IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

delf14
3. kvě 2010

abychom se mohli pokochat?
teda liny kdepak jsi ty náš napínáš.

garp776
autor
3. kvě 2010

no asi počkám až do krve...nechci to nějak zakřiknout 😕

delf14
3. kvě 2010

ahá tak to jo ted 😉

liny
3. kvě 2010

ahoj 😢 bohužel

liny
3. kvě 2010

zamklé těhotenství, jednotky HCG klesly

liny
3. kvě 2010

holky je mi to líto,ale budu se muset připojit už do jiného tématu zbytečně bych Vás tu stresovala tím jak se mi hroutí můj sen a to by nebylo dobře. Budu Vám moc moc držet pěsti o mi věřte.Sem tam juknu jak se Vám daří. Mějte se krásně a držím pěsti ať Vám to dopadne dobře.

marmar79
3. kvě 2010

LINY: to je mi líto, moc jsem na Tebe dnes myslela. Drž se.

lenca78
3. kvě 2010

liny - to je mi strasne moc lito. to neni fer, moc jsem ti to prala. Vim, jak se citis a ze zadna slova utechy ted asi ani slyset nechces, tak jen ze na tebe myslim. Ay budes mit chut, tak zase napis.

lenca78
3. kvě 2010

jinak vsechny ostatni zdravim. uz jsem vam chtela psat, jak spineni prestalo a jakou mam z toho dobrou naladu, ale po navratu z prace se rozjelo znovu a mnohem vic. ja bych to uz prohlasila za menses. jestli to neprestane do rana, tak se asi taky brzo prestehuju do nove diskuze:( Rekla jsem si ale, ze leky budu brat porad az do vysledku krve. a co vy ostatni? jak se dari?

delf14
3. kvě 2010

liny to je mi líto a prosím tě nikam se nestěhuj bud tady s námi už jsme si na sebe zvykli tak nikam nechot jo budeme se podporovat navzájem ano.posílám velké obětí liny.

marmar79
3. kvě 2010

holky, jak to tak dnes vypada, tak nejen pocasi je osklive ☹ Urcite bude zase líp. Chci se zeptat, pobolíval vás podbřišek při stimulaci? Asi je to normální, ale vzhledem k tomu, že jsem to doposud neprožila, tak se ptám.

lenca78
3. kvě 2010

marmar - ja jsem nestimulovala, tak nevim, holky ti urcite napisou

marmar79
3. kvě 2010

lenca78 - jj, to je v poho. Věřím, že se někdo ozve 🙂

garp776
autor
3. kvě 2010

linyyyy...to je mi strašně líto....nevím co říct....drž se..
lenca....četla jsem, že i ms třeba 2 dny je normální...ber utrouš a bude to dobrý
marmar....myslím, že mě bolelo břicho trochu až tak 2 dny před OPu a pak 4 dny po Opu..ale asi je to i tím, že se opravdu až moc pozorujeme..

marmar79
3. kvě 2010

garp: máš pravdu, raději se nepozorovat.... a bavit se něčím jiným. Zůstala jsi po OPu na nemocenské?

delf14
3. kvě 2010

holy na zítra potřbuji držet pěstičky prosím aby bylo vše ok a já vyfasovala injekce a hlavně se ho chci zeptat a nemocenskou už od stimulky kéž by to dopadlo

marmar79
3. kvě 2010

delf14: držím palce, ať Ti to zítra dobře dopadne.

delf14
3. kvě 2010

děkuji marmar

dasty79
3. kvě 2010

liny - to mě je moc líto ☹ Hlavně nikam nechoď a buď tady s náma - budem se podporovat navzájem.

lenco - někdo krvácí i v těhu.Však uvidíš, hlavně klídek.Stejně to teď neovlivníš....Musíš odpočívat.

delf - já na tebe budu zítra moc moc moc mocinky myslet,aby jsi už vyfasovala injekce 😵

lenca78
3. kvě 2010

holky- dekuju za podporu, uz lezim a snazim se na to nemyslet. Ale moc to nejde - krece v brise proste pozornost pritahuji 🙂)

