IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

dasty79
16. čer 2010

A tam budete chodit na výlety a pěkně relaxiovat 🙂 To budete mít super 🙂
to je kousek Kája 😀 to je taky takový zlatíčko 😵

dasty79
16. čer 2010

Tak se jdu vyvětrat - zatím ahojda 😎

delf14
16. čer 2010

my taky povalíme ven jsem zvědavá pak jestli už budou mít ty výsledky kreténi

dasty79
16. čer 2010

Já už tam nevolám....Prdím na to.Buď zavolaj oni - což pochybuju....A nebo počkám do po.
Ale myslím si,že to ztratili.....idioti 😖

delf14
16. čer 2010

tak jim v po pěkně vynadej co to jako mělo znamenat že se ani nedokáží přiznat ke ztrátě

lenca78
16. čer 2010

@dasty79 teda dasty, no ja ziram. Vzdyt kdyby ti rekli hned v pondeli, ze to ztratili, tak to clovek pochopi a jde na krev znovu, ale takhle mlzit.... No hruza. Nechapu to. Aspon bych se proste omluvila a ne at tam porad volas a oni tu krev nikde nemaji...

lenca78
16. čer 2010

ostatni moc zdravim, dneska jsem nejaka grogy, tak nebudu asi ani na netu. U me vse pri starym, cekam na pondelni kontrolu 🙂 Mejte se hezky

78marcela
17. čer 2010

Ahoj holky, já dnes na testu úplně bílo, ani ten stíneček po limitu se už nevynořil. Teď jsem mluvila s mojí doktorkou, zítra mám jít na krev, výsledky prý budou za dvě hodiny, a pak si řeknem. Předběžně doporučuje měsíc vynechat a v srpnu na KET. Takže si zajedu v červenci do těch lázní, třeba to taky pomůže...no uvidíme, jak to všechno bude.

dasty79
17. čer 2010

ahoj kočky 🙂 Co nového????

liny - tak jak????Myslím na tebe - jak jsi se domluvila s dr.?Bude KET? 😵

marci - tak to je za chvíli srpen,aspoň načerpáš sílu a pak se zadaří 🙂

A kde máme všechny těhulky??????

Lenčo - jo jsou to idioti, já už to nechám na po - to se jich zeptám osobně, co to má znamenat 😠

petulke
17. čer 2010

ahoj holky, dasty ještě nevolali??? Jsou to blázni, běž do jiného centra pls, a uvidíš že se to povede.
Marci uvidíš co řekne krvička, že by jsi tam měla v sobě pregnyl? Já ho už v sobě neměla.
Marmar tak jak jsi dopadla na utz???
Holky já dnes byla na utz, nebo mi diktor zítra odjíždí na dovolenou, tak mě chtěl ještě vidět, a pustil mi srdíčko, tak jsem slyšela, jak si tak krásně ťuká!!! Druhé se opravdu vstřebává po embryjku už není ani známka. Ale to nevadí, halvně že tady je všechno oki! Foto přidám mezi ostatní utz. Jo a je o tři dny dopředu, já jsem 9+2 a on si je 9+5 😵 , měří 25 mm 😵

78marcela
17. čer 2010

Blahopřeju, Peti, to je prima zpráva, že to tak pěkně jde.

petulke
17. čer 2010

@78marcela děkuji marci, neboj taky se už brzo zadaří 😉 a ani se nenaděješ a budeš mít pupíno 😵 strašně rychle to utíká.

petulke
17. čer 2010

teď jsem došla domů a všimla jsem si že se mi udělal opar na rtu ☹ tak snad to mimi nemůže ublížit

petulke
17. čer 2010

moc na ně netrpím, jestli se mi udělá jeden za dva roky !!!

78marcela
17. čer 2010

Tak to je jak naschvál, ale nemyslím si, že by to mohlo tomu malému ublížit.
Pupíno bohužel mám už teď, jenže bez mimíska🙂
Ale snad tam taky jednou bude.

petulke
17. čer 2010

@78marcela 😀 Marci já ho mám taky, jelikož jsem silnější postavy! Ale myslela jsem, že už brzy bude pupíno s mimískem! 😉

petulke
17. čer 2010

a jestli to nebude včerejším nervovým vypětím, ze kterého jsem musela až brečet. Opět nás terorizuje určitá osoba a její matka! Večer v posteli mě chytly dvakrát za sebou bolestivé křeče do bříška. až se mě ztoho zatemnělo před očima. Ani bych neřekla, jak psychika je důležitá.

dasty79
17. čer 2010

petulke - gratuluju k dnešní kontrole, to je super,že srdíčko pěkně tluče a mimísek je napřed 🙂
Ale ty se nenervuj!!!!!Ty musíš být v klídku.Vyser se na ně!(zase dcerunka přítele/manžele? s její matkou?)
Netrap se - vyser se na ně!Jeďte někam na dovču 🙂

dasty79
17. čer 2010

@marmar79 - tak jak dopadl dnešní utz??? 🙂

lenca78
17. čer 2010

@petulke moc gratuluju, mas hezkou fotecku. A mimco je teda uz pekne velke, 2,5 cm, to je taky macek. Kdy pujdes znova? A kdy jdes na prvotrimestralni screening? Ja jsem byla na krvi vcera a ten screening mam 29.6.

