IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

liny
21. kvě 2010

ahoj holky,

ahojkyy to je krásné HCG gratuluji k dvojčátkům 😎 jen tak dál
lenčo a petulke i Vám posílám velkou gratulaci a't se mimísci drží a petulke fakt pěkný kočárek 😀 dobrý vkus
delf jak se cítíš? odpočíváš?

holky já Vám tak závidím, všem se to povedlo a hned duo ..... já tady fakt nakonec zůstanu sama 😔 . Já vím...hlavu vzhůru, podruhé se to určitě povede............. ale víte jak to je a jak to člověk cítí když věří v úspěch a ono nic.

delf14
21. kvě 2010

ahojky liny.nezávid než se naděješ budeš mít taky v bříšku uvidíš.
lenca gratulka k srdíčkám
ahojkyy supr hcg tak vidíš vše je tak jak má být 😝
liny zatím se necítím nijak chvilku odpočívám ted jsme byli na procházce s kirou začínáme jí cvičit už

dasty79
21. kvě 2010

Ahoj holky.

delf - na procházce?není to brzo?

lenca - velká gratulace ke 2 srdíčkám 🙂

ahojkyy - pěkně ti hcg roste, super 😵 😵 😵

liny - jak se máš???

dasty79
21. kvě 2010

Alenta - kdepak jsi?Jak dopadla dnešní kontrola???Kdypak bude OPU?Budeš se mnou bojovat v po?Nebo ti to posunuli?

delf14
21. kvě 2010

ahojky dasty.si povíme jo až budeš po et jak dlouho vydržíš ležet 😀 😀 počítám necelé dva dny a už budeš něco dělat,tak zítra pegyl jupí a už se blížíš do finiše

petulke
21. kvě 2010

Lenca 78 - supeeer 😵 , to jsem moc šťastná a ráda, že se takhle krásně daří. Myslím, že potom založíme klub čekání dvojčátek na vánoce. Aspoň mi to takhle doktorka říkala, že dvojčátka se rodí dřív 😉 Leni řekla ti v kolikátem jsi týdnu? A co to špiněni? Je všechno ok?
Ahojkyy - to vypadá taky na dvojčátka 😀

dasty79
21. kvě 2010

delf - jo zítra pojedu na pohotovost,ať mě tam bodnou ten Pregnyl.Jo docela to letí,ale do finiše je ještě daleko....
To ty se blížíš do finiše - ty už jen čekáš na //.Už víš, kdy budeš testit????Nebo vydržíš na krev?

Fakt samý dvojčátka 🙂 To je krásný 🙂 Já chci takyyyyyy 😲 😲

delf14
21. kvě 2010

no chci testnout 25 ale jen z toho důvodu abych věděla,že pregnyl bude pryč víš mě se v těle drží vždy těch 12 dní.právě,hajzlík jeden mě se vždy drží hodně dlouho.

lenca78
21. kvě 2010

Ahoj holky, uz jsem doma v posteli, musim nastolit lepsi klidovy rezim, kdyz mam trochu problemy. Vsem dekuju za gratulace, snad se udrzi dalsich 30 tydnu 🙂

petulke - jsem dle utz 6+2 a na kontrolu jdu zase 31.5., ale uz ke sve gynekolozce. V CARu se dneska se mnou rozloucili. ty jsi jeste v CARu nebo uz taky ne?

dasty, liny - nebojte, vy budete mit taky brzo mimco v brisku, moc bych vam to prala

delf - vy uz zacinate s vycvikem? tak napis, jak vam to jde. A hlavne at se i u tebe dari embryum.

delf14
21. kvě 2010

jo jo lenco to už se musí pomalu ale jistě ono to bude trvat tak tři roky než to bude vše ok,ted si hlavně musí zvyknout na řemínek a že nemůže být po jejím a na své jméno si musí zvyknout

lenca78
21. kvě 2010

delf - uplne ti to zavidim, to musi byt sranda trenovat stene. Ja tu nasi potvurku znam od jejich 5 let, ale porad premyslime, jestli si nevezmeme k ni jeste jedno stene - aby na stari trochu ozila. Tak uvidime. Prece jen to jsou velci psi 🙂.

delf14
21. kvě 2010

to jo hlavně to chce mít nervy na to a nepolevit být důslední a nelitovat

delf14
22. kvě 2010

nikde nikdo dasty tak dnes poslední dobanec od pregnylu už se ti to blíží moc na tě myslím holka.my byli venku na procházce cvičíme už kiru,ale to už jsem psala,akorát jsem nepsala,že to je tvrdohlavec teda holky s ní bude práce 😝 ted jsem se šla trochu atáhnout cítila jsem trochu podbříšek tak jsem se šla natáhnout

dasty79
22. kvě 2010

Ahoj kočky.
Koukám, že je konečně sluníčko, tak toho každá využíváte 😎 To je správný.Taky jsme celej den venku.
Za chvíli jedem k našim na kafčo a cestou zpět se stavím na gyndě na pigárko 🙂
Zítra bych prej měla být víc v klidu, mě říkal dr.,aby se vajucha neuvolnila .....Tak to snad zvládnu.
Taky jste se den před OPU víc šetřily?A jak ostatní prožíváte sobotu?

delf - tak to máš hodně práce s Kirou 🙂ale aspoň se zaměstnáš a nemyslíš na mimísky a oni se pěkně zavrtávají a ty se tolik nesleduješ.Určitě ji pěkně vytrénujete 🙂Kája pomáhá trénovat?

lenca - jo ty radči víc odpočívej, ať jsou oba mimísci pěkně zavrtaný 🙂 A tak už nešpiníš?

