IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

liny
14. dub 2010

ano ano proběhlo ISCI aby to bylo co nejjistější

garp776
autor
14. dub 2010

tak to je nádhera, 7 oplodněných vajíček. Kolik si měla folíků -15? (tiše závidím 😉

liny
14. dub 2010

bylo 15 folíků jsou to nervičky jako blázen

liny
14. dub 2010

garp u Tebe něco nového?

eustoma
14. dub 2010

7 vajuch nadhera. gratulacia, nech sa pekne mrnousy vyvyjaju.

garp776
autor
14. dub 2010

u mě nic..až zítra kontrola 🙂 no na 15 folíků to už nevytáhnu, ale třeba 5 😔

liny
14. dub 2010

eustoma děkuji 🙂 kéž by to takto šlo i dále a vše vycházelo,zatím si vedeme dobře tak budu dál doufat v dobrý konec "respektive začátek něčeho nového" 😵

liny
14. dub 2010

garp já byla nadopovaná gonalem ,jinak z předchozích let jsem těch folíků také moc neměla

garp776
autor
14. dub 2010

liny:já mám gonal také...kolik si měla jednotek?

liny
14. dub 2010

garp měla jsem dva dny 265,pak 4 dny 225 a poslední dva dny 175,5

garp776
autor
14. dub 2010

aha..já měla první den 225 a do těď jen 150, ty už jsi stimulovala někdy předtím, není to tvé 1.IVF?

liny
14. dub 2010

tohle je moje první IVF včetně stimulace a všeho okolo

garp776
autor
14. dub 2010

aha, no tak to jsem špatně pochopila větu : jinak z předchozích let jsem těch folíků také moc neměla

liny
14. dub 2010

jeje to se omlouvám špatně jsem to napsala.... z předchozích let bez jakýchkoliv léků....

garp776
autor
14. dub 2010

tak to joo, v tom případě je 15 folíků a 7 životaschopných vajuch obrovský úspěch! No nevím, jestli jsem neměla toho gonalu píchat také víc..ovulku jsem měla vždy normální a folikuly taky byly při předcházejících IUI. No nebudu to hrotit, zítra se uvidí

liny
14. dub 2010

každopádně budu držet pěsti ať Ti kontrola vyjde co nejúspěšněji a dej vědět jak jsi dopadla, já nevím proč mi doktor naordinoval vyšší dávky,asi dle ultrazvuku když viděl že tam nic pořádně nevidí 😉

eustoma
14. dub 2010

som si naplanovala zajtra ze skocim na krv a skusim zistit, co a ako som na tom. ale vyzera to tak, ze uz ivf v aprily nestihneme. nevadi, hned sa zapojim do majovych ivf 😉.
holky drzim vam palecky, nech bojivnici sa pekne drzia.

garp776
autor
15. dub 2010

eustoma..tak dej vědet, jak to s tebou vypadá..

eustoma
15. dub 2010

na krv idem vecer, ja urcite napisem. inak mrska nikde. a uz teda je to 19 dni po ovulke, cize 4 dni po termine ako som mala dostat mrsku. hned ako budem daco vediet, napisem 😉.

liny
15. dub 2010

dobré ráno 🙂

eustoma držím pěsti 😵

eustoma
15. dub 2010

liny diky.
popravde obe spravy su dobre 😉. teda bud dorazi mrska a konecne zaciname stimulovat. alebo som tehu a uz stimulacia neni potreba 😉. sa normalne tesim. nech je to akakolvek odpoved.
samozrejem bola by som radsej ze som tehu 😉.

ahojkyy
15. dub 2010

ahojky holky, tak to musím velé dočítať, čo ste stihli napísmenkovať som nestíhala posledné dni, hlavne včera..
tak je hlásim dnes sa mi rozjela menštruácia a zajtra začínam stimulovať, takže koncom dubna prvé IVF. Snáď sa to podarí.. dnes som už mala krízu, ale manželík to zase "nežne" zakríkol" nech sa neplaším. Hneď mám pocit, že preháňam, že to je skoro. Holky, aj Vy máte z manželov pocit, že to prežívate samy? Koľko - jak dlouho sa snažíte? ahojkyy

eustoma
15. dub 2010

tak moj manza to preziva so mnou. niekdy to preziva viacej ako ja, inokedy zase ja.
teraz sme nervozny obaja. ja som ani v noci nemohla spat, v kuse som sa budila. tak uvidime.

ahojkyy
15. dub 2010

to liny: len si predstav, že by ti ponúkli 7 miminek 😉 to by sa Ti málo už nezdalo 😀 DRžíM PALCE!
to eustoma: som tak zvedavá, ako dopadneš 🙂 tiež som dúfala, že to možno takto náhodne "dopadne" ale nejak .. to nedopadlo :D tak to s tým manžom ti závidím. Ono len nechce, aby som sa s tým sama trápila. Asi som ja sama precitlivená..

liny
15. dub 2010

Tak o přecitlivělosti bych mohla napsat román 😀 přítel je ze mě někdy úplně hotový,ale nadruhou stranu to chápe. Prožívá také vše semnou,ale stejně mě může uklidňovat jak chce a já mám svoji hlavu a své myšlenky...jsem trochu beran.
Zítra budu volat do CARu abych se dozvěděla zda ET bude v sobotu nebo v neděli, nevím jestli dnes vydržím tam nezavolat abych zjistila jak se embroušci vyvíjejí....

garp776
autor
15. dub 2010

ahoj, tak jsem zpět z folikumetrie, a mám o 2 folikuly víc, takže 6 celkem a v pondělí OPU 😝 . Můj přítel to asi taky prožívá, ale snaží se to nedávat najevo.. 😎
Liny..absolutně tě chápu, být bez informací tak dlouho..kdyby si tam zkusila zavolat, myslíš, že by ti tu info dali? U nás se volá na recepci a pochybuju, že by se recepční přetrhly, aby to na embryologii zjišťovaly. Ach jo, čekání je děs.

dasty79
15. dub 2010

ahoj holky - taky mě čeká IVF.Jak jste dlouho čekaly na schválení žádosti???????

garp776
autor
15. dub 2010

ahoj dasty..já čekala jeden cyklus, který jsem vyplninila jedním neúspěšným IUI..myslím, že to u VZP trvá tak 14-21 dní

delf14
15. dub 2010

teda dasty ty jsi se přestěhovala sem jo?! 😀 mohu taky holky já mám ted první ivf a začínám dlouhý protokol teda aspon myslím na papíře to je napsané

delf14
15. dub 2010

jé garp tak to je fajn,že ještě narostli no supr tak budu držet pěstičky a ty jsi měla jaký protokol?