IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

lenca78
10. únor 2012

@ahojkyy no je to strasne, ani ja manzela moc nevidim. Nemuzu na to myslet, je mi pak do breku ☹
A ten nas soused byl v Seville, tak to je nejaky jiny team, taky to ta kamaradka moc doma nema 😖

Holy dnes vubec nic nesnedly, jen trikrat prso. Ani vodu nepily. Maji 39 cely den. Ted jsem dala nurofen a sly spinkat. Chrchlaji a tez nam dr zakazala jit ven. Jestli to tomikovi uskodilo, poznala bys to a kasli. Ale ja bych udelala to samy. Holky jsou doma kvuli teplote, kdyby ji nemely, vezmu je do kocarku.
A jake ma ted cislo bot? Ja zas koupila zuzce moc velke, budu ji muset sehnat 21. A zrovna ty jeji 22 byly uplne nove 😒 no co se da delat.

Tak ja pujdu neco poklidit, v kuchyni bordel, zbytky vsech moznYch druhu jidel a nic nesnedly 😀 to jsou potvurky

ahojkyy
11. únor 2012

@lenca78 ahoj. No manzel mi o tom zakazal premyslat :D
kasel neviem, kasle stale rovnako, viac ked mu dam mucosolvan, co povazujem za prirodzenu reakciu. Vlastne je to dobre, ze to vykaslieva, to je vlastne proces liecenia. 39, ano? To by som uz utekala do Motola, jak sa poznam. Ta obdivujem a este s dvoma. A rano im je lepsie?
No boticky, prave sme ukoncili 22ky od batu, zimne, ale inak nosi 21ky, je na hranici, ma vnitrni stelku ako Vy tomu tu v CR hovorite 😀 zhruba 14, 14 nieco. Klasika, uz to chce vacsie boticky, vravim, ked mu tam mam dat normalnu hrubu ponozku. Je pravda, ze ja davam od moiry z merinovlny, mozno to urobi aj cislo 😀 len som netusila, ze to ta nozicka tak rychle narastie 🙂
Idem varit, netusim co, musim urobit reviziu mrazaku. Dnes pre manzela - nas aj krpca, jak im ja zavidim 🙂)))). Chlapi zalahli spat, teraz jak je Tomik chory, tak spinka rano - vecer. Aj vcera zalahol, pred spanim. ALe spal by az do rana, dle reakcie ako ho manzel zobudil - vrestal 😀
no tak bezim, zatim sa drz.
ahojkyy

lenca78
11. únor 2012

@ahojkyy ahooooj🙂 hlasi se lazari🙂) noc strasna, holky porad 39,5 a ja 39,8!!!! To jsem nikdy nemela. Spaly se mnou ve velke posteli a v jednu jsem jim davala napit a kontrolovala teplotu. Bylo mi divne, pak jsem dostala silenou zimnici a ve ctyri horecka. Ale ja uz teplotu nemam, mam asi zanet prsa. Holky maji 38. Ted uz jsem je dala spat, ja si udelam caj a taky zalehnu. Jsem slaba jako moucha.

Tak si manzela uzivejte, kdyz je doma 😀
A ty botky - je to tak, ze zimni se berou o cislo vetsi, vid? Zuzka ma ale ted 20 a je ji dobre, ta 22 je na ni moc. Ale stepce to je zase akorat. No je to sranda, uz se rozchazi i velikosti nohy 😀 papa

