IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

lenca78
20. bře 2012

@ahojkyy ahooj, ja taky nestiham, mam tu dalsi dva sousedy na priznani, s holkamato nejde:(. Ted je to obdobi takove naprd ☹
Tak jen ze jsme ok, holky jsou aktivni az heraktivni, ja s nima pres den nic neudelam a pak jsem nervozni, jak to stihnu vecer 😀

ahojkyy
20. bře 2012

@lenca78 ahoj 🙂 konecne normalny clovek, manzel sa stara o mamicku, v podstate sa ma dnes ani nikto neopytal, jaky som mala den.. skoda reci.
som unavena. varim, som s malym. v podstate normalny den, az na to ze som mala za sebou neustale tien, ktory bol s nami na pieskovisku, na prechadzke atd. Snazim sa spravat slusne, ale uz mi to zacinaliezt na nervy, ako nevladzem a ona nic.. a uz aj ten system, spravanie k malemu, proste uz zacinam mat nervy a zachvilinku buchnem, poznam sa. Zajtra, tipujem 😀
tchyne ostava do piatku, dnes sa rozhodla 😀 a dohodla so svojim syncekom, na moj nazor sa nikto nepytal 😀 no nic, polievku si dovaram, maso na zajtra urobene, nech si pekne papa, salat chutil, zozrala 😀 kupila som jej kolace, aby nahodou neschudla 😀
ale vazne, som vyrizena, prehana ma, mam prujem.. asi stres. Mala by som si ist lahnut, ale co monografia?
tak kus porobim a idem spat.
zatim ahojkyy
a dane - nedaj sa, prosim ta, vyuzivat. Vsak mas deti, ide to na ich ukor, nie?
ahojkyy

lenca78
21. bře 2012

@ahojkyy ahoj, chudaku. Vidim z tveho prispevku, jak si fyzicky vyrizena. To mi je lito. Patek je jeste daleko, ty blaho, litujem te. A myslim na tebe. A jaky jsi mela den? Asi na houby, co? Hele, uprimne, chlapi jsou normalni, pokud se to netyka jejich maminky. Jakmile jde o ni, chovaji se naprosto iracionalne, nechapu to. Ale zase se rika, ze ti chlapi, kteri uctivaji svoji matku a chovaji se k ni hezky, chovaji se moc hezky i k svym manzelkam. Ale - chaba utecha, kdyz nam tchyne stoji za zadkem , ze? A hraje si aspon s malym?

Kolik ma mit stran ta monografie? Ja musim pohnout ( rozumej ZACIT) s pisemnou praci na pedagogiku a pripravit deset stran na tema dizertace k prijimackam na doktorat.

J mam lepsi naladu. Vcera o pulnoci jsem dodelala dane sousedovi i jeho manzelce, huraaa. A je mi jedno jestli to je uplne spravne nebo ne, kaslu na to, nic mi za to nedaji a ia tak me to trvalo cca pet hodin. Potreboval jeste nalyzu nakladu pro tento rok, jestli se vyplati pausal nebo skutecne naklady, manzelka zase neco sasila pri materske. Tak hlavne, ze je mam z krku. Jeste prijde strejda, ten chodi zasadne kolem 29.3.!!!!! Zabit ty lidi je malo. Dnes jedu do Klatov k rodicum a musim dodelat tatkovo dane, ma tam nejake neproplacene faltury z roku 2008, neco je v konkurzu, co ja vim co zase s timhle??? Ach jo 😀

Dneska je tam tak krasne, premyslim, jestli nezajedu do zoo. Myslis, ze by ro holky uz bavilo? Co mas v planu ty?

lenca78
21. bře 2012

Tak jsem byla v zoo, jsem vyrizena, holky to moc nebavilo. Nadsene byly z piskoviste, to jsem mohla usetrit benzi, 1,5hod cesty autem, 100 parkovne, 150 vstupnea 50 za kavu, kterou jsem musela vyhodit, nezvladla jsem ji s holkama navolno vypit 😲 tak tot muj den 😀 trochu na houby, ze? 😀 vyrazime k rodicum papa dnes uz nebudu

