IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

delf14
22. dub 2010

já myslím,že jo je to dobrý pak záleží kolik bude z těch 10 folokulí vajíček víš,ale věřím že to bude dobré

ahojkyy
22. dub 2010

🙂 dík

ahojkyy
22. dub 2010

ahojte baby. Tak mám práve za sebou druhú injekciu cetroide, štípe to jak potvora, neviem prečo, na nič iné som zatial nemala reakciu. Štrajkuje / stávkuje :D mi aj obvodná lekárka - vraj sa nepodpíše celkové vyjadrenie k anesteziologii, lebo na to nema kompetenciu. V Gennete mi zas povedali, že bez toho ma neuspia. Teraz som tam volala, tak vraj sa na to opýtajú anesteziologičky a nejak to urobíme. Ci tak keby som stimulovala, všetko zatiaľ vychádza a oni ma odmietnu uspať. Len klídek..

liny
23. dub 2010

ahoj holky jak se Vám dnes daří?

liny
23. dub 2010

ahojkyy ty potřebuješ vyjádření od obvoďačky? To mě překvapuje.

delf14
23. dub 2010

Ahojky hoky.jsem po noční a ani se mi nechce spát 😀 sluníčko dobijí energii 😎 jinak ráo jsme musely s naším pejskem k doktorce je to vlčák byla divná tak jsme radši jeli no a moc nás nepotěšil prý má rakovinu plic za 14 dní máme přijít na kontrolu jak to vypadá zda se to zhoršilo a jestli jo tak bohužel jí budeme muset utratit. a jak je liny ještě netestíš?já bych to teda nevydržela

ahojkyy
23. dub 2010

ahojte. Tak som spat. Mam nakoniec 8+6 folikov, OPU bude v pondelok. dostala som nove injekcie a zmeneny rozpis.
Co sa tyka vyjadrenia ohladne obvodnej lekarky - ano, ta mi robila vsetky vysetrenia, tj pre liny. Tebe nie?
Inac dnes sme to prebrali s anesteziologickou v Gennete.. a poveala mi, ze minule pri anestezii, pri hysteroskopii, sa mi p. lekarka k tomu + vyjadrila, preto momentalne to vezmu a akceptuju aj v takejto forme, bez vyjadrenia. Ale ak by islo o prvykrat, tj nemala som predtym hysteroskopiu, tak ma proste bez toho neuspia. To sa mi zda celkom problem, lebo lekara len tak narychlo pre IVF nezmenite..
tak drzte palce. ahojkyy

ahojkyy
23. dub 2010

delf - hold, so psami je to ťažké, sú ako členovia rodiny..
tiež som si s mojím odžila svoje.. delf, hlavne nech je to veterinár, ktorý na tom nechce zarábať, ale fakt mu záleží na zvierati. Snád sa to nejak + dorieši.. držím palce hafanovi. ahojkyy

ahojkyy
23. dub 2010

kukajte baby, co som našla na mojetehotenstvi.cz...
je to vôbec možné???

Jsem dneska 13 dní po transferu po IVF a byla jsem na kontrole u doktora (jen pro ty, kdo mě ještě nějak nezaregistroval). Ráno mi vzali krev, vezla jsem si ji sama do laborky, čekala, napotřetí jim to teprve přístroj vzal, takže jsem čekala asi dvě hodiny. Výsledek jsem vezla zpět k Dr. - no a ten jen kroutil hlavou, že nechápe, kde se stala chyba, alůe že hcg 37000 je úplná hloupost, i kdybych čekala trojčata, což po transferu jednoho embrya je taky hloupost. Po vyloučení všeho možnýho, jsem se zeptala, jestli jsem tedy nemohla být těhu už předtím...tak to že by na to přišli a tak a to že je taky hloupost, ale že si mám počkat, až bude volný ultrazvuk...tak jsem zas celá vyklepaná čekala...no a co si myslíte...oba doktoři zírali na monitor, nechápali - jsem v 7. týdnu a bylo vidět i srdíčko... Otěhotněla jsem někdy před stimulací na IVF, to mrně vydrželo všechno, všetně narkozy a punkce vajíček...a doktoři si toho nevšimli... Takže teď jediný co mám strach je, aby bylo v pořádku...příští týden jdu na kontrolu a pak na genetiku, ale prý by ty léky neměli vadit a mělo by snad vše být OK... No a teď si představte, kdyby se chitilo i to druhý z IVF...to raděj ani nedomýšlím... Jsem nmapsala román, ale jsem tak plná dojmů, že jsem musela...miláček je štěstím bez sebe Takže díky za všechny pěsti co jste mi drželi, teď ještě aby byl prcek zdravej...když už si to vybojoval až sem..

jessie1
23. dub 2010

Omlouvám se, že do toho sem tak lezu, ale to je NEUVĚŘITELNÝ PŘÍBĚH! To teda zírám jak puk! 😀 😀

ahojkyy
23. dub 2010

jessie1 - nelezeš, to je samozrejmé. Však je to divné :D v pondelok mám OPU, asi si dnes urobím T. test. Pre istotu 😀
ono je to totiž tak, že človek ešte ked začne stimulovať, tak sa ešte aj tá MS oslabí, takže ja som ju napr. mala len dva dni. Takže aj ked by to mohlo signalizovať tehu, kvoli stimulacii si povieš, že to je asi tým.. :D čudné, no. :D

liny
23. dub 2010

ahoj no tedy uá zírám to je neuvěřitelné co se může stát 😨 .

