IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

alenta10
16. kvě 2010

Ahoj holky...děkuji vám všem za milé přivítání,dobrá stránka a nabušená informacema!Píchám si denně 600Puregon,páč mám vysoké fsh,ale koukala jsem,že i ostatní holky tady jsou na tom podobně a to mi dodalo VÍRU!!!!!Super!!Jinak mám břicho(teda kožní řasu)samou modřinu,asi jsem na injekce pěkné kopyto!!!Zítra mě čeká první ultrazvuk a odběr krve a jsem zvědavá na verdikt!!!Pokud by jste měly nějakou radu nebo informaci,co mám vůbec po doktorovi chtít vědět,budu Vám tuze vděčná!§Pěkný večer Vám všem Alenta

delf14
17. kvě 2010

alenta vítej tady prosím tě kolik máš to fsh zvýšené já ho mám pávě taky to je ten hormon co značí,že selhávají vaječíky,že?!a pokud chceš něco vědět ptej se nás a my rádi odpovíme já byla tady taky holkám vděčná za odpovědi.tak se kloidně ptej 😀

ahojkyy
17. kvě 2010

ahojte baby, pekné ránko.
alenta - Dr. by Ti mal povedať, koľko je tam zhruba folíkov a aké veľké. Ako na hormóny Tvoje telo reaguje, či je potrebné upraviť dávky hormónov, alebo nie. Možno Ti pridá ďalší liek - injekcie, iný druh, zvyknú sa ku koncu stimulácie kombinovať. Kedy prídeš na ďalší UTZ. Na termín OPU je ešte skoro, to Ti povie tak ďalšiu UTZ kontrolu. Tak držím palečky 🙂

Ináč tie modriny mi zmizli ku koncu "čakacieho obdobia" po ET.. stačí, že trafíš žilku a je to, ako by Ťa manžel mlátil 😀

ahojkyy

delf14
17. kvě 2010

zdar ahojkyy jak je kočko.

petulke
17. kvě 2010

ahoj holky, přeji krásný den.
delf - tak kdy bude et?
ahojkyy - omlouvám se za ten pátek, ale dr. mě chtěla hned vidět. promin ☹
Máme docela vysoké hcg! Asi se ujmuly dvojčátka. 😵

delf14
17. kvě 2010

tak kolik máš teda petulke?no teoreticky ve středu by měl být dnes volám jak se daří bojovníkům snad jo snad mi nějýký zůstane

petulke
17. kvě 2010

delf - to je dobře že je nechají dlouho kultivovat. aspon si jsše jistá, že vloží kvalitňouše 🙂

ahojkyy
17. kvě 2010

delf - dík, je ok, ale mám strach, aby sa miminko - a dobre vyvíjali. Držím Ti palečky 🙂
petulke - jak sa cítiš? Čo Ti povedali? Máme takmer rovnaké HCG 😀

ahojkyy
17. kvě 2010

aj trojčatká, len nech sa držia a pekne vyvíjajú 🙂 😉

petulke
17. kvě 2010

ahojkyy - mno mám už dneska pocit že to ustupuje, ale nevím, nevím. nemůžu se dočkat na čtvrtek a mudr mi řekne jak jsem na tom. jinak zatím na sobě nic nepociťuji akorát větší hlad. 😀 Pořád musím ještě k tomu vypít 4l vody. tak jsem jak pučmeloud. A ja se cítíš ty?

ahojkyy
17. kvě 2010

ahoj petulke. Ja mám kontrolu na krv v piatok, následne 2.6. UTZ.
Tiež sa teším, dúfam, že sa miminko - á dovtedy udrží - ia 🙂
Ja som vkuse unavená, len by som spala. Trošku pobolieva podbruško, ale minimum, skôr vtedy, keď sa dlhšie prejdem a tak. WC - s tým si tykám 🙂 som tam tak každých 15 minút, ale to je pitným režimom.
Aké vyšetrenia čakajú vo štvrtok Teba? Petulke - ako si myslela to - ustupuje to, čo ustupuje??

ahojkyy

ahojkyy
17. kvě 2010

petulke - mala si predtým podobné pocity? Alebo bolo niečo iné? ahojkyy

petulke
17. kvě 2010

ahojkyy - ustupují ty bolesti prřed čuráním a dosedáváním. v noci jsem chodila na zachod s krecemi. jak jsem psala mudr mi v patek řekla, že tím že mi roste hcg, se ještě víc rozvýjí hyperstimulační syndrom. tak mám takový pocit že ustupuje. já si taky se záchodem tykám 😀 , ve čtvrtek pouze utz, a jsem zvědavá jestli už ty moje vaječníky se trochu změnší oproti pátku. Měla jsem je ve velikosti 8 cm.

petulke
17. kvě 2010

ahojkyy - minula jsem nešpinila a neměla jsem ten hyperstimulák, ale myslím že je vše stejné jako minule. prsa mám citlivé. a taky pořád spinkám.

petulke
17. kvě 2010

to lenca už má příznaky! 😀 ale co garp? ta se tady dlouho neukázala.

ahojkyy
17. kvě 2010

hm.. garp som nevidela.. to je pravda.

garp776
autor
17. kvě 2010

ahoj holky,
o víkendu jsem měla zase ten hnědý hlen, tak jsem radši skočila do Car...takže mám drobný hematom, dostala jsem inkjeci proti krvácení a na UTZ byly 1x 5mm a 1x 3mm -oba se srdeční akcí..za týden další UTZ..tak snad budou silní..

a co vy testíte ještě?

ahojkyy
17. kvě 2010

super garp! 😉

delf14
17. kvě 2010

tak holky hlásím zprávy teda tak všech pět přežilo dvě zamazili a tři nechali máme se rozhodnout ale já vobec nevím jestli dvě nebo jen jedno.
garp no supr hlavně že je vše ok

ahojkyy
17. kvě 2010

delf - jasne, že dve!

eustoma
17. kvě 2010

ja som bola rozhodnuta pre dve, ale mali sme iba jedno. takze mam jedno.
no rozhodne ak sa na dvojicky necitis, tak radsej jedno. ale ked si myslis ze dvojicky by nevadili, tak radsej dve, lebo je vecsia sanca ze sa aspon 1 uchyti.

dasty79
17. kvě 2010

Ahoj všem.

delf - no vidíš, já to říkala, že se bude vyvíjet všech 5 bojovníčků.Tak už víte kolik si dáš do bříška????

delf14
17. kvě 2010

bavíme se o tom ted dasty a co ty zvládla jsi injekci

petulke
17. kvě 2010

ahojky garp - to jsem ráda, že jsi se ozvala, měla jsem strach jestli je vše ok. A jak se cítíš? už pocituješ na sobě ten jiný stav??? 😀 Držím palečky aby se nadále drželi dva bojovníčci.

petulke
17. kvě 2010

delf - jasně že dvě. aspoň máš větší šanci 🙂

petulke
17. kvě 2010

eustoma kdy budeš testit?

dasty79
17. kvě 2010

delf - taky bych asi volila dvě 🙂 Určitě je to větší šance, že to vyjde 🙂

delf14
17. kvě 2010

já vím holky ale nedokážu si to teda představit teda mít dvojky 😀

petulke
17. kvě 2010

delf- abych řekla to já taky, navíc na to budu s přítelem sama, s prarodiči nemůžu počítat, jsou daleko. přes celou čr. ale musíme si věřit, že to zvládneme. 😉

delf14
17. kvě 2010

no aspon nejsem sama petulke 😀