IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

ahojkyy
13. kvě 2010

ahojhte baby, tak ja sa hlásim. Nestíham písať, občas stihnem len prečítať, tak preto sa neozývam.
Zajtra idem na krv, ku 15ej by som mala mať výsledky, tak držte palce. Vyzerá, že čiarka hrubne / silnie, tak snáď.. dám vedieť.
beatris - alkohol nie, na všetkých tých liekoch to píšu a ja som sa na to pýtala aj doktora. Povedal mi: Vzhľadom k tomu, o čo sa snažíte, by som ho úplne vyradil. Ja som tiež bola na akcii a splnila som si pitný režim džúsom 🙂
Posledné kafé som vypila v deň ET, tesne pred ním. Proste som si povedala, že preto chcem urobiť všetko. Už mi nechýba, ale bolo to ťažké. Neodpustila by som si však, ak by sa tomu niečo stalo..
Voda by sa mala preventívne proti hyperstimulačnému syndrómu, hlavne pozor okolo OPU, keď pred narkózou nepiješ.. ale oni Ti doplnia tekutiny a nejaké živiny infúziou. Myslím, že človek reálne viac ako 2 - 3 denne nezvládne. Hlavne neostať proste bez ničoho, myslieť na to.
Je jedno, kedy si budeš pichať, asi to skôr závisí od času, ktorý vyhovuje Tebe viac - si v práci, doma a pod., kedy máš k tomu priestor a súkromie. Len čas by sa mal následne približne dodržovať.
fazde - zajtra si podáme hlásenie. A nevzdávaj to zatiaľ, ano? Aj keď verím, že by si sa cítila lepšie, ak by si mala test pozitívny, sama to tak cítim, som kľudnejšia. Proste si počkaj na krv, oki?
dasty - tak poriadne nastimuluj, nech sú dvojčatá 😉
garp - závidím, dúfam, že sa dostanem v poriadku do fázy, kde si ty
petulde - jak? 🙂 testovala si? Napísmenkuj každopádne výsledok z krvi, budem čakať.

zabudla som na niekoho v rýchlosti 😲
ahojkyy

ahojkyy
13. kvě 2010

ano, zabudla som na marmar predsa! Koľko Ti budú transferovať? Hlavne ich hladkaj, ja sa s nimi aj rozprávam 😀
a odpočívaj.
Nech sa im u Teba páči 🙂
ahojkyy

dasty79
13. kvě 2010

Ahoj tulik - díky 🙂 Tak to se můžem navzájem podporovat 🙂 A koukám, že jsme stejně staré(mladé) 😀

dasty79
13. kvě 2010

Ahojky ahojkyy 🙂
To je dobře, že ses na nás přišla podívat.Hlavně odpočívej, ať se mimískům daří.A jak se cítíš?????

delf -kdepak tě máme?Doufám, že máš hodně folíků a brzo bude OPU 🙂

ahojkyy
13. kvě 2010

dasty - som večne unavená. Akonáhle mám nejakú záťaž, tak ma to hneď skolí fyzicky. Ale inak oki, trošku pobolieva podbruško.
Teraz mám obdobie, keď sa proste bojím, že to nevyjde a dostanem menštruáciu 😀 zase raz... som zmenila pôvod strachu 😀

marmar79
13. kvě 2010

Ahoj holky! Mám dvě embrya. Nebyla však prý úplně na jedničku, ale snad porostou a bude se jim u mě líbit. Ted odpočívám. Děkuji, že na mě myslíte.

delf14
13. kvě 2010

Ahojky holky jsem zde.
dasty tak at dnes zvldneš píchačku.
tak kontrola takto napočítal 7 folikul takže bída jsou teda krásné i sliznice teda a v sobotu jdu na opu,a zaplatíme 11500kč budou nám dělat to isci nebo jak je to+prodlouženou kultivaci tak ted zas bude horor jestli vajíčka budou a zda budou kvalitní to je hrozné jak člověk jen čeká.

delf14
13. kvě 2010

marmar jen pěkně odpočívej a hýčkej se

dasty79
13. kvě 2010

ahojkyy - tak odpočívej,ať bříško nebolí.

marmar - budou dvojčátka?

delf - tak to je krásný!Hlavně,aby byli kvalitní 🙂 a oplodnily se 🙂 A tak do soboty pícháš dál,nebo jak to je????

ahojkyy
13. kvě 2010

dasty - dík 🙂
delf - raz som tu na koníkovi čítala, že "na oplodnenie resp. pôrod stačí jedno". Nestrachuj sa, robíš pre to maximum. Držím palečky na OPU 😉
mamar - tak nech sa nám vydaria dvojčatá, pekne odpočívaj a nie že budeš pobehovať, aspoň prvé dni vydrž, vidíš, mne sa oplatilo, prvé dni som len ležala, snáď teda, zajtra idem na tú krv..

ahojkyy

fazde
13. kvě 2010

Ahoj
tak další špatná zpráva - dnes jsem začala menstruovat a to dost silně ☹ ☹ ☹
Hlavně nechápu jak to, vždyť já normálně nemenstruuji, to asi ty ohromný množství hormonů.
Holky nevíte některá, kolikátý den po Menses se dá vložit embryo při rozmražení?
Jinak všem gratuluji 😀 😀 😀

delf14
13. kvě 2010

dasty už nepíchám jen dnes o deváté pregnyl tak už nemusím píchat tak jsem ráda snad už nebudu muset v životě píchat
fazde opravdu krvácení ach jo a ty jsi měla jen jedno vid zavedené?s tím embriem to nevím ráda bych poradila ale fakt nevím.