ahojkyy
11. únor 2012

@lenca78 ahoj. No teda, Ti poviem, Ty mas nervy na tu teplotu. Akurat som sa o tom s manzelom bavila a sme sa zhodli, ze by sme startovali auto / brali taxi a uz tak dva dni boli s takymi teplotami v Motole. Nebojis sa? Co Ti povedala Dr.?
Ale viem, aj ta moja teta - dr. mi spominala, ze take vysoke teploty su u deti normalne. Aj tak by som sa zlakla.
No boticky, dnes sme Tomika vzali rychlym presunom, aby nedychal vonku - bolo -10.. zase.. do sestky. V Batovi som si cez net nasla, ze maju akcie, tak sme kupili 23ky boticky za 200,- Cz. Nie su take kvalitne, ako tie prve, ale budu mu musiet stacit. Na ten mesiac, co z nich zase vyrastie alebo sa nebudu nosit, lebo nebude sneh 🙂 take snehulky, ale drzia paticku a v pohode sa do toho zmesti ta merinovlnova ponozka od moiry, skusala som s tym. Tak sme pokupili 🙂 To ze maju holky rozdielne nozicky je super, vymenis vlozku do topanky, kupuj s vymenitelnou a mozu nosit po sebe, teda teraz, ked sa to fakt tak rychle meni, vsak to po mesiaci uz je po botickach.
Inak Tomik bol v 6ke protivny skoro v kuse, umravkany, v kociariku nezaspal, vrestal. Hroza.

My sme zdravotne rovnako - stale kasleme.. stale mucosolvan, zvysila som mu imunoglobin.. no neviem, mam dojem, ze mu k tomu rastu aj zuby, lebo je neznesitelne umravkany, nervozny a vecne unaveny, utahany, bez nalady.. a rovnako ma vkuse ruku az vzadu v krku pomaly, az ho natahuje na zvracanie. Ale vpredu ma len styri plus dva zuby / hore a dole, tak ze by mu rastli teraz vzadu?? Ako rastli Vam?
Tak sa drzte a drzim palecky, nech Ti holky konecne aj nieco zjedia, nie len kojenie a potom Ty z toho dostanes zapal alebo co - ine. My sme toho zjedli sice polovicu toho, co bezne, ale stale je to dost 😀 (polovica 180 g zelenina s masom, 200 g ovocia, 2xmlieko 180ml. "len" styri bebe susienky a jednu cokoladovu od tatku). Polievku a pecivo odmietol, celkovo pecivo odmieta, asi fakt aj tie zuby k tomu.
Tak sa drzte a ozvi sa zase!
ahojkyy

lenca78
12. únor 2012

@ahojkyy ahoooj, tak zuzka uz je fit, jen stepka porad kolem 38 a sileny kasel a nudle 😠 porad odsabam, i kdyz ne tolik, holky se naucily otirat si soply o me 😀 nejvic osoplena jsem ja.
My jsme na pohotovost nejely, protoze holky videla dr v patek rano a stepce brala i crp. A pry viroza. Pockam a kdyz bude mit porad teplotu do uterniho rana, naklusu znovu do ordinace. Ale myslim, ze to bude ok.

Jinak ty zuby - holky to ted delaji taky. Zuzka ma 4 a 4 zuby vpredu a dve stolicky, ale asi ji tam jeste neco leze. Stepka zatim bez stolicek. Ale ruku z pusy ted nevyndavaji, moc neji a rvou a rvou 😀

S tema botickama mas pravdu, budou je po sobe dedit 😉 jen ted na zacatku, kdy ta noha roste tak nejak skokove.

Ja jdu zase spat, jsem unavena po te teplote, je to na me znat, ze mi neni nejlip . Hezkou nedeli

ahojkyy
12. únor 2012

@lenca78 ahoj, no ja som zufala, Tomik krici vkuse, akonahle ho polozim z ruk, stale chce byt na mne a teraz ku koncu uz aj ked je na mne tak place. Uz zacinam byt fakt mimo, neviem, ci je to zo zubov, alebo to hrdielko, alebo co.. teplotu nema.
Uz mi nejak dochadzaju sily. Manzel isiel na trening, vecer maju, zajtra ho neuvidim cely den, vecer je zapas, tak pride az v noci. Ak bude Tomik zajtra takyto, tak diky moc 😲
Zajtra zajdem za dr. nech nanho mrkne, proste vkuse rici. Cudne, ze by to boli fakt zuby? S nachladnutim dokopy?
No hold, teraz sa mi ho podarilo uspat, tak snad pospi, kym sa vrati manzel z treningu a potom uz ho necham, nech sa s nim trapi tatka 😀
som rada, ze uz sa to obratilo k lepsiemu, urcite budu coskoro fit obe 🙂 tak sa drz zatial, ak bude moznost, v noci, tak este nakuknem 🙂
ahojkyy

lenca78
12. únor 2012

@ahojkyy hele a nedomluvilse to ik se zuzkou? Dnes ji nemuzu sundat z rukou, porad rve, ruku v puse, sundat ji z naruce nemuzu. Stepka ma trochu teplotu a nevypada na pohled dobre.