ahojkyy
21. bře 2012

@lenca78 ahooooooooooooooj. No tak mas pravdu, nahouby den, cely, cely ale fakt cely s vynimkou rana u zubara, co vzal manzel maleho, tak cely s nou.
ci sa vyhra s malym? Snazi sa 😀 nema na to, nema k tomu vztah.
Tesim sa na piatok vecer, to nasadne na bus a padA.
manzel vyrizeny, pracovne, dnes sme sa uz pochytili, vraj som nervozna, neodpovedam, zduta. atd. asi preco? 😀 no nic, opytal sa maminky co sme robili a robi si v praci. Inac to ma stve, mna sa neopytal uz druhy den, co som robila a aky mam den. Ide tu, mozno som sa mylila 😀 tak bezim, zatim a drz sa! 😉

ahojkyy
21. bře 2012

tesis sa do Klatov? 🙂

lenca78
22. bře 2012

@ahojkyy ahoooj, chudaku, jeste dva dny a mas to za sebou, snad na dlouho ne?
Tak co, zeptal se, jaky si mela den?
Hele, tchyne si taky s holkama tak divne hraje, neni to muj styl. Ale vis co? Je mi to jedno. Hlavne kdyz mi nestoji za zadkem 🙂. Ja mam teda vyhodu,vidim ji kazde 3 tydny, ale ted jen na den. Ale potesim te, zacneme tam k ni jezdit v patek vecer a zustavat do nedele. To bude moje smrt. Nevim, jestli tovubec preziju. TO zas bude. Pry jednou mesicne...

Preju hodne sil, at to nejak prezijes, drz se.

My uz jsme v Klatovech a je to narocny. Proste je tu spoustu nezabezpecenych veci, holky prisly na skrinku s hrebikama a sroubkama, pak lezou porad v kuchyni (ja doma v suplikach uz nic nemam, je to prazdne a maji tam hracky). Vytahuji robota, porad nekde neco kramari. Kuchyn je oddelena, kdyz jim varim, jecim na ne pres cely byt. No proste zabava 🙂. Doma to ma clovek proste nejak vic vychytany a je to v klidu.
Ale ted jsem je poslala s mamkou a musim delat dane. Predstav si, musim udelat jeste jedno priznani, dalsiho znameho, co navic prodal nekolik bytu a domu vloni. No nezblaznila by ses z toho????? Tak to jdu delat ted.

Mej se krasne, hlavne ty dva dny jeste nejak vydrz a pak uz budes mit zase klid.

lenca78
22. bře 2012

koukam, ze jeste se nekde asi bavis s tchyni. Jak to zvladas? Uz jen zitra a mas to za sebou. co jste dnes delali? Pomahal ti manzel nbo jsi zase na ni byla sama?
Mne je zle, cely den jsem byla venku a mam asi upal. Je mi na zvraceni,silene me boli hlava a mam trochu spaleny oblicj. Chapes to? V breznu? holky taky k veceru hodne rvaly . Asi maji chuderky to same a ja jsem byla na ne zla, nadavala jsem, ze me nenechaji ani chvilku oddychnout. A mam dalsi riznani, nejake manzele, pres sousedku. Ceka me to v nedeli. Zvazuju, ze obnovim cinnost poradce a normalne si za to neco reknu, takhle to dal nejde. na toho dalsiho souseda jsem jen dnes potrebovala dve hodiny a nemam to hotove. Jeste dve budu minimalne potrebovat. Jsem blba, ze jsem si nerekla driv o nejake penize, ma to slibene zadarmo a zase nejake speky.

Tak se mej hezky, ja si jdu dat poradnou sklenici vody, sprchu a musim udelat priznani aspon segre. Ceka taky na nej. A na to tatkovo jsem se jeste nepodivala, ach jo :(Je toho moc.

