IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

delf14
17. čer 2010

dasty dej pokoj jsem ráda,že mi je zatím takhle ty holka jedna,žádné blití mi nepřej fakt díky.
jo jo žádná čekatelka důležité jsou výsledky a né aby to nechával náhodě

lenca78
18. čer 2010

@liny ahoj liny, zkousela jsi kontryhelovy caj? Ja jsem mela se sliznicí velké problemy, ale caj mi moc pomohl. Ted pri tom poslednim pokusu na utz cca 6 dni pred odberem oocytu darkyne jsem nemela sliznici ani 5 mm a doktorka mi poradila ten caj. No a za 5 dni uz byla 8 mm 🙂 tak jestli jsi to jeste nezkusila, jdi do toho 🙂

lenca78
18. čer 2010

@dasty79 to je rozumny dasty, jen tvrde do nich. Dej jim posledni sanci a pak proste klidne zmen. Ani nevim, z jakeho centra jsi a jestli mam v okoli nejake jine. Ja jak jsem z prahy tak mam vyberu az az 🙂 na pondeli ti drzim palce.

dasty79
18. čer 2010

delf - vždyť blinkání k tomu patří 😀 Však jen trošičku 😉

lenco - jo mám tady na výběr ještě CAR, kam chodí Delf - ty ostatní už jsou daleko....
A díky za držení palečků 😉

Taky je u vás tak hnusně?Tady pršííííííí

delf14
18. čer 2010

tady je taky hnusně hlásím.no patří dasty ale nechci děkuji nemusím mít vše 😀 😀

ahojkyy
18. čer 2010

ahojte baby, pekné ránko. Tak sa Vás snažím dočítať. Marmar to fakt naskákalo, tie týždne 🙂 delf - ono to príde, neboj 😉 všetko má svoj čas 😀
aj tu prší - praha... ráno som zmokla ako kuriatko 😀

delf14
18. čer 2010

hele ahojkyy nech si toho já budu ráda,když nebudu blít dej pokoj jak jsem psala nemusím mít vše 😝
a jak se máš?

ahojkyy
18. čer 2010

delf - ahoj, dík, v pohode, len som stále unavená. Dnes ráno mi nebolo špatne, ale asi je to tým stresom z tej návštevy, až som rada, že vypadnem do práce.. dúfam len, že tým miminku neublížim, menej oddychujem a menej načúvam môjmu telu.. až sa na tú kontrolu 22.6. trošku bojím.. ale nejak to už dopadne 🙂
Ty si v pohode? Pocity?

delf14
18. čer 2010

já jsem ok zatím až se bude blížit kontorla budu taky nervní,já už se těším na dovolenou tak ta radost převažuje nad strachem 😀

petulke
18. čer 2010

ahoj holky, tak to počasí je hnus, ale zase pro mě pořád lepší, že se lépe venku dýchá, a nedusím se parnem. ahojkyy leze ti pupíno? ja to u sebe tak moc nepoznám nebo tam mám pneu a moc to nerozeznám, akurát už musím nosit kalhoty , co jsem nosila, než jsem zhubla! a o halnekách ani nemluvě, ve všech věcech se cítím špatně, nějak tlustě!

ahojkyy
18. čer 2010

ahoj petulke. No pupíno, som chudá, mám 170cm a k tomu 53 kg. Šla som kilo nahor, ale to už počas stimulácie..
bruško mám, keď sa napráskam, to áno. A rovnako ma tlačia nohavky, niektoré až tragicky. Ale zase to zatiaľ až tak nevidno. Ale s podpirou je to horšie, zvýšil sa mi obvod o 5 cm.. no a tlačí ma hlavne pod prsiami. Riešite už nové podprsenky a keď, tak aké??

ahojkyy

petulke
18. čer 2010

@ahojkyy tak to mě prsa zatím nerostou, tak je zatím neřeším, ale až to bude aktuální asi pořídím to těhotenskou

ahojkyy
18. čer 2010

petulke - bola som na ne kuknúť, jak som kupovala ten darček pre kamoškine miminko. No a sú to klasické elastické športové podprsenky, teda väčšinou..