Ja ti nevim, zuby je asi hodne potrapit muzou, tezko rici. Skoc za dr a uvidis. Ja mam nekdy pocit, ze tam jsem porad, kdyz ja obcas fakt nevim

lenca78
12. únor 2012

@ahojkyy radsi jsem to poslala, zuza se mitu sape po ipadu 😀

Jinak me boli hodne v krku, asi mam to, co holky. Jen teda jestli je to taky tak bolelo nebo boli, tak se nedivim, ze rvou.

Musim si jit s nima hrat, jinak tu spadnou ze stolu. Taky ti vyleze tomik ne stul????? 😠

ahojkyy
12. únor 2012

@lenca78 🙂 pride k stolu, v kuchyni, chyti sa rukami navrchu a nakukne nahor, trosku na spicky 😀 co tam je. Vzapati si vezme, stiahne, na co dociahne 🙂 liezt nelezie, snazi sa na stolicku, ale len vykrocit, vyliezt a nejde mu to. Zato pekne zlieza z postele, uz vie sam 🙂 schody vsak nepozna, ked prideme ku tchyni, tak sa tam zabije.. hold bezim, uz placka, zobudil sa. Bude eee 🙂 a mamam 🙂
ahojkyy

lenca78
12. únor 2012

@ahojkyy tak to ti zavidim, holky jsou ted porad na stole. Vylezou samy na zidli a z ni na stul 😠 ale nez se to samy naucily, tak si pomahaly, proste jedna vylezla na zidli pres druhou, stoupla ji treba na nohu nebo na zada 😀

A zprava dne - o vikendu dorazi tchyne 😀 asi nemsim nic vic psat 😀

Holky uz spi a ja pujdu take, asi si dam paralen, je mi zle, zas mam teplotu, holky jsou nakojene, dalsi bude nejdrive v 5 rano, tak to by snad mohlo byt ok. Mej se hezky

ahojkyy
12. únor 2012

@lenca78 ahoj, no chuderka, tchyne a k tomu ta teplota, to kojenie ti dava zabrat, lenca. ALe zase malym si pomohla. Tomik fakt nevylezie, vyklada nozku, ale nic viac, proste nevylezie. Asi mu chybaju surodenecke zada 😀 Maly spinka, jak zaspal o 16ej, odvtedy dal len deco mliecka a som ho prezliekla do pyzamka a prelozila do postielky a je jasny, spi. Tak neviem, ci to ma znamenat, ze sa konecne z tej choroby vyspi, alebo co, ci bude naopak este chorejsi..alebo to znamena, ze ho mame o polnoci hore vyspateho a pojdeme skladat kocky 😉
Inak sme kupili kocky, take jak velke lego, vcera sme trafili akciu v 6ke, ale Tomik zatial nesklada, len ich uspesne hadze, rovno do zelvarka 🙂 bude sranda, ked to zelvarko pod tlakom praskne.. no uvidime, nejak to musim zabezpecit, tak si idem lahnut, rovnako. Dobru a pohodovu noc, prajem 🙂
ahojkyy

ahojkyy
12. únor 2012

inak ak ta to potesi, tak ta moje tchyne ma tu 60ku, darcek dostanu zajazd - asi do Tuniska a odlet hadaj - z Prahy 🙂 Uz sa tesim na navstevu 😀 😀 to ale bol super napad, vsetkych 3 surodencov a mojho manzela 😀 vsetci sa vytesuju, len ja uz zazivam stresy 😀 😀

