IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

marmar79
2. kvě 2010

Liny: nevadí, že se ptáš, ale sama to nevím 🙂 Nějak se v tom nevyznám. Třetí den cyklu jsem začala Puregonem, 5.a 6 den den přidávám menopur 1amp., a 7. a 8. den ještě Orgaluztran amp. 0,25 mg. 8. den jdu na kontrolu.
Fakt nemám tušení, zda je to krátký nebo dlouhý protokol.

marmar79
2. kvě 2010

liny: oprava: orgalutran (ne orgaluztran 😀 )

marmar79
2. kvě 2010

Jééé, já jsem ale hloupá. Teď jsem to našla na protokole napsané: Protokol s GnRH-antagonisty.

delf14
2. kvě 2010

vítej marmar,ahojky holky liny kočko odpočívej,testila jsi ještě nebo to necháváš až na zítra?
eustoma a jak se daří tobě s injekcemi je to ok není ti špatně?
no čím víc se blíží úterý tak jsem nervní a nervní.to je děs jak to uteklo těch 14 dní co jsem tam byla kdyby to tak vždy uteklo,když člověik má testit 😉

eustoma
2. kvě 2010

mne je uplne v pohode. ako 2 krat stipalo pichnutie. ale potom uz je to v pohode. nic mi neni, povedala by som ze ziadne priznaky. iba prdenie. to aj minule som stimulovala fostimonom a prdela som. inak vobec nic 😉 zatial 😉

liny
2. kvě 2010

marmar máš úplně jiné léky než já tak jde asi o jiný problém. Už víš kdy půjdeš na OPU?

liny
2. kvě 2010

ahoj delf 🙂 já si ten druhý test nekoupila... podle doktora to nemá smysl, asi by to ukázalo // nám jde spíš o to aby se zvýšily jednotky HCG měla jsem jich jen 25 a od 20 se to bere jako,že jde o těhotenství...ale pro úplné potvrzení je potřeba mít tak 150.

delf14
2. kvě 2010
delf14
2. kvě 2010

no ale podle čárky by se to dalo i trochu poznat jestli sílí 😉

liny
2. kvě 2010

delf já už to nechám jen na tom co řekne lékař 😎

delf14
2. kvě 2010

no jo jasně,jen aby to bylo ok zoš bude určo

liny
2. kvě 2010

nevím zda by to bylo nějak výrazně vidět po dvou dnech....uvidíme spíš podle krve, zítra budu 15den po ET tak třeba to bude lepší než v pátek....tedy doufám.

delf14
2. kvě 2010

bude určo bude liny

marmar79
2. kvě 2010

Liny: zatím termín OPU nevím. Musím počkat do čtvrtku. Držím Ti palečky, aby se těhu 100 % potvrdilo.

eustoma
2. kvě 2010

holky kolko dni ste stimulovali a kolkaty DC ste mali odber?
viem ze u kazdeho to je ine, len tak orientacne.

delf14
2. kvě 2010

eustoma já ti to řeknu za pár dní 😀 😀 😀 😀 teda doufámsnad se něco nepokazí a já budu moci začít stimulku 😝

liny
2. kvě 2010

marmar díky taky Ti držím pěstičky aby vše probíhalo bez komplikací 😵

liny
2. kvě 2010

eustoma já stimulovala gonalem 10 dní a do dalších 2 dní bylo OPU

delf14
2. kvě 2010

tak holky mizím ještě musím zajet pro malou a vyrážím do práce ach jak mě se nechce teda.tak pa pá a opatrujte se mi tu

liny
2. kvě 2010

delf tak se měj moc hezky a ať Ti to v práci rychle uteče.

dasty79
2. kvě 2010

eustoma - já mám zatím jen na papíře, že každý den od 2dc Menopur 225 - ale kolikrát denně to nevím a pak tam je ještě od 6dc Cetrotide 1/tbl. a pak od 1dc 1/2Prednison.A utz mám napsanej až 9dc - není to dlouho????(a celou tu dobu 2-8dc ten Menopur 225....).

dasty79
2. kvě 2010

delf - tak ať ti ta blbá noční uteče.Ještě chvilku a už budeš na neschopence 😵

garp776
autor
2. kvě 2010

ahoj holky,
takže zítra je pro tebe liny velký den, kdy budeš vědět výsledky? Leni měla jsi 2 embryjka? (krvácení může být z překrveného čípku, nebo zavrtávaní embryjek nebo se jedno loučí..) Eustoma...to je prima, že už stimuluješ, mě stimulace uběhlasstrašně rychle 😉
Vítám marmar, delf a dasty, kdy už se k nám přidáte?
Jinak já stále nic..břicho sice dnes bolelo..ale špinění je pryč(asi jsem ho zahnala tou zvýšenou dávkou utrouše) Zítra zase testnu, snad tam // pořád budou
😔

dasty79
2. kvě 2010

garp - já se přidám tak za týden 🙂 už aby to bylo.

taky vítám marmar 😵

dasty79
2. kvě 2010

garp - ty sis nechala dát 2 embryjka?

eustoma
2. kvě 2010

dasty: to mame rovnaku davku. mne aj po tom 6 dni budu pichat injekcie, ale zase nevedia v akych davkach. tak preto je tam kontrola.

dasty79
2. kvě 2010

eustoma - ty tam máš aspoň kontrolu,aby ti přidali a nebo ubrali dávku.Ale já tam mám napsáno pořád 225 😖
A to pícháš 3x denně???

liny
2. kvě 2010

garp jj zítra se dozvím víc v 11:45 na krev a do hodiny výsledky jsem ještě víc nervozní než v pátek... a jak se cítíš ty?

garp776
autor
2. kvě 2010

jojo, 2 embrya, ale jedno bylo pomalejší.. 😔 Nejhorší je, že já bych samozřejmě chtěla, aby přežila obě dvě. To, že ostatní 3 embrya nepřežila k bodu zamražení mě hrozně rozesmutnila..chudinky nedostaly možnost ☹ Hrozně se bojím...

lenca78
2. kvě 2010

Ahoj holky - vitam marmar🙂
Garp - a ty uz nespinis? Tak to je dobre. A kdy pujdes na krev?
Ja jsem odpoledne dostala brutalni krece v brise, krvacela jsem zase vic, az jsem to nevydrzela a zavolala sestricce z CARU na mobil. Ta me uklidnila, ze prave 7. - 8. den je krvaceni/spineni caste a vetsinou znamena graviditu. At lezim a beru dal leky. Tak jsem celou dobu lezela a ted k veceru jsem si udelala test - ten s tou horsi citlivosti (25mIU) - a // tam zase byly, sice je ta tehotenska slabsi, ale je tam a ukazuje se hned do 3. minut. Tak snad odeslo jen jedno embryo. Kazdopadne jistotu budu mit az v patek po krvi. Bud se neco udrzelo nebo ne, je to jak sazka do loterie.