 2010

@78marcela jee, tak to je dobre, kdyz sili carka, musi prece silit i hcg, ne? Drzim palce. Bude to dlouhy vikend, vid?

lenca78
25. zář 2010

@petulke Peto, tak uz je mi lepe, poradne jsem se vyspala, vzala si paralen a je mi lip . Tak snad z nejhorsiho budu brzo venku.

78marcela
25. zář 2010

@lenca78 To bude teda a v ponddělí tam půjdu s hrůzou v očích...at už je to za mnou. Ale taky si myslím, že hcg muselo poskočit, když je čárka dneska silnější.

ivuscha
25. zář 2010

@lenca78
Lenco ja jsem taky nastydla bolelo me v krku bala jsem se ze mam anginu tak jsem zasla k doktorce poradila mi do krku na 5 dni strikat bioparox na hlavu normalni paralen a v lekarne na rymu jen kdyz bych mela uplne ucpany nos tak pro novorozence Nasivin a na kasel mam jitrocelovy sirup ryma pomalu odchazi sama bez niceho, tak drzim palce brzo se uzdrav

petulke
26. zář 2010

@lenca78 no hlavně leni ještě hodně bud pod perinou. 😉
@78marcela tak to je super, jsem moc ráda, taky jsem nedočkavá jak zítra dopadneš! 😉 😵 Ale budu doufat, že dobře a budem společně vyčkávat na srdíčko 😉

78marcela
26. zář 2010

Vložím vám fotečku dnešního testíku, už to začíná vypadat trochu optimističtěji, snad bude zítra důvod k radosti, už dlouho jsem se tak nebála, jak se bojím zítřejší krve.

delf14
26. zář 2010

@78marcela no páni to vypadá skvěle tak na zítra držím pětičky moc moc a hned nám dej vědět

78marcela
26. zář 2010

@delf14 Určitě dám hned vědět. Ale bojím se fest, uítra se rozhoodne. Celý den hladím břicho a říkám si, že ten brouček tam určitě je a že mi připraví krásný dáreček k narozeninám...

ahojkyy
27. zář 2010

@lenca78 - ahoj. Tak ja mám ten istý problém. chytila som to od manžela, inak už tretí deň takmer nedýcham, tak mam plný nos. Hneď som zašla k lekárke. Jediné, čo vraj môžem, je paralen, ale len fakt, ak sa zvýši teplota. A nos mám plukať slanou vodou - morská soľ, ako ty píšeš, žiadny problém, doma s ňou solím len to strašne štípe a nejak to nos neuvoľňuje.. takže čajíky, med a ležať, potiť sa.

ahojkyy

ahojkyy
27. zář 2010

@78marcela - tak daj vedieť, držím palce, nechto dobre dopadne 🙂

delf14
27. zář 2010

tak nakukuji zda marcel už napsala moc moc mačkám vše co mám

@ahojkyy taky jsem byla hodně nastydlá,skuz hodě pít čaj s citronem,vymačkej si ho do čaje a i s medem to je taky dobré třeba to zabere jak mě 😉

petulke
27. zář 2010

@78marcela jakto že ještě žádná správa, teda koukám, že jsme víc netrpělivé a nedočkavé a Marcelka nás tady napíná!

ahojkyy
27. zář 2010

@delf14 - nezaberá 😒 aspoň teda zatiaľ nie.