fazde
13. kvě 2010

Delf děkuji, měla jsem zavedené jenom jedno, teď se budem rozhodovat jestli 2 nebo 1. Snad to dopadne, zítra jdu na krev a budu se snažit dostat k doktorovi, tak pak dám vědět. Třeba se tam pak potkáme 😉
Budu ti držet palce, ať ti jich vytáhnou plnou kopu a máš jich dost. Drž se. Mě po tom teda hrozně bolelo břicho, ale pak jsem hodně pila a přešlo to. V sobotu na tebe budu myslet 😀

delf14
13. kvě 2010

děkuji fazde,já zas tobě.

liny
13. kvě 2010

Ahoj fazde,
já měla neúspěšný první IVF a na KET půjdu až po druhých MS (a to 10 DC) , prý je dobré aby se to tělo vyčistilo. Už mám za sebou první MS tak počítám,že koncem června půjdeme na KET 🙂 . Hlavu vzhůru vím,že je to těžké....ale äsi to tak má být a příroda si to zařídila sama...třeba by byly potíže později. Tedy takto se ukliňuji já. Drž se bude líp 😉

liny
13. kvě 2010

delf Kira je krásná určitě domů přinesla spoustu radosti a Tobě držím pěsti 😵

liny
13. kvě 2010

tak já už zase letím 😒 jsou to fofry Vám řeknu...ale na druhou stranu člověk nemá čas přemýšlet nad tím,že se to nepovedlo i když podvědomí mi to stále vrací...papa 🙂

delf14
13. kvě 2010

ahojky liny jsem ráda,že ses ukázala,chod častěji budeme rádi

fazde
13. kvě 2010

liny - děkuji ti, taky si to myslím. U nás to nejhůř nese manžel. Stále pátrá proč se to nepovedlo. Ale když se zítra protlačím k lékaři, tak se ho na vše optám, doufám, že nebudu muset čekat až na 2. menses. Zase budu vypadat jako blbka, že se na vše ptám... 🙄

fazde
13. kvě 2010

Delf - teď jsem až zaregistrovala, že máš nového pejska, je nádherný. Máš ho s průkazem? Teď bude v sobotu výstava psů v Hradci na Stříbrňáku tak se pojedeme podívat s manželem. Taky se rozhodujeme. Doufám, že nebude pršet a užijeme si to, alespoň se rozptýlíme. 😝 😝 😝

delf14
13. kvě 2010

fazde ptej se ptej se ono to fakt asi jinak nejde.pejsek je dobrá volba je to pak doma veselejší doma je bez papírů.

fazde
13. kvě 2010

Už si píšu na papírek, co všechno se ho chci zeptat. Tak ten se asi bude chytat za hlavu 😀 😀 😀
Jenom nevím jak s nechopenkou. V práci by byli radši abych zůstala na neschopence, ale já nevím zda na to mám nárok. Ono by to bylo asi i lepší, přece jenom jsem mezi malými dětmi a nejraději bych si je vzala domů. Asi bude lepší, když budu doma a budu vybírat pejska 😅

gabikri
13. kvě 2010

Ahojky 😉

Jsem 13dnů po ET embrya z darovaných vajíček.......bohužel mám stále test negativní......a asi už to tak zůstane. Chodím do CARu v Praze u Apolináře, mám ještě jeden pokus na pojišťovnu a rozhoduji se co dál. Má tady některá z Vás zkušenost s darovanými vajíčky a je těhotná? Dost přemýšlím, že změním CAR, ale nevím do kterého jít 😉

fazde
13. kvě 2010

Ahoj Gabikiri, vítám tě 😀

lenca78
13. kvě 2010

fazde - to je mi moc lito. A jses si jista, ze to je menses? Ja jsem totiz taky dostala 8. - 10. den menses a hodne silnou, az jsem si rikala, ze je po vsem, k tomu ty krece. A zatim mam test pozitivni. Pockej jeste na tu krev, nekde jsem to i cetla, ze holky mely negativni test, krvacely a prece se to nektere podarilo. Moc drzim palce.

lenca78
13. kvě 2010

Gabikri - zdravim te. Darovana vajicka tu mam asi jenom ja, ostatni holky se pichaji. Jinak ja chodim do Gennetu, zatim mam test pozitivni.

lenca78
13. kvě 2010

Gabikri - a kdy jdes na krev?

gabikri
13. kvě 2010

lenca : 17tý den po transferu mám testnout a do tří dnů se objednat na krev 😉 Můžeš mi napsat, kolik to v tom Gennetu stojí? 😉

fazde
13. kvě 2010

holky budu se loučit. Ráno budu brzo vstávat - jedu na tu krev. V 8. hodin tam mám být. Výsledky budou buď o pul 3 nebo když si zaplatím 100 kč tak v deset. Určitě Vám dám vědět. 😎
Pokud si dobře pamatuji, tak Ahojkyy jde zítra taky na krev. Tak držím pěstičky až jí to vyjde. 😉
Čauky všem a nashle zítra 😔

dasty79
13. kvě 2010

fazde - to mě je líto.Ale kámoška šla na KET hned po menstruaci.Byla plná hormonů, tak jí doktor řekl,že to je lepší.Kdyby měla stimulovat, tak se doporučuje počkat asi 3měsíce.Ale takhle budeš moct jít do KETu a určo se zadaří 😉
Pořiď si pejska a určo budou po KETu // 🙂

delf - tak Pregnyl a v so v kolik hodin jdeš na OPU????Budu na tebe moc moc myslet 😉

Tak já mám dnes za sebou 1.injekci Gonalu.Taky vás bolelo břicho, jakoby měla přijít ms?Přitom ms mám,ale taková bolest.Ne moc,ale trošku cítím bříško.Co budu říkat po týdnu stimulky? 😕

gabikri - vítej.Já taky chtěla jezdit k Apolináři,ale pro nás to je z ruky,tak jezdíme do soukr.CARu