ahojkyy
13. únor 2012

my nic nove, Tomik spal od 16ej vecer do rana takmer do 7ej.. boli sme si isti s manzelom, ze vstane fit, ale zase zacal kaslat. Dr. je tam od obeda, tak jak vstane, tak zajdem, nech sa nanho mrkne. Jo a rici - vresti rovnako, mamamamam stale na mne, ze by sa ti dvaja fakt na nas dohodli 😉 😀 proste zabava 😀
tak zatim, ozvi sa! 🙂
ahojkyy

ahojkyy
13. únor 2012

na fac. som hodila fotku, jak to teraz u nas vypada, tak si pripadne mrkni 😉 ahojkyy

lenca78
13. únor 2012

@ahojkyy ahoooj, tak u nas na pytel, rano jsem zvracela ja i zuzka, stepka ma zas 38. Uz jsem z toho jejich rvani unavena, nebavi me to doma, jsem tu zavrena uz ctyri tydny! A holky porad tak jeci 😉

lenca78
13. únor 2012

Hezky darek pro tchyni 😀 chapu ze se uz tesis 😀 ja se te soboty taky nemuzu dockat 😀

Promin nemuzu vic psat, rvou tu obe, jdu zse pripravit nejake jidlo, ale stejne to nebudou jist 😉

ahojkyy
13. únor 2012

@lenca78 no ci beky, mas to vesele. Co to je za choroba, sa im vracia, alebo ako to vlastne je? ...
Tomik je teraz kricanim kvazi ok, uz aj komunikuje - na nocnicku, s jedlom a tak, nie len vresti jak pavian. To vcera to bolo este horsie..
Dr. mi povedala, jak ho prezrela, ze je to virusove, ma to na prieduskach, kym nema teplotu resp. ine komplikacie, tak len kvapky - sirup na kasel a nic viac. Dala nam nejake acc, manzel uz ich kupil, tak rano mu nasadim.
No teda, vraj sa to bude tak tyzden a viac "vyhlienovat" lebo tam ma kopisko hlienu.
Zaspal, tak sa idem aspon trochu najest a nieco uvarit nam na veceru. Dnes hraju - manzel - zapas, tak ked sa vrati, aby sme nieco mali.
zatim, drz sa. A tchyne - som rada, ze spolu zdielame take ocakavania a radosti v rovnakom smere 😀 fakt sa tesim, co sa zase nove dozviem 😀 😀

lenca78
13. únor 2012

@ahojkyy ahoooj, tak jen ve zkratce, stepka 39 opet, zuzka dobry , ja taky horecka a silena ryma, manzel ryma. Co to je???? Jsme ctyri tydny doma, v kolektivu jsme nebyli, na navsteve jsme nebyli a orec ejsme neco chytili. Mne uz z toho hrabe. Je to strasny. Navic nemuzu ven ani se psem, holky pak hrozne chrchlaji, i 5 min dneska je zase nejak zhorsilo a ja jsem taky vyrizena.

Tyden bude kaslat? To je docela dost. A le asi to tak odpovida, zuzka chrchla a ma rymu cca pet dni a teprve dnes vidim trochu zlepseni. Ale mozna nas taky ceka cesta k dr zase kvuli stepance, kdyz je horsi. Jenze manzel zitra nemuze, rano v tom mrazu s kocarem no nevim a ve stredu jedeme rano na kardiologii se zuzankou, tak mozna ve ctvrtek k dr. To je pech, takhle to mit nabity. Nase dr bere nemocne jen kazdy den od 8 do 9, jindy ne 😠

Hele, nekoukala ses vcera na ten fil kdopak by se vlka bal? Ja to videla a mam z toho nejake trochu depresivni nalady, bylo to fakt smutne a chvilema drsne.