ahojkyy
22. bře 2012

@lenca78 ahoj. Upal pozor a ano aj v breznu sa to stava. Napi sa vody a nepracuj, dobre sa na to vyspi. Nech nechytis horucky atd. No tchyne, ak zajtra nevypadne, zabijem ju. Doslova, dopismena, uplne vazne. Dnes som na nu parkrat vyletela kvoli malemu. Neznasam ju, nechcem s nou viac travit ani minutu, nie dalsi den.
Manzel prd chape a dnes uz mi bolo do placu. Sadla som do auta, ako sa vratil manzel a previezla sa, tak ma to kus preslo.
Tazko popisovat situacie, proste som sa snazila byt neutral, ale ona ma nerespektuje pri malom, zmeni mu ciapku, drzi ho za ruku vonku a maly mi pada, lebo robi velke kroky.. da mu stary caj, co najde v kociariku zabudnuty.. zakazala mi ho vziat do obchodu, ze bude s nim vonku! vraj ako s malym do obchodu, ze to nejde.. no vrchol. Ako podla nej nakupujem, ked je jej syn mesiac na sustredku?
Drzi ho na rukach a maly vresti, ze chce ist dolu..
Nezapne mu bodicko, aj ked na tom trvam, to je vraj dobre, visi mu to tam sorry jak sopel kolo bokov.
vypne mu telku
vezme mu dudlika.. tomik vresti.
na pieskovisku sedi na lavicke a sluni sa, nehne ju za malym, len ma kontroluje. Neustale ako tien za mnou, ako ho balim.
Hovori mu na telku, ked vypina zapina, nesmies fuj! ako psovi! Neznasam, ked mu hovoria fuj.. ci beky..
a take bludy, podobne, to mi napada z dnesneho dna. Prehanam? 😀 asi. Nevadi, aj tak mam pravdu. 😀
neznasam ju
uz nech je prec
nech ti napisem aj nieco normalne 😀
k daniam - si hlupa, vies o tom? 😀 😉 vies kolko si si mohla vyrobit? Kolko ecco boticiek by holky za to mali? 😀

oki, idem uklizet. Potom monografia.
ahojkyy zatim

lenca78
22. bře 2012

@ahojkyy chudaku :(. No to co pises bych nevydrzela a driv nebo pozdeji ji necim prastila. A asi i zabila. Jesteze uz je zitra patek. Vypakuj ji a nazdar. Nemuzes nekam ujet? Vypadnout? Tohle bych fakt nedala. Mne se tchyne asi trochu boji, protoze vzdy neco udela, ja se podivam (asi hrozne zle) a uz se pta - je to takto spravne? No ale zase je tam vzdy jen par hodin, az u ni budeme na par dni, tak ji taky asi zabiju.

K tem danim - hele zrovna dnes jsem si rikala, jak jsem blba. A to proto, ze jsem sla do obchodu s botickama, meli tam superfity, krasne botky, mekkoucke, nadherne, ale jedny za tisicovku. Tak jsem si tak rikala, jak bych je holkam koupila, ale ze to je moc penez. Hlavne na pisku a odrazedle to hned znici. No vidis, to jsem mohla mit v pohode vydelano.

Jinak ja uz mam 38,5, takze fakt upal. Holky vecer hodne vrestely, mely asi to same chudinky, budu je muset zkontrolovat. Tak se mej moc hezky, zitra to prezij a at ti hned tak zase neprijede na navstevu. Ta je teda fkat hrozna.......

ahojkyy
22. bře 2012

@lenca78 lenca, to je jednoduche, proste im povedz, ze na to nemas priestor, no a ked mas tomu venovat cas, nie svojej rodine a holkam teda konkretne, tak to nebude zadarmo. Urci si cenu, ktoru ziadas a som zvedava, ci ti ti umelci mudri, sikovni, vsak kto by zadarmo nechcel, ze ano, tak ze ti povedia, ci im to teda zdarma spravis. By sa hanbili. Takto sa o tom nehovori, tak sa nehanbia.
no, tchyne ide do hajan a ja mam klidek. KEd ti to pisem, znie to asi malicherne, ja viem. Ale mna to fakt doziera.
sorry
Manzel vcera odspal, dnes sa snazil, asi videl, ze uz je to na hrane. A ono to bolo za hranou, len on asi nevidel 😀 nezbadal 😀
lenca, strasne. Tie vikendy, co tvoj manzel planuje skus eliminovat, strasne, to sa inak neda nazvat.
Neskutocne sa tesim na zajtra vecer. Idem za manzelom sa opytat, ako sa dohodli a ako to planuju. Ona totiz este nema listok, ale ja jej ho velmi rychle objednam na zajtra, hned teraz 😀
tak zatim a drz sa. a oddychni si, na ten upal to potrebujes. Holky su ok?
ahojkyy

ahojkyy
22. bře 2012

ahoj 🙂 tak ja mam urobenu korekturu clanku, na monografiu si musim oddychnut. Ked pozriem do obyvacky, lezi mi tam na rozkladacom gauci rucny hroch 😀 sa prevaluje sem a tam a zrejme jej vadi svertlo z kuchyne, ale nech 😀 az sa mi z nej chce zvracat. Fakt, ma az natahuje. asi konecne, ze ide domov, fakt. Dufam, listok manzel objednava rano, verim, ze zozenie a nerozvedieme sa 😀 😀
tak dobru noc, verim, ze ste ok a pozor na slniecko! 😉

lenca78
23. bře 2012

@ahojkyy no z toho hrocha se tu valim smichy 😀 uz asi odpocitavas hodiny, delas dobre. A hele, vubec to malicherne nezni, ja se predstavuju na tvem miste a byla asi jeste horsi, ja bych ji hned ve stredu vyhodila 😀 jsi dobra. A na jak dlouho budes mit pokoj?

Hele, to slunicko mi ale dalo zabrat. No uvidime, jak holky, dneska zase vstaly ve 4,30 - uz aby se zmenil cas, aspon tohle cislo neuvidim na mobilu - nebo aspon doufam 😀 Dneska si dame vetsi pozor, najdu si tu nejakou ksiltovku. Ale byt u baracku je fakt parada. TO se s bytem neda srovnat. Kdyz je krasne, je to tak hezke, holky pobihaji po zahrade, dnes jim tatka pripravi piskoviste. Moc se tesim, ze si treba i trochu oddychnu. Ted musim zase delat ty dane. A neboj se, reknu si o nejake penize. Kazdopadne ty manzele, kteri prijdou v nedeli. Nejsem blba, v nedeli chteji prijit, ok, Tondu poslu ven s holkama, ale na ferovku reknu, ze za tohle se proste plati. Oni taky nemakaji zadarmo, ze? 😀

Musim koncit, potrebuju trochu zapracovat na tech danich, holky ted usnuly, ale vic jak pul hodinky nedaji. Chci si projit aspon uctenky, at mi je neroztrhaji, to by me pak ten klient asi pekne vynadal 😀

lenca78
23. bře 2012

drz se, za chvilku to mas za sebou a budes si zase trochu uzivat. Planuju nejaky vylet, treba stromovku nebo ladronku, kam to mas bliz? Ze bychom se sesly? Az dodelam ty dane? asi bych radsi neco venku, kdyz je tak pekne anebo az bude zatazeno, tak ze bych dala sestku? Tesim se na Tebe i prcka

ahojkyy
23. bře 2012

@lenca78 ahoj 🙂 dnes lahsie, rano som tchyni objednala listok na bus, dnes vecer o 9ej uz je fuc, tj zhruba o 8ej vypadne z domu. Asi si otvorim nove portske na to 😀
vcera rozmluva s manzelom ale zbytocna. Ale aspon ze do mna neskakal nejak, len nechape. Ti chlapi.
su v tejto situacii proste uplne objektivni, ze?
dovaram obed, kukam na maleho jak je na logii a na hrocha, ako chrape na gauci, vyzera, ze sa kazdu chvilu skotula dolu 😀 lahli obaja, tak mi to aj dobre padlo.
Tak bezkam, placeme na logiii
ozvem sa 🙂

lenca78
23. bře 2012

@ahojkyy Tak uz mas kliiiidek 🙂 Super. Oddychla sis? Prezdivka hroch nema chybu 😀 😀
Ja makam na danich, dnes s tim musim pohnout. Tak jen zdravim. Zitra mame oslavu - tatka ma 55. uz se moc tesim, budeme grilovat a bude pohoda. Mej se moc hezky, nevim, jak budu zitra na netu, asi moc ne, budeme hodne venku. A pak bud prejedeme na Odolku nebo v nedeli dopoledne. Odpoldne mam schuzku se sousedy manzeli, kteri maji pro me nejakou jobovku. Ahoooj

ahojkyy
23. bře 2012

@lenca78 ok, budem sa tesit, ako budes zase moct pismenkovat 😉 ja tiez len narychlo. Tchyne je prec, dnes uz takmer vobec nerozpravala, prakticky od casu, ked som jej objednala listok na bus. Ani nic nejedla, vraj ju boli zaludok, fakt az vecer si dala suchy rohlik. Vraj tie moje masa pikantne jej nerobia dobre.. je to take detinske, ci beky..
dnes to bolo uz ok, akoby mi odlahlo, som sa asi vnutorne tesila ze vypadne. Vzala som tomika do 6ky, doobedu vonka, tien / hroch bol stale s nami 😀
tesim sa,fakt velmi, ze uz je to za mnou. Pytala si sa dokedy - asi do leta. Na navstevu k nim nejdem. Myslim, ze to aj manzel pochopil, po tejto navsteve.
tak hold, ja dnes len zmyjem nadobi a idem oddychnut, dnes nic, musim zregenerovat.
tak si to tam uzi, dane ok, som rada s tebou, ze ti z toho nieco klapne 🙂 je to seriozne, ked sa pridu dohodnut, to je normalne jednanie! prajem peknu oslavu a urcite sa ozvi! 🙂
ahojkyy

lenca78
24. bře 2012

@ahojkyy ahoooj, tak jak sis uzila den bez hrocha? Suprove, vid?
My jsme u nasich, nahore se hraje na kytaru a zpiva, ale me to nejak nebavi. Chytla jsem se s manzelem - pro zmenu 😀 vynadal mi, ze chci dat hlky v sedm do postele, ze proto pak vstavaji kolem 4,30. Ja to uz parkat zkousela, i kdyz jdou v devet, kolm te pate se probudi. Navic dnes spaly jen od 11 do 11.30 a jsou grogy. Tak jsem urazena, ze mi nekdo keca do vychovy a neprecetl o vychove ani jednu knizku 😀 jsem prastena, vid? Asi spis jo 😀 😀
Jsem nejak zase sklesla, jsme tu na oslave, mela bych se bavit a mne se proste nechce. Uz chci byt doma, mam toho vseho plne zuby. Vadi mi i to, ze tu je manzel v pohode, protoze se bojim, kdy me zatahne k nejakym jeho pribuznym a nedej boze donuti tam prespat. To bude moje smrt. Nejsem divna???? Vzdyt on tu v klidu nekolik noci da. Promin, asi nejaky blby den 😀

ahojkyy
24. bře 2012

@lenca78 ahoj 🙂 nie si divna, len si unavena. Klasika. Inak aj ja to tak citim, len nejaka navsteva alebo ja mam niekam ist na viac ako par hodin - minut a uz stresujem. Necitim sa na to. Mam dost svojho. Nie este navsteva u tchyne, spanie atd. Ani k tej mojej mame sa mi nejak nechce a viem, ze budem musiet.. konecne..
Inak to s tou vychovou, rovnako 😀 nie sme dvojcata? 😀 prave dnes som manzelovi povedala, ze je rovnaky ako jeho mama, lebo sa ma neustale rovnake veci pyta, ma rovnake napady a tak. No zasnem. Aspon ale vidim, po kom to ma 😀 😝
nic si z toho nerob. Chlapi musia pochopit, a aj priamo mu to povedz, ze ty holky najlepsie poznas, uz si to skusala a proste to tomu nepomoze. tomik by reagoval rovnako, vrestal by, ak by nebol vo svoj cas v postielke. Vrestiaceho by ho nasledne dali komu? - mamke 😀 Problem je, ze ja to musim manzelovi zopakovat asi patkrat na konci so zvysenym hlasom, aby ma zrespektoval. Neboj to ho prejde, on sa zase rozkeca.
My dnesny den? Supeeeer. Hroch docestoval stastlivo domov 😀 mam svoje. Ja som s Tomikom dnes preflakala cele popoludnie vonku, nemam umyty riad, jedlo zjedene, nenakupene, kludne si tu hnijem, otvorim si na to portske 😀 a hodim slofika do postele. Zajtra to dozeniem.
Inak ta stromovka v pohode, to mam blizsie. aj ladronka by sa dala, manzel tam ma treningy, tak by ma napr. potom zviezol domov.. dame stretko? Len musime najst taky termin, aby sme sa zladili, nech to teba ani mna ani tie nase detiska nezatazi a je z toho radost. Co vlastne s nimi robis, ked ides takto na vonka a ako to tam vyzera? Park alebo? vobec neviem. sorry.
ahojkyy

