IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

dasty79
27. dub 2010

ahojkyy - určo budou všechny vajíčka ok 😉 Hlavně klid a nestresuj se.Pak dej vědět, až ti zavolaj.

liny
27. dub 2010

ahoj dasty jj buď zítra nebo ve čtvrtek testnu 🙂 a jak se daří Tobě?

ahojkyy
27. dub 2010

ahojky baby. Nevolali mi.. mali doobedu. Tak som im napisala mail no a oni docela rychle a flexibilne zareagovali, zavolali mi spat.
Z 9 vajicok sa oplodnilo 8, 7 sa vyvija v poriadku, to 1 trochu zaostava. Dalsie info dostanem telefonicky od nich zajtra rano ku 9ej. Snad vydrzia..

garp776
autor
27. dub 2010

ahoojky..gratuluju! krásný počet, jsou to pašáci, bude z čeho vybírat a ještě budou mrazáčci!! ( já jsem dnes bohužel zjistila, že u nas na zamrazeni nakonec nebyly vhodní)

ahojkyy
27. dub 2010

dik, garp, ono ale zalezi od toho, ako sa to bude vyvijat. Ako to teda presne vyzera u Teba?
ahojkyy

lenca78
27. dub 2010

ahojkyy - tak to je dobry, gratulace. Tak at se drzi a dobre vyvíjí.

ahojkyy
27. dub 2010

😀 lenca dik, snad to vyjde. dala by som za to zivot. nejak sa mi menia priority
ako sa darí tebe?

lenca78
27. dub 2010

ja bych uz taky moc chtela miminko, ale tohle cekani doma me asi zabije🙂 ja se proste hrozne nudim, ale na chvili pujdu se psem a hned mi to snad o trochu utece

ahojkyy
27. dub 2010

nenadarmo sa hovorí, že pes je najlepší priateľ človeka. tak si to uži 🙂

lenca78
27. dub 2010

Holky, uz jsem zpatky, ale ne proto, ze by nam se psem prochazka stacila. Mne je proste nejak spatne. Hrozne me zacalo bolet bricho jako pri menses, ale je to mnohem silnejsi. Boli to mene jen kdyz lezim a nic nedelam... Vim, že tebe Liny taky bricho bolelo a pak preslo, tak doufam, ze si to vyberu dneska a pak uz budu mit klid.

ahojkyy
27. dub 2010

jojky a z čoho to môže byť???

lenca78
27. dub 2010

No to prave nevim, ted tak 20min lezim a je mi zase fajn.

liny
27. dub 2010

ahojkyy tak to moc moc gratuluji je to super ,tak budu držet pěsti ať se daří i dál 🙂

lenčo tak to si tělo samo říká aby jsi byla více v klídku ty neposedo 😎

lenca78
27. dub 2010

Liny - asi to tak bude. Tak uz budu na telo hodna a budu vic odpocivat 🙂

liny
27. dub 2010

moje řeč 🙂 jen pěkně odpočívej

dasty79
27. dub 2010

holky, to vás fakt tolik bolí bříško????

liny - díky mám se dobře.Já už čekám na ms - poprvé v životě se na ní těšíííím a pak začnu stimulovat.
Ale ještě tak 12dní musím počkat.Ale příští týden si jedu pro léky.....
Nenapínej nás a zítra nám vyfoť pěknej testík se // 🙂

lenco - to fakt radči odpočívej 🙂

dasty79
27. dub 2010

ahojkyy - to máš krásnou úrodičku, to vypadá moc moc dobře 🙂

liny
27. dub 2010

dasty nevím jestli budu mít na testík čas za chvíli mi přítel doveze od našich dvě sestřiny děti /sestra je v nemocnici na udržování v 8měsíci/ a nikdo nemá čas na hlídání tak je tady budu mít do zítřejšího večera..... děti jsou staré 3 a 5 let no a jsou to pěkný kvítka 😵

fazde
27. dub 2010

Ahojda holky, my se také snažíme o miminko. Bohužel je problém u nás obou, já nemám ovulaci a manžel má zase jen 8procent zdravých spermií ☹ . Ale dali jsme se na vojnu a musíme bojovat. Tento týden jsem byla na svém prvním odběru vajíček pro IVF, chtěla jsem se optat, nevím zda jich není málo. Odebrali mi jich 15, a dnes mi řekli, že se jich oplodnilo jen 9 a z toho 7 se vyvíjí. Tak nevím zda je to dobré nebo zlé...,prosím jestli máte zkušenosti poraďte nám.