lenca78
17. čer 2010

@petulke a ted jsem to jeste docetla, jak mas z nervu problemy. Petro, hlavne klid, nesmis si to tak brat. Ja vim, ze se mi to rika, delam to same v praci. Ale pak kdyz prijdu z prace domu a berou me krece v brise, tak si to pak vycitam, ze mi nic za ty nervy nestoji. Hlavne si rikej, ze uz ses dostala do 10.tt, to by bylo, abys to jeste aspon 27 tydnu nevydrzela a nenarodilo se vam krasne zdrave miminko 🙂

lenca78
17. čer 2010

@78marcela je mi to moc lito. Ale pockej na krev, treba ti reknou, co to bylo :( Mam kamaradku, co takhle potratila na zacatku, ale diky tomu prisli jeste na neco, co by branilo uspesnemu pokusu i v dalsich pripadech. Ted ma trimesicni hormonalni kuru a pak na to jdou znovu. Tak je vlastne rada, ze to sice je smutny, ale aspon jim to zvysi sance propriste. Drzim palce.

Jinak ten pupik - holky ja mam primo panděro!!!!! Mam to asi i z tech leku, co do sebe cpu, uz jsem se vysplahala na 24 tabletek denne! Vcera vecer bylo tak obri, ze jsem si ho musela vyfotit a zmerit metrem, no v pase uz ted mam 97 cm!!!!!! Co budu delat za dalsi 3-4 mesice? Jinak v praci uz to samozrejme vsichni vi, prosuskali si to, ale ja se jim nedivim, je to na me videt. Ale mysli si, ze jsem tak 4-5.mesic 🙂 Chudaci, kdyby vedeli, ze jsem jen tak tlusta....

lenca78
17. čer 2010

@dasty79 ti s tou tvou krvi jsou fakt borci, to se hned tak nevidi 🙂 Ale jsem rada, ze to beres sportovne. Jen jim dej v pondeli co proto, takhle by se chovat proste nemeli. Jen nechapu, jak si muzou myslet, ze kdyz budou delat mrtvyho brouka, tak ze jim to projde 🙂))

dasty79
17. čer 2010

lenčo, tak si vyfoť bříško -ať se můžu pokochat 😉 No jo jsou to borci, jsem zvědavá co mě v po na to řeknou 🙂 Ale kdybych na sobě cítila příznaky a nevěděla jaký mám HCG a takhle by mě napínali, tak bych z toho byla pěkně hotová!No uvidím jak v po dr. - jestli mě udělá ty vyšetření,atd.a pokud ne, tak hledám jiný CAR...Ale snad to bude vše v pohodě... 🙂

24 tabletek máš?to seš jak nějakej narkoman!

marmar79
17. čer 2010

Ahoj holky! Díky že na mě myslíte. Máme jedno miminko, srdíčko pěkně tlouklo 🙂
Teď si vás přečtu a jdu odpočítvat, padla na mě únava. Z CARu mě už předávají mému MUDr.

ahojkyy
17. čer 2010

ahojte baby. Tak ja dnes len na krátko, som unavená. Máme doma dvojnávštevu, tak som vstávala po nich ráno o 5ej, manža ich šiel vyzdvihnúť na Florenc.. tak snáď to nejak zvládneme, prišli na 10 dní a ja by som už teraz len spala a spala..
marmar - gratulujem. Tak už si to môžeš zmeniť na XY tt 🙂
dasty - držím palečky
petulke - možno práve o to im ide, znervózniť sa. Prvoradé je miminko, ktoré nosíš pod srdcom, tak si ich proste nevšímaj, proste to nechaj plynúť. Manžel - priateľ by to mal rovnako tak brať.. aj keď neviem, nakoľko je to možné.

lenca78
17. čer 2010

@dasty79 takze zadne priznaky necitis? To je mi lito :( Ale co ty vis, treba jses jedna z tech, co priznaky neciti a presto jsou tehotne 🙂) Drzim palce na pondeli, urcite ti udela ultrazvuk a kdyby tam mimco bylo, rekne ti 🙂Bez ohledu na krev.

Jinak ja jsem peknej narkoman 🙂 Uz aby mi ty davky zacali snizovat, mam je brat do konce 12. tydne, to je tak jeste dva tydny a pak to snad uz bude lepsi. Ale mam trochu strach, abych kvuli tomu nepotratila. Nemam zadne zenske hormony, tak se udrzuju umele 🙂

ahojkyy
17. čer 2010

lenco - 25 tabletiek??? na čo to všetko potrebuješ? Ja beriem už len utrogestan a vitamínky, samozrejme.

ahojkyy

lenca78
17. čer 2010

@marmar79 velka gratulace. Jedno mimco je super 🙂 A doufam, ze si brzo taky zmenis profil na ceka miminko 🙂 Ja jsem ted taky porad unavena, asi to k tehotenstvi patri.

lenca78
17. čer 2010

@ahojkyy taky te zdravim 🙂 a ta unava je hrozna, vid? Doufam, ze tak to nebude az do konce tehotenstvi, uz ted se se mnou pritel dost nudi 🙂
ja beru ruzne hormony, na stitnou zlazu, estrogeny, progesterony. Doktorka rikala, ze ted je dulezite, abych mela dostatecne vysoke hodnoty hlavne tech zenskych hormonu, pak to pry uz miminku vadit nebude, protoze se bude vyzivovat pres placentu - tohle je na me moc slozity, nejsem doktor, tak tomu nerozumim 🙂)) Ale prakticky to znamena, ze jeste par tydnu to do sebe budu cpat a pak snad koncim. Leze to trochu do penez, tyden hormonu me vyjde tak na 1500 Kc. A ja je beru uz od lonskeho rijna...