IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

delf14
7. čer 2010

@ahojkyy určitě né to by jinak nepsali,že se to může brát
marcela podívej se na mé testíky mám je ve foroblogu
no jo petule zase sekat to víš minule jsem to nepokesala elé nechtělo se mi

ahojkyy
7. čer 2010

ježiši, petulke, tak ja ti prajem, nech si dnes potykáš so záchodovou misou, ešte budeš ľutovať! 😀 však u každej sa to prejavuje inak. Ináč fakt to nie je nič moc..
delf - keď ja som sa vrámci vedeckej práce naučila selektovať správy a informácie z netu no a vedecké.. tak radšej to preskúmam a napísmenkujem, čo som zistila 🙂

ahojkyy
7. čer 2010

petulke - ináč kamoška zvracala. Aj mala kŕče, neskutočné.. no a v 4. mesiaci si šla po fotku, už ďalšiu a nebilo srdiečko. Takže prejav "istoty" to zrejme rovnako nebude..

delf14
7. čer 2010

jasaččka ahojkyy 😉

marmar79
7. čer 2010

petulke - já jsem dnes 5tt+4 - taky jsem očekávala, že mi bude nějak špatně a ono nic. Kromě napětí v prsou mi nic není. Takže jsem sama zvědavá, co toho 17.6. uvidíme na UTZ. Už aby to bylo, protože to čekání je šílené.

delf14
7. čer 2010

marmar tak to by jsi mohla mít srdíčka vid 😉

marmar79
7. čer 2010

No myslím, že by tam měly být vidět.

delf14
7. čer 2010

marmar a jak to počítáš ty týdny
?od PM nebo od OPU?

dasty79
7. čer 2010

Holky , tak jsem volala do CARu a léky prej mám vysadit.Tak v pá jedu za dr. abych se s ním poradila co dál.
Kdy se může do dalšího IVF???????????A chci aby mě napsal doporučení pro manžu,aby si zašel kvůli tomu zánětu - jak měl ve spermiu ty leukocyty.......

Holky buďte rádi, že zvracíte 🙂 Co já bych za to dala....

ahojkyy
7. čer 2010

dasty - máš vysadiť lieky bez kontroly krvi? Tak to je trošku divné, nie?
delf - ja som počítala tt od PM. Dr. od OPU, tj pridal k OPU 2 týždne.

marmar79
7. čer 2010

Delf - počítám od prvního dne poslední menstruace. Snad je to tak správně.

ahojkyy
7. čer 2010

marmar - držím palce na srdiečka 🙂 je to krásny pocit.

delf14
7. čer 2010

o já když to spočítíám právě tak od OPU jsem 5+2tt a od PM jsem 5+5tt tak a ted si vybrat 😀 😀 no je to rozdíl pár dnů no ale těh pár dnů taky hraje roli skrz srdíčko protože 15.6.bych byla podle PM 6+6tt a podle OPU 6+3tt no to je rozdíl 😝
no taky se mi zdá že sestra řekla vysadit léky aniž by to řekla doktoroj no já nevím ikdyž krvácíš hodně dasty ale stále dokud nejsou výsledky z krve tak bych nevysazovala

ahojkyy
7. čer 2010

dasty - výsledky krvi máš do druhého dňa, tak si tam zájdi a ak tam bude HCG 0, následne vysaď lieky, už ten deň Ti neublíži.
delf - srdiečko by už tak či tak malo byť vidieť, nie?

petulke
7. čer 2010

delf, jojo srdíčko už tam musí byt

petulke
7. čer 2010

holky kouněte se na tohle , škoda že to je tak moc drahé
http://shop.medicton.com/index.php?productID=1287

jancica74
7. čer 2010

ahoj,mohu se přidat?mám již po 2 IVF - neúspěšně,nyní čekám na Ket....

ahojkyy
7. čer 2010

petulke - tak to kúpime na polovicu a budeme si to posielať 😉

ahojkyy
7. čer 2010

ahoj jancica, vítame Ťa. Kam chodíš do CAR? V čom máte problém? Teraz sa to určite už podarí 🙂

jancica74
7. čer 2010

chodíme do Gyncentra-Ostrava....po 1IVF mi zjistili Leidenskou mutaci.po 2IVF mám protilátky na embryo - špatné výsledky imunologie,napsali mi Fraxiparin v injekcíct,anopyryn a taky Prednison.....mám už všechny výsledky - všechny vyšetření,tak už snad na nic nepříjdou....

ahojkyy
7. čer 2010

jancica - neviem, čo je L. mutacia.. ale keď Ti už prišli na dôvod, snáď to pôjde, keď to obídu, nie? 🙂 Kedy máš ket?

jancica74
7. čer 2010

zatím nevím datum,16.6 jdu na UTZ,podle toho se uvidí......na KET už jdu po 3 ☹ nekdy si myslím,že už to vzdávám.....L.mutace je trombofilní stav,sráženlivost krve víš?

delf14
7. čer 2010

vítám jancicu mezi námi vítej a přeji hodně štěstíčka 😉

jancica74
7. čer 2010

delf14 moc děkuji 🙂 napiš jaká byla tvá cesta k miminku,ju?

delf14
7. čer 2010

no trnitá 😀 dva roky snažení a nic pak 3xiui a nic ted první ivf máme ještě dva mrazáčky teda a dva v sobě no teda nevím zda dva nebo jen jedno ale dávali jsme dvě teda.

petulke
7. čer 2010

delf, tak kolik jsi toho dneska posekala, už to mas hotové? 😀

delf14
7. čer 2010

no jasně už to mám hotové a na týden klid 😀 a copak jsi dělala ty

petulke
7. čer 2010

procházka a odpocinek! 😀 nuda, nevydržím do pátku

delf14
7. čer 2010

a o co že vydržíš 😀

bestbodlina
7. čer 2010

Zdravím jsem tu nová, mám za sebou první IVF v PronatalSpa K.Vary, ale nedošlo ani k transféru.Měla jsem jenom 5 vajíček a z toho jedno k použití, ale po oplodnění vajíčko už nemělo žádný pokrok.Takže konec.Nevíte někdo co bude dál??Trpím stále endometriózou i přes 2 laparoskopie a i nyní mám na levém vaječníku menší cystu.Zatím nemám od nikoho žádné informace o dalších krocích a jsem z toho dost nervózní.☹ Díky za info.