IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

dasty79
2. kvě 2010

garp - neboj se a když už ti testík ukazuje krásné //, tak tomu věř 🙂

liny - uvidíš,že hcg krásně povyskočilo 🙂

garp776
autor
2. kvě 2010

liny..tak to je super rychlý..alespoň tě nebudou tak napínat 😉 Moc na tebe myslím, aby bylo číslo co nejvyšší a všechny pochybnosti se už vyvrátily. Mě dnes bolelo skoro celý den v podbřišku, úplně stejně jako na mrchu, což jsem předtím neměla, takže jsem dost vyšilovala..teď už je to lepší, nejradši bych měladoma vlastní soupravu na testování krve a malý ultrazvuk..nechodila bych do práce a celý dny bych se testovala 😀 Ty čůrací testy už mi nestačí..bojím se aby to nebylo biochemický 😒

dasty79
2. kvě 2010

lenco - fakt to takhle je?že se hodně krvácí 7.-8. den?Asi proto,že se mimísci uhnízďili!
Tak fakt bych radči odpočívala a vyprdni se na práci 😵
To je super, že tam jsou // - potichoučku gratuluju

liny
2. kvě 2010

právě mě děsí,že všichni kolem mě buď špinily, nebo tak něco a já jsem 14 dní po ET a nic ..... tak nevím, proto se bojím ještě víc

dasty79
2. kvě 2010

Jo to bych taky brala utz domů 😀

garp776
autor
2. kvě 2010

lenco, musíš sestřičce věřit, pravděpodobně má pravdu. Jo // čárky na testu moc pomáhají. Já jdu na krev asi taky v pátek to budu 14 DPET

dasty79
2. kvě 2010

liny -když holky otěhotní přirozeně, tak někdo špiní okolo toho 8.dne, kdy se mimi zahnízďuje a něko nic.....
Každá jsme jiná.A to samý je i po IVF, někdo špiní a někdo nic.
Nestresuj se a uvidíš, že bude vše tak jak má být. 🙂

garp776
autor
2. kvě 2010

liny, já měla jednou jen trochu hnědého hlenu a to jen na čípku...každá jsem originál, neboj

liny
2. kvě 2010

dasty díky za podporu nejlepší by bylo kdyby to měli všichni stejně pak by to bylo jednodušší takhle když mám něco jinak tak jsem hned vystresovaná a smutná,že to nevyjde .Vím,že na poprvé to vyjde málokdy teda někde jsem to četla,ale přece jen proč bysme nemohli být vyjímky ne 😎

dasty79
2. kvě 2010

Holky a když jste byly na transferu, tak to šlo dobře???Probíhá to stejně jako při IUI?
Protože mě IUi hrozně bolelo a vždy jsem po něm krvácela a ještě museli něco použít
a skřípnout mě čípek - že prej jsem úzká 😒Tak se bojím,aby to pak šlo dobře......

liny
2. kvě 2010

dasty já IUI neprožila,ale ET je v pohodě

dasty79
2. kvě 2010

liny - proč by to nemělo vyjít na poprvé?Tady je hodně důkazů (zatím jen šeptám, ať nic nezakřiknu),
že to tady začíná těhotnět 🙂 a to je moc moc dobře 🙂

dasty79
2. kvě 2010

díky liny 🙂

eustoma
2. kvě 2010

dasty: ja picham 3x75IU = 1x 225 😉. ako picham raz 3 ampulky 😉

lenca78
2. kvě 2010

ty jo, holky, tak ta domaci soupravicka na testovani by me asi taky zabavila, byla bych schopna testovat se i nekolikrat denne 🙂)
Jinak bud liny rada, ze jsi nespinila. Protoze ja se ted desim, ze se treba embryo zahnizdilo, ale uz se pustilo a ten test je jen pozustatek jeho zahnizdeni :( Radsi bych nespinila vubec. A hlavne jak pisou holky - kazda to mame jine a u kazde se to bude projevovat jinak. Kazdopadne ti drzim zitra palce, at je hcq aspon trojnasobne 🙂
garp - tak to je super, pujdeme na testik stejne. doufam, ze v CARu budou v patek i po 15.hodine, abych se dozvedela vysledek. Kdyby to toitz nevyslo, tak si uziju vse zakazane - kolo, motorku, cviceni a tak 🙂

liny
2. kvě 2010

garp a souhlasím s tebou ohledně toho přístroje na krev a ultrazvuk doma a ještě bych brala i domácího lékaře 😀

dasty79
2. kvě 2010

eustoma - 3ampulky 1x denně?Třeba ráno a je to???

eustoma
2. kvě 2010

jj, tak. teda ja chodim pichat okolo 10:00

lenca78
2. kvě 2010

dasty - IUI jsem taky nezazila, ale ET je v pohode, jak bezna gynekologicka prohlidka - naopak si myslim, ze kdyz delaji na prevenci ster delozniho cipku, je to horsi jak cele ET.

dasty79
2. kvě 2010

To by bylo super - protože už přemýšlím, jak to budu provádět v práci.A tohle by bylo ideální.Píchla bych ráno, než bych jela do práce a nebyl by žádnej problém.V práci to je naprd i s ledničkou atd.

lenca78
2. kvě 2010

A taky jsem koukala, ze nekolika holkam z diskuze IVF unor/brezen 2010 se to podarilo napoprvne, tak verim, ze i nam se to podari napoprve

eustoma
2. kvě 2010

a ved menopur nemusi byt v chladnicke. som sa aj na to pytala a sestricky mi povedali, ze nie v beznej pokojovej teplote.

dasty79
2. kvě 2010

lenco - tak to je dobře, že to nebolí 🙂

dasty79
2. kvě 2010

eustoma- nemusí?Mě právě jedna holka psala, že by měl být taky v chladničce......tak nevím

lenca78
2. kvě 2010

dasty - ja si pichala i ve stanu, kdyz je to pak potreba, clovek to provede kdekoliv 🙂)

liny
2. kvě 2010

lenčo asi máš pravdu....já taky doufám,že HCG bude aspoň 3krát tak vyšší to by bylo fajn. Lenčo a jak dlouho budeš čekat na výsledky? Taky se to dozvíš do hodiny? Nebo jak to tam u vás máte.

dasty79
2. kvě 2010

eustoma - ty píšeš Slovensky a v profilu máš okres Praha.....????Jakto???

lenca78
2. kvě 2010

liny - u nas mam jit na krev rano do 9.00 a vysledky jsou pak po 15. hod

dasty79
2. kvě 2010

lenco - žádné cvičení a kolo a motorka nebude - bude mimi 🙂

eustoma
2. kvě 2010

som slovenka zijuca v prahe, uz 10 rokov 😉. a ked pisem cesky robim riadne chyby. teda ono aj slovensky sa mi sem tam podari spravit poriadny preklep, ale cesky to je horsie.