IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

petulke
27. kvě 2010

@delf14 kde pak jsi stím testem? nebo máš tak plný koš, že ho nemůžeš vyšmátrat? 🙂

dasty79
27. kvě 2010

Asi ho nemůže vyhrabat a nebo pořád čeká na pošťačku, až dorazí s tím pokemrovaným testem 😀

petulke
27. kvě 2010

😀

natulaaa
27. kvě 2010

holky mužu se k vám přidat?dnes jsem přišla z laparky,odstranovali mi cystu vaječník a vejcovod a zbyl mi jen pravý vaječník a vejcovod,ale vejcovod je bohužel těžce pruchozí,takže mi dr řekl ,že nejlepší varianta umělé oplodnění,já už byla jednou těhu v září ,ale skončilo to v8 týdnu zamlklým potratem a zároven se mi naplnila cysta na 15 cm,takže jsem měla v břiše balon,který mi právě utlačil ten muj vejcovod,tehdy udělali punkci cysty ale proto,že zase rostla,tak jsem byla na te laparce,já jsem z Opavy,chodím přímo k primáři a ten spolupracuje s UNICOU v Brně,Manža má 100% spermiogram,a já jsem ze všeho strašně vyplašená,protože vubec nevím co nás čeká ,ještě před týdnem jsem plánovala normální otěhotnění a ted se dovídám toto,takže to zatím zpracovávám a doufám,že mi poradíte a přijměte mě mezi sebe 😔

dasty79
27. kvě 2010

ahojky natulaa - vítej 🙂 To mě mrzí co tě potkalo,ale určitě se po IVF zadaří - koukni co tady je těhulek a hlavně co jich čeká dvojčátka 😲 😲 Určitě ti s čímkoliv poradíme.Já jsem chodím hrozně ráda, protože jsem kolikrát úplně na nervy a holky mě uklidněj a jsou mě velkou oporou 🙂 Díky všem holky 😵

ahojkyy
27. kvě 2010

natulla - ahoj
petulke - strasne unavene. Teraz som poobede, tak si kus schrupnem 🙂 citim trosku zaludok, ale rovnako ako Ty nezvraciam. Len mam stale pocit, ze budem.. Uvidime toho 2.6. na kontrole, snad to bude oki.
dasty - ziadny strach. Tiez som z toho mala blby pocit. A este - mne sa z 9 vajicok oplodnilo 8, na druhy den ich bolo len 7, nasledne sa vsetky vyvijali pekne, super a ine superlativy som pocuvala v telefone od sestričky, no a keď prišiel deň ET - 5. deň, vyšla nám PK, tak ostali len dve - jedno super, druhé slabšie. Dôvod - vraj nikto nevie, prečo sa tie konkrétne prestali vyvíjať. Nechaj to tak, proste to neovplyvníš. Teš sa, že vyberú práve to / tie dve, ktoré budú najsilnejšie a zvýšia tak šancu otehotnenia. A ukľudni sa, práve Tvoje telo je to, kde budú embryjká naďalej žiť, tak musí byť pripravené pre ne 🙂
delf - tak čo?

ahojkyy
27. kvě 2010

petulke - berieš prednison?

delf14
27. kvě 2010

ahojky holky já ještě netestila nebyla jsem pro test tak se omlouvám ale od dvou mám vycházky tak sfrknu k našim tam mi kamarádka poslala ten test,teda pokud nebude pršet jinak se nehnu z baráku.
vítám mezi námi Natulaa at se brzy zadaří

ahojkyy
27. kvě 2010

delf - tak to vydrž a urob si ho rovno z ranného moču, to bude istejšie..

delf14
27. kvě 2010

dasty já jich měla je pět a vidíš dva bojovníčci vydrželi teda doufám,že se zakousli 😖 neboje dnes testnu slibuji 😝 já myslím,že zítra už pofrčíč pro dva bojovníčci uvidíš mám takového tucha

dasty79
27. kvě 2010

ahojkyy - tos napsala pěkně děkuju 🙂 dobře, už to neřeším a uvidím co zítra.