Ad tchyne - ja uz se tak tesim, ze se mi zdalo, ze prijela nachcipana a ja ji vyhodila mezi dverma a pohadala se s manzelem 😀 jako jsme fakt blba, ma prijet az v sobotu a ja si kvuli tmu kazim dny uz od vcera 😀 tak marodi hlasi odchod do postele 😀

ahojkyy
13. únor 2012

@lenca78 film? srandujes? 😀 u nas sa pozera len duck tv a obcas spravy, ked sa podari Tomikovi rychlo zaspat. Raz som chcela mrknut volejbalovy zapas, jak ich manzel este trenoval - champions league a Tomik mi to - rychle vysvetlil 😀
Preco si bola zdrcena a o com to bolo presne?
Tomik spi, kasel sa mi zda lepsi, tak uvidime. Vy ste na tom horsie, fakt je to des, jak sa to vracia spat a zase a este aj Ty a aj manzel. Chory manzel je za dve deti, samozrejme, aspon ten moj. Tvoj tiez? 😀
Co Ti dr. presne povedala, ze to je? A aky to malo mat predpokladane priebeh? Nezda sa mi to, ked sa to takto vracia.
Tak zatim, dobru noc a hlavne pohodovu.
ahojkyy

ahojkyy
14. únor 2012

Tomik za noc ani raz nezakaslal! Zatial chRape. SOm vzedava, co bude cez den. Ze by sa ten kasel tej dr. zlakol? 😉 😀 Pekny dnik, ozvem sa. ahojkyy

lenca78
14. únor 2012

@ahojkyy aha, no my nastesti tu duck tv nemame 😀
Ja s tou chorobou nevim, stepka uz zase spinka, nevim proc, vstane v sedm po prospale cele noci a v devet je tuha ☹ asi s necim to jeji telicko bojuje. Vcera mela zas tu teplotu, dnes zatim ne, ale ma zelenou hnusnou rymu a jauz taky 😝 nesnasim soplovani 😀 zitra jedeme na to kardio, tak asi ve ctvrtek kdyz nebude fit tam skaknu s nima rano. Ma uz byt snad teplo. Porad tu mame i 12 pod nulou. V tomhle nemuzu jet s kocarem k doktorce ☹

Tak aspon ze vy uz jste na tom lepsi. My se uz snad taky vymarodime.
Tak se mej, ja jdu zpacifikot zuzku, vyhazuje v lznici veci ze supliku

ahojkyy
14. únor 2012

@lenca78 no hej, lepsie, dala som mu ten sirup acc a uz je tam kde bol, chchla, kasle, no co uz, musi to dat von, hrat sa skryte na to, ze je zdravy, ale ma to v sebe, tak to sa neda.
Ty hold, ked je to zelene, ja by som zasla hned, to su najhorsie priznaky rymy. Vsak uvidis. Ano, ma byt teplejsie. Ja bezim varit, napriek chorobe Tomik papa, tak jemu aj nam dovarit prilohu k vcerajsiemu. Tak zatim, drzte sa! 🙂 ahojkyy

ahojkyy
14. únor 2012

lenca, nie je to vrestanie nahodou zaciatok vzdoru? Len tak mi napada 😕

lenca78
14. únor 2012

S tim vrestenim nevim, kazdopadne kdyz holkam neco seberu, krici, vresti a treba se propnou v zadech, tak je nemuzu postavit na zem. Vetsinou je polozim a jdu pryc 😀 ale to taky nepomaha, vresti tam dale ☹ co s tim???

Jinak aspon ze ty vidis nejake zlepseni u tomika. My byly u dr, stepka ma zanet v obou usich, dostala kapky. Rve tu cely vecer, zuzka ryci a rve kvuli ryme, nechteji jist ani pit, do zuzky jsem dnes pod natlakem dostala 100 ml injekcni strikackou, sama snad dala 100, plus dve kojeni, no ale jrozny 😒 byla jsem na neuz k veceru fakt hnusna. Taky toho mas nekdy plne zuby? Uvaris a nechce jist? Ja sama jsem marod, dnes je mi asi i hur nez kdyz jsem mela tu horecku ☹ ted mi to je moc lito, ze jsem byla na holky takova. Ony jsou jen nemocne, stejne protivne jako nemocna maminka, ze ??? 😀 😀

