IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

dasty79
16. kvě 2010

lenco - hlavně, že máš // na testíku, to je hlavní 😉 A jak se cítíš?

dasty79
16. kvě 2010

a že ti krásně roste hcg 😵

delf14
16. kvě 2010

leni jen at se pěkně udrží a ty odpočívej.
dasty j břicho vůbec necítila taky,taky jsem myslela,že tam nic nebude a bylo naštěstí teda

lenca78
16. kvě 2010

dasty - jsem relativne v pohode, nic nedelam, chodim jen do prace a se psem na prochazku. Ale mam casto bolesti v podbrisku, jako pred menses - tak nevim, jestli tohle je normalni. K tomu se mi ted zacala hodne tocit hlava a tak tri dny mam zaludek na vode. Jedine, co jsem schopna snit, jsou bily rohliky s maslem. Po vsem jinem je mi na zvraceni. Predpokladam, ze mi asi zacinaji tehotenske nevolnosti 🙂 Do ultrazvuku je to jeste daleko, jdu az 24.5. a vubec mi to neutika ....

A jak se mas ty? Jak jde pichani?

dasty79
16. kvě 2010

lenco - jo dík za optání, píchání jde dobře.Ale zítra přidávám ten Cetrotide .- tak jsem na to zvědavá...Ale musím si s tím nějak poradit.Bojím se, aby tam ve čt něco bylo...
lenca - tak to máš krásné těhotenské nevolnosti 😉 Buď ráda, aspoň víš, že jsi těhulka.Já bych taky chtěla blinkat 😀

delf -taky jsi necítila břicho?Já jen 1. den po té injekci - tak jsem si říkala o bože,jestli to bude takhle bolet a teď nic ☹

delf14
16. kvě 2010

já vůbec dasty necítila nic fákt,bylo mi to taky divné teprve až když jsem měla jít na opu tak jsem ho cítila

delf14
16. kvě 2010

kdepak je naše fazde holka jedna snad k nám bude chodit dál a marmar

marmar79
16. kvě 2010

delf - ahojky. Jsem pořád tady, akorát nemám teď tak nějak co napsat. Uvažuji, že bych šla zítra do práce. Dělám v kanclu, takže nic namáhavého a aspoň budu myslet na něco jiného. 🙂

delf14
16. kvě 2010

jé ahojky no nevím marmar,ale stejně na to budeš myslet jen se neboj to si jen myslíš,že né. 😀

lenca78
16. kvě 2010

marmar - ja jsem taky sla do prace, utika mi to pak mnohem rychleji. Doma se z cekani muzu zblaznit🙂

marmar79
16. kvě 2010

lenca - taky si myslím, že to rychleji uteče. Kolik dní po ET jsi šla do práce?

lenca78
16. kvě 2010

marmar - ja jsem sla 5. den po ET, ty prvni 4 dny mi fakt stacily, mame byt hlavne psychicky v pohode, ale ja se mohla doma zblaznit 🙂 Pro me zlata prace 🙂)

dasty79
16. kvě 2010

marmar - pokud máš v práci pohodu, tak běž do práce.To já mám samej stres a blázinec.Já bych určitě do práce nešla.Sice taky dělám v kanclu.Ještě loni to byla relativně pohoda,ale tento rok co máme nového šéfa to je jen stres.Tak já bych určo chtěla být doma.

delf14
16. kvě 2010

já už jsem doma 😀

ahojkyy
16. kvě 2010

ahojte baby. Tak som tu, skôr sa mi nepodarilo prihlásiť, ale ako som videla, liny pomohla / oznámila 🙂 dík liny 🙂
Výsledky som mala až v sobotu, HCG bolo 970 🙂 kontrola HCG o týždeň, no a UTZ resp. kontrola u Dr. Daněka 2.6..
A bojím sa, či to bude oki 🙂 chytila ma mánia a la: "nedostala som náhodou M? Nezačala som krvácať?" 😀 😕

delf14
16. kvě 2010

ahojkyy supr hcg gratulka 😉

ahojkyy
16. kvě 2010

🙂 dík

dasty79
16. kvě 2010

ahojkyy - tak to je nádhera.Krásné hcg.Moc gratuluju a moc ti to přeju 🙂

delf - kde jsi byla?

dasty79
16. kvě 2010

delf - jo ty už jsi na neschopence 🙂 já myslela, žes teď někde byla a že seš už doma 😀
Asi po těch hormonech mám opožděné reakce 😀 😀
delf - máš vycházky?

ahojkyy
16. kvě 2010

dík, dasty, dúfam, že sa to udrží. Stále sa na to viažem viac a viac. ahojkyy

delf14
16. kvě 2010

to je v poho dasty ty hormony jsou někdy hrozné 😀 nemám byla tam sestra čarodějnice tak jsem neříkala,ale zeptám se až půjdu na Et,jestli by to nebylo možné kvůl dceři.

dasty79
16. kvě 2010

ahojkyy - uvidíš, že bude vše tak jak má být 🙂 Musí! 😉 A tys měla 2 embryjka,viď?A cítíš nějaké nevolnosti?Ono je asi ještě brzo...

delf - zatím bez vycházek, to je naprd.Potřebuješ s pejskem na vzduch.a s holčičkou.

delf14
16. kvě 2010

když tam byla ta můra když mi vypisovala neschopenku tak se tvářila jak no nevím k čemu to přirovnat. 😠 tak to zkusím ve středu jestli to dopadne.když ono to je těžké s vycházkama správně to je rizikové,tak nač vycházky právě.no uvidíme ale příště se zeptám.

dasty79
16. kvě 2010

delf - jo rizikové to je,ale upnutá na lůžku nejsi a těhulkám se normálně dávaj neschopenky,aby mohly aspoň na ty prochajdy pěkně pomaloučku.Určitě ti je napíšou.

delf14
16. kvě 2010

já ještě nejsem těhulka 😀 uvidíme jak se s ním dohodnu zatím to bylo šilhanoj jedno vše 😠

ahojkyy
16. kvě 2010

dasty - ano, mala som dve. Myslíš, že sa chytili obe? Sestrička vravela, že to HCG je vysoké.
Nevoľnosti zatiaľ žiadne. Tiež čakám, čo sa bude diať 🙂

dasty79
16. kvě 2010

delf - nejseš těhulka,ale vycházky by ti dát mohli jako těhulce 😀

ahojkyy - právě, že mě připadne taky to hcg vysoké 🙂 Tipuju dvojčátka 😵

ahojkyy
16. kvě 2010

😀 Tak to veci naberú - rýchlejší spád 😀 😀

ahojkyy
16. kvě 2010

ja sa na dnes lúčim, tak zase zajtra. Pekný zvyšok víkendu. ahojkyy

lenca78
16. kvě 2010

ahojkyy - mas fakt pekne hcg. Moooc gratuluju.