petulke
18. čer 2010

ahojkyy - zkus se zaptat lenky, myslím, že říkala, že jí taky docela povyrostly. ale prý jsou odepínací dobrépotom ke kojení.
stejně je to sranda, před pár tydny jsme se srrachovaly jestli bude test pozitivní a ted už řešíme co si koupit! 😵

lenca78
18. čer 2010

@ahojkyy no ja mam prsa dvojnasobny 🙂 Mela jsem kosicek A a ted uz mam C. Sice tam mam jeste trochu misto, ale vypada to, ze i do D casem dorostu. A obvod taky vetsi, tak o 5 cm. Zkousela jsem nejake tehotenske podprsenky, ale nenadchly me, byly docela drahe a moc velkou podporu to nedavalo .Tak jsem byla v obycejnym obchode a proste jsem si jenom koupila vetsi podprsenky. Ty mi doufam vydrzi na dalsich pul roku a pak koupim kojici.

ahojkyy
18. čer 2010

lenca - práve, že mi predavačka tvrdila, že je to individuálne. A keď sa budú proste prsia zväčšovať, tieto tehu podprdy majú vraj elasticitu, tak sa proste natiahnu a vydržia Ti po celú dobu až po kojenie. Tak neviem..

delf14
18. čer 2010

teda holky to je nespravedlivé já chci taky velké kozy ☹ né ty moje lentylky 😀

petulke
18. čer 2010

@delf14 já je mám taky malé ☹

delf14
18. čer 2010

jé aspo ejsem sama já se vždy těšila že je budu mít větší když budu těhu a ono prd 😖

ahojkyy
18. čer 2010

nebláznite baby, však ono nám to narastie a poriadne 😀 všetko má svoj čas 😀
Ináč hlásim ďalšiu nevoľnosť.. ale tentokrát som urobila chybu, dlho som do seba nič nedala, následne obed a ten nešťastný chutný perfektný koláčik, ... ktorý to potom začal... 😝

ahojkyy

78marcela
18. čer 2010

Ahoj holky, tak jsem byla dnes na krvi a negativní. Další pokus (KET) asi v srpnu. Všem moc děkuju za podporu, kterou jste mi tady věnovaly a všem přeju hodně síly k překonávání těch nevolností a taky hodně radosti ze zvětšujících se bříšek (a prsou) 🙂

delf14
18. čer 2010

marci moc mě to mrzí,ale budeš k nám chodit i nadále nebo né?liny s dasty taky chodí tak nám nikam nezdrhej at můžeme držet paluchy dál

petulke
18. čer 2010

@78marcela taky je mi to marci líto ☹ ale nikam jinam neodcházej a druhý pokus prožívej tady snámi. už jsme se přeci jen s kamrádili a poznali, tak by bylo škoda, nevědět jak se kdo má a jak postupuje, budu držet palečky na srpen, aby to vyšlo!

78marcela
18. čer 2010

Děkuju, holky, ráda zůstanu, dodávaly jste mi velkou sílu, na vaší skupince jsem věřila, že to opravdu jde. Mě se holt nezadařilo, ale doufám, že časem taky. Nejraději bych šla hned na další, nechce se mě čekat až do srpna, ach jo.

dasty79
18. čer 2010

Marci - to mě je líto ☹ tak budem bojovat spolu dál 🙂 a určitě ten boj vyhrajem a za chvíli si taky budem psát jak nám rostou pupíky a kozy 😀 Bereš?

delf14
18. čer 2010

no tak ty kozy jak u koho

78marcela
18. čer 2010

@dasty79 - Beru, jasan...i když, při mé postavě, snad aby ty kozy už moc nerostly. Jsem prostorově velmi výrazná🙂
Ale, když bude v pupíku mimčo, tak klidně ještě přiberu 😀

78marcela
18. čer 2010

@delf14 - nesmutni, velký prsa nejsou všechno. Teď bych je s tebou klidně vyměnila za velký břicho 🙂

delf14
18. čer 2010

supr marci,že tu budeš i na dále s námi to je moc fajn 😉

petulke
18. čer 2010

jojo já bych si to taky moc přála, aby jsi tady zůstala. a pěkně ten ket prožila snámi 😵