IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

eustoma
2. kvě 2010

inak ten menopur v chladnicke nemam. sestrickam zatial verim 😉. pregnyl akurat musi byt v chlandicke. iny liek do hcladnicky som ja zatial nemala.

dasty79
2. kvě 2010

eustoma - aha, tak to jo.To jsem ale zvědavá baba,viď?
To já každou chvilku napíšu překlep a to píšu v rodném jazyce.

lenca78
2. kvě 2010

dasty - kez by bylo 🙂

garp776
autor
2. kvě 2010

lenca..kam chodíš do caru? u nás je to upně stejné(iscare)

lenca78
2. kvě 2010

holky - jeste jeden dotaz - zehlite treba? Nebo zrovna zehleni a vytirani je zakazana cinnost po transferu?

liny
2. kvě 2010

Tak fakt je to všude jinak.... u nás je to teda nějaké rychlé 😕

dasty79
2. kvě 2010

eustoma -tak tím líp,že to nemusí být v chladničce.Ještě se musím radči pořádně zeptat, jak to přesně píchat,atd.Jsem z toho nějaká pořád vyjukaná -abyych něco nespletla 😒

liny
2. kvě 2010

lenčo já žehlila jen po chvilkách a to v sedě 😀

lenca78
2. kvě 2010

garp - Gennet. skoda, myslela jsem, ze se treba v patek na krvi potkame 🙂)

eustoma
2. kvě 2010

no ja si to nepicham sama, to by som nedala. chodim pichat k sestrickam. mam to po ceste do prace. takze idem pichnem a pokracujem dalej 😉. ja mam fobiu z injekcii. a ked mi to mal pichat manza, tak nas oboch ovieval pot. takze sestricky to istia 😉

liny
2. kvě 2010

tak já se pro dnešek loučím ještě se staví kamarádka mě trochu uchlácholit 🙂 a povzbudit. Papapapa a držte se 😵

lenca78
2. kvě 2010

zehlit v sede? No to bych asi nemusela prezit bez popalenin 🙂) tak ja pujdu prezehlit par kousku, nemam v cem zitra jit do prace a pritele necham byt, uci se na statnice a dneska je obzvlast nervozni ...

dasty79
2. kvě 2010

Tak se holky loučím, jdu do spršky.

Liny - zítra tfuj,tfuj,tfuj ......přeju hodně štěstíčka a dej nám vědět 🙂

A ostatní nic nedělejte a pěkně odpočívejte 😵

lenca78
2. kvě 2010

liny - zitra na tebe myslim a drzim palce. A neboj, to bude v poradku, uvidis. Hlavne , ze ti uz potvrdili tehotenstvi 🙂

eustoma
2. kvě 2010

inak holky ja chodim k apolinarovi. ale podla toho co tuna popisuju holky aj v inych diskusiach je to vsade podobne. .... hlavne nech sa nam vsetkych zadari 😉.

lenca78
2. kvě 2010

pro ostatni - taky to balim. Mejte se moc hezky.

garp776
autor
2. kvě 2010

tak papa, já jdu zase do pelechu. V radiu na Praze je Oscar Wild-Jak je dobré míti Filipa..skvělé na usínání 😉

delf14
3. kvě 2010

Ahojky holky tak jsem po noční,čekám až se ty dva zbudí a vykopuje z postele a vlezu si tam já 😝 .liny a dnešek držím vše co mám a koukej nás nenapínat jasné a napsat hned jak se to dozvíš 😉

liny
3. kvě 2010

ahoj holky 🙂 určitě napíšu hned jak přijedu domů, bude to nějak kolem 14h nejdéle. Dnes je počasí pěkně škaredé,ale zatím alespoň neprší. Tak doufám,že se od toho nebude vyvíjet celý den vč.zpráviček.

garp776
autor
3. kvě 2010

liny..držím palce!!!!

liny
3. kvě 2010

garp děkuji 😵 všem tu děkuji

liny
3. kvě 2010

já zatím mizím tak mějte krásný den 🙂

garp776
autor
3. kvě 2010

lenca..jak je?

garp776
autor
3. kvě 2010

tak co liny? kolik máš hcg?

delf14
3. kvě 2010

liny tak šup honem napiš kolik bylo hcg jsme netrpělivé
garp aa co ty povídej jak ti je?

garp776
autor
3. kvě 2010

ahoj delf...mě je zatím ok..snad to do pátku vydrží a co ty?

delf14
3. kvě 2010

testla jsi ještě?

delf14
3. kvě 2010

no já mám zítra návštěvu v car tak jsem zvědavá jestli už dostanu injekce a nebo ještě né já doufám,že už teda začnu

garp776
autor
3. kvě 2010

testuju každej den jak zběsilá..zatím tam čárky pořád jsou... budeš mít tedy dlouhý protokol?

delf14
3. kvě 2010

jo jo mám dlohý protokol z lute.fáze.jé a echceš hodit fotečku testíku?