A kde máme ostatní????????????

delf14
22. kvě 2010

ahojky dasty mě to nepřijde,že bych se šetřila v den OPU asi tak normál 😅 no práce tak normál akorát zkouší jestli jí to projde nebo né,ale má smůlu neprojde.no odpočívám jen když začínám cítit bříško a teda když zavedu utrouš,jinak bych v posteli neležela říkám si že když se to má chytnout chytne se někdo leží těch 14 dní a stejně to nedopadne.

marmar79
22. kvě 2010

Ahojky holky! Tak jsem přidal do alba fotku testíku. Co myslíte, že by?

delf14
22. kvě 2010

no já nevím marmar 😢 no jasně,že to je ono jak dlouho že po jsi po ET?gratuluji.napiš si to do profilu at víme podle čeho se máme řídit at se nemusíme stále ptát,jak to mám já,kéž bych tak našla taky takovou čárku 😒

delf14
22. kvě 2010

holky Et se počítá až od ruhého de nebo jak?když jsem byla na ET 19.5.mám to počítat až od 20.5.jako první den nebo hned toho 19.5.?

viktoriekaterina75
22. kvě 2010

Den ET jako 0... 😉

delf14
22. kvě 2010

díky

dasty79
23. kvě 2010

Ahoj holky. 🙂
Taky je u vás tak krásně?To je paráda - to sluníčko - krásně to nabíjí 😵

marmar - máš krásný testík s // 😵 superPotichoučku gratuluju 😵

delf - ne v den OPU,ale před OPU.Mě dr. říkal po píchnutí Pregnylu až do OPU opatrně.....,aby se vajíčka neuvolnily předčasně.
Tak radči nic na zahrádce dělat nebudu,abych si to nějak nevyčítala.Jinak budu fungovat normálně. 🙂
A tak bříško cítíš?To se asi mimísci pěkně zavrtávají 🙂

delf14
23. kvě 2010

zdar dasty já vm že jsi nemyslela v den OPU ale před já na to nějáko nemyslela,že byych se měla šetřt,ale nic jsem nedělala 😕
no dnes bříško teda fest snad to nevěští nic zlého.na kolikátou že jdeš zítra dasty?

dasty79
23. kvě 2010

Tak se celej den poflakuju na sluníčku 🙂
Zítra tam máme být v 8h a říkali mě,ať počítám s tím, že tam tak do 10.30h budem.Nevím proč tak dlouho,ale to je jedno.
Delf - radči odpočívej,buď pěkně v klídečku.Tohle období je nejdůležitější.Myslím, že okolo 5.dne se zavrtávají 🙂

delf14
23. kvě 2010

tak doufám dasty že si vzali vrtačku aby se pořádně zavrtali 😀 no víš jak jestli vás tam bude víc tak by jsi to měla jak já je lepší počítat s tím,že tam budeš déle než já si najivně myslela,že o půl deváté přijdu na řadu 😝 tak to budu na tebe myslet moc moc.

eimmy
23. kvě 2010

ahoj holky, můžu se zeptat ...?? asi jste měly před IVF IUI že..? když bylo neúspěšné začaly jste stimulovat následující cyklus na IVF nebo jste měsíc měly pauzu a ještě od kterého dne se cyklu se stimuluje na IVF???

delf14
23. kvě 2010

eimmy přesně jak píšeš po neúspěšném iui jsme začali hned ivf záleží taky jaký pak budeš mít protokol víš 😉 podle toho se začne stimulace

dasty79
23. kvě 2010

delf - díky, že na mě budeš myslet 🙂 Seš moc moc hodná.Já se ale bojíííím 😒
Ale musím to zvládnout,že?hlavně aby byly kvalitní vajíčka a pěkně se oplodnily a vyvíjely.... 😵

ahoj eimmy - já byla 2x na IUI a neúspěšně,tak jsme pak hned byli zažádat o IVF a od 2.dc jsem začala stimulovat.
Někde se čká na schválení pojišťovny, někde ne.....Taky jdeš do iVF?

delf14
23. kvě 2010

to věřím,že se bojíš já se bála taky takže tě chápu jediné co ti mohu napsat je fakt ten,že to nic není nebolí to až pak možná trochu,ale pak fakt hodně pij ale dost jo hned od toho dne.

eimmy
23. kvě 2010

jj půjdu do IVF.. 12.5. jsme byla na IUI ale dnes test negativní jsem realista a vím že to nevyšlo... hnedka toho 12.5. jsme zažádali o IVF takže by mělo být schválené nějak začátkem června... takže nebyla nutná pauza mezi IUI a IVF???

delf14
23. kvě 2010

ne né žádná pauza není potřeba záleží vše na pojištovně jak rychle to schválí 😉