IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

delf14
7. čer 2010

@bestbodlina no tak ted jde o to jak moc máš teda kvalitní vajíčka když se nepodařilo udržet ani jedno a veškeré testy máte?

petulke
7. čer 2010

čekat ☹

delf14
7. čer 2010

no petule a co mám já ty už v pátek já až v úterý 😉 tak si nestěžuj jo 😀 😀 😀 😀 😀 nebo na tě vlítnu

jancica74
7. čer 2010

delf já čekám 5 let....taky dooooost trnita cesta.....je krasne číst,že se to někomu podaří - dává to neději..TAK SE DRŽ A MIMÍSKA OPATRUJ....bestbodlina,nevím co dál,tuším,že další IVF....ale nebud smutná - jednou to vyjde - uvidíš a hlavně věř 🙂

delf14
7. čer 2010

no tak to je teda dost dlouho jan.pomin napsala jsem zkratku

jancica74
7. čer 2010

delf nemáš se zač omlouvat 🙂 jednou to vyjde i mě - musí,at to stojí,co to stojí.....

delf14
7. čer 2010

jasně musí to vyjít budu držet vše co mám,aby to dopadlo

jancica74
7. čer 2010

delf já už mám 2 děti a přirozenou cestou,starší má 17,mladší 11 🙂 já se rozvedla a po 2 vdala - manžel děti neměl - a ouha problémy....nejde to,to 1 dítě jsem měla v 17........no nějak to dopadne....musíme věřit..A vy mi daváte náděj a velkou - že to jde i když,někdy dost TRNITĚ



delf14
7. čer 2010

to jo někdy až moc trnitě vid´ takže jeproblém na manželovi straně teda?

jancica74
7. čer 2010

podle všeho na mé straně....taky si to nemůžu vysvětlit.....prý mám špatnou imunologii z 2 porodu - podle všeho se mi krev z placenty,která byla u porodu poškozená dostala do krevního obrazu a můj krevní obraz si na to našel protilátku .....dobré,že?a přišlo se na to až ted...mimochodem 3 IUI,2if,3 KET.....A do toho všeho jsem před 4 měsíci spontane otěhotněla,ale....zase problém - vysadili mi injekce Fraxiparinu - tudíž sraženina,která zastavila dýchání k miminku....Nečekali jsme,že otěhotním norm.cestou ani my,ani lékaři a vysadili my léky....prý aby sin tělo odpočinulo....

delf14
7. čer 2010

tak tp je mazc teda to ti povím,jó tělo je potvora to si udělá podle sebe vše

delf14
7. čer 2010

no nic valím spát supr pokec zítra zas můžeme pokračovatdobrou noc přeji

jancica74
7. čer 2010

hm....někdy mi přijde,že v CARU to neřeší,že chtějí za vše zaplatit....chápu je,ale....věděli,že mám 2 děti - nedělali mi žádné vyšetření,až když něco nevyšlo,takže nás to stalo cca 85 tis....a přitom nám mohli udělat vyštrření hned...,.kde chodíš ty?jaký máš problém

jancica74
7. čer 2010

dobrou noc a všechny myšky na pomoc 😎

ahojkyy
8. čer 2010

pekné ránko 🙂

petulke
8. čer 2010

ahooooj holky

petulke
8. čer 2010

jak pak se máte? ahojky máme už 9 😀

ahojkyy
8. čer 2010

ahoj jancica. Tiež som mala ten istý pocit, chodím do Gennetu v Prahe. Proste mi urobili hormonálny profil, hysteroskopiu, manželovi spermiogram. Skúsili sme jedno IUI, boli ochotní ho opakovať, ale ja som už nechcela. Chcela som, aby nám urobili ďalšie vyšetrenia, pred IVF, ako imunologické, genetiku a pod. Dr. mi však povedal, že až po jednom alebo až po dvoch nevydarených IVF sa tieto vyšetrenia robia. Dôvodom je, že sú dosť drahé, pre poisťovňu. Takto, keď som si to spočítala, tak sme s manželom skonštatovali, že tieto pokusy a la čakanie na ďalšie vyšetrenie.. budú dosť drahé pre nás. Našťastie sa to po 1. IVF podarilo a som tehotná, zatiaľ som v 8. tt, tak snáď sa to bude dobre vyvíjať. Ale pocit - zaplaťte si, takto je to najjednoduchšie, mnoho vecí s tým obídeme, tak tu bol. Nakoniec majú pravdu, neviem, kde bol problém, či nejaký bol, alebo to chcelo ešte čas z našej strany.. to mi vraj nikto teraz už nepovie. Akurát, že keď máš úspešný pokus, tak sa za tým až tak moc neobzeráš.. 😀

ahojkyy
8. čer 2010

petulke - zajtra, nie? Dr. mi minulú stredu povedal, že som 7+1, mne to vždy vychádza inak.. jak to počítať?

ahojkyy
8. čer 2010

petulke - jéééééééééééj, aj fórum si to automaticky zmenilo 🙂 tak asi máš pravdu 😉

ahojkyy
8. čer 2010

petulke - tak ja som zvedavá, či budeme aj rodiť v jeden deň 😀 😉

petulke
8. čer 2010

ahhojky možné to je 😀

78marcela
8. čer 2010

Holky, pobolívalo vás po transferu břicho? Já mám od včerejšího večera vlevo v podbřišku chvílemi takové píchání, jakoby mi tam někd vrazil jehlu. Okamžitě je to pryč a za chvilku to zase přijde. V noci jsem měla vcelku klid a teď to zase začíná. je to normální nebo se mám bát?

jancica74
8. čer 2010

ahojkyy asi máš pravdu,vždy mi dělali vyšetření až po nezdařeném IVF,nebo KET. No uvidíme,snad už jen čekat 🙂

jancica74
8. čer 2010

78marcela,jak dlouho máš po transferu?říká se,že to píchání znamená zahnízdování embryjek do dělohy - tak by to mělo být GUT 😀

78marcela
8. čer 2010

byla jsem na něm v neděli, takže dva dny. A jestli je to pravda, bylo by to fajn. 😉

jancica74
8. čer 2010

to bude dobré uvidíš 🙂

bestbodlina
8. čer 2010

@delf14 Ahojky, akorát nám vzali krev ale jiné testy nedělali.Mám hrozně málo informací a doktoři taky pořádně nic neřeknou takže kvalitu vajíček taky neznám,ale moje stimulace Gonalem byla dost dlouhá protože moje tělo moc nereagovalo. 😒

liny
8. čer 2010

ahoj holky vítám nové 😵

dasty ahojkyy má pravdu jdi nejdřív na krev než úplně vysadíš léky. Mě lékař tehdy řekl,že kdyby přišla MS tak léky vysadit,ale tu mi pozdržel utrouš a nakonec jsem je vysadila až po krvi. Snad je ještě naděje, a pokud ne tak hlavu vzhůru,je to těžké,ale musíš myslet na další pokus. Pokud je to takhle zkrátka jako u mě tak KET mám po druhé MS.

Za chvílu jdu volat do Caru a objednat se na 17.6 🙂 snad to bude ok ,nanuci vydrží rozmražení a šupnem je tam kam patří a oba 😀 .

petulke jak Ti je? Myslím,že budeš ok a se záchodovou mísou se potkávat jako ahojkyy a spol :o) .

delf jak Tobě se daří?

liny
8. čer 2010

marci s tím uhnízděním má janča pravdu tak neměj obavy