Delf - taky drzim palce,at ty injekce vyfasujes

delf14
3. kvě 2010

no dokud ty injekce nebudu držet v ruce tak neuvěřím a mocc děkuji,že na mě budeš tak moc myslet,jo jo taky si myslím že by liny neměla nikam chodit a být tu s námi budeme se podporovat liny neopouštěj nás my tě tu chceme

dasty79
3. kvě 2010

lenco - a dr. jsi volala???Já bych to asi nevydržela a šla se jim ukázat.Ať ti daj třeba nějaký prášky....jsou i nějaký na krvácení....,tak ať něco nezanedbáš.A ty křeče, to je taky divný.Určitě bych nevylezla z postele 😕

delf - určo už mají pro tebe injekce připravené 🙂 🙂 🙂

lenca78
3. kvě 2010

Dasty - kdyz ja mam nekdy pocit , ze je temi svymi dotazy uz otravuju. Je mi to uz blby. Ale mluvila jsem se sestrickou v nedeli a ta me rekla, ze krvaceni je mozne a at proste vydrzim do patku do testu... O krecich jsem ji nerikala. Bohuzel neschopenku nemam a zitra me ceka cely den na sluzebce v Teplicich. Tak snad to preziju. Ale napisu sestricce email, ona se mi vzdcky ozve zpatky a treba me pozvou na kontrolu driv.

dasty79
3. kvě 2010

lenco - já myslím, že bys je tím určitě neotravovala.A nejedná se o běžnou gyn.prohlídku,ale o tvého mimíska.
Ty ses měla vyprdnout na práci a být doma na gauči -aspoň třeba prvních pár týdnů a pak zpět do práce -když tě to tam tak baví...To já bych radči byla doma na neschopence.Hlavně se opatruj Leni a odpočívej.Tak se tam zkus zastavit před služebkou.Křeče to nevím, jestli je normální???

delf14
3. kvě 2010

lenca určitě neotravuješ o toho tu jsm abychom se podpořili 😉

lenca78
3. kvě 2010

Dasty - ja jsem zkousela byt doma, ale ja pak jen sedim a premyslim, jestli to vyslo. Takhle jdu do prace, patlam si tam ta svoje danova priznani a je to relativne pohoda - teda kdyz zrovna nekdo neotravuje s nejakyma urgentnima dotazama. Doma mi to moc nesvedcilo :( To by ti mohla popovidat liny, jak jsem si tu stezovala do diskuze. Sluzebka snad bude ok. Ale uz jsem napsala sestricce, at se mi zitra ovze. Treba me pozvou na kontrolu driv.

Dneska mi teda holky neni vubec dobre, delala jsem zapeceny brambory a jak jsem vytahla nivu, ze to s ni postrouham, zvedl se mi zaludek. A to ji mam tak rada. Asi se umeju, zobnu Uttrogestan a jdu do postele. Mejte se hezky, zitra zase prijdu na pokec.

dasty79
4. kvě 2010

lenca -to jsou jasné těhu příznaky 🙂

delf - myslím na tebe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

garp776
autor
4. kvě 2010

ahoj Dasty 🙂 , jak je?

Leni..taky bych asi zůstala v posteli a nohy dala nahoru..sice je někdy běžné, že se na začátku těhu trochu krvácí, ale lepší je to nepodceňovat. Co testy?

Liny..jak se máš? půjdeš tedy příští měsíc na KET?

ahojkyy
4. kvě 2010

ahojky baby, tak som sa dostala na net. Zatial som doma, ked budem v praci, ozvem sa castejsie.
ET bolo teda v sobotu. Som sklamana.. lebo embryologicka, ina, ako ten emb. ktory sa s nami dohadoval po OPU toho malo vysvetlila. Zo dna na den bolo zo 7 embryi len 2 k prenosu. Ostatne sa prestali vyvijat. Ziadne info pre co, ako to, ci je to bezne.. rovnako baby, ziadne info o jadrach, poctoch buniek.
Len v sprave som si precitala ze embryjka boli bl 3aa a bl 2gd tak nejak.. je to ok? mate s tym niektora skusenost?
manzel mi radi sa tym nezaoberat, ze sa opytame nskor, pri kontrole na to. Nech sa sustredim na tie dve co mam v brusku.
Inak zatial fakt nic necitim, minimum spinim.. fakt len tak slabululilinko. tak neviem, asi je este skoro. Zatial oddychujem doma, konecne soms a poriadne vyspala :D :D
tak ja zase pisnem a drzte sa mi tu.
ahojkyy

liny - nestiham citat, len som zahliadla.. drz sa, moja a hlavu hore, ano? ahojkyy

garp776
autor
4. kvě 2010

ahojkyy..gratuluju..asi budeš mít blastocysty..největší možné stádium..ale ty písmenka nevím.. Mě taky vydržela jen ta 2 tranferovaná embryjka...moc mě to vzalo..ale musíme věřit, že ty zbylá budou bojovníci..