ahojkyy
14. únor 2012

@lenca78 no pokial vresti doma, tak ho necham, nech si vresti. Potom ho bud vezmem k sebe a ukludnim, to vacsinou ked spadne, alebo ho necham tak, vrestat kde je a nevsimam si ho, no a potom pride, prinesie mi loptu a robi srandy, akoby sa nic nestalo 😀 lenze co s tym v obchode? Ked sa mi hodi na zem a hotovo a vsetci mudri kukaju, ze co si ho neviem vychovat a pod. Nechat ho tam vrestat? Lebo mne to urobi napr. ked mu nedovolim vybrat nieco z pultika a pod.
No, usi? Tak to ju musi boliet, ci pana.. chuderka. Nenutila by som ju jest, chuderka. Len pit. Nemyslis, ze by bolo lepsie ist s nimi - s nou na pohotovost? Nech jej daju infuziu, vsak uz kolko nejedia, holky? Alebo to kojenie vykryje, je to v pohode? Nenavrhla nic take dr.? Hlavne, nech sa im nic nestane.
Inak hnusna som aj ja na Tomika, zakrycim, odvrknem, necham ho plakat. A potom lutujem. Nemali by sme, ale hold, aj my sme len ludia.. co sa tyka jedla, tak tiez, raz som dostala take nervy, ze som ho polozila do stolicky, nakricala nanho a on chudak v soku vsetko pekne zjedol.. potom mi bolo luto co som s nim urobila :/
co manzel, popros ho o pomoc, nech kus uberie, do prace chodi, ja viem, ale vyspi sa trebars potom, ked uz bude s nimi klud.
Tak sa drz :/ a daj vediet, ako pokracujete.
ahojkyy

lenca78
14. únor 2012

Tak to mi jeste neudelaly, ja je zatim v krau nevypustila, ale urcite mi to brzo udelaji 😀 a ja je asi teda v kramu vypoustet radsi nebudu, dokud z toho nebudou mit trochu rozum. Snad ho brzo dostanou.
Kdybys nekde nasla neco na tema, jak se s tim poprat, dej vedet , mam doma dalsi dva adepty 😀

Jinak s holkama nevim, znamka dehydratace jsou i modre rty, vpadle oci, to nemaji, ale zitra mi jich bude lito, nastolim rezim, ze do nich min 300 ml nastrikam tou strikackou 😎 to bude, ja uz ue vidim, jak tu jeci. Chuderky. A s jidlem zatim pockam, proste kdyz to bude i zitra cely den, zajdeme znovu k dr. Kdyz ony by si treba daly prso i vickrat denne, ale ja moc nechci, zas je na to budu ucitt. Ale asi lepsi nez kapacka ve spitale, co?
No uvidim. Tak ja se jdu vyspat z te sve silene nalady a snad budumzitra hodnejsi na holky 😲 mejte se krasne

ahojkyy
14. únor 2012

@lenca78 no oddychni si, ja by som im prsnik teraz neuprela, ak mas teda dost mlieka. Je to vacsinou - vraj teda - jedine, co deti v chorobe chcu. Tomik je asi vynimka, ten papa aj ked je chory 🙂
menej, ale vlastne dava teraz take normalne davky normalneho - nie pazraveho - dietata 😀
no co sa tyka obchodu - radim, pustit cim neskor. Ja som to urobila.. rady z netu? POckat, nenechat sa vytocit, vysvetlovat. Ale vraj klidek, ze to prejde, zhruba v 4 rokoch veku 😀 😀 potesilo, ze? 😀
dobru a pohodovu noc, prajem. Jo a pekneho Valentina, my si dame s manzelom vinko (a ideme makat na monografii a on na svojom), ak by si mala chut na vinko, si vitana - pozyvam Ta - Vas 😉
ahojkyy

lenca78
15. únor 2012

@ahojkyy tak jsem zpet z kardiologie- zadne zlepseni ani zhorseni, na operaci to zatim nevypada, huraaaa 😀
No ale mam fakt dost, je mi zle, mam asi neco vic nez jen rymu, holky zlobi, do zuzky jsem dostala 100ml caje strikackou a co myslis? Zeblila se 4x, z toho trikrat cestou v aute k dr 😀 dorazili jsme ja poblita, zuzka pobliza, auto taky, stepce jsem sebrala deku na blizky zuzika, manzel z toho trochu vyrizeny. Zuzka si nenechala natocit ekg, tak tam cca pul hodiny vrestela na lehatku, pak ze ji udelaji ultrazvuk, to uz byla total vyrizena, mam ve zprave, ze dite je neklidne a neni mozne ho vysetrit v leze 😀 😀

Asi tak.....