Delf test jsem si ještě nekoupila stále nemám odvahu udělat test. Ohledně pejska je mi to moc líto, nedokážu si to představit já mám 8letou fenku a je to moje dítě......

Ahojkyy gratuluji k tolika folíkům je to super zpráva. Já nemusela mít žádné vyjádření od obvoďačky proto mě to překvapuje.

garp776
autor
23. dub 2010

ahoj holky

ahojkyyy..teda, tise závidím, krásný počet..alespoň budeš mít i hezkou zásobičku.
liny...myslím, že po víkendu už by jsi to zkusit mohla ne? příznaky?
..ten příběh je bomba...
jinak já mám v sobě 2 kousky, 1 morulku a jednu o něco pomalejší. Zbylá 3 embrya ještě neví jestli zamrazí..zatím se prý moc dobře nevyvýjely 😒

liny
23. dub 2010

garp a jak Ti je? Příznaky? Spíše poznatky...strašně bolavá prsa včetně mravenčení kolem bradavek, horkost,ale teplotu nemám, a od včerejšího večera pocit hladu a pak je mi zase zle z přejedení 😎

garp776
autor
24. dub 2010

liny..tak to je snad jasné nee? Děloha se ti roztahuje..tak nemáš v žaludku dost místa 😎 , a ten hlad? Mimčo je hladové..

Já zatím nic, prsa mě bolí už asi týden, takže to jsou hormony ze stimulace, jinak mám pocit, že mám v břichu něco navíc..no je prostě větší..(to budou vaječníky po stimulaci a pak ty kvanta pochutin, co teď do sebe cpu..) Musím nějak utnout to požírání všeho, co trochu vypadá jako jídlo..
Jelikož bydlíme v porozpadlém statku, tak víkend strávím čištěním cihel, to je v sedě a námaha je minimální...

přeji hezký den

večer zase juknu, co je novýho
p.s. vkládaly mi 1 morulku a 1 pomalejší...tak nevím jestli se náhodou nebály, že by se dneška nedožili.. 😒 No bojím se bojím..ale snažím se být optimistická

dasty79
24. dub 2010

Ahoj všem.

ahojkyy - to je nádhera 🙂 To je neuvěřitelný příběh!!!!Hlavně,a´t je vše v pořádku 🙂 Moc gratuluju.

delf14
24. dub 2010

Ahojky holky my byli celý den venku no paráda ted jsme dogrilovali 😉 no příběh nádherný fakt,tak hlavně aby to mělo taky dobrý konec a bude to fajn.
Garp tak hlavně odpočívej jasné 😎
liny taky držím vše co mám at to je ok,a jsem zvědavá na test už testni stejně se jednou dozvíš pravdu 😀

liny
25. dub 2010

Přeji krásné ráno,

garp hlavně se šetři a žádná námaha jasný !!! Musíš být v klidu. Taky se bojím hlavně toho,aby ty příznaky nebyly vyvolány jen moji psychikou a chtíčem je mít ...však se to taky stává. Myslíš,že by Ti je dávali kdyby se bály,že se nebudou vyvíjet dál? To si nemyslím. Věřím,že to bude ok 🙂 a doufám,že se chytí obě 😉 .

delf včera jsem si teda koupila test 🙂 ,ale zkusím ho udělat až příští týden nejdříve ve středu.

A jak se Vám holky daří?

lenca78
25. dub 2010

Ahoj holky, můžu se k Vám přidat? Včera jsem byla na transferu. Venku je nádherně, já bych nejradši jela někam na kole, ale to asi není zrovna nejlepší nápad. Jak se dá těch 14 dní přežít? Mně to vůbec neutíká a to je to teprve od včerejška. Nemáte nějaký tip? 🙂

liny
25. dub 2010

ahoj lenco,
jasně,že se můžeš přidat 🙂 . Kolik sis nechala dát embroušků? Já jsem dnes 8 den po ET....těch 14 dní se dá přežít v pohodě. Já chodím na procházky s pejskem sem tam zajedu někam na návštěvu,třeba za sestrou,kamarádkou a jinak doma pomálu poklízím a vařím. Sem am polehávám a koukám na dvd. Jízdu na kole nedoporučuji.

liny
25. dub 2010

juj omlouvám se dnes je to vlastně přesně týden a ne 8mý den....