delf - tak my tady od rána pořád nakukujem a tys ještě netestla?????No to snad ne.Ty nás umíš pěkně napínat!
To se teda nedělá - ty ty ty!!!! Ok, tak zítra ráno?

delf14
27. kvě 2010

no ahojkyy jakmile mám doma test tak ten dloúho nevydrží jen tak ležet v šuplíku,ale dnes mě teda nějako začalo as bolet břicho na krámy 😖

dasty79
27. kvě 2010

Jo tys měla 5,ale ze šesti a mě pořád nějak ubejvaj...

delf14
27. kvě 2010

moc se omlouvám ráno jsme jeli s kirou na očkování hned jí vytáhli dva klíštáci a dali ám tu vodičku na ně co se dává mezi lopatky tak snad bbude mít efekt a zabere.

dasty79
27. kvě 2010

delf - to se roztahuje děloha 😉 a teď už vydrž do rána a testni z ranní moči 😉

delf14
27. kvě 2010

mě taky ubyli dasty dva takže už mám jen dva mrazáčky

delf14
27. kvě 2010

hele když si pojedu pro test tak to ho jen tak nenechám ležet v šuplíku na to zapomen 😀

ahojkyy
27. kvě 2010

delf - no, z rannej moči by to bolo istejšie, je tam predsa vyššia koncentrácia HCG.
dasty - tak aj ja som sa cítila blbo. Dokonca som chcela po ET, už z domu 😀 volať do Gennetu, čo mi spravili s tými ostatnými! a jak to mohlo byť! Cítila som, ako by mi zabili deti.. lebo som išla ráno tam, prišla na transfer a zrazu mi povedali, že ich nie je 7, ale len dve. Deň pred tým mi vraveli, že ich je 7 super.. ale potom som sa proste začala sústrediť na tie, ktoré mám v brušku, nechcela som to celé pokaziť nervozitou.. a prešlo to. Fakt to neovplyvníme.

dasty79
27. kvě 2010

delf - myslíš frontline ampuli?tu my máme taky a super!ale jen tak měsíc a pak zase musím koupit novou.Ale fakt dobrý.Občas po ní klíšťata lezou,ale nezakousnou se 🙂

dasty79
27. kvě 2010

delf - ty seš teda vtipálek 😀 tobě 2 ubyli, protože je máš v bříšku 😀 To se nedělá, ještě si ze mě dělat srandu!!! 😝

ahojkyy
27. kvě 2010

delf - alebo testni teraz aj ráno :D

dasty79
27. kvě 2010

Koukám, že všechny to pořádně prožíváme 😉 Ale tak to má být....

dasty79
27. kvě 2010

No to je fakt - testni te´d a pak ráno zase 🙂 Teda až po tom, co si vyzvedneš ten pokemrovaný testík 😀

dasty79
27. kvě 2010

tak kup testíků víc,ať vidíme jak ti čárečka sílí

delf14
27. kvě 2010

jo jo dasty to je asi ono ty kapičky tak to je fajn,že to bude fungovat ono každý den tahat dvě klíštata je docela opruz.

delf14
27. kvě 2010

teda tady zas leje to je děsné 😠

petulke
27. kvě 2010

ahojkyy - jojo beru prednison, ale už ho má asi jen na dva dny.
delf -???
Zdravím novou natulaa! Tak ať se ti mezi náma líbí.
Dasty nestresuj se!

petulke
27. kvě 2010

delf - joooooo, kup si jich více 😀

delf14
27. kvě 2010

jo a lékárník na mě bude čučet jak na magora co 😀 taky beru ten prednison

ahojkyy
27. kvě 2010

delf, petulke - a neobjavili ste krv v stolici, resp. slabo z konecnika? Lebo me v Gennete tvrdia, ze to je ok, ze davka je nizka a kym to nezacne krvacat, tak v pohode. Ja to tak raz za tyzden a potom zase o tyzden mam. Vcera som sa zlakla, myslela som najprv, ze to je m.. nasla som krv na intimke. Ale bolo to presne toto.