Ted zas nesmime ven kvuli tem stepky usim a ja se tu asi zblaznim. Nekecam, mam toho vseho dost. Holky doma zlobi, ven nemuzeme a ja uz to proste nedavam 😉 jak si zachovat dusevni zdravi, nevim.... Stepka ted rvala hodinu po prijezdu domu, ani v kocaru na chodbe neusnula, nakonec vytuhla v postylce a ja mam naladu jak vcera 😀

S vodou dnes zase uvidim, ale tolik te zuzve uz to nutit nebudu, staci mi tady jedna halda poblitych veci na prani 😀

Valentina jsme stravili lezenim vedle sebe, manzel mi delal cajicek a nosil kapesniky, takovou rymu jsem uz dlouho nemela. O vinku si muzu nechat zdat, ale moc dekuji za pozvani, kdybste bydleli blize, to by byla parada 😀 tak ja jdu rychle poklidit, nez mi zase vstanou

ahojkyy
15. únor 2012

@lenca78 ahoj, no tak to som ti poradila 😀 chuderka. Tak ja neviem, proste to doriesite zajtra s dr. pripadne. Len uz dufam, ze uz budete konecne ok resp. to bude aspon smerovat k zlepseniu, lebo je to - nenormalne. Verim, ze mas dost. Psychicka ocista pride neskor, teraz musis vydrzat, lenca.
Inak to vysetrenie, rovnaku spravu mal Tomik v nemocnici 😀
My sme kvazi ok - rovnako. Tomik kasle, viac chrchla - chrci, v noci sa budil, kaslal, dusil sa, noc strasna. Cez den ok. DDost spi, snad sa z toho vyspi, bola by som rada.
Fakt je to o drzku, hlavne nechodit von. A dnes som si dala zavazok, ze ho rovnako necham len oddychovat a nebudem ho tahat von. Tak len spime. Kukame telele. Skladame kocky. Vrestime 😀 a cakame na tatku. Zachvilu by mal prist, tak chvala Bohu, asi vypadnem nenapadne do billy s nejakou zamienkou, nech kus odventilujem od maleho. Hold, drz sa, verim, ze uz mi napises, ze ste lepsie.
Bezim, lebo mravkame, Tomikovi sa uracilo vstat 🙂
ahojkyy

lenca78
15. únor 2012

@ahojkyy tak aspon ze u vas je uz to lepsi. U nas holky uz spi ale chrchlaji tam obe dve. A to zuzka uz nechrchlala. A stepka znovu teplota. Pokud to zitra neopadne, bezim znovu k dr, na uasi si stale saha, nebo to necham asi na patek, at jm nabere crp pred vikendem. Podle me chudery porad neco dostavaji, ach jo.

a jak bylo v bille? 😀 ja bych taky tak potrebovala vypadnout, ale samotne mi neni dobre. Tak radsi pujdu hned spat. Ted se teda cpu zelnackou, tak spat pujdu az potom🙂). Dneska jsem delala holka veprve na paprice s nudlema, schvalne z panenky, je mekkci a maso se mi moc libi. A co myslis??? 😀 nejvic toho mel pes a pak porci ja a manzel. Z masa za 150 kc 😀 zitra jim nevarim, nema to cenu. Ja jsem akorat zrpuzena, ze to pak neji a aspon si odpocinu. Ale musim vymyslet, co uvarit pro tchyni 😝 mne klepne, bude tu na obed a nechteji jit nikam ven s manzelem. Tak ja jeste musim varit.... To je mi pomoc 😝