lenca78
25. dub 2010

Ahoj liny, koukam, ze jsi taky ranni ptace. Nebo to jsou ti pejskari? (my mame taky psa, z postele me dneska vytahla uz v 6 ráno). Nechala jsem si zavest dve, kdyz by se povedli dvojcata, tak to by bylo super - uz bych se o zadne dalsi pokouset nemusela 🙂) A ty jich mas kolik? Obdivuju tvou vydrz, ja jsem mela chut testovat klidne i dneska rano, i kdyz vim, ze to je blbost a ze se tam nic nemuze ukazat. Proste se jen nudim, pritel jede na vylet na motorce a tohle bych asi delat nemela - hodne to natrasa, bude to horsi jak to kolo :(

liny
25. dub 2010

Já teď celkově špatně spím, mám to nějaké pomotané. Večer usnu brzy,pak se vzbudím kolem půlnoci a koukám na telku tak do 2h a stejně ráno kolem 7h jsem už vzhůru. Nejhorší jsou teď ty šílené sny co se mi zdávají fakt otřes. Ta moje bafanka ještě chrní a zatím to nevypadá,že by chtěla jít ven 😀 mám 8letou Bassetku a je to labužník spánku. Ale když je venku jak je rychlá jako srnka 🙂 žádný pomalý Basset. Nechala jsem si zavést pouze 1 , já se na dvojčata necítím. Ale pokud teď první IVF nevyjde tak pak už necháme 2. Já bych Ti doporučovala raději být doma v klídku, jsi také na neschopence?

lenca78
25. dub 2010

My mame retrivra, doma ji to moc nebavi, chce byt venku a tak cca od peti rano chodi k posteli a snazi se me z ni vytahnout.
No ja jsem taky napred premyslela jen o jednom embryjku, ale nezbylo nam nic jineho na mrazeni, tak mi toho druheho bylo lito. A pak jsem si rekla, ze to proste zkusim se dvema. Snad se udrzi aspon jedno. Neschopenku ale nemam, jsem v nove praci, uz jsem byla dvakrat doma s nejakou chripkou, tak dalsi neschopnost by uz nedali. Vzala jsem si tyden dovolene. Jenze ja se tady strasne nudim a myslim si, ze mozna v te praci by mi bylo lip - aspon by mi to utikalo.

dasty79
25. dub 2010

Ahoj holky.Vy se tak máte - většina už máte po všem.To já ještě čekám na mrchu, to je snad poprvé v životě,kdy se na ní strašně těším 🙂 a kdy budu moct začít.Ale to ještě musím 14dní vydržet, než dorazí 😒

lenca78 - taky máme retrívra Jesy - je to náš miláček 🙂 a taky chce být pořád venku.My ji máme teda ve volieře.Ale pořád chce blbnout s balonkem a nebo s klackem a miluje procházky a hlavně když může plavat!!!!

Mě čeká protoklol s antagonisty.Měla jste to některá?Bojím se té 1.injekce (teda píchnutí pera,ale i tak..)

liny
25. dub 2010

Tak to jo s prací je to síla a co děláš? Já mám sedavou práci u PC,ale i přesto mi lékař automaticky napsal neschopenku. Prvních pár dní jsem si říkala to samé,že by mi v práci bylo lépe,že by to utíkalo. Ale koncem týdne jsem si říkala jak je fajn,že si můžu 14dní oddáchnout a už si vyloženě labužničím,že jsem doma 🙂 .

liny
25. dub 2010

dasty ten tvůj protokol neznám 😕 . Neboj injekce budou v poho 😉

lenca78
25. dub 2010

Liny - ja taky sedim u pC, zadna fyzicky narocna prace to neni, ale je to trochu ve stresu. Ja mam ale strach si vzit dalsi neschopenku, byla jsem dvakrat na tyden doma behem zkusebky a uz to vypadalo blbe. Ted mam teda po zkusebce, ale nez to pokouset, tak jsem si vzala na tyden dovolenou. Ja porad doufam, ze to vyjde a ze casem pujdu treba na rizikovy 🙂 Tak si snad dachnu aspon potom. I kdyz jak se znam, nevydrzim byt doma a radsi budu chodit do prace co to pujde... 🙂

dasty79
25. dub 2010

liny - já mám taky sedavou práci a taky budu chtít neschopenku.Nejradči bych ji chtěla i na stimulku,ale to asi ne.Protože nevím jak tam budu šašit- dávat ty hormony do ledničky (musí být v lednici???) , když tam je jedna lednička pro asi 150 lidí.....
No uvidíme....Začínám 2dc píchat a 9dc utz a pak se uvidí.Mám napsáno Menopur a dávku 225 všechny dny.....

lenca78
25. dub 2010

Dasty - taky to neznam. Neboj, to zvladnes. I kdyz ja musim rict, ze jsem to sama nezvladla, jsem slaboch. Ale pritel to zvladnul skvele. A kdyz nebyl doma, tak me dobla sousedka 🙂. Do ciziho se picha pry dobre 🙂)