IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

liny
20. dub 2010

garp já to vydržela tam nevolat právě ze stejného důvodu abych se nedozvěděla,že je něco špatně a proto si ani mám v plánu dělat pak test.

delf14
20. dub 2010

Ahojky holky garp tak budu ržet pěstičky aby vše dopadlo dobře.No já jsem pořídila takto mám teda dlouhý protokol z lute.fáze,dostala jsem injekci na zastavení hormonu mých a za 14 dní utz a budu stimulovat.

liny
20. dub 2010

ahoj delf tak tu 14denní injekci jsem dostala také ta se naštěstí nedoplácí 😉 připrav se na bolesti prsou a strašné návaly horka mě bylo stále teplo.

liny
20. dub 2010

tady se člověk pár věcí dočte, jsou to příjemné stránky http://www.futurebaby.estranky.cz/stranka/prvni...

delf14
20. dub 2010

liny takže jsi měla teda taky dlouh protokol?no ale bolí mě teda zadnice od té injekce sestra byla sadouš 😝

liny
20. dub 2010

chichi tak na sestru bacha 😀 ,jj měla jsem také dlouhý protokol, mě bolela až injekce pregnylu štípalo to a pak to píchalo v půlce taková ta bolest kdy Tě to úplně rozesměje

delf14
20. dub 2010

no paráda aspon můžu porovnávat teda pocity.a ty jsi měla to pero vid?na kolik tě to přišlo?smím-li se zeptat

liny
20. dub 2010

jedno pero gonalu 2679,00 Kč a měla sem dvě

delf14
20. dub 2010

ahá já myslela,že stačí jedno pero a pak že se k tomu dokupují ampule

dasty79
20. dub 2010

Ahoj holky 🙂

delf - tak se těšíš?

liny - jak se cítíš?

garp - jak je?

dasty79
20. dub 2010

garp - jak se cítíš po OPU?Bolelo to hodně????A jsi na neschopence???

delf14
20. dub 2010

ahojky dasty,tak y v pátek jdeš na to sepsání žádosti vid?tak hlavně iformuj teda už se těším.

liny
20. dub 2010

delf já měla dvě pera doktor to doporučil po druhém peru mi dozrály další vajíčka , a od výrobce bývá vždy předplněné takže vždy nové

liny
20. dub 2010

dasty ahoj já se cítím dobře, jen je velká bolest prsou ... a jak se máš ty?

delf14
20. dub 2010

ahá tak to jo,takže to nemícháš nic takového?prostě jen vezmeš pero a píchneš žádné přípravy míchání atd?

dasty79
20. dub 2010

delf - jo jo v pá to doufám vypukne.Snad nebude žádnej zádrhel a úpíšem se tam s manžou a brzo budu moc taky začít stimulovat.Na jednu stranu se těším a na druhou stranu se bojíím.

liny - ty hormony, to je věc viď?Ale určo ty prsa budou bolet už teď pořád a za chvilku na tebe vykouknou // 🙂

dasty79
20. dub 2010

Já taky myslela, že se musí něco míchat a že někdo někde psal, hlavně to nesplést 😒
Ale to bylo možná jen když někdo píchá injekcema......?????

delf14
20. dub 2010

dasty nestraš holka 😒

liny
20. dub 2010

delf kdepak nic nemícháš jen nastavíš jednotky na peru dle předepsání lékaře a píchneš nastavenou dávku....vůbec nic složitého to není uvidíš jde to během půl minuty je hotovo 🙂

liny
20. dub 2010

jediné co musí namíchat sestra která injekci dává je pregnyl ...v balení je prášek a voda a to se musí smíchat...ale jak říkám, to aplikuje sestra na ambulanci

delf14
20. dub 2010

nastavit dávku?! 😲 nemůžu to splést?

liny
20. dub 2010

dasty kéž by // a prsa pak ať bolí jak chtějí 😀

liny
20. dub 2010

dasty nemůžeš neboj a sestřička Ti to ukáže na vzorovém peru

delf14
20. dub 2010

a kdy budeš testit liny?

dasty79
20. dub 2010

Jo to já říkám taky - že už klidně chci i pořádný nevolnosti ať mě je špatně od rána do večera,hlavně ať jsou brzo // 🙂

dasty79
20. dub 2010

Taky jsem se chtěla zeptat kdy budeš testit?
A ty máš jen dovču?

liny
20. dub 2010

na peru jsou napsaná čísla jen přetočíš šipku na to číslo a je to pak nasadíš jehlu a na konci pera vytahneš čudlík a píchneš ,ten čudlík tím píchnutím zase zamáčkneš

liny
20. dub 2010

delf ještě nevím kdy a jestli vůbec budu dělat test....podle příznaků pokud budou opravdu hodně blízské těhotenství tak asi 12 den a pokud ne tak na to prdím a nechám si to říct od lékaře

liny
20. dub 2010

jinak já jsem na neschopence

dasty79
20. dub 2010

liny - a ty jsi doma od kdy?