ahojkyy
27. dub 2010

dík, baby, pomáha to ako podpora. S manželom je ťažké sa o tom baviť 🤐
ja sa dnes lúčim, baby, tak zase zajtra. Písmem info, ako sa embryjká ďalej vyvíjajú, keď mi zajtra zavolajú z Gennetu.
Pekný večer. ahojkyy

ahojkyy
27. dub 2010

fazde - pri IVF+ICSI to nie je žiadny problém. Vidíš, že si nejaké spermijky tí embr. našli. tak držím palečky a písni, ako to dopadlo a kedy máte ET. ahojkyy

liny
27. dub 2010

ahoj fazde, gratuluji to je dobrý počet embroušků taky jsem měla 7 vyvíjejících se, je to dobrý počet tak ať se jim daří dál dobře, kolik si jich necháš dát? A jak psala ahojkyy tak IVF+ISCI je "jistota" podstoupila jsem to také a vajíčka jsme nechali spermoškama napíchnout (ICSI).

fazde
27. dub 2010

No snad bude vše ok, ale mě už od včera (den odběru) bolí podbřišek, mám pocit, jak když mi má přijít menses. Nevím zda je to normální po tom odběru. Mám plno otázek, že? Ale u mě v okolí nikdo s tímto problémem není a tak se nemám s kým poradit. ET by jsme chtěli v sobotu, pokud to půjde. Dočetla jsem se, že je to nejlepší 5. den. A když už jsme si zaplatili tu prodlouženou kultivaci, tak ať k něčemu je.

liny
27. dub 2010

ahojkyy držím pěsti brzy se ozvi papa a měj pěkný večer

fazde
27. dub 2010

Já sama nevím, doktoři doporučují dvě, ale já se bojím dvojčat. Kolik sis jich nechala dát?

liny
27. dub 2010

fazde po OPU mě také pobolívalo bříško a to dva dny,ale přešlo to. ET jsem měla 6tý den. Teď už mám po ET 10 den.

liny
27. dub 2010

také se bojím mít dvojčátka tak jsme se s partnerem rozhodli že na první pokus necháme dát jedno a zatím to vypadá nadějně.

fazde
27. dub 2010

liny - no vidíš, mě doktoři řekli, že nejméně dvě. Maximálně tři. Doufám, že se nechají ukecat na jedno a k tomu tu sobotu. A jaké máš pocity? Budeš si dělat Těh. test nebo počkáš na krev? 😅
Ještě k tomu odběru - taky jsi po něm špinila? V těch papírech vybec nic o tom nepíšou, mám strach, abych něco nepopletla.

liny
27. dub 2010

Tak v CARu kam jezdím já doporučil nejvíce dvě, když jsem řekla že jedno tak to brali jako samozřejmost a nikdo nic nenamítal. Po OPU jsem špinila jen to dopoledne pak už ne, jestli tě to trápí víc dní tak raději zavolej lékaři aby jsi se ujistila,že je to v pořádku. No test doma mám,ale jsem posera, zítra to asi nestihnu,le možná ve čtvrtek ho udělám, na krev jdu v pátek tak to už by mělo být poznat.

fazde
27. dub 2010

Asi tam zavolám. Uvidím zítra. Myslím, že nejsi posera, ba naopak, jseš dobrá. To já ho mít doma, tak ho budu dělat od prvního dne. 😀 S manželem jsme se rozhodli, že ho koupíme až ten den, kdy půjdeme na krev. 😔
Stejně je zvláštní, že v každém Caru řeknou něco jiného. Já jsem to řekla i doktorovi, že se bojím dvojčat, ale jen se usmál. Teď koukám kolem sebe a vidím všude jen dvojčata. 😖
Závidím ti, že už v pátek jdeš na krev. Já možná ten den půjdu na transfer. Moc se na to dnes netvářili, když jsem jim řekla, že bych ráda až v sobotu, pak mi došlo, že bude svátek... Ale jde přece o mé embryo. Ach jo. Už teď jsem vyplašená.