IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

delf14
3. čer 2010

no taky to není jasé dasty kamarádka z diskuze jí taky bylo blbě a říkali jsme jí,že to je dobře,že ví že je vše ok a nebylo eměla srdíčko jen prázdnou dutinku takže ono nemáš nikdy vyhráno a to je to smutné

dasty79
3. čer 2010

já vím delf, příroda si to stejně udělá jak chce.......

delf14
3. čer 2010

přesě ona příroda asi ví než aby to bylo postižené tak at se to radši nepovede,bylo by to kruté ,ale je to tak

dasty79
3. čer 2010

Jo jo souhlasím s tebou.ale radči přehodíme list - ty si to teď užívej a nemysly na nic špatného.Jasný? 😝

delf14
3. čer 2010

jasnačka 😉

ahojkyy
3. čer 2010

baby, tak ja Vám zlepším náladu, kuknite na toto: http://www.babycenter.com/2_inside-pregnancy-we... na začiatku je reklama, ale potom je to zaujímavé, pekné 🙂 tá tvárička na konci 😀

delf14
3. čer 2010

jé ahojkyy to je nádherné teda

ahojkyy
3. čer 2010

však? 😉

dasty79
3. čer 2010

ahojkyy - to je nádhera 🙂 🙂 🙂

ahojkyy
3. čer 2010

😀
petulke - kde sa flákaš? Daj typ na nejaké iné dobré fórum, kde tráviš čas 😉

petulke
3. čer 2010

ahoj holky, já tady měla včera návštěvu, musela jsem je dostatečně uhostit a pod. přítel je na vojenském cvičení na doupově, tak jsem na to byla sama a já dnes dospávám ☹ celý den polehávám a občas kuknu co písáte 😅

ahojkyy
3. čer 2010

petulke - hm.. mňa čaká tiež taká "menšia" návšteva, ostanú 10 dní. Už teraz sa toho bojím, dúfam, že to zvládnem. Jednak som neskutočný introvert, strážim si súkromie a jednak stále spím, neviem, či to zvládnem 😝

petulke
3. čer 2010

delf gratuluji ke krvičce, neboj asi tam bude jeden a hodnota poroste., ahojky, super že máš srdíčko, ale já myslela že budou dvě 😒 ale to nevadí, možná o tak má být. uvidím co řekne mudr mě. ach jo jenže já se té kontroly asi ani nedočkám. ahojkyy jak se cítíš? pocituješ něco? nevím jestli by se už nemělo pomalu vydouvat bříško, nebo je ještě brzo? Mám strach že se to zastavilo. Dokud neuvidím další utz, tak nebudu klidná. 😢

petulke
3. čer 2010

jejda na 10dní??? To se docela unavíš, nechceš to odřeknout? a kdy se ti má vrátit polovička?

petulke
3. čer 2010

jo a ten klip je suprovej 😀

petulke
3. čer 2010

jdu si zase lehnout. oči mě šíleně štípou, jako po nějakém flámu. 😒

ahojkyy
3. čer 2010

petulke - už je späť. Práve, že to bude jeho kamoš, no a chce mu pomôcť s ubytkom, Praha je predsa len dosť drahá..ale pre mňa to znamená variť a starať sa 🙂 ale tak snáď to vo dvojici zvládneme.
baby, jak vlastne prežívajú tie Vaše polovičky tehotenstvo, sú s Vami? Ten môj mi pripadá niekedy ako - Simpson, včera som sa s ním akurát handrkovala 😀

ahojkyy
3. čer 2010

petulke - jo a bruško. Tak trošku ho mám, ale to od stimulácie. Tam som mala ešte väčšie, tak neviem. Manžel tvrdí, že mám väčšie prsia, mne sa nezdá 😝 no a je mi špatne, snáď dnes nie, zvolila som inú taktiku, chlipkám džús 😀 asi dva dni som zjedla masnejšie jedlo a zvracala som, ale inak nič. Neboj, prečo by sa to malo zastaviť? Je a bude to oki 🙂

ahojkyy
3. čer 2010

jo, po flámu 😀 😝

ahojkyy
3. čer 2010

a to si ešte pozrite to druhé video vpravo, ako sa hýbe to dieťatko, pretiera si oko ručičkou 🙂
ale to očakávané srdiečko na tom prvom je super 😀

ahojkyy

ahojkyy
4. čer 2010

tak vidím, že je tu živo 😀 asi bude potrebné založiť IVF květen 2010 😉
všetkým, čo sa tu ukážu, prajem krásne ránko 🙂

ahojkyy

delf14
4. čer 2010

ahojkyy no jo je to tu nějako mrtvé že nikdo k nám nepřijde ach jo. 😀

petulke
4. čer 2010

ahoj ahojkyy!! taky mi příjde že je tady mrtvo, ale asi stim nic nenadeláme

petulke
4. čer 2010

ale konečně vylezlo sluníčko!!!

delf14
4. čer 2010

já se večer pobudla děsnou bolestí břicha myslela jsem,že jsem dostala krámy no naštěstí é ale ta bolest byla hrozná ☹

petulke
4. čer 2010

nebo spíš založit čekáme miminko v lednu 2011

delf14
4. čer 2010

😀

petulke
4. čer 2010

delf já taky měla včera kolem 10,30 bolesti jako před ms, ale mě stačila změnit poloha a bylo to ok. naštěstí, ale měla jsem děsnej strach. ☹

petulke
4. čer 2010

jako ve 22,30

petulke
4. čer 2010

nebo ledňáčci 2011