ahojkyy
25. bře 2012

ahoj 🙂 tak jak je? Uz robis na daniach a za "peneži" ako sa u nas na vychode "hutori" 🙂
my slnecny den, boli sme s krpcom vonku - dvojka, taktka v praci, zachvilu sa vrati a musime ist na nakup, velky prevelky, nemam uz fakt takmer nic 😕 . Maly chrni, po pieskovisku a prechadzke, obed sme dali vonku a zachrapal.
Jak znasas s holkami zmenu casu? my asi ok, skor tie nase polovicky budu vyrizene. Co manzel? A co oslava, nakoniec? Oddychla si si?
aaale, ty urcite trcis niekde na slniecku a je ti fajn 😉 tak si to uzi a tesim sa na pismenka, ozvem sa vecer, z kludu 🙂
ahojkyy

lenca78
25. bře 2012

@ahojkyy ahoooj, tak jsme doma a ja mam nejak mocprace. Ten soused je nejak zapeklity, musim neco jeste dohledat a nechce se mi do toho. A je to zadarmo, nechce za to platit 😠 tak se uz moc nad tim zamyslet nebudu.
No ale kdyz vse pujde dobre, obnovim cinnost a zacnu poskytovat poradentsvi za penize. Odpoledne jsem krome sousedu manzelu( bude to taky zadarmo 😠 , ale delaji nejake corky, nechci s tim mit nic spolecneho, tak nebudou platit a ja to udelam jen rychle, cca do pul hodky to budu mit, tak ok, o jejich aktivitach nechci nic vedet). No a setkala jsem se se sousedkou, co dela ucetnictvi a potrebuje poradit. Mam ji napsat nejake stanovisko asi na dve veci. Takze obnovuji cinnost, zakladam si novy email a uvidime. Moc z toho penez nebude, ale aspon me nekdo zase vtahne do dani. Mam z toho hroznou radost.
Tak hura, ze hroch je pryc a nejdriv v lete se ukaze. Ja jsem rada taky doma, mam tu ted klidek. Jen cele odpoledne jsem resila ty dane a pak kdyz byl chvili klid a chtela jsem si uzit klid s hlkama, prisel bratranec s pritelkyni na kafe. Zustali dve hodiny 😖 takze jsem nestihla uvarit. Ach jo, ja uz jsem asi hrozne nespolecenska 😀 😀 Ja proste jsem doma nejradsi sama 😀
A co delate vy venku? Holky sbiraji kaminky, vajgly, lezou do travy a vyslapavaji psi nadeleni. A ja litam od jedne k druhe a rvu jak hysterka 😀 😀 Takze tak. Idealne by to chtelo nejake oplocene hriste, odkud by nam neutikaly deti 😀 neznas nejake takove? Jake to je v te stromovce? Muzu zkusit vzit i odrazedla, uvidim, jestli se mi nekam vejdou na golfky.
Tak ja koncim, jdu makat, ceka me serfovani na tema obnoveni vydelecne cinnosti 😀

lenca78
25. bře 2012

Jooo a oslava??? Vecer s ozralyma pribuznyma, nejvic ozratou moji sister 😖 , no nic moc pro kojici matku | 😀 ale tatkovi jsme koupili 12 strunnou kytaru, krasne se na ni hraje.

ahojkyy
25. bře 2012

@lenca78 ahoj, no tak super, som rada, aspon budes mat nieco co ta bavi a vytiahne ta z kolobehu materstva, okolo holiek.
dnes som maximalne "vyrizena" a zajtra vecer mame navstevu, buduci svagor, ma tu konfu a potrebuje dva dni prespat. Je v pohode, samostatny, od jedla az po cele zitie, tak v pohode, k tomu je spolutrpitel s hrochom, tak fakt ok 😀 ale potrebujem aspon trochu upratat, aby sa dostal cez hracky a oblecenie aspon do svojej izby a do obyvacky 😀 tak idem na to nech aj pospim a zajtra napismenkujem viac.
Zatim tschuss 😉
ahojkyy

lenca78
25. bře 2012

@ahojkyy no bavi.... 😠 neco hledam, v zakone to najit nemuzu a zacinam byt zoufala 😀 ja jsem tak blba, ze jsem vse zapomnela 😀

