IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

tinockab
1. dub 2010

Držim palce,aby vam tie dvojicky vysli. A kedy by si mala zacat stimulovat? Ja až na konci aprila,este predtym predoperacne vysetrenia.

eustoma
1. dub 2010

dakujem 😉, zo stimulaciou zacinam 2DC a to vyzera ze bude okolo 13.4.

zazy
3. dub 2010

Ahojky děvčata,včera jsem měla OPU,bylo 6 vajuch ztoho 4 kvalitní a dnes volam,zda se všechny oplodnily,tak uvidíme předpokládaný ET ve středu.

eustoma
3. dub 2010

zazy 4 kvalitne vajucha, nadhera. priebezne informuj.

garp776
autor
8. dub 2010

ahoj holky,

tak se hlásím do klubu, 3 IUI negativní , tak zítra začínám stimulovat Gonalem..

eustoma
8. dub 2010

ahojky garp, ake mnozstvo si budes pichat?

eustoma
8. dub 2010

pichart menopur 3x75 IU. pri IUI som mala Fostimon a reagovala som nejak slabo.

teraz cakam kym mrska dorazi, cca za 3 dni by mala dorazit, tak potom zacinam stimulovat.

garp776
autor
8. dub 2010

zítra 225 j, pak do pondělí 150j a v uterý kontrola. Co ty? Už pícháš?

garp776
autor
8. dub 2010

promiň odpově´d došla dřív..

garp776
autor
8. dub 2010

tak to máme každá trochu jiné...měla jsi anovulační cykly?..

eustoma
8. dub 2010

no ja som mala predtym anovulacne cykly (cca 11 mesiacov spet), potom na mna skusali clostibegit, tamoxifen a reagovala som vzdy jeden folikul, co je slaba reakcia. no a potom skusili hormony a mala som 3 folikuly. tkaze teraz skusaju ine hormony, ale v podstate to iste, len vo vecsej davke.

garp776
autor
8. dub 2010

no jo, je to věda a nedá se dělat nic jen našim doktorům věřit

eustoma
8. dub 2010

tak tak, co ine nam zostava 😉. ako my sme teraz mali cyklus bez liekov a jeden folikul tam bol. ale neni to pravidlo.
pocitam ze mrska dorazi 12.4. to je uz zachvilocku, a hned od utorka zacinam stimulovat. vraveli ze som kandidat na hyperstimulak. ze mam vela folikov, len nejak nedorastaju, tak sa boja ze ked mi zvysia davku, tak ich dorazstie habafura. aj nieco z krvi mam hranicnu hodnotu, tiez predzvest hyperstimulaku. tak uvidime. snad ziaden nebude a dosiahneme par poriadnych vajuch a budu s tho vysnene dvojicky 😉.

kolko si nechas zaviest embriji? ja dve.

garp776
autor
8. dub 2010

já taky dvě(pokud budou), to je dobře , že ví o tom nebezpečí o to víc si tě pohlídají a žádnej hyperstimulák tě nepotká..

garp776
autor
9. dub 2010

ahoj holky,
tak dnes ráno první injekce Gonalu! Jak jste na tom vy?

eustoma
9. dub 2010

ja stale cakam, pocitam prvu injekciu v utorok 😉, uz to bude zachvilocku 😉.

eustoma
9. dub 2010

pichas si to sama?

garp776
autor
9. dub 2010

jojo, sama, je to jednoduchý. No úterek je tady cobydub.

eustoma
9. dub 2010

ja nezvladam si pichat sama injekcie, mne je pritom zle, mam nejaku fobiu z ihiel.

eustoma
9. dub 2010

som trosku nedockava 😉, uz by som chcela aby to bolo uspesne za mnou. este si pockam.
vyzera to ze IVF v dubnu pojdeme iba dve. zatial sa tu nik iny nehlasi, aj ked ono je este len zaciatok mesiaca.

garp776
autor
9. dub 2010

pokud by jsi měla puregon nebo gonal, tak to je úplně v pohodě..je to jen pero..jehlička neni skoro vůbec vidět. To čekání je děs...ale stále jsme ještě v té lepší půli měsíce...ke konci to bude ještě horší..

eustoma
9. dub 2010

😉 😉 😉
no sa si to radsej skocim pichat k sestrickam, oni ma maju radi 😉. raz mi pichal pregnyl manza a skoro sme obaja odpadli 😉, obom sa nam tocila hlava, potom sme mali s toho srandu, ale sme sa zhodli na tom ze pichat teda sami uz nie 😉.

eustoma
9. dub 2010

davam celkom do IVF nadeje, som zvedava co a ako bude. mozno sa poznasim na to nemysliet, alebo apson na to mysliet co najmenej ale kto vie.

eustoma
10. dub 2010

garp: ako preziva stimulaciu tvoj manza? resp. ako preziva IVF, pripravu a tak?

garp776
autor
12. dub 2010

ahoj, přítel je v pohodě..mě dnes ovšem začala krutě bolet hlava. a co ty? dorazila ms?

eustoma
12. dub 2010

ms zatial nedorazila, ani ziadne priznaky. tak kto vie kedy dorazi.

liny
12. dub 2010

Ahoj přidávám se k Vaší diskuzi, jsem tu úplně nová.... mám za sebou píchání Gonalu a včera večer už i Pregnyl 5000, zítra mě čeká ICSI tak jsm trochu nervozní aby vše proběhlo v pořádku.Pokud bude vše ok o víkendu přijde první IVF 🙂

eustoma
12. dub 2010

ahoj liny tak to ides zachvilocku na to 😉
kolko si mala folikulov pri kontrole?

liny
12. dub 2010

Při nedělní kontrole jsem měla celkem 15 foliků,velikost foliku i sliznice dle Dr ok 🙂 . Na jak dlouho máš ten Gonal? Já měla na 8 dní (265 2x, 225 4x a 175 2x), jinak beru Prednison a doplňek Babyplan už 3 měsíc.

eustoma
12. dub 2010

ja budem pichart menopur 3x75 IU. pri IUI som mala Fostimon a reagovala som nejak slabo.
a na ako dlho to neviem, zacinam od 2 DC a potom za 6 dni bude kontrola a potom sa uvidi na ako dlho. fostimon predtym som mala na 12 dni, ale slabsiu davku.