Dalsi navsteva? Ty jo, vy tam mate porad nekoho 😀 tak dobrou noc, musim jit spat, holky brzo zase vstanou. Pa zitra

ahojkyy
26. bře 2012

@lenca78 neboj, do toho vojdes. Ani sa nenazdas a budes robit vsetko automaticky, ako predtym, uvidis 😉 tesim sa, ze si sa na to dala, fandim 😉
Navsteva c. 2 je v pohode, v podstate len prespi, cely den bude na konfe a hlavne - potrebujeme opravit podlahu, rozchadza sa nam vdaka "sikovnemu" majstrovi v obyvaku, tak tento kluk je velmi sikovny, tak ho na to vyuzijem 😀 len si spravim robotu, budem musiet prekladat veci z obyvackovej steny... ale nech je to ok, kedy inokedy a zadarmo? 😀 😝
co dnes planujes? Ja som dnes zrusila bazen, zajdem s tomikom len tu na sidlisku na piesok a tak. Nechcelo sa mi cestovat na Smichov. Cele doobedie spi, ja nechapem. celu noc, cele doobedie, vecer place alebo je uplne apaticky, ked ho potiahnem po 7ej.. aj vcera.. dufam, ze je to len jarna unava a bude ok.
Alebo sa na tej logii tak super spi, ako mu spievaju vtaciky, asi to tiez vyskusam 😀
co vy? Uz je to lepsie, ci zase pol stvrtej / piatej rano? vlastne uz pri posune casu by to malo byt v norme, nie? 😀
no pekny dnik, vecer napismenkujem, beziiiiim 🙂

ahojkyy
26. bře 2012

halooooooooooooo, zijes?

lenca78
26. bře 2012

@ahojkyy ahoooj promin :(. Topim se v danich. Kamaradka uctarka potrebuje taky poradit. Samozrejme to specha, protoze termin pro priznani je pristi tyden. Prolezam zakony a ucetnictvi a snazim se ji pomoci, je mi ji lito, prebrala to po nejakem ucetnim, c ov tom ma bordel :(.
Nezlob se, nemuzu vic napsat, je toho fakt hodne :(

Mejte se krasne, dobrou noc.

ahojkyy
27. bře 2012

@lenca78 ahoj 🙂 tak teda, to jak mam toho malo, dajte mi viac 😀
no ja Ti prajem, nech je 1. duben, to uz budes mat pokoj 😀 tak je dedline, nie?
ja rano fakulta, Tomik vrestal, skoro vkuse. Neznasa jedneho kolegu, v manzelovom kancli a bol tam, tak vrestal. Nevadi, hlavne, ze som vybavila a idem dalej.
Teraz chrni, ja dovaram a padam robit na monografii, dedline tlaci.
Tak napismenkuj, ako budes mat viac casu. Drzim palecky, nech sa neutopis 😀 😉
zatim
ahojkyy

lenca78
27. bře 2012

@ahojkyy ahoooj, no je to sila. Dnes jsem tam byla pet hodin, hlidal manzel, ted vecer znovu . Opravujeme chyby v zauctovani za dva roky a spatne faktury 😠 do toho mam udelat dane obcanskemu sdruzeni, tam jak chodime do hernicky s holkama 😔 cha cha, neziskova organizače? Co vubec nebudu vedet co s tim.
Byla jsi na fakulte? Pro dalsi praci? Ja asi zacnu pracovat z domova a holky dam k jedne pani. Mam nabidku uctovat, pokud to vyjde, budu makat na pul uvazku, za malo penez, ale potrebuju se do toho dostat. Pak si na to jednou najmu lidi 😀
Holky dnes vubec nespaly, js pptrebovala dodelat jedno priznani, dostanu za nej 1000 a stravila jsem tim i se schuzkama 8 hodin . Strasny 😲 😀 Tomu rikam ohodnocena prace 😀 tak ja zase letim, promin, je to fakt narocne, ale pristi pondeli bude lepe 😀

ahojkyy
27. bře 2012

@lenca78 no tisicka za 8 hod nie je zla. ANo, na fakulte, ale v podstate o tom istom, len sa s snazim splnit nejake dedliny a limity, aby som mohla v septembri poziadat o navysenie uvazku a pracovat opat nadalej viac menej z domu.
tak pracuj a ozvi sa, ja idem umyt nadobi a pismenkovat. Dala som kafe zabijaka, zaberie?
😕
jak holky pani, akej pani, mas hlidani? O tom mi napis viac